GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-05-2015, 20:28   #41
Banned
Momseny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1162
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 14344
Rep Derecesi: Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Momseny WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Momseny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Momseny Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14344

Alıntı Moreira Gaucho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk izlemeye başladığım zamanlar Randy Orton'un ismini Mark Henry sanıyordum.
Undertaker öldü haberlerine inanmıştım hatta ağlamıştım bile.
Jeff Hardy'nin face halini değil de heel halini daha çok seviyorum.
Kendime kartondan WHC kemeri tasarlamıştım.
Final Resolition 2011 düzenlendiği gün teyzemlerde kalıyordum bu yüzden şovu zar zor izleyebildim.
Heel Hardy konusunda hemfikiriz bende heel halinin hastasıyım.Benim itiraflara gelirsek :

CM Punk'ın gazına gelip Straight Edge yemini etmiştim.(Bizde yemine saygı var hala uyuyorum .)
Eskiden aşırı bir RVD hayranıydım.Youtube'da bulunan 2010'a kadar neredeyse tüm maçlarını izlemişimdir.
Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 20:37   #42
Banned
The Animal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 138
Favori Güreşçisi: Batista
Rep Puanı: 1458
Rep Derecesi: The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın. The Animal Ana kadroya çağırıldın.
The Animal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Animal The Animal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1458

Bir itiraf daha : Batista'nın çok uzun süredir fanıyım ve en iyi Batista hayranı olduğumu düşünüyorum ki öyleyimde zaten.
The Animal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 21:00   #43
╬ ⓤⓝⓓⓔⓡ ⓣⓐⓚⓔⓡ ╬
Dargan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Arabistan
Konular: 306
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 8919
Rep Derecesi: Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın. Dargan Royal Rumble maçını kazandın.
Dargan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dargan Dargan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8919

Kimse kardeşleri ile dövüşmesini veya arkadaşları ile pek anlatmamış.
imza

RPG

EMEKLİ

Karakter = Alex Riley
Başarıları =
DOR Inc. (Stable) Kurucu ve Lider (7 Ay)
Day Of Rising GM (1,5 Yıl)
Hardcore Champion (1 Time)
United States Champion (2 Time)
GTW Champion (1 Time)
European Champion (1 Time)
Cruiserweight Champion (1 Time)
Title Unification European Champion vs Cruiserweight Champion (1 Time)
Intercontinental Champion ( 1 Time )
2015 Survivor Series - Survivor Olan DOR Inc. ve Team Riley'in Lideri
Tag Team Champion (1 Time -Eski Forum-)
Match of the Year Wrestlemania IV ME: Team GTW vs DoR Inc.
Dargan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 21:23   #44
sredragon
Nick Eldrithc Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kayseri
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 137
Rep Derecesi: Nick Eldrithc Arrow NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Nick Eldrithc Arrow NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Nick Eldrithc Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nick Eldrithc Arrow Nick Eldrithc Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 137

Kardeşime suplex yapmışlığım vardır.
imza

we are Venom
Nick Eldrithc Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 21:29   #45
#AllElite
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 402
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 51142
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51142

Abimin bacağını kavrayıp dizime kadar getirip yataktan fırlatmışlığım birde bana doğru koşarken back body drop yapmışlığım var.
imza

08.05.14 - nxt debut
19.07.16 - smackdown live debut

RPG Karakteri
Alexa Bliss
Giriş Müziği
Spiteful
Başarılar
First GWA Tag Team Champion
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 21:29   #46
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 413
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 36624
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 36624

Bir çocuğa Batista Bomb yapıp ağlatmıştım.
Başka bir çocuğa okulda soyunma odasında STF bağlamıştım derse geç kalmıştım.
PW'i dayımdan öğrendim.Dayım eskilerden Sting Yenilerden Neville hayranı...
Kuzenimle okulda Raw izleyen nadir kişilerdendik.
Ne kadar sevsemde her Tag Team'in bozulmasını istemişimdir.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 21:29   #47
#1TheNewDayFan
MertcanRollins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 80
Favori Güreşçisi: Broken Matt
Rep Puanı: 53
Rep Derecesi: MertcanRollins Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
MertcanRollins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertcanRollins MertcanRollins isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 53

7. Sınıfta okulda Nexus ve DX kurar herkese saldırırdım.
İlk sevdiğim güreşçi Matt Hardy'dir.
Herşeyi gerçek sanardım ve Senaryo gereği olduğunu bilmezdim.
Sevdiğim güreşçilere sanki adamımmış gibi itibar gösterir ve değer verirdim.
imza
MertcanRollins isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 21:40   #48
this is the last time
Hollywood Hulk Hogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 139
Favori Güreşçisi: Randy Savage
Rep Puanı: 256
Rep Derecesi: Hollywood Hulk Hogan NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Hollywood Hulk Hogan NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Hollywood Hulk Hogan NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Hollywood Hulk Hogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hollywood Hulk Hogan Hollywood Hulk Hogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 256

Kardesim kurbanimdir :cool:. Denemedigim hareket kalmadi cocuga ya. 8 yasinda daha,F-5 yaptim agladi,bir tek Çoksilem demeyi biliyor . Bu arada 3. sinifta DX grubum vardi,8. siniftayim ama yeni bir DX grubum var. Ve nedense hep Triple H rolune ben giriyorum .
imza
Uchiha Itachi

This is the last night
You'll spend alone
Look me in the eyes
So I know you know
I'm everywhere
You want me to be.

The last night
You'll spend alone
I'll wrap you in my arms
And I won't let go
I'm everything
You need me to be.
Hollywood Hulk Hogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 21:51   #49
Tengri Biz Menen!
The Legend Viper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Okul:Denizli İkamet:İzmir
Konular: 124
Rep Puanı: 1105
Rep Derecesi: The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın. The Legend Viper Ana kadroya çağırıldın.
The Legend Viper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Legend Viper The Legend Viper isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1105

Heralde en alakasız ve en komik itiraf bende.En başta arkadaşım bana WWE'nin varlığını öğretti ve şirketten belli başlı iki ismi söyledi Jeff Hardy ve Rey Mysterio.Neyse Fox'ta ilk kez WWE'yi izliyorum gözlerim Rey'i arıyor çünkü daha Rey'in yüzünü dahi bilmiyorum.O ara da TV'de Khali vs Dolph maçı var.Maçı Khali kazandı.Bilgehan'ın da o aralar ne dediğini anlamıyorum çünkü isimleri bilmiyorum.İşte o ara içimden dedim ki galiba bu Rey Mysterio.Hatırladıkça ağlarım.Bu da böyle bir anımdır.
imza
RPG Karakteri: ''The Demon'' Kane

1 Time GTW Tag Team Champion /w Tommy End (60 Days)
1 Time GTW Hardcore Champion (10 Days)
1 Time DoR Television Champion (35 Days)
Slammy Awards 2016 Feud Of The Year

Eski RPG Karakteri:
Justin Gabriel
Başarılar
1 Time İntercontinental Champion (45 Days)

The Legend Viper isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2015, 22:49   #50
We Are The Champions
Big Smoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 57
Rep Puanı: 1190
Rep Derecesi: Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın. Big Smoke Ana kadroya çağırıldın.
Big Smoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Big Smoke Big Smoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1190

Ilkokulda arkadasimla ben ve dx hastasiydik ben triple h o hbk olmustu derste filan dx yazardim siraya deftere hareketler cizerdim grup sonra buyudu stable oldu Bi gun bi çocuğa pedigree yapmıştım suratı kanamisti Müdüre gitmiştim Bi de.
imza
Big Smoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil