GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-01-2017, 00:53   #91
The Devil beating Jesus
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5437
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı thefunkyhomosapien Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emin misin tek olduğuna?
Diğer maçlarda; örneğin Ric Flair vs. Ricky Steamboat ile Kenta Kobashi vs Mitsuharu Misawa'da geri vites yapmıştır. Kastettiğin şey bu maçlar ise. Kayıtlara geçmedi bu maçlar 6 yıldız olarak. İlk 6 yıldız vermeyi düşünüyordu, ancak kararından çark ederek -artık neyi düşündüyse- 5 yıldız olarak geçirdi. Bu muhteşem feudlardan çıkan üç maçı da 5 yıldızla noktaladı. Bari 6 yıldızla sonlandırsaydı demek geliyor içimden.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2017, 01:04   #92
cyberbird
Titty Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 326
Favori Güreşçisi: Manami Toyota
Rep Puanı: 27963
Rep Derecesi: Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Titty Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Titty Master Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27963

WK 11'den beri farklı farklı 5 yıldız almış maçları izliyorum. Okada'yı elime verseler içinden geçip 6.75 alacağım. Hani kafayı yiyeceğim bununla, finallerim olmasına rağmen onlara bakmıyorum bile. Vardığım sonuç değişmedi. Meltzer'i takmamamız gerektiği. Demek istediğim bu adam bu işten anlamıyor veya Japon fetişi var demek değil. Bret Hart'ın zamanında konuyla alakalı olarak dediği gibi. ''Tamamen bir kişinin öznel görüşleri olmasına rağmen, WON tarafından övgü alınca gurur duyuyorduk.''

Konunun bütün mesajlarını okudum bu arada. Forumda mevzunun başladığı yer burası sanırım. .d

Alıntı Jack Reacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tomohiro Ishii vs. Katsuyori Shibata maçı 5 yıldızsa Richochet & Will Ospreay & Matt Sydal vs. Adam Cole & Young Bucks maçı 10 yıldızdır.
Buna katılmıyorum işte. İki maçı da izledim, beğendim. Yalnız Ishii vs Shibata maçını izlerken aldığım keyfi çok az maçta aldım bugüne kadar. Ha kendi göz zevkine hitap ettiği için diyorsundur orası tamam. Zaten yukarıda dediğim gibi tamamen subjektif görüşlerden oluşan bir sistem bu yıldız işi.
imza

Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2017, 01:08   #93
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3480
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 271274
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 271274

Alıntı Titty Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WK 11'den beri farklı farklı 5 yıldız almış maçları izliyorum. Okada'yı elime verseler içinden geçip 6.75 alacağım. Hani kafayı yiyeceğim bununla, finallerim olmasına rağmen onlara bakmıyorum bile. Vardığım sonuç değişmedi. Meltzer'i takmamamız gerektiği. Demek istediğim bu adam bu işten anlamıyor veya Japon fetişi var demek değil. Bret Hart'ın zamanında konuyla alakalı olarak dediği gibi. ''Tamamen bir kişinin öznel görüşleri olmasına rağmen, WON tarafından övgü alınca gurur duyuyorduk.''

Konunun bütün mesajlarını okudum bu arada. Forumda mevzunun başladığı yer burası sanırım. .d

Buna katılmıyorum işte. İki maçı da izledim, beğendim. Yalnız Ishii vs Shibata maçını izlerken aldığım keyfi çok az maçta aldım bugüne kadar. Ha kendi göz zevkine hitap ettiği için diyorsundur orası tamam. Zaten yukarıda dediğim gibi tamamen subjektif görüşlerden oluşan bir sistem bu yıldız işi.
Kalınlaştırdığım yeri çok zaman anlatmaya çalıştım küfür yemediğim kaldı her seferinde. Sağolsun küfürü genelde Meltzer yiyor.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2017, 01:12   #94
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2887
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 126918
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 126918

Baştan sona katılıyorum. Bir dönem ben de Meltzer'e söverdim ama şuan seninle aynı fikirdeyim. İkinci paragrafa gelirsek bir dönem uçmalı kaçmalı maçları çok severdim. Lucha Underground'ı falan sıkı sıkı takip ederdim ama şuan gerçek dışı geldiği için izlerken keyif alamıyorum. Güreş bu kadar da akrobasi olmamalı bana kalırsa. Ricochet vs Ospreay maçını herkes övüyor. Ama küçümsemek gibi olmasın da çok abartıyorlar high fly olayını ve ipteki iki cambazın kapışmasına dönüyor bir yerden sonra.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2017, 01:21   #95
The Devil beating Jesus

Konular: 5437
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Meltzer'in gerçekten bu kadar yüksek vermesi 4.50 yıldız olsun, 5.00 yıldız olsun veya 6.00 yıldız olmasının nedeni NJPW'de işlenilen senaryonun kalitesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çoğu insan bir WWE gibi, TNA gibi her ay takip etmiyor maalesef NJPW şovlarını. Adamlar sert güreş stilini hiç taviz vermeden maçlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Senaryo kalitesi de öyle abidik gubidik tarzdan değil, misal Roman gelsin de Chris Jericho'yu ve Kevin Owens'ı 2'ye 1 handikap maçında superman punch'ı koyarak yensin, kemerini korusun gibi aynı klişler altında yapmıyorlar. Ancak arada olabiliyor öyle şeyler, amma velakin bu sefer o tip şeyi de maç kalitesiyle tamamlıyorlar insanlar atıyorum Okada'nın uzun süredir şampiyon olduğunu biranda unutuveriyor. Meltzer'in bir de böyle yıldızlar vermesinin nedenini dünya çapındaki insanların bilinçlenmesi ve NJPW'i de takip etmeleri için verdiğini düşünüyorum. Meltzer yıldız vermeye başladığı andan itibaren insanlar yaklaşık 1-2 hafta NJPW'i konuşmaya başlıyorlar. Meltzer belki NJPW'de yaşanan gerçek kalitenin her sene konuşulmasını istiyor da olabilir. Meltzer gibiler sussa bu sefer mazallah her gün Roman Reigns'i konuşan çok nüfuslu Hindistan, Çin, Endonezya, Türkiye -evet ben kendi ülkemden de memnun değilim hâlâ bazı taşlar tam yerine oturmuş değil- gibi ülkelerin kafa yapısındaki insanları dinlemeye, görmeye başlarız. Düşünmesi bile korkunç bir şey.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2017, 08:50   #96
you will not survive.
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 233
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 10020
Rep Derecesi: Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jack Reacher Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10020

Valla dediğimin hala arkasındayım ben. O maç benim çok daha hoşuma gitti. Tag team en sevmediğim maç türüdür ama bu maç tornado tag maçı gibi oldu ve izlerken güreşten keyif aldığım çok az maçtan biridir.
imza

FORUMUN EN BÜYÜK FANI

Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2017, 17:35   #97
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 174
Favori Güreşçisi: Sebastian
Rep Puanı: 115802
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Pipebomb434 Pipebomb434 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 115802

Tetsuya Naito vs Michael Elgin maçı da 5 yıldız aldı. Güncellenmeli.
imza

assen na yo

Pipebomb434 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2017, 17:40   #98
Banned
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2188
Favori Güreşçisi: Minoru Suzuki
Rep Puanı: 22082
Rep Derecesi: The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Villain Boss The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22082

Kenny Omega vs. Kazuchika Okada maçından önce beş yıldız alan PWG maçı eklenmemiş.
The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2017, 16:24   #99
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1331
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Addney Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30953

Burayı bir güncellemek gerekiyor galiba.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2017, 17:25   #100
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 141
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
Rep Puanı: 25124
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25124

Lucha Underground'dan hiç maç yok. Meltzer izliyor mu acaba L.U'yu? Season 3'teki Killshot VS Marty Martinez maçı 5 yıldız rahat alabilirdi ama Dave puanlamadı bile o maçı. Rey & Azteca & Puma'nın üçlü takım kemerlerini kazandıkları maçta 5 yıldız alabilirdi ama 4.5 aldı.
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

Güncel RPG: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: Henüz Yok

Eski RPG:

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (69 gün ile en uzun saltanat.)

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

Ben şiddete meyilliyim yok bunun kibar bi yolu
İçimde ki kin artıyo ve onu içime atmıyorum