GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-04-2019, 10:39   #11
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 180
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 29025
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29025

Bu ara gerekliydi. Umarım dönüşte eski RPG havası yakalanabilir.
imza
Eski RPG

GTW: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of GWA history
Former World Heavyweight Champion (49 Days)
World War III sole survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 14:39   #12
you are my solskjær
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 398
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 44294
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 44294

Alıntı LeonardoAraujo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu ara gerekliydi. Umarım dönüşte eski RPG havası yakalanabilir.
Valla bu oyuncu grubuyla pek bir sey olmaz gibi. Eski RPG'de böylesi bir duyurunun altında en az 5-6 sayfa mesaj olurdu. Garip bi oyuncu topluluğu var umarım oyuncular açısından da bir silkinme olur, sınavdan sonra eski oyunculardan da dönüş olursa RPG eski havasına döner bence.
imza

rpg: darby allin
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 14:49   #13
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 102
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

Ben de bu aranın ardından şovlara dönüş yaparım, bir süredir sıkıntılar sebebi ile takip etmek isteyip edemiyordum. Benim için de iyi olur. Umarım yazar ekibi için de iyi olur.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG : "The East Wind" Kenta Kobashi
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 14:58   #14
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 451
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 83853

Alıntı Believe Dean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla bu oyuncu grubuyla pek bir sey olmaz gibi. Eski RPG'de böylesi bir duyurunun altında en az 5-6 sayfa mesaj olurdu. Garip bi oyuncu topluluğu var umarım oyuncular açısından da bir silkinme olur, sınavdan sonra eski oyunculardan da dönüş olursa RPG eski havasına döner bence.
Bu herhangi bir saldırı mesajı değil yani öyle anlaşılmasın ama benim yanlış bulduğum noktalardan bir tanesi oyuncuların aşırı sessiz kalması. Her olayı sineye çekmesi ve sadece izleyici olarak kalması benim canımı sıkıyor açıkçası. Burası hem bir oyun ortamı olduğu kadar da muhabbet ortamı. Yapılan eleştirileri beğenmeyip, canını sıkıp karşı taraf olmakla bu iş yürümez.

RPG ekibi tabii ki güzel şeyler düşünüyor, eğlenceli, keyifli şovlar çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar ancak hiçbir şekilde adalet terazisini sorgulamaya çalışan kişi yok. RPG ekibini eleştirmek veya oyuncuları eleştirmek günah değil. Veya RPG'nin adalet terazisini hafif sorgulayınca tepki görüyoruz. Bu böyle olmamalı. Ben X kişisinin aldığı pushu beğenmediğim zaman, o kişiyi sevmiyor olmuyorum veya X kişiden nefret etmiyorum. Ben sadece o kişinin şimdilik aldığı pushu hak etmediğini düşünüyorum. Sonra birtakım cepheler alınıyor. Ve RPG içerisinde çok fazla cephe var. Bu da can sıkıyor.

Yani RPG ortamı içerisinde herkes birbirine eleştiri getirebilir, bir şeyleri kendi açısından doğru bulmayabilir, beğenmeyebilir ancak bu eleştirileri karşı taraf hakaret olarak almaması lazım. Biz bir yorumu laf sokmak için yapmıyoruz ki. Aslında konuşulacak ve tartışılacak çok konu var. Bir diğeri ise sürekli tartışılan takip mi daha önemli yoksa promo mu meselesi. Promo önemli bir detay ve herkes iyi promo kesemez. Herkesin kelime dağarcığı son derece iyi olamaz, herkes karakterini istediği gibi yansıtamaz bunlar olağan şeyler. Ancak orta seviye, ortalama bir promo kesebilir herkes. Ve takip meselesi benim açımdan daha ön planda olmalı. Çünkü bir insan buraya vakit ayırıyorsa, özel yaşamından kesip RPG şovlarını takip ediyorsa, üzerine de ortalama bir promo kesebiliyorsa öncelik bu kişinin olması. Aksi takdirde şovlara haftada 1 defa uğrayıp, haftalık bir defa promo paylaşan isimler güzel fırsatlar alırken, burada her şovu sonuna kadar takip edip pek bir şey yapamayan adamın şevki kırılıyor ve "ben şovu canlı takip ediyorum ama bir şey olmuyor niye takip edeyim ki" o zaman kafasına bürünüyor. Burası bir keyif alma merkezi diyenler olabilir, buna da katılıyorum. Benim işlerim var her şovu baştan sona kadar nasıl takip edeyim ki diyenler de olabilir. Herkese saygı duyuyorum. Ama bir insanın her hafta da işi olmaz gibi geliyor bana. Demem o ki, kıstasların biraz daha belirgin şekilde olması şu durumun ciddiyetini kavramamıza neden olacaktır. Ve yazın gelmesi aktifliğin artmasına sebep olacaktır.

Arkadaşlar tartışmak veya eleştirmek günah değil. İsteyen herkes, istediğini eleştirebilir hakaret etmediği sürece.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: Hardcore Şampiyonluğu

Konu Attitude Adjustment tarafından (29-04-2019 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 15:30   #15
aka bgrcarlos
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1852
Favori Güreşçisi: Maryse
Rep Puanı: 139467
Rep Derecesi: Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Çıraks Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 139467

Hem oyuncular hem ekip için hayırlı olsun. Bu ara sayesinde hem booker ekibi daha iyi şovlar çıkartmaya odaklanır hem de oyuncu arkadaşlar RPG’i özleyeceği için döndüğünüzde aktiflik artar.
imza

CS 1:6 SERVERIM;
185.187.187.36

Forum tarihinin ilk Editörü

Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 24.03.2019
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 03.07.2016
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 14.04.2019

Mart 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 2.Üyesi
Nisan 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 1.Üyesi
Mart 2019 Ayın İspiyoncusu
Nisan 2019 Ayın ispiyoncusu
Temmuz 2016 Ayın En Çok Mesaj Yazan Üyesi

Yönetiminde Olduğum Çıraks TV :
Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 15:54   #16
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 126
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 10262
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10262

Kısa bir ara vermek gerekiyordu artık. Şovlara olan ilgi aylardır böyle. Belki bu şekilde bunun önüne geçilebilir. Geri döndüğümüzde artan aktiflik olacağını düşünüyorum.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 16:38   #17
#sarıtribün
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 156
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 57181
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 57181

Açıkçası şovlar ya raid gününe denk geliyodu ya da pazar boosting yaptığımız saatlere. En son şovu akşam takip ederim dedim bi ön yargı ile ve unuttum şovun erken saatte olduğunu. Kısmen düzeni toparlayıp bir tık daha aktif olmak istiyorum RPG özelinde. Aranın herkese iyi geleceğini düşünüyorum herkes bir toparlanır, benim gibi daha pasif şekilde oynayanlar da var onlar da döner daha canlı bir şekilde döneriz aradan sonra herkes memnun olur. Nolursa olsun booker ekibi dağ gibi şov ve dağ gibi ppv hazırlıyor herkesin emeği var ortada. Tek bir isteğim var haftasonu şov olacaksa akşam olsun gözünüzün yağını yiyeyim akşam yapın .
imza

GWA RPG: Samoa Joe
"GWA Tag Team Champions w/ Drew McIntyre"

"Nothing is true, everything is permitted."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 16:58   #18
Banned
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 101
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 21125
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21125

Haklı bir ara. Ben de her ne kadar şovlara canlı bakmaya çaba göstersem de bazen pek mümkün olmuyor ve benim gibi de çok oyuncu olunca aktiflik dibe vuruyor. Haliyle ekip üyeleri çıkardıkları şovların ilgi görmeyişini görünce hayal kırıklığına uğruyor ve yoruluyor. Yine de zaman her şeyin ilacı, umarım hem kendi adıma hem de diğer oyuncular adına bu ilgisizlik düzelir.
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 17:23   #19
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3306
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 215957
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 215957

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu herhangi bir saldırı mesajı değil yani öyle anlaşılmasın ama benim yanlış bulduğum noktalardan bir tanesi oyuncuların aşırı sessiz kalması. Her olayı sineye çekmesi ve sadece izleyici olarak kalması benim canımı sıkıyor açıkçası. Burası hem bir oyun ortamı olduğu kadar da muhabbet ortamı. Yapılan eleştirileri beğenmeyip, canını sıkıp karşı taraf olmakla bu iş yürümez.

RPG ekibi tabii ki güzel şeyler düşünüyor, eğlenceli, keyifli şovlar çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar ancak hiçbir şekilde adalet terazisini sorgulamaya çalışan kişi yok. RPG ekibini eleştirmek veya oyuncuları eleştirmek günah değil. Veya RPG'nin adalet terazisini hafif sorgulayınca tepki görüyoruz. Bu böyle olmamalı. Ben X kişisinin aldığı pushu beğenmediğim zaman, o kişiyi sevmiyor olmuyorum veya X kişiden nefret etmiyorum. Ben sadece o kişinin şimdilik aldığı pushu hak etmediğini düşünüyorum. Sonra birtakım cepheler alınıyor. Ve RPG içerisinde çok fazla cephe var. Bu da can sıkıyor.

Yani RPG ortamı içerisinde herkes birbirine eleştiri getirebilir, bir şeyleri kendi açısından doğru bulmayabilir, beğenmeyebilir ancak bu eleştirileri karşı taraf hakaret olarak almaması lazım. Biz bir yorumu laf sokmak için yapmıyoruz ki. Aslında konuşulacak ve tartışılacak çok konu var. Bir diğeri ise sürekli tartışılan takip mi daha önemli yoksa promo mu meselesi. Promo önemli bir detay ve herkes iyi promo kesemez. Herkesin kelime dağarcığı son derece iyi olamaz, herkes karakterini istediği gibi yansıtamaz bunlar olağan şeyler. Ancak orta seviye, ortalama bir promo kesebilir herkes. Ve takip meselesi benim açımdan daha ön planda olmalı. Çünkü bir insan buraya vakit ayırıyorsa, özel yaşamından kesip RPG şovlarını takip ediyorsa, üzerine de ortalama bir promo kesebiliyorsa öncelik bu kişinin olması. Aksi takdirde şovlara haftada 1 defa uğrayıp, haftalık bir defa promo paylaşan isimler güzel fırsatlar alırken, burada her şovu sonuna kadar takip edip pek bir şey yapamayan adamın şevki kırılıyor ve "ben şovu canlı takip ediyorum ama bir şey olmuyor niye takip edeyim ki" o zaman kafasına bürünüyor. Burası bir keyif alma merkezi diyenler olabilir, buna da katılıyorum. Benim işlerim var her şovu baştan sona kadar nasıl takip edeyim ki diyenler de olabilir. Herkese saygı duyuyorum. Ama bir insanın her hafta da işi olmaz gibi geliyor bana. Demem o ki, kıstasların biraz daha belirgin şekilde olması şu durumun ciddiyetini kavramamıza neden olacaktır. Ve yazın gelmesi aktifliğin artmasına sebep olacaktır.

Arkadaşlar tartışmak veya eleştirmek günah değil. İsteyen herkes, istediğini eleştirebilir hakaret etmediği sürece.
Haftalık şovlarda takip yapmayan kişiler genelde promo da kesmiyorlar. Başarı alan kişiler çoğunlukla hem takibi hem kaliteli promo işini iyi yapanlar gördüğüm kadarıyla. Bence en azından bu sistem için ortada eleştirilecek bir durum yok.
imza

ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Almighty Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Dördüncü Kıtalararası Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2019, 17:53   #20
#1 Obayana Yanayana
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 59
Favori Güreşçisi: Io Shirai
Rep Puanı: 96211
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 96211

Sade RPG de değil forumda da aktiflik düştü. RAW şovuna 1.5 sayfa mesaj zor geliyor.
imza

YOUR FINAL LESSON IS AT HAND!

Io Shirai
Drew McIntyre
Jon Moxley
Adam Cole
AJ Styles
Seth Rollins
Daniel Bryan
Randy Orton
The Forgotten Sons
Liv Morgan
Lacey Evans
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil