GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-03-2019, 12:33   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1554
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart RPG GWA - 29 Mart 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
29.03.2019 - 21.00 - C
Kaftanzoglio Stadium
Thessaloniki, Yunanistan
47. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

Lord Of The Rings Turnuvası Başlıyor! (sandığınız gibi bir turnuva değil)

Kıyamet Yaklaşıyor (kimin için?)

Kan Çıkacak KAN!
Adam Cole vs. Drew McIntyre

Oyuncu spikerleri sistemi devam ediyor! (sıradaki spikerimizi öğrenmenize 32 saat kaldı)

Tag Team Championship
Broken Brothers (c) vs. Divine Union

GWA Intro’su yayınlanıyor!

Pyrolar patlıyor ve Atlas şovu başlıyor!

Spiker masamıza dönüyoruz. Buğra Gür'ün yanında Attitude Adjustment var!

Buğra Gür: Merhaba sayın seyirciler. Atlas'a hoş geldiniz! The Human Buzzsaw felaketinden sonra yanımda Attitude Adjustment var! Hoş geldin moruk.

Attitude Adjustment: Merhaba.

Buğra Gür: Bugün, Global Warming sonrası ilk şov. Bakalım şovu kim açacak?

Attitude Adjustment: Mark Briscoe'nun açması gerekiyor.

İzmir Marşı!

Attitude Adjustment: Bakalım The Nest'in dağılması hakkında neler söyleyecek?

Mr. Dinler girişte görünüyor. Seyirciyi selamlayarak gelen Mr. Dinler, biraz ileride soldaki bazı seyircilere orta parmak çekiyor. Gülen Mr. Dinler, ardından spiker masasının oraya doğru gidiyor ve Attitude Adjustment'e bakarak orta parmak çekiyor. Attitude Adjustment sinirlenirken Mr. Dinler ringe giriyor.

Attitude Adjustment: Şerefsiz seni.

Mr. Dinler: Hoş geldiniz sevgili seyirciler. Sizi çok umursuyormuşum gibi şovu benim açmam gerekti. Çünkü şovu ne açacak ne de yönetecek biri var. E haliyle böyle bir şey olunca ben para kaybediyorum. Ekmek gemimi bir tekneye düşürme gibi bir niyetim yok. Gemiler dolusu para kazanmak istiyorum. Bu yüzden k**ımı kaldırıp biraz çalışmam gerekiyor sanırım. Hepiniz Atlas'a hoş geldiniz!

Seyircilerden cheer geliyor.

Mr. Dinler: Konuşmamız gereken iki mesela var. İlki oldukça basit.

Attitude Adjustment: Mark Briscoe'ya ne zaman ana kemer shot'u vereceğini söyleyecek.

Mr. Dinler: İlk mevzu, Steph'ten sonra ne olacak? Steph gitti ve ben artık şirketi kime emanet edeceğimi bilemiyordum. Şirketi kurarken o kadar çok insanı tarayıp eleme yaptım ki... Elimde çok fazla kaliteli yönetici kalmadı. Elimle yönetici yaptığım Mundo gitti. Steph gitti. Şimdi, biraz düşünme vakit gelmişti. Ve yeni yöneticimi buldum. Ama sizlere bunu şimdi anlatmayacağım. Bunu haftaya cuma günü, GWA'nın 50.bölümünde sizlerle paylaşacağım! EVET, GWA 50 ŞOVUNDA!

Mr. Dinler: O zamana kadar, 1 hafta boyunca şovların kontrolü yine bende. Beni Mundo gibi şovun 2-2.5 saatinde göremeyeceksiniz ama yine 1 saat kadar çalışırım herhalde. Neyse. Bir diğer mevzuyu açıklamak gerekirse. Tüm sazanlar King of the Ring'ten sonra Lord of the Ring şovunu da bir turnuva zannediyor. Aslında bir turnuva, evet. Ama konsepti oldukça farklı. Açıklamama izin verin.

Mr. Dinler boğazını temizliyor ve anlatıyor.

Mr. Dinler: Aynı King of the Ring gibi 16 tane güreşçimiz olacak ve bunlar turnuvadan teker teker elenecekler. Genel tema aynı. Fakat içerik farklı. Güreşçileri iki farklı gruba böleceğiz. 8 güreşçi bir grupta ve 8 güreşçi diğer grupta olacak şekilde. Sonra, bu gruptaki herkes her hafta bir Survivor yarışmasıındaymış gibi teker teker elenecekler. Mesela 1.grubun 8 elemanı bu gece bir Battle Royal'e çıkabilir ve Battle Royal'de ilk düşen elenir. Böylece 7 güreşçi turnuvada devam edebilir. 7 güreşçi de örneğin bir 7 Way maçına çıkar ve tuş olan güreşçi elenir. Böylece 6 güreşçi kalır. Ne dediğimi anladınız mı? 8 güreşçi, 7 şov boyunca birbirlerini eleyerek 1'e düşecek. İki grubun galibi ise Lord of the Rings şovunda teke tek mücadelede bulunacaklar. Kazanan güreşçi istediği ana kemer için bir kemer fırsatı yakalayacak!

Mr. Dinler: O zaman ilk grubu açıklamama izin verin. Lütfen güreşçileri ekrana yansıtın!

Mr. Dinler ekrana bakıyor ve ekran yavaş yavaş açılıyor.

Mr. Dinler: Samoa Joe!

Seyircilerden olumlu tepkiler geliyor.

Mr. Dinler: Dalton Castle!

Seyirciler yine seviniyor.

Mr. Dinler: JBL! Evet, o da bu turnuvada!

Seyircilerden olumsuz tepkiler geliyor.

Mr. Dinler: Johnny Mundo!

Seyircilerden olumlu tepkiler gelirken Mr. Dinler somurtuyor.

Mr. Dinler: Adam Cole!

Mr. Dinler: TJ Perkins!

Mr. Dinler: Drew McIntyre!

Mr. Dinler: Veee.....

Attitude Adjustment: MARK BRISCOE!

Mr. Dinler: Dean Ambrose!

Seyircilerden sevinmeye devam ediyor!

Mr. Dinler: Huh! Oldukça yorucuydu. Ve ilk grubu açıkladığımıza göre...

Attitude Adjustment: Mark Briscoe'nun ikinci grupta olacağını düşünüyorum. Yoksa çok saçma bir turnuva olacak.

Mr. Dinler spiker masasına dönüyor.

Mr. Dinler: Saçma olan tüm kemerlerin Mark Briscoe'da olmaması.

Attitude Adjustment: Yine üstüme oynuyor. Bak Buğra görüyorsun, beni bir şey yapmadım.

Buğra Gür: Tamam moruk uzatma.

Mr. Dinler: Neyse. Diğer grubu açıklamaya geçebiliriz.

Başım Belada!

Buğra Gür: Kulaklarımda küfrü duydum moruk.

Attitude Adjustment: Bulaşık herif, yine geldi.

Hunico girişte görünüyor. Biraz sonra konuşmaya başlıyor.

Hunico: Bakın, küfretmemek için kendimi zor tutuyorum. Mundo denen oro*** çocuğu rövanş hakkımı vermeden gitti. Steph denen g**veren de aynı şekilde. Sen de ölmeden önce şu rövanş hakkımı ver artık. S***cem illa ağlamak mı lazım lan! Alt tarafı bir rövanş hakkı. Ember geçen hafta kaybetse ne olacaktı benim hakkım? BANA RÖVANŞ VERMEMEK İÇİN KEMERİ İNAKTİFLEŞTİRMEYE Mİ ÇALIŞIYORSUNUZ ANLAMIYORUM! Bana hemen bir açıklama...

Cult Of Personality!

Buğra Gür: Adaletin koruyucusu. Sessizlerin sesi.

Attitude Adjustment: Yine sevmediğim biri daha.

Buğra Gür: Mark Briscoe dışında sevdiğin güreşçi yok senin moruk.

Attitude Adjustment: Bir de Adam Cole var.

Buğra Gür: He, Chokeslam. Anladım.

CM Punk girişte görünüyor ve mikrofonla direkt olarak Hunico'ya doğru geliyor.

CM Punk: Bir saniye bir saniye Hunico. Bu şirkette sadece tek bir rövanş hakkı verilmedi. Ama durmadan bu yüzden ağlayan bir tek seni görüyorum. World War III'de kemerimi kaybettim. Hem de bir ana kemer, bu şirketin en büyük kemeri! Şimdi, öncelikle Mr. Dinler'in bu kemerin rövanşını ne zaman vereceğini öğrenelim. Bu arada sen de arka alana git ve Pusula'daki çaylak arkadaşlarınla beraber ne zaman antrenman yapacağınızı konuşun.

Punk ve Hunico bakışırken...

Hello! I Am Elias!

Attitude Adjustment: Bunu biraz daha sevebilirim ama yine de sevmiyorum.

Buğra Gür: Tamam moruk bir sus ya. Şu masaya da normal bir adam gelmedi.

Elias girişte görünüyor. Punk ve Hunico ona dönüyor. Elias gülümsüyor.

Elias: Bu gece burada herkes için bir sorum var.

KİMLER RÖVANŞ HAKKINI ALMADI?

Elias gülümsüyor.

Elias: Biliyorsunuz. Ben de rövanş hakkımı almadım. Madem böyle bir mevzu ortaya çıktı. Tüm mağdurların mağduriyetlerini gidermek gerekiyor. Hunico veya Punk gibi burada bunun verilmesi için ağlamayacağım. Çünkü elbette Mr. Dinler bunun için bir süredir düşünüyordur.

Mr. Dinler: Açıkçası şovlara çıkmak yerine konser vermek için dışarıya gitmek isteyen bir adama rövanş hakkı vereceğimi düşünmüyorum.

Seyircilerden olumlu tepkiler gelirken Elias'ın yüzü asılıyor.

Mr. Dinler: Ya da ana olay egosu yüzünden şirketi bölmeye çalışan bir isyankara.

Punk da Mr. Dinler'e bakıyor. Sinirleniyor.

Mr. Dinler: Hunico. Senin rövanş hakkını şimdilik bekletiyorum. Çünkü seni, yanındaki iki aptalla beraber Lord of the Rings turnuvasının ikinci grubuna alıyorum!

Mr. Dinler: Ve son olarak söylemeliyim ki, bu gecenin ana olayında siz üçünüz ve turnuvanın 2.grubunda olacak 5 arkadaşınızla beraber bir 4v4 maça çıkacaksınız. Bu maçın tuş olarak elenen ismi turnuvaya ilk günden veda edecek! Gidin ve derhal maçınıza hazırlanın! Kalan katılımcıları da maç esnasında öğrenirsiniz.

İzmir Marşı çalarken Hunico, Punk ve Elias birbirlerine bakarak arka alana gidiyorlar. Mr. Dinler de ringden iniyor ve spiker masasındaki Attitude Adjustment'e orta parmak çektikten sonra arka alana doğru gülümseyerek gidiyor.

Derenin serin serin duyulan akıntısı ile açılıyor kameralar. Güneşin yansıması bütün doğaya aksediyor. Ve o doğanın içinden Bray Wyatt hızlı adımlarla çıkıyor.

Burası... evi olmalı. Büyük bir çiftliğin içine giriyor. Üç yüz metre ötede bir adam odun kırıyor. İleride traktör sesleri birbiri ardına karışıyor. Wyatt hemen yanı başındaki eve giriyor.

Çıt çıkmıyor evde. Sadece küçük bir gıcırtı var. Wyatt doğrudan o sesi arıyormuşçasına durmak bilmiyor. Bir yere giriyor şimdi. O gıcırtının kaynağına. Uzunca bir alan. Kesimhane gibi sanki. En ilerisinde pencerenin önünde birisi oturuyor sallanan sandalyenin üzerinde. Dışarıyı seyrediyor durmadan. Wyatt tezhah üzerindeki bıçakların yanından geçiyor ve onun dibine kadar geliyor.

Bray Wyatt: Onu gördüm.

Sandalyenin gıcırtısı birden duruyor. Sonrs tekrar devam ediyor.

Bray Wyatt: Anlamıyorsun. Bu gerçekti. O yanıma kadar geldi ve bir anda gitti. Bir şeyler söylemek istiyordu. Belki bu bir işaret olabilir. Tekrardan döneceği gün bu gün olabilir. Ya da belki onu rahatsız eden bir şey vardır.

Sandalyenin gıcırtısı devam ediyor.

Bray Wyatt: Bir şeyler yapılmalı. Bunu tek başıma yapamam. Yardım gerek. Senin yardımın.

Sandalye gıcırdamaya devam ediyor.

Bray Wyatt: Yardımın gerek... lütfen.

Sandalye gıcırdamaya devam ediyor.

Bray Wyatt: LÜTFEN!

Sandalyenin gıcırdaması duruyor. Önündeki pencere bir anda buğulanıyor ve bir şeyler yazmaya başlıyor.

"ona git"

Gallantry! Drew McIntyre Global Warming'den sonra hiçbir şeye tepki vermeden ringe girip rakibini bekliyor.

WE ARE ONE!

Adam Cole ise Nexus adına çıkacağı ilk maç için heyecanlı ama tek başına. O da tauntunu atıp ringe giriyor ama Drew ile ikisi sözlü bir atışmaya giriyorlar. Hakem zorlukla ayırıyor ikisini ve hızlıca maçı başlatıyor.

Drew McIntyre vs Adam Cole

Zilin çalması ile birlikte Cole ve McIntyre birbirlerine doğru hızla koşuyor ve birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar, Cole ve Drew yarınlar yokmuşçasına yumruklarına devam ediyorlar. Şimdi Cole Drew’ın karnına bir tekme basıyor ve sonrasında ise yumruklarına devam ediyor. Yumruklarını bıraktıktan sonra ise chop darbelerine başlıyor. Chop’larla birlikte Drew’ı ringin köşesine doğru götürüyor, sonrasında ise Cole Drew’ın karnını tekmelemeye devam ediyor. Tekmelerle Drew’ı yere doğru indirdikten sonra birkaç adım geriye doğru çekiliyor ve Drew’ın üzerine hızla koşuyor ama Drew da Cole’u bir anda Release Overhead Belly to Belly Suplex ile ringin köşesine çarptırıyor. Cole yerdeyken Drew onu ringin ortasına çekiyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Cole bu tuştan kolayca kurtuluyor. Drew ise hızla ayağa kalkıp Cole’u da ayağa kaldırıyor. Ancak Cole ayağa kalkar kalkmaz Drew’ı tutup bir Jawbreaker yapıyor. Sonrasında ise Drew’a bir Dropkick vuruyor Cole, arkasından da koşuyor ve bir Clothesline ile Drew’ı ringin dışına doğru fırlatıyor. Cole bununla da yetinmiyor ve ringin dışına çıkıyor. Ancak Drew da bu sırada toparlanmış oluyor ve Cole’u tuttuğu gibi karnını spiker masasına vurduruyor. Drew şimdi Cole’u ringin içine sokuyor. Sonrasında da hazxırlanıp bir Big Boot vuruyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Cole’dan bir kez daha kick-out geliyor. Drew Cole’u kaldırıyor ve Irish Whip ile tutup ringin köşesine vuruyor. Daha sonrasında ise Drew Cole’un üzerine koşuyor ve Body Avalanche yapıyor. Cole acının etkisiyle ringin ortasına kadar ilerlerken Drew ise Claymore için hazırlık yapmaya başlıyor. Drew koşuyor ama Cole bir anda Drew’ın üzerine Lou Thesz Press ile atlıyor ve Drew’ı yerdeyken yumruklamaya başlıyor. Cole fırsatını bulmuş durumda ve Drew’ı yumruklamaya devam ediyor. Buna Drew’ın müdahalesi de engel olamıyor ve Cole yumruklarına devam ediyor. En sonunda Drew Cole’u üzerinden indirmeyi başarıyor ve bu sefer de kendisi Cole’un üzerine çıkıp rakibini yumruklamaya başlıyor. Cole da uzun bir süre Drew’ı üzerinden atamıyor ve kendisine gelen yumrukları karşılamak zorunda kalıyor. En sonunda Cole karşılık olarak Drew’ın karnına yumruk atıyor ve Drew Cole’un üzerinden ayrılıyor. Şu anda iki isim de ayakta ve tekrardan birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. En sonunda Cole bir kez daha Drew’ın karnına tekme atıyor. Şimdi Drew çömelmiş bir şekilde ve bu en çok da Cole’un işine geliyor. Şimdi Cole Drew’ı Suplex pozisyonunda tutuyor, Last Shot mı gelecek?

Nowhere to Hide! Mark Haskins giriş müziği ile birlikte girişte görünüyor ve kemerini havaya kaldırarak ringin önüne kadar geliyor. Cole şimdi ayağa kalkıyor ve Haskins ile sözlü sataşmaya girişiyor. Bu sırada Drew da geliyor ve Cole’un ensesine okkalı bir Big Boot patlatıyor. Şimdi Cole yerde ve Drew bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Cole bir kez daha tuştan atmayı başarıyor. Drew iyice sinirleniyor ve Cole’u yerdeyken biraz daha yumruklamaya başlıyor. Bu da yetmiyor ve ayağa kalkıp Cole’u stomplamaya başlıyor. Drew olabildiğince siniriyle Cole’u son bir kez daha ayağa kaldırıyor ve tutup Vertical Suplex ile Cole’u fırlatmak istiyor ama Cole bu Suplex’in sonrasında ayakta kalmayı başarıyor. Bununla da yetinmiyor ve bir Neckbreaker ile Drew’ı yere vurmayı da başarıyor. Ancak bu durumdan memnun olmayan bir kişi var, o da Mark Haskins. Mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Mark Haskins: Hey Adam, ne yapmaya çalıştığını bilemiyorum ama bu kavganın galibiyeti hak eden tarafının sen olmadığı kesin.

Cole şimdi bir kez daha Drew’ı bırakıyor ve Haskins’e söz söylemeye çalışıyor.

We Are One! Black, Cena ve Barrett da girişteler. Barrett ringe doğru ilerlerken konuşmaya başlıyor.

Wade Barrett: Bu senin kavgan değil, bari bu kavgaya saygın olsun ve şu lanet olası çeneni kapat! Yoksa üçümüz bunu yumruklarımızla çok rahat yaparız.

Nexus Haskins’in üzerine yürüyor, Haskins kaçamayacağını anlayınca kendisini ringe doğru atıyor. Nexus da Haskins’in peşinden ringe giriyor ve ringin içindeki herkes herkese saldırmaya başlıyor. Hakem de bunun üzerine zili çaldırıyor.

Sonuç: No Contest

Ortamdaki karmaşa biraz olsun toparlanıyor ve ortaya Nexus'un Mark Haskins ve Drew McIntyre'ı halletmek üzere olduğunu görüyoruz. Cena şimdi Haskins'i AA pozisyonuna alıyor. Barrett'dan bir Bullhammer, arkasına Cena'dan da bir Attitude Adjustment!

Attitude Adjustment: Aha, şimdi beni yaptılar.

Buğra Gür: Ne diyorsun oğlum?

Diğer taraftan da Cole hazırlanıp Drew'ın ayaklanmasını bekliyor ve Superkick! Şimdi Drew yere çömeliyor, Black de bunu fırsat biliyor ve Curb Stomp! Şimdi Nexus rakiplerini tamamen yok etmiş oluyor. Barrett şimdi savrulmuş olan Dünya Ağırsiklet kemerini eline alıyor ve havaya kaldırıyor. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

Aweeeeeesomeeeeeee!

GWA Dünya Ağırsiklet Şampiyonu The Miz tüm 'muhteşemliğiyle' girişte görünüyor. Omzundaki kemeriyle klasik pozunu verdikten sonra ringe girip köşe gönderinde gövde gösterisi yapıyor.

The Miz: Welcome to the most must see talk show in prowrestling history. Welcome tooooo...

MIZ TV!

The Miz: Miz TV! Global Warming'de bir kere daha neden mükemmel olduğumu kanıtladım. Basit bir Battle Royal galibiyeti ile kariyerinde bir daha bulamayacağı bir şans elde eden Will Ospreay'i ringe gömdüm! Yaptığı akıl oyunları, psikolojik baskıları hiçbir işe yaramadı. Çünkü onlar sadece küçük Battle Royal heyecanlarınızda işinize yarar. Will, senin seviyen bu kemer değil. Ne olacağını sanıyordun? Oceans Championship'i bile kazanmayı başaramayan biri olarak ani yükselişinle Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olmayı mı bekliyordun? Sanırım fala olan merağın da masallarla geçen çocukluğunda başladı. Yalnız insanlara boş özgüven aşılayan pohpohlanmış masallarda bu tarz saçmalıklar yaşanır. Gerçek hayat farklı. Gerçek hayatta bir tek olağanüstülük var. Onunla Global Warming'de tanıştın. Because I'm The Miz and I'm AWEEEEEEESOMEEEEEEEEE!

The Miz'e karışık tepkiler geliyor.

The Miz: Gündem yoğun. Global Warming'de birçok hikaye son buldu. Aynı zamanda birçok hikaye de başladı. Fakat, aralarında öyle biri var ki, onun adına üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. Bir ay öncesine kadar hakkında ''artık patlama yapacak.'' yönünde yorumlar yapılan bir kişi vardı. Çok da iyi ilerliyordu gerçekten. Taa ki World War III öncesi yine bir Miz TV'de konuğum olana dek. Normal şartlarda aynı simayı yakın zaman içerisinde konuk etmem prensibim değildir ama onun durumu bambaşka...Tahmin etmişsinizdir. Bayanlar ve baylar, konuğum Mr. MITB Roderick Strong!

The Miz eliyle girişi gösterirken seyircilerden güzel destek geliyor çanta sahibine. Roderick Strong elinde çantayla girişini yapıyor. Ringe girip Miz'in gösterdiği sandalyeye oturuyor.

The Miz: Hoş geldin Roderic- Özür dilerim. 'Tekrar' hoş geldin.

Roderick Strong bir kafa işaretiyle teşekkür ediyor Miz'e.

The Miz: Roderick... Senin durumun beni farklı duygulara sevk ediyor. Hakkında ne hissettiğimi bile bilmiyorum esasen. Sen Mr. MITB'sin. Bir çantan var. Bunun ne demek olduğunu biliyor musun? Şahsen ben çok iyi biliyorum. Çünkü seneler önce bir RAW şovunda dönemin WWE Şampiyonu Randy Orton'a kullandığım çantanın aynısı! Beni ben yapan... Kendimi gerçekleştirmemi sağlayan... Bilirsin, biz güreşçiler kariyerlerimizin bazı küçük anlarında kritik fırsatlarla karşılaşırız. O an tek yapmamız gereken vitesi arttırmaktır... Sen vitesi arttırdın ama sonra nedense frene bastın. Ne oldu Strong? Neden bir Mr. MITB olmana rağmen seni konuk edebilecek kadar rahatım? Ben bir şampiyonum ama senden çekinmiyorum. Niye?

Roderick Strong: Her hissettiğimiz doğru olacak diye bir kaide yok. Önemli olan korkup korkmaman değil, omzundakini istediğimde kazanabilecek olup olmamam.

The Miz: Ama geçmiş geleceğe ışık tutar. Öyle değil mi? En basitinden, Global Warming'de Eli Drake'e yenildin. Üstelik o artık İnternet Şampiyonu bile değil.

Roderick Strong: Öz eleştiri konusunda cömertim. Eğer bunu söylemem gönlüne su serpecekse, evet, kaybettim. Eli Drake'e kaybettim. Fakat, ben her hatasından ders çıkarmayı adet edinebilmiş biriyim. Beni Eli Drake'e kaybetmiş biri olarak görmen senin için büyük hata olur. Senin için hala büyük bir tehdidim. Global Warming'den önce Mark Haskins'in kemerini alıyordum bile. Drew denen egoist aptal buna engel oldu.

The Miz: Sonuç olarak hala şampiyon değilsin?

Roderick Strong: Yüzüne vuracağım bir tekmeye bakar.

Strong'un iddialı sözüyle seyirciler gaza geliyor. Miz sırıtıyor bu esnada.

The Miz: Sen, sen ne dediğinin farkında mısın? Roderick Strong, bayanlar ve baylar... Kendisi Mr. Money In The Bank ve Global Warming'de sıradan bir güreşçiye kaybetti. Bugün gözlerimin içine bakarak benim için hala tehdit olduğunu söyleyebiliyor. Ben buna ağzımla bile gülmem. Ağzımı bırakırım, başka yerlerimle gülerim. Eli Drake de kim oluyor Tanrı aşkına? Eli Drake... (The Miz yüzünü ekşitiyor.) Zirveyi hedefleyen idealist insanlar için bir kıstas mı? Yo, yo... Asla. Eli Drake bir kıstas değil ve sen bir kıstas bile olamayan birine kaybettin Strong. Evet, sen benim için bir tehdit değilsin. Senden çekinmiyorum. Kemerime bir metre uzakta olmandan çekinmiyorum.

Roderick Strong: Bak Miz... Benim başıma gelenleri benden bir ay önce yaşadın diye senin karşında küçük düşecek değilim. Eli Drake'i küçümsüyorsun ki, sana hak veriyorum, ama o küçümsediğin adam düne kadar seni İnternet Şampiyonluğu'na yaklaştırmıyordu bile. Ona sen de kaybettin. Gel gör ki bugün Dünya Ağırsiklet Şampiyonusun. Yol aynı Miz. Aynı kaderi paylaşıyoruz. Sadece farklı zamanlamayla.

Hey siz, orada beni övüp durmayı kesin artık!

Eli Drake kucağına aldığı kürsüsüyle girişte görünüyor. Titantron'un tam altına ringe bakacak şekilde kuruyor kürsüsünü.

Eli Drake: İki DUMMY bir araya gelmiş, Eli Drake övüyorlar. YEAH! Birkaç dakika öncesine kadar birisi bana gelip ''Roderick Strong ve The Miz ringe çıkıp seni övecekler.'' deseydi ona en yeşilinden bir balgamlı tükürük fırlatırdım. Baylar, baylar, baylar, hadi ama... Bu insanlar hayatın gerçeklerini zaten biliyorlar. Janti takım elbiselerinizi çekip ringi rehin almanıza hiç gerek yoktu. Eli Drake GWA'in en isimli güreşçisidir.

The Miz programının bölünmesine içerleniyor. Öfkeyle ayağa kalkıyor ve konuşmaya başlıyor.

The Miz: Eli Drake... Burayı terk et. Çünkü şu anda Miz TV canlı olarak yayınlanıyor. O aptal şovunu kameralar kapandıktan sonra yapabilirsin. Miz TV'yi bölemezsin. Buna hakkın yok. Şimdi, derhal terk et burayı.

Eli Drake: Miz, nasıl da kıskançlıktan çatlıyorsun öyle? Seni ringde yenmenin benim adıma çocuk oyuncağı olduğunu biliyorsun. Benimle yarışabileceğini düşündüğün tek şey sidik kokulu özel programın ama konuklarının rolleri hep aynı. Hepsi birer kaybeden. Sen de onların acılarının, kederlerinin üzerinden rant elde etmeye çalışıyorsun. Sen tüm temiz duyguların katilisin Miz. Roderick Strong'un üzerine gidip onu canlı yayında ağlatmaya çalışıyorsun. Böylece reyting rekorları kıracaksın aklı sıra. Şu ezikleri bir rahat bırak be adam. Ne yaptı bu ezikler sana?

Roderick Strong: Eğer bir an önce kürsünü alıp buradan defolup gitmezsen elindeki mikrofonu müsait bir yerine sokarım.

Eli Drake: Evet, haftanın beş büyük DUMMY'si listemize geçiyoruz. Ekrana yansıtın!

Eli Drake'in kendisini umursamadığını gören Strong öfkeyle ringin dışına iniyor ve Eli Drake'in üzerine koşuyor. Eli Drake de kürsüyü kaldırıp Strong'un üzerine fırlatıyor. Roderick Strong çömelip altından kenarından geçiyor kürsünün. Eli Drake'in üzerine çullanıyor. Çılgınlar gibi pataklamaya başlıyor onu. Yumruk, tekme, kafa, göz, burun... Her yeriyle vuruyor Roderick Strong. Hırstan kıpkırmızı kesildi adam. Eli Drake karşılık vermeye çalışıyor. Yerde yuvarlanmaya başlıyorlar. Ringe eğimli parkeden spot ışıklarının olduğu bölmeye düşüyorlar. Eli Drake bir boşluk bulup ayağa kalkıyor. Strong'un da peşinden kalktığını görünce Clothesline için koşuyor. Roderick Strong eğiliyor. Dönüşte Backhand Chop'larla göğsüne göğsüne çalışıyor Eli Drake'in. Her darbede seyircilerden tiz çığlıklar yükseliyor. Eli Drake'i kucaklıyor şimdi. Cradle Backbreaker!!! Işıklar gidiyor!!!!! Hareket gerçekleşir gerçekleşmez ışıklar gidip geliyor ve en sonunda kalıcı olarak gidiyor!!!! Arenada heyecanla karışık uğultular yükseliyor!!! Titantron açılıyor.

Kapkaranlık bir görüntünün içerisinde küçük bir mum cılız ışığıyla etrafı aydınlatmaya çalışıyor. Kadraj giderek muma yaklaşırken fark edilemeyecek kadar ufak bir kurbağa mumun üzerine atlıyor ve alev sönüyor. Baştan aşağı siyah rengin kapladığı ekranda yaşam belirtisine dair hiçbir şey göremiyoruz. Birkaç saniye boyunca ayağa tam oturmamış ayakkabıların yürüyüş sesini işitiyoruz. Ekran birden açılıyor. Killer Kross elinde kurbağayı sıkıştırarak tutarken ciddi bir ifadeyle gökyüzüne bakıyor. Dua ediyormuş gibi algılanabilecek şekilde küçük harflerle mırıldanıyor. Aniden acı çeker gibi bir ifadeye bürünüyor suratı. Tek eliyle tuttuğu kurbağanın kafasını ışık hızında koparıyor! Kopardığı gibi de ağlamaya başlıyor! Hıçkırıklara boğuluyor. Nefesi kesiliyor. Ağlamaya devam ediyor tek bir kelime bile etmeden. Biraz daha devam edince ağlamakla gülmek arasında garip sesler çıkarıyor. En sonunda tamamen gülmeye başlıyor. Boğulurcasına kahkaha atmaya başlıyor. Yarılıyor adeta. Başı kopmuş kurbağayı ayrılmış yerinden ekrana sürmeye başlıyor. Ekran nem ve az da olsa kanla buğulanıyor.
Işıklar açılıyor! Işıklar açıldığında Eli Drake ve Roderick'i oldukları yerde görüyoruz. The Miz de ringde! AMA ARKASINDA KİLLER KROSS HEYKEL GİBİ DİKİLMİŞ ONA BAKIYOR!! Miz çığlıklardan anlam çıkarmaya çalışırken arkasını dönüyo- KROSS JACKET!!! KROSS JACKET!!! KİLLER KROSS DÖNMESİNE İZİN VERMEDEN KROSS JACKET'I BAĞLIYOR MİZ'E!! MİZ'İN ÖDÜ PATLIYOR! KURTULMAYA ÇALIŞIYOR. ELLERİYLE KİLLER KROSS'UN KAFASINI YAKALAMAYA ÇALIŞIYOR AMA BAŞARAMIYOR. KİLLER KROSS ONU YERE OTURTUYOR SONUNDA! MİZ ÇABALIYOR AMA REFLEKSLERİ DE YAVAŞLIYOR AĞIR AĞIR! THE MİZ BAYILIYOR!!! MİZ İPTAL!!! KİLLER KROSS VİCDANSIZ GİBİ SÜRDÜRMEYİ DEVAM EDİYOR KİLİDİ!! FAKAT RODERİCK STRONG PPV'DE OLANLARI HATIRLAYARAK RİNGE KOŞUYOR!

Roderick Strong ringe giriyor! Onu fark eden Killer Kross Miz'i bırakıyor ve Clothes- Kolunun altından eğiliyor Roderick Strong. İplerden sekiyor. SICK KICK!!! SICK KICK!!! KİLLER KROSS YIKILIYOR!!! HAYIR YIKILMIYOR. HAYVANİ BİR REAKSİYON GÖSTEREK AYAĞA KALKMAYA ÇALIŞIYOR HALA!!! RODERICK STRONG BEKLİYOR ONU. KİLLER KROSS ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE SICK KICK!!!

KİLLER KROSS ARTIK AYAĞA KALKAMAZ!!! İŞİ BİTTİ!!! Strong yerdeki Miz'e bakıyor şimdi...

Gülerek kafasını ''şimdi değil'' anlamında sallıyor. Müziği çalmaya başlayınca taunt atmaya başlıyor Mr. MITB. Çok güzel bir destek alırken kameralar kapanıyor.

Ekran açıldığında Kayla Braxton'ı görüyoruz.

Kayla Braxton: Bayanlar ve baylar, yeni Okyanuslar Şampiyonu Kyle O'Reilly!

Anonsa hatrı sayılır bir cheer geliyor.

Kayla Braxton: Öncelikle tekrardan tebrikler Kyle. GWA'daki ilk şampiyonluğunu kazandın. Ne düşünüyorsun?

Kyle O'Reilly: İnanılmaz mutluyum. Kendimi yenilenmiş hissediyorum. Bilirsin, işinizi hakkıyla yaptığınızda bunun karşılığını almak en güzel duygudur. Ne tür fedakarlıklarda bulunduğumu biliyorum. Sonuç olarak bu bebek (omzundaki kemeri gösterir.) sonuna kadar hakkımla aldığım bir parça ve şimdi onu olabildiğince uzun taşımayı hedefliyorum.

Kayla Braxton: Herkes kemeri alış şeklini tartışıyor. Bray Wyatt maçın sonlarına doğru tuhaf olaylar yaşadı. Dikkati de dağıldı diyebiliriz. Bu konuda bir çekincen yok mu?

Kyle O'Reilly: Kayla, bahsettiğin şey bu sektörün negatif yönlerinden biri. Tabii ki, kimseye tek bir laf ettiremeden buz gibi bir galibiyet almayı isterdim ama yaşanan olaylarla da alakam yok. Üstelik Bray Wyatt'ın beni bir ay boyunca akıl oyunlarıyla nasıl oyaladığını gördünüz, değil mi? Eden bulur.

Kayla Braxton: Teşekkürler Kyle.

Kyle O'Reilly de teşekkür edip oradan ayrılıyor.

Mark Briscoe! PPV'deki yaşananlardan sonra yoluna devam ediyor.

IF YOU SMELLLLLLLLLL! Şampiyon ringe giriyor. Bu bir proving ground maç. Yani Mark Briscoe şampiyonu tuş ederse ilerisi için bir IC maçı elde etmiş olacak.

Proving Ground Match
The Rock vs Mark Briscoe

İki isim lock up yapıyorlar. Rock üstü çıkıyor ve Arm Wrench uyguluyor. Şimdi Wristlock. Mark iplere dokunup kurtuluyor. Şimdi tekrar lock up deneyecekken wastelock arkasına da takedown. İplerden sekiyor Mark ve elbow drop. Şimdi tuşa gidiyor ama The Rock attı. Side Headlock'a bağlıyor. Şimdi takedown yapmak istiyor ama Rock izin vermedi ve back suplex deniyor. Lâkin Briscoe arkasına düştü. Kaldırıyor ve Cut Throat Dri- The Rock hemen attı kendini. Gard alıyorlar ve alış alıyor bu seyirciden. Rock bir şeyler söylüyor. Mark gülüp bir tokadı basıyor. Rock sinirlenip üstüne yürüyor ama Mark Briscoe hemen ring dışına iniyor. Dışarıda bir turladıktan sonra iceri giriyor. Rock da hemen arkasına ama Mark Briscoe stomplara başlıyor bile. Şimdi iplere gönderiyor ve shoulder tackle. Tuttu ve Neckbraker. 1...2...

The Rock! İzin vermiyor. Şimdi Vertical Suplex yapıyor Mark Briscoe. Tuttu iplere gönderiyor ama Leaping Clothesline! The Rock dönüşte counter atıyor. Mark bir kez daha kalkıyor bu sefer Lariat. Şimdi Sharpshooter'a goturmek istiyor fakat Mark izin vermedi. Ayağı ile bloke etti ve Rock bu etkiyle köşeye gitti. Şimdi tekrar üstüne doğru gidiyor fakat Mark Briscoe'dan Dropkick. Rock'i iplere atıyor ve Back Body Drop. Rock hareketin etkisiyle ring dışına çıktı. Mark Briscoe aprona geçiyor. Ölçtü biçti ve Diving Blockbuster! Rock'ı içeri soktu. Şimdi yukarıyı gösteriyor. Köşeye çıktı ve Froggy Bo- The Rock dizlerini koydu. İki isim de yerde şimdi. Mark daha önce kalkıyor. Dizleri üstündeki The Rock'a bir forearm smash geçiriyor. Bir tane daha. Köşeye gidiyor. Low Dropkick için koşuyor ama The Rock'dan bir kip up arkasına tekme ve snap ddt! Çok estetik. 1...2...

Mark Briscoe izin vermiyor!

Buğra Gür: The Rock ringe attığı ilk adımdan itibaren bir star olduğunu bizlere gösteriyor gerçekten. Mark Briscoe'yu nasıl buldun bu zamana kadar?

Attitude Adjustment: Ehh, köylü işte.

The Rock şimdi, Mark'ı ring ortasına Snap Suplex'ledi. İşareti verdi. Sekerek geliyor ve People's Elbow! Hayır, Briscoe hemen çekildi Rock boşa atladı. Tuşa gidiyor. 1...2... Şampiyon ayakta! Mark Briscoe iplere gönderdi şimdi. Arkasına Flapjack. İplere gitti ve Springboard Leg Drop. Bir de snap leg drop yaptı. Köşeye attı ve Cannonball! Köşeye çekiyor. Froggy Bow için fakat The Rock da Mark'ı tutmayı çalışıyor, şimdi top rope'dan ringe düşürdü Mark'ı. Kolundan tuttu ve köşeye fırlattı. Right Hand. Bir tane daha. Ve Big Right Hand. Şimdi köşeye çıktı. Mark'ın kalkmasını bekliyor. Veee Diving Crossb- CUT THROAT DRIVER! CUT THROAR DRIVER! Mark Briscoe çok ani bir şekilde tuşa gidiyor. 1...2...

Fakat The Rock kurtulmayı biliyor. Şimdi Mark Briscoe sinirinden The Rock'ı köşeye çarptırıyor kolunu. Tutuyor ve Saito Suplex. İplere gidiyor ve Slingshot Leg Drop! 1...2... yine sonuç yok! Tuttu. Brainbuster'a gidecek. Fakat Rock! Bacakları kavrıyor birden ve Sharpshooter! Sharpshooter! Mark Briscoe zor durumda. Pes edecek! Eli gidiyor lâkin ipe! Son anda ipe yetişiyor. Şimdi hakem onu kontrol ediyor. The Rock birden üstüne doğru giderken Mark ipi çekiyor ve Rock dışarı düşüyor kötü bir biçimde. Şimdi köşeye çıktı ve Avalanche Moonsault Plancha! The Rock'ı içeri sokuyor. Kucakladı ve Belly to Belly Suplex. Çıktı. İkinci defa. Froggy Booo- The Rock çekildi! Yine başarısız oldu Mark. Şimdi The Rock ayağa kalkan isim. Hemen bir body slam yapıyor. İplere gönderdi ve Big Boot! Tuttu kalkmasını bekliyor. Tuttu ve Rock Bot- Hayır Mark arkaya geçti ve inverted ddt. Şimdi bir de Brainbuster denemek istiyor fakat Rock izin vermedi kavrıyor kucağına ve Fallaway Slam. Ortaya getirdi fakat ani bir cradle Briscoe'dan 1...2... Rock kurtuldu. İki isim de ayakta. Briscoe'dan bir Enziguri başarısız. Rock German için tuttu ama inverted headbutt. Bir vurdu. Bir tane daha vurdu. Şimdi iplerden sekiyor ama ROCK BOTTOM! DÖNÜŞTE ROCK BOTTOM! 1...2...

3!

Kazanan: The Rock

The Rock zaferini seyircilerle kutlarken Mark Briscoe da yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Derken titantron titremeye başlıyor. Bu Jay White! Sustalısını ağzında kaydırıyor.

Jay White: Mark Briscoe… ben küçük bir çocukken babam bana her zaman şunu derdi. Jay, sen tek bir çocuksun. Bu yüzden güvenebileceğin kimse yok. Biz öldükten sonra sırtını daima ama daima duvara daya. Haklıydı ve ben de bana denileni yaptım ta ki sana kadar. Seninle tanıştığımda nihayet bir kardeş olabileceğini düşündüğüm biriyle tanıştım. Fakat yanıldım. Babamın sözüne karşı geldim. Ben bu zamana kadar duvarı arkama aldım şimdi de senin sırtını duvara mıhlama zamanı geldi Mark. Beni hisset Mark, her gözünü kapadığında beni gör ve asla unutma, breathe with the switchblade!

Çıkabildiğin en yüksek binanın tepesine çık. Aşağıya bak. Ne kadar küçüğüz, görüyor musun?

Dünyanın dışından bakınca bir bilye kadar bile yer kaplamıyoruz. Ama kaprislerimiz galaksi kadar büyük.

Herkes egonun batağına batmış çırpınırken birisi var ki. O... O batağın kendisi.

Ego, herkesi esir almak için geliyor.

Yakında...

Arka alandayız, Renee Young bizi karşılıyor.

Renee Young: Merhaba GWA Evreni. Bugün yanımda olan kişi, yeni GWA Hardcore Şampiyonu Brandi Rhodes! Merhaba Brandi, öncelikle seni tebrik ederim. Global Warming'de çok sürpriz bir hareketle eşin Cody'nin olduğu maça müdahale ederek Ember Moon'dan Hardcore Title'ı aldın. Düşüncelerini ve bunu neden yaptığını öğrenebilir miyiz?

Brandi Rhodes: Teşekkür ederim. Yaptıklarımın nedenini sorman çok aptalca. Hardcore Title'ı kazanmak için bu şirket içerisindeki herkes 7 gün 24 saat boyunca fırsata sahip. Ben sadece kuralları uyguladım, bunun ne zaman olduğu ve kimlerin etkilendiği umrumda değil. Ember Moon denen aptal maymundan bu unvanı almak için çabalıyordum ve sonunda başardım, onu alt edebileceğimi gösterdim...-

Bir anda Brandi Rhodes'un yanında birisi beliriyor.

???: miqrofonu wer bakalım paşası

Bu 2 kez Hardcore Şampiyonu Hunico!

Hunico: Selam bâyan. Önceki hatuna epey benziyorsun ama o ırzını s**tiğimden farklı gibisin. Benim kemer sende kalmış herhalde. Bi rövanş versen ya?

Brandi Rhodes hiçbir cevap vermeden, biraz çekinerek Hunico'ya bakıyor öylece. O esnada başka birisi giriyor kadraja.

Cody: Bizi eşimle yalnız bırakır mısınız?

Renee Young oradan uzaklaşıyor. Ama Hunico yerinden kımıldamıyor...

Cody: Sana da dedim. Kemer hakkını, gidip kemer hakkı verme yetkisi olan kişilerden mantıklı kemerler için iste!

Hunico Cody'ye bakıp yumruğunu ısırıyor ama yavaştan uzaklaşıyor, aynı zamanda söyleniyor duyabileceğimiz şekilde.

Hunico: Karısını ayrı kendisini ayrı s**tiğim kılkuyruk g**vereni seni...

Hunico uzaklaşınca Cody Brandi'ye biraz daha yanaşıyor.

Cody: Karıcım, tebrik ederim. Gerçekten büyük bir başarı gösterdin. Seninle gurur duyuyorum. İlk başta yaptığına anlam veremeyip, "Internet Title'ı kendi başıma da koruyabilirdim neden böyle bir şey yaptı?" diye kendi kendime soruyordum. Ama senin ne kadar zeki bir kadın olduğunu unutmuşum. Bu hareketi yaparak Hardcore Championship'in inaktif olmasını engelledin ve kocacığının omzunda iki kemerle gezebilecek olmasını sağladın. Seninle gurur duyuyorum. Hadi şimdi bir hakem çağırıp kemerin bana devrini zaman kaybetmeden gerçekleştirelim.

Brandi Rhodes: Aklından bile geçirme!

Brandi Cody'yi ittirerek uzaklaşıyor bir miktar.

Brandi Rhodes: Demek zekiyim ha? Bu daha yeni mi aklına geldi yoksa her zamanki yalanlarından birisini mi uydurdun? O eski GM olacak şıllıkla yemediğin halt kalmadı, üstüne benim gözlerimin önünde ben sana destek olmama rağmen rezilliklerine devam etmeye kalktın. O kaltak bana tokat attı ve sen çıtını bile çıkaramadın. Bana bak Cody! Bu kemeri senin sayende kazanmadım, senin için de kazanmadım. Bu kemeri benden almak istiyorsan, beni yerden yere vurup tuş etmek zorundasın. Ki bana yapmadığın sadece bu kaldı!

Cody Rhodes şok olmuş bir şekilde eşine bakıyor, Brandi ise onun suratına birkaç saniye bile bakmadan sırtını dönüp sinirli bir şekilde oradan uzaklaşıyor.

Ihım... Ihım... Ihım...

Boğaz temizlemesi duyuluyor ve kimlerin burada olduğu az çok belli. Divine Unions, yeni üyesi Harper ile beraber podyumdalar.

Aiden English: Ayrılık ne tuhaf
Ah yaralı bir taraf
Herkese güneş doğuyor
Bize karanlık her taraf

Aşkımız artık Allah’a emanet
Sana ben kıymam sevdim kabul et
Şu koca dünya yalandan ibaret
Yerini bulacak ilahi adalet
Gün günü kovaladı kalmadı dirlik
İşte geldi çattı 'İlahi Birlik'

Ardından mikrofonu Jinder Mahal alır ve "SHANTI" diyerek kendisini gazlar. Jinder Mahal mikrofonu Luke Harper'a uzatır. O da "KOMOREBI" diyerek kendisini huzura eriştirir. Sonrasında üçü beraber ringe doğru ilerlerler. Ringe girdikten sonra grup toplantısı yapıyorlar kendi aralarında. Maça Jinder Mahal ile Aiden English yani grubun kemik ikilisi çıkma kararı alıyor. Luke Harper ise spiker masasında Attitude Adjustment'ın yanına oturuyor.

Şampiyonlar her zaman sahneye en son teşrif eder. GWA Tag Team Şampiyonları Broken Brothers alana giriş yapıyorlar. İkili kemerlerini tokuşturuyorlar ve "Delete" tauntlarını yapa yapa ringe giriyorlar.

DELETE DELETE DELETE

İkili ringe girer girmez Broken Matt rakiplerini umursamayıp ringin öteki tarafından çıkıyor ve o da Attitude Adjustment'ın öbür yanına oturuyor ve ona bakarak "DELETE" tauntunu yapmaya başlıyor.

Attitude Adjustment: Ay hoşt ulan!! Bas git ringine napıyorsan yap!

Buğra Gür: Ahahahahaha

Attitude Adjustment: Senin de yaptığın valla ayıp he. Sana ufak bir sevgim vardı o da gidiyor şimdi.

Broken Matt gülerek ayaklanıyor ve aniden Boogeyman gibi yürümeye başlıyor. O şekilde de ringe giriyor. Broken Brothers da son hazırlıklarını yaptıktan sonra GWA Takımlar Şampiyonluk maçı başlıyor.

GWA Takımlar Şampiyonluk Maçı
Broken Brothers (c) vs Divine Unions

Maça Sabian ile Aiden English başlıyor. Aiden English hızlı bir şekilde Broken Sabian'ın üzerine gidiyor; fakat Broken Sabian'dan çok net bir Dropkick! Broken Sabian şaşırmış bir şekilde Broken Matt'e bakıyor ve onunla beraber "DELETE" tauntlarını yapıyorlar. Aiden English sinirden köpürmüş bir şekilde bir kez daha Broken Sabian'ın üzerine gidiyor bu sefer de Broken Sabian'dan Arm Drag! Broken Sabian bu sefer de bağırınmaya başlıyor. Şimdi Broken Sabian, Aiden English'e Head Lock bağlıyor. Aiden English ipleri arıyor. İpleri bulduğunda oraya sırtını vererek Irish Wipe ile atıyor Broken Sabian'ı. Jinder Mahal tag alıyor o sırada. Broken Sabian geldiğinde Divine Unions'tan Double Back Elbow geliyor. Broken Sabian yerde yüzünü tutuyorken Divine Unions ringin ortasında "SHANTI" diyerek kollarını havaya kaldırıyorlar. Jinder Mahal yerdeki Broken Sabian'ı seri bir şekilde tekmelemeye başlıyor. Sonrasında kaldırıyor Broken Sabian'ı ve kendi köşesine atıyor. Bir süre de orada tekmeledikten sonra Aiden English'e tag veriyor. O da köşede yatan Broken Sabian'ı tekmelemeye başlıyor. Şimdi ayağıyla onu boğmaya başlıyor Aiden English. Hakem bunu görünce ayırmaya başlıyor. Yetersiz kalınca saymaya başlıyor 1.....2.... süre yarıya gelmiş olsa da Aiden English onu bırakıyor ve hakemle konuşmaya başlıyor. O sırada Jinder Mahal köşede Broken Sabian'ı boğmaya devam ediyor. Seyirciler bu duruma yuhalayarak tepki gösteriyorlar. Ancak Divine Unions'un bu umrunda değil.

Şimdi tagi Jinder Mahal alıyor. Yerde yatan Broken Sabian'a Jumping Knee Drop yapıyor. Ardından Jinder Mahal, Broken Sabian'ın iki bacağından kavrıyor ve Twitsting Torture Crab! Broken Sabian zor durumda. Broken Matt ise kenarda ona bakıp "DELETE" tauntları yapıyor ve Broken Sabian'ı motive etmeye çalışıyor. Broken Sabian ringin ortasında tam olarak hareket de edemiyor. Elini havaya kaldırıyor ve o da "DELETE" tauntları yapmaya başlıyor. Jinder Mahal, Broken Sabian'ın pes ettiği düşünüp bıraktı; fakat pes etmemiş! Aiden English ise hakeme itiraz ediyor Broken Sabian'ın pes ettiğine dair. O esnada Broken Sabian'dan Jinder Mahal'a Front Lungblower! Jinder Mahal yüzünü tutarken Broken Sabian son gücüyle zıplayıp tag veriyor Broken Matt'e. Broken Matt ringe giriyor.

Luke Harper: Bu dünyaya bir kez daha gelsen Japon olmak ister miydin?

Attitude Adjustment: NE? Ne diyorsun sen? Kafan falan mı güzel senin?

Luke Harper: KOMOREBI! HAHAHAHAHA!

Attitude Adjustment: Can güvenliğim yok benim burada! Gitmek istiyorum. Aksi takdirde fena olacak.

Buğra Gür: Var var. Koskoca adamı mı döveceksin?

Attitude Adjustment: Nest nerede? Neden şovlara çıkmıyor?

Buğra Gür: Allah'ım çıldıracağım!!!

Hayır giremiyor! Aiden English hakeme itiraz ettiği esnada Broken Sabian'ın verdiği tagi göremedi hakem. Bu yüzden Broken Matt'i dışarıya alıyor hakem. Broken Matt ne olduğunu anlamamışçasına bir şeyler söylemeye çalışıyor hakeme. Sonrasında hakeme sesli bir şekilde "OBSELOTE" diye bağırıyor ve yerine geri geçiyor. Jinder Mahal ise Broken Sabian'ın ayaklarından tutarak kendi köşelerine çekiyor. Jinder Mahal köşede biraz daha paralıyor Broken Sabian'ı. Şimdi Aiden English tag alıyor. Aiden English, Powerbomb pozisyonuna alıyor Broken Sabian'ı. Jinder Mahal ise arkasından boynuna yapışıyor Khallas için; ama Broken Sabian, Hurracanrana yapıyor ve Aiden English'i Jinder Mahal'a çarptırıyor. Seyirciler büyük bir destek ile Broken Sabian'ın Broken Matt'e tag vermesini bekliyor. Broken Sabian sürünmeye başlıyor. Sürünmeye devam ediyor. Tagi vermesi an meselesi. Ve...

Tagi veriyor! Broken Matt ringe giriyor. Jinder Mahal'a bir Clothesline! Bir tane de Aiden English'e. Jinder Mahal'ı boynundan yakalıyor Broken Matt ve ringin dışına atıyor. Şimdi Aiden English'i de kafasından tutuyor Broken Matt ve kendi köşesinde seyircilerin "DELETE" chanti eşliğinde köşe yastığına çarptırıyor. Aiden English'in kafasını bırakmadan ayaklandırıyor şimdi onu ve Inverted Headlock Neckbreaker yapıyor. Şimdi Jinder Mahal ringe girmeye çalışıyor. Broken Matt karnına bir tekme atıyor onun ve onu da kafasından tutup köşeye çıkıyor. Eliyle "DELETE" tauntunu yaptıktan sonra Tornado DDT! Aiden English köşede soluklanırken Broken Matt ona doğru koşuyor ve Corner Clothesline. Sonrasında Aiden English'i tutuyor. Yeni kalkan Jinder Mahal'a doğru koşuyor Running Bulldog & Running Clothesline Combo! Şimdi "DELETE" tauntları bir kez daha gelmeye başladı. Twist of Fate deneyecek. Jinder Mahal ilk kalkan oluyor. Jinder Mahal'ın karnına tekmeyi atıyor ve Twist of Fate'i yapıyor! Broken Matt tuşa gidiyor; ancak legal adam Jinder Mahal değil. Aiden English şimdi Broken Matt'in arkasından sert bir Lariat patlatıyor! Yeni kalkan Broken Sabian ile çarpışıyor Broken Matt ve Broken Sabian bir kez daha ringin dışında buluyor kendisini. Broken Matt'i Full Nelson pozisyonuna alıyor Aiden English ve DIRECTOR'S CUT!!! YENİ TAKIM ŞAMPİYONLARIMIZ MI VAR??? AIDEN ENGLISH TUŞA GİDİYOR!

Ancak hakem Aiden English'in tuşa gitmesini geçersiz saydı. Çünkü Broken Matt ile Broken Sabian çarpıştığı esnada Broken Sabian, Broken Matt'ten tag aldı. Divine Unions deliler gibi hakeme itiraz ediyor. Bunun bir üst seviyesi hakeme saldırmak! Aiden English ile Jinder Mahal sinirden hakeme köpürüyor O sırada Broken Sabian ringe giriyor VE İKİSİNE AYNI ANDA JUMPING COMPLETE SHOT YAPIYOR!! AIDEN ENGLISH'İ RİNGİN ORTASINA ÇEKİYOR RİNGTE SADECE BROKEN SABIAN ILE YERDE YATAN AIDEN ENGLISH VAR! KÖŞEYE ÇIKIYOR BROKEN SABIAN VE BLACK JESUS STOMP!!! TUŞA GIDIYOR YORGUN BİR ŞEKİLDE BROKEN SABIAN! O SIRADA LUKE HARPER AYAĞA KALKIYOR FAKAT ATTITUDE ADJUSTMENT ONUN AYAĞINA NARKOZU PATLATIYOR VE SERTÇE SPIKER MASASINA İTİYOR! ARDINDAN SEYİRCİLERİN ARASINDAN HIZLA TÜYÜYOR!!! 1......2......3!

Kazanan ve Takım Kemerlerini koruyan: Broken Brothers!

Bu maç resmen Broken Sabian'ın maçı oluyor. Tabi Attitude Adjustment'ın da bunda payı var. Kırıkko kardeşler kemerlerini geri alıyorlar hakemden ve "DELETE" tauntları yapa yapa ringten çıkıyorlar ve arka alana dönüyorlar. Dışarıda ise Luke Harper sinirden bütün sistemi sıfırlamış gibi bön bön bakıyor. Aiden English sinirden yere vuruyor. Jinder Mahal kendi kendisine her ne kadar "SHANTI" diyip mutlu hissettirmeye çalışsa da o da başarılı olmuyor. Biz ise büyük bir huzurla reklamlara geçiyoruz.

Alacakaranlık vaktinde ayın tavan yapmış olduğu bir saat. Ormanda gecenin bekçileri hariç herkes uykuda. Kapkara. Ne iyi ne kötü farkediliyor bu saatte. Derken bir anda bir adam elindeki fenerle bu bütünü bozuyor.

Bray Wyatt!

Seyrek bir koruluk içinde dolaştıktan sonra açık alana çıkıyor. Önünde hafif bir tepe var. O tepenin sonunda ise bir malikane.

Wyatt yavaş adımlarla oraya yaklaşıyor. Fener ışığı yaklaştıkça malikanenin perişan bir halde olduğunu görüyoruz. Senelerdir ayak basılmamış gibi. Wyatt kapısının önüne geldiğinde duraklıyor. Nefes alıyor ve kapının gıcırtısıyla içeri giriyor. Kıyıda köşede duran fareler bu sesle kaçışmaya başlıyorlar. Wyatt kapıyı kapatıyor. Holün sağ tarafında küçük bir salon karşılıyor onu. Küçük bir koltuk, uzun bir kanepe ve sallanan bir sandalye var. Wyatt üst kata çıkan merdivenlere doğru yol alıyor. Merdiven başında çerçeve içinde bir fotoğraf görüyor. Tozunu alıyor resmin. Üç tane küçük erkek çocuk ve bir kadın var. Wyatt uzun bir süre bakıyor ve resmi tekrar yerine asıyor. Üst kata çıkıyor. Merdivenin başında sol tarafta üç tane oda sağ da ise tek bir oda var. Sağa ilerliyor. Kapıyı yavaşça açıyor. Evin genel hâlinden pek farklı olmayan bir manzara ile karşılaşıyor. Bir yatak ve yatağın dayandığı duvara çakılmış isanın çarmıha gerilmiş bir heykeli. Wyatt yatağın yanındaki masaya doğru gidiyor. Orada İncil ve diğer kutsal yazıtlar bulunuyor. Wyatt, masaya sabitli çekmeceye elini atıyor şimdi.

Fakat kilitli. Tekrar zorluyor ama sonuç değişmiyor. Yatağın karşısıdaki şömineye gidiyor. Elini içine atıyor şöminenin. Küçük bir tülbent çıkarıyor sarılı. İçini açıyor ve bir anahtar. Tozunu alıyor. Çekmeceye gidiyor ve anahtarı deniyor. Başarılı. Açıyor çekmeceyi ve küçük bir kutu çıkarıyor. Kutunun üstünde "en sevdiklerime" yazıyor. Wyatt kutunun kapağını yavaşça kaldırıyor... İçinde küçük bir kâğıt buluyor kağıdı açıyor ve yazılanı okuyor.

"LIAR"

Cult Of Personality!

CM Punk girişte görünüyor. Hızla tauntunu atıp ringe ilerliyor.

Hello! I Am Elias!

Elias girişte görünüyor. Punk gülerek Elias'a bakarken Elias da gülerek ringe geliyor.

Attitude Adjustment: Aynı takımda olacak olmaları ikisi için de sinir bozucu olsa gerek.

Buğra Gür: Öyle görünüyor. Bu maçta karşı taraftan ziyade yine birbirleriyle dövüşecekleri kesin gibi duruyor.

Attitude Adjustment: Bakalım sırada kim gelecek?

Holla If You Hear Me!

Scott Steiner girişte görünüyor. Steiner oldukça sakin bir şekilde gelirken Punk ve Elias farklı köşelerde ona bakıyorlar. Steiner böylece 2.grubun 4.katılımcısı olarak ismini buraya yazdırırken son takım arkadaşını bekliyor.

The Aerial Assasin!

Will Ospreay girişte görünüyor. Ospreay tauntlarını attıktan sonra ringe giriyor ve takımıyla el sıkışıyor. Elias oldukça isteksizken Steiner severek elini sıkıyor, Punk da umursamıyor pek. Girişe dönüyoruz.

Başım Belada!

Son zamanların popüler adamı Hunico girişte görünüyor. Hunico atletini şöyle bir düzelttikten sonra aprona kadar ilerliyor ve arkasını dönüyor. "Gelsin bakalım hangi kapçık gelecekse?" dediğini kameradan duyuyoruz.

Attitude Adjustment: Artık Mark Briscoe'nun zamanı geldi.

Root of All Evil!

Aleister Black de turnuvada! Black girişte görünüyor ve herkesi ürküten tavırlarla ringe giriyor. Ringin ortasında bağdaş kurduktan sonra karşıdaki rakiplerine bakıyor.

Free the Flame!

Ember Moon girişte görünüyor. 2 grubun 7.katılımıcısı olan Moon ringe doğru ilerliyor. Hunico'nun yanından kemersiz bir şekilde geçip ringe giriyor. Hunico arkadan küfrederken Ember Moon bunu önemsemeden ringe giriyor. Black'in yanına geçip köşesinde yer alıyor. Son katılımcı için herkes girişe dönüyor. Ve......

JOEY JANELA! Janela'yı girişte görüyoruz. Hunico'nun yine küfürler ettiğini ağzının oynamasından anlıyoruz. Janela hızla ilerliyor ve gülerek rampaya geliyor.

Joey Janela: Bromance.

Hunico: Ha***ktir ordan.

Janela ringe girerken Hunico da en son ringe giriyor. Janela ve Hunico farklı uçlarda köşedeyken biraz sonra hakem maçı başlatıyor.

Kaybeden LOTR Turnuvasından Çıkar
CM Punk, Elias, Scott Steiner & Will Ospreay vs. Aleister Black, Ember Moon Hunico & Joey Janela

Maça Black ve Ospreay giriyor. Aleister Black maç başlar başlamaz direk BLACK MASS AMA OSPREAY ÇEKİLİYOR, Ve hemen bir Leg Sweep ardından da Standing Moonsault! Will Ospreay şimdi rakibini kaldırıyor ve köşeye çıkartıyor, ardından Aleister'a doğru koşuyor ve JUMPING TOP ROPE HURRICANRANA! Maç gayet yüksek bir tempo ile başladı, Will Ospreay tuşa gidiyor. 1-2- Kickout! Aleister Black kurtulmayı başarıyor ve ayağa kalkmadan kendini geri ittirerek Tag'ı Joey Janela'ya veriyor. Fakat EMBER MOON! Arkadan Janela'ya çakıyor ve Tag'ı kendisi alıyor ve ringe girdiği gibi Ospreay'e doğru koşup Jumping Elbow Strike ve ardından gelişen tekme kombosu ve Ospreay'i köşeye yaslaıp Chop darbeleri ile iyice sersemletiyor. En sonunda en üst iplere çıkartıyor ve kendisi de çıkıyor. Superplex pozisyonuna alacakken Ospreay önce ittiriyor fakat kenardan Hunico, Ospreay'e doğru koşup Top Rope Enzuigiri vuruyor. Ospreay sersemlemişken Moon bu boşluğu affetmiyor ve hemen ayaklanıp Ospreay'i kavrıyor, SUPERPLEX! Ember Moon tuşa gidiyor, 1-2-

Kickout! Will Ospreay tuşu attığı anda Kip-Up yapıyor ve Moon'a saldırmak yerine kendi tarafına gidip Elias'a Tag veriyor. Elias ringe girdiği gibi Moon'a doğru koşuyor ama son saniyede vurmak yerine duruyor, Moon refleks olarak kendini korumaya çalışırken Elias bir Mid-Kick ile zayıflatıyor rakibini, ardından onu kaldırıp kavrıyor ve bir Back Suplex! Şimdi rakibini tekrar kaldırıyor ve kendi tarafına götürüyor. CM Punk'a Tag veriyor ve ikili beraber ringe girip Moon'u önce iplere atıyorlar fakat dönüşte CM Punk önce davranıp Knee Shot vuruyor. Elias bunu beklermiş gibi hafif bir gülümseme ile kendi köşesine dönüyor. Bu sırada Punk, rakibini iplere yolluyor ve dönüşte Swinging Neckbreaker! Ardından tuşa gitmiyor ve tekrar kaldırmak istiyor fakat Ember Moon rakibi onu kaldırırken son saniyede onun karnını yumrukluyor ve Punk kendini geri çekerken Ember iyice atağa geçiyor ve Jumping Forearm Smash! CM Punk dizinin üstüne düşüyor sersemleyerek ve bu sırada Ember tekrar koşuyor ve Shining Wizard! Ember Moon tuşa gitmiyor ve kendi köşesine dönüyor, kime Tag vereceğini belli etmezken Hunico onun sırtına vuruyor ve Tag'ı kendisi alıyor. Ember hafif sinirlenmiş gibi ama bir şey yapmıyor ve Apron tarafına geçiyor. Hunico direk köşeye çıkıyor ve FALLING STAR AMA BOŞLUĞA! CM Punk son saniyede kurtuluyor fakat kalkmaya gücü yetmiyor, Hunico yine de ondan önce kalkıyor ve Standing Moonsault ile karşılık veriyor. Ardından ayağa kalkıyor fakat o sırada Scott Steiner arkadan ona yumruk atıyor, Hunico o tarafa dönüp karşılık olarak daha sert bir yumruk atıyor ve Steiner yere düşüyor, FAKAT BU SIRADA CM PUNK ONU BACAĞINDAN KAVRIYOR! Ve School-Boy Roll Up, 1-2-

Kickout! Hunico son saniyede tuş olmaktan kurtuluyor, fakat CM PUNK FIRSAT VERMEDEN DİREK ANACONDA VICE'A ALIYOR! HUNICO İYİCE ÇIRPINIYOR FAKAT EN SONUNDA BIRAKMAK ÜZERE ELİNİ VURACAKKEN ALEISTER BLACK KÖŞEYE ÇIKIYOR VE İKİLİNİN ÜZERİNE MOONSAULT İLE ATLIYOR! Bunun üzerine ringe Ospreay giriyor ve Aleister'e doğru direk bir Superkick ve ardından onu kavrayıp dışarı atıyor, ama Joey Janela ile Ember Moon aynı anda ringe girip Ospreay'i bacaklarından tutup dışarı atıyor, bu sırada CM Punk önce Scott Steiner'e Tag veriyor ve ardından Janela'yı önce dışarı atıyor. Ember Moon sıra ona gelmeden Punk'ı Clothesleine ile dışarı atıyor. Bu sırada Hunico Tag'ı Moon'a veriyo, iplere doğru koşuyor ve dışarıdaki isimlere doğru sıçrayarak TOPE CAN HILO! Bu hamleden kaçan isimler CM Punk ve Elias, ikisi de aynı tarafta fakat birbirleri ile kavgaya tutuşuyorlar. İki isim birbirlerini ite kaka spiker masasına kadar götürüyor, onlar kavgaya tutuşurken Janela ve Hunico'da kendi içlerinde tartışmaya girişiyorlar aniden, fakat bu sırada ELIAS, CM PUNK'I SPİKER MASANIN ÜZERİNDE KAVRIYOR VE DRIFT AWAY! Scott Steiner bu sırada bu anı ağzı açık izlerken o sırada arkasını dönüyor ve ECLIPSE! EMBER MOON ÇOK ANİ VURUYOR HAMLEYİ! ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR, 1-2-

3!

Kazananlar: Ember Moon, Aleister Black Hunico & Joey Janela

LOTR Turnuvasından Elenen: Scott Steiner

Ember Moon tauntlarını atarken CM Punk öylece yerde yatıyor. Elias, yan tarafta Moon'a bakarken Hunico da Elias'a bakıyor. Onlar bakışırken Ember Moon köşede tauntlarını atıyor ve şov sona eriyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 12:34   #2
𝕘𝕖𝕟𝕖𝕥𝕚𝕔 𝕗𝕣𝕖𝕒𝕜
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 44
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 3465
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Human Buzzsaw The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3465

Gözlerimin önünde açıldı konu. Bekliyoruz.
imza

"When you walked down that aisle last week, I know I wasn't alone, because the people at home, all they did was grab their remote, change the channel to the WWF and watch Stone Cold (Steve Austin), a person you and your old friends got fired from here because you're a jealous, old bastard. So Ric Flair, remember this, in this wrestling business, there's never been a bigger ass-kissing, butt-******* bastard in this business. But also in life, you're the biggest ass kissing, back-stabbing, butt-******* bastard and you belong where you're at, in WCW, because WCW sucks!"

~İstanbul, Kadıköy. Sahra-i Cedit Mahallesi, Tepe Sokak. No :12~
Human Buzzsaw diye bağırın inerim, iletmek istediklerinizi yüzüme karşı söylersiniz... ben de cevaplarım. Küfürlere buradan cevap vermek zevkli olmuyor
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 12:55   #3
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 451
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 83853

Vizeler öncesi şovlar, takip ederim.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: Hardcore Şampiyonluğu
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 13:02   #4
DankeSC
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 497
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

Takimlar Şampiyonluğu el değiştirecek gibi ya, bekliyoruz bakalim.
imza

Maryse be kardeşim.

RPG: Kyle O'Reilly
- Oceans Champion (1 kez/63 gün)
- Member of Nexus

AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 13:08   #5
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 167
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 30115
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30115

Takipte olurum. Güncel senaryoları öğreneceğim yavaş yavaş.
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 13:08   #6
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 470
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 91017
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 91017

Takipte olurum. Cole McIntyre fişek gibi maç.
imza

Lucifer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 13:13   #7
Io del Sol
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 292
Favori Güreşçisi: Io Shirai
Rep Puanı: 67473
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 67473

Benle ilgili bir madde yok sanırım. Acaba hastanede mi olacağım o bile belli değil.
imza
The Genius of the Sky!

Future of Women's Division

28 jan 2k19 the new beginning in sapporo
11 feb 2k19 the new beginning in osaka
Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 13:16   #8
187
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2230
Rep Puanı: 637168
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 637168

İlahiyat fakültesi mezunları olarak geliyoruz.
imza
41°54'07.8"N 12°27'21.4"E
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 13:43   #9
reborn rekindle regain
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 17
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 7546
Rep Derecesi: The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın.
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Last Chaos The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7546

Drew parçalıyoruz demek bu şov.
imza

GWA RPG:Tyler Black
member of neXus

1 time gwa tag team champion
The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 13:47   #10
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 180
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 29025
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29025

Nexus'a LOTR öncesi avans vereceğimiz şov. Nedenlere baya hypelandım. Takipte olacağım.
imza
Eski RPG

GTW: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of GWA history
Former World Heavyweight Champion (49 Days)
World War III sole survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil