GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-02-2018, 13:54   #171
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 317
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 71326
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı StephenTrueway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2017 Summerslam ana maçından 4.75 yıldız ve galibiyetle ayrılan Brock Lesnar'ın NJPW kariyeri ve hatta IWGP Heavyweight kemer saltanatı var, buradan Meltzer'in Japon sevici olduğunu çıkarabilir miyiz hocam?
Hala anlamamakta ısrarcısın, adama bütün Japonya'da çalışmış güreşçilere 5 veriyor demiyorum. 5 verdikleri Japonya'da güreşen insanlar diyorum. Bunu anlamak için tabloya bakmak zor olmamak gerek. Verdiği 53452345345345 maçın 53452345345340 tanesi Japon şirketler olduğu için bu dediğini ciddiye alamıyorum. Şu adamı Japon sevdalısı değil diye savunacak kadar düşmeyelim. Bunu konuda söyleyen de onlarca insan var zaten. Ben burda hala size bir şeyler kanıtlamak zorundaymışım gibi de konuşmak zorunda değilim ama yine de cevap veriyorum.

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle NJPW sevdam yok. Bana güzel güreş izleten her şirketi seviyorum NXT de dahil. Almas'ın 5 sene NJPW'da çalışması meselesine gelirsek de adamın kariyerine bakmak için zahmet edip Wikipedia'yı açmışsım bari biraz daha zahmet edip çıktığı mac sayısına da bak. Kendisi 5 yıl içinde sadece birkaç tura katıldı Japonya'da yani NJPW güreşçisi falan değil. Yine aynı araştırmayı Johnny Gargano için yapmanı istiyorum. Bak bakalım ROH'de neler yapmış, WWE'ye hangi şirketten gelmiş aç bir bak. Burada yüzeysel bir araştırma yapıp atıp tutunca cahil durumuna düşüyorsun. Cahil olmakta sorun yok ama cahil olup her şeyi biliyormuş gibi konuşunca komik görünüyorsun.
Bak bu 2 güreşçiyi de takip etmiyorum, tanımıyorum da. Bu adamlar konusunda cahilim! Anladık mı burasını? Ben bir saatir bu adamlara kişisel bir vurgu yapmadığımı asıl vurgunun WWE'nin senelerdir yapıtı olan isimlerin 5 yıldız alamazken yabancı şirketlerden gelen 2 ismin WWE'de 5 yıldız almasını normal bulmadığımı söyledim. 1997-2011 yılları arasında bu şirkete bir tane bile 5 yıldız maç olmadığını belirtiyor Maltzer denen herif. O yıllar arasında olan o kadar efsane maça bu büyük bir saygısızlıktır. Sayacağım 3-5 maçta burdaki maçların yüzde doksanından daha kalitelidir. Bana burda her şeyi biliyormuş gibi konuşuyor diyen adamın sürekli 2 adamın kariyerinden bahsetmesi bana daha da komik geliyor. Ben diyorum bu adam yıllarca WWE'de olan efsane isimlerin maçlarına 5 yıldız vermezken yabancı şirketten daha yeni gelmiş 2 isime 5 yıldız vermiş. Ama sen hala kişisel kariyerlerinden bahsediyorsun adamların. Tamam anladık, adamların kariyerini biliyorsun. İşin fikrine, savunulan düşünceye bakmayıp sürekli adamların kariyerini biliyorum diyerekten kariyerlerini ele alarak burada beni "çok bilmiş cahil" yerine koyman harbiden ilginç. Ben biliyorum diyerek hava atmıyorum. Ben işin özünde fikri savunuyorum ama sen sürekli kişisel kariyerden üstünlük kurmaya çalışıyorsun. Ben cahilim bu 2 isim konusunda, tamam? Ama hala aradığım soruya cevap yok.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2018, 14:00   #172
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3314
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 215957
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hala anlamamakta ısrarcısın, adama bütün Japonya'da çalışmış güreşçilere 5 veriyor demiyorum. 5 verdikleri Japonya'da güreşen insanlar diyorum. Bunu anlamak için tabloya bakmak zor olmamak gerek. Verdiği 53452345345345 maçın 53452345345340 tanesi Japon şirketler olduğu için bu dediğini ciddiye alamıyorum. Şu adamı Japon sevdalısı değil diye savunacak kadar düşmeyelim. Bunu konuda söyleyen de onlarca insan var zaten. Ben burda hala size bir şeyler kanıtlamak zorundaymışım gibi de konuşmak zorunda değilim ama yine de cevap veriyorum.

Bak bu 2 güreşçiyi de takip etmiyorum, tanımıyorum da. Bu adamlar konusunda cahilim! Anladık mı burasını? Ben bir saatir bu adamlara kişisel bir vurgu yapmadığımı asıl vurgunun WWE'nin senelerdir yapıtı olan isimlerin 5 yıldız alamazken yabancı şirketlerden gelen 2 ismin WWE'de 5 yıldız almasını normal bulmadığımı söyledim. 1997-2011 yılları arasında bu şirkete bir tane bile 5 yıldız maç olmadığını belirtiyor Maltzer denen herif. O yıllar arasında olan o kadar efsane maça bu büyük bir saygısızlıktır. Sayacağım 3-5 maçta burdaki maçların yüzde doksanından daha kalitelidir. Bana burda her şeyi biliyormuş gibi konuşuyor diyen adamın sürekli 2 adamın kariyerinden bahsetmesi bana daha da komik geliyor. Ben diyorum bu adam yıllarca WWE'de olan efsane isimlerin maçlarına 5 yıldız vermezken yabancı şirketten daha yeni gelmiş 2 isime 5 yıldız vermiş. Ama sen hala kişisel kariyerlerinden bahsediyorsun adamların. Tamam anladık, adamların kariyerini biliyorsun. İşin fikrine, savunulan düşünceye bakmayıp sürekli adamların kariyerini biliyorum diyerekten kariyerlerini ele alarak burada beni "çok bilmiş cahil" yerine koyman harbiden ilginç. Ben biliyorum diyerek hava atmıyorum. Ben işin özünde fikri savunuyorum ama sen sürekli kişisel kariyerden üstünlük kurmaya çalışıyorsun. Ben cahilim bu 2 isim konusunda, tamam? Ama hala aradığım soruya cevap yok.
Peki o zaman WWE'nin tamamen kendi bünyesinden çıkmış, ve kendi aralarında sana göre 5 yıldızlık bir maç çıkarmış 2 güreşçi söyleyebilir misin?
imza

ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Almighty Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Dördüncü Kıtalararası Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2018, 14:04   #173
Kayıtlı Kullanıcı
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 209
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 8970
Rep Derecesi: The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın. The Godfather Royal Rumble maçını kazandın.
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Godfather The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8970

Ya arkadaşlar bu Dave Meltzer kim ya? O da bir izleyici herkes'in bir fikri var ya.
imza

The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2018, 14:38   #174
where is my mind?

Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Peki o zaman WWE'nin tamamen kendi bünyesinden çıkmış, ve kendi aralarında sana göre 5 yıldızlık bir maç çıkarmış 2 güreşçi söyleyebilir misin?
Undertaker, Ric Flair, Bret Hart, Mick Foley, Edge, Shawn Michaels, Triple H, John Cena, AJ Styles, Kurt Angle, Chris Jerich diye uzar gider bu liste. Breat Hart'ın, Shawn Michaels'ın, Undertaker'ın var zaten deme. Bu adamlar 1997'den sonra hiç mi 5 yıldızlık maç çıkarmadılar? Emin ol bu saydığım isimlerin en az 2-3 tane 5 yıldızı net alacak maçları vardır. AJ Styles neden var, o WWE'nin kendi bünyesinden çıkmış diyebilirsin. Onu da şöyle açıklayacağım. WWE'ye geldikten sonra da 5 yıldız hak edecek maç çıkardı ve ona da verilmedi hakkı. Chris Jericho ise daha yeni verilmiş. Adamın kaç yıllık WWE kariyerinde verilmeyen yıldız Japon yıldız Kenny Omega ile maça çıkınca veriliyor. Bu zamana kadar bu adamın kariyerinde 5 yıldızlık maç yok muydu cidden? Tekrar ve tekrar diyorum. NJPW'dekiler hak etmiyor demiyorum, WWE'dekilerin kariyerine hakaret var diyorum.
imza

Alt 02-02-2018, 14:49   #175
Best In The World
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1518
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 17771
Rep Derecesi: Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin. Rage Of Breed Şirketin yüzü artık sensin.
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rage Of Breed Rage Of Breed isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 17771

Undertaker, Ric Flair, Bret Hart, Mick Foley, Edge, Shawn Michaels, Triple H, John Cena, AJ Styles, Kurt Angle, Chris Jerich diye uzar gider bu liste. Breat Hart'ın, Shawn Michaels'ın, Undertaker'ın var zaten deme. Bu adamlar 1997'den sonra hiç mi 5 yıldızlık maç çıkarmadılar? Emin ol bu saydığım isimlerin en az 2-3 tane 5 yıldızı net alacak maçları vardır. AJ Styles neden var, o WWE'nin kendi bünyesinden çıkmış diyebilirsin. Onu da şöyle açıklayacağım. WWE'ye geldikten sonra da 5 yıldız hak edecek maç çıkardı ve ona da verilmedi hakkı. Chris Jericho ise daha yeni verilmiş. Adamın kaç yıllık WWE kariyerinde verilmeyen yıldız Japon yıldız Kenny Omega ile maça çıkınca veriliyor. Bu zamana kadar bu adamın kariyerinde 5 yıldızlık maç yok muydu cidden? Tekrar ve tekrar diyorum. NJPW'dekiler hak etmiyor demiyorum, WWE'dekilerin kariyerine hakaret var diyorum.
Uzun zamandır bu kadar yanlışlarla dolu bir Post görmemiştim.
imza

* Andrade "Cien" Almas - Drew McIntyre - Seth Rollins - The Miz - Velveteen Dream *

Be A Booker Yarışması | Road to Wrestlemania Üçüncüsü

2. Be A Booker Yarışması | Queen Of The Rings Kazananı

GTR Slammy Awards 2017 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2016 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2015 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2014 En İyi BAB Yazarı

Rage Of Breed isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2018, 14:53   #176
FtGTR
Jack the WRESTLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 11
Rep Puanı: 5189
Rep Derecesi: Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın. Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.
Jack the WRESTLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jack the WRESTLER Jack the WRESTLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5189

Güreş zevkine göre değişir bu puanlama. Meltzer'e göre Strong Style Puroresu maçı 5 yıldızlık maçtır.
Bana göre Rock vs Austin WM 17 maçı gibi çekişmeli brawl bir maç 5 yıldızlık maçtır.

Not: Michaels vs Angle WM 21 maçı tartışmasız 5 yıldız alacak bir maç.
Jack the WRESTLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2018, 14:59   #177
Sports Entertainment Destroyer

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3314
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır  

1)Saydıklarının yarısı WWE'nin kendi bünyesinden çıkma güreşçi değil. Chris Jericho da dahil, kendisi Japonya ve Meksika'da ünlü olduktan sonra WWF'e geldi.
2)AJ Styles NJPW'da harika bir kariyer yaptı. NJPW'den gelme güreşçilere yüksek puanlar veren Meltzer neden AJ Styles'a 5 yıldız vermedi? Eğer verseydi bu sefer de AJ Styles NJPW'den geldi diye 5 yıldız aldı diyecektin eminim.
3)Kenny Omega Japon değil Kanadalı.
4)WWE'dekilerin kariyerine hakaret falan yok. Görüldüğü üzere her anlamda kusursuz bir maç çıkarıldığında Andrade Almas ve Johnny Gargano gibi NJPW ile alakası neredeyse bulunmayan iki güreşçi çok güzel bir şekilde 5 yıldız alabiliyorlar.
imza

ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Almighty Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Dördüncü Kıtalararası Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2018, 15:06   #178
Kayıtlı Kullanıcı
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Rep Puanı: 117615
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 117615

Meltzer savunan insan görünce 2011 şampiyonu Trabzon diyenler aklıma geliyor. Tabi canım Almas ve Gargano 5 yıldız aldı. Bir tek onlar hak etmiştir. Goto vs Suzuki gibi vasat bir maça 4.5 vermiş adam. O zaman Styles vs Cena 7 yıldız. :d Jericho vs Omega 5 yıldızdır kesin. Adam Japon fetişisti bir reklamcı.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2018, 18:53   #179
where is my mind?

1)Saydıklarının yarısı WWE'nin kendi bünyesinden çıkma güreşçi değil. Chris Jericho da dahil, kendisi Japonya ve Meksika'da ünlü olduktan sonra WWF'e geldi.
2)AJ Styles NJPW'da harika bir kariyer yaptı. NJPW'den gelme güreşçilere yüksek puanlar veren Meltzer neden AJ Styles'a 5 yıldız vermedi? Eğer verseydi bu sefer de AJ Styles NJPW'den geldi diye 5 yıldız aldı diyecektin eminim.
3)Kenny Omega Japon değil Kanadalı.
4)WWE'dekilerin kariyerine hakaret falan yok. Görüldüğü üzere her anlamda kusursuz bir maç çıkarıldığında Andrade Almas ve Johnny Gargano gibi NJPW ile alakası neredeyse bulunmayan iki güreşçi çok güzel bir şekilde 5 yıldız alabiliyorlar.
1- Saydığım isimlerin hepsi WWE'de çok büyük rol oynadı, burada tanınmamış olabilir. Sonuçta WWE ile uzun yıllar geçirmiş, büyük maçlar çıkarmış isimler. Hepsinin WWE'den çıkma olmadığını söyledim. Ama hepsinin WWE'de 5 yıldızı hak edecek maçlar çıkardığını belirttim.
2- Benim de merak ettim bir şey işte, neden vermedi? 5 yıldızı hak edecek bir isim ve verilmedi.
3- Yanlış yazmışım, Japonya yıldızı olacaktı.
4- 97'den beri WWE şirketinde sadece 2 tane mi 5 yıldızı hak eden maç vardı gerçekten? Böyle düşünüyorsan uzatmaya gerek yok mevzuyu. Ben böyle düşünümüyorum. Kimse de kimsenin fikrini değiştiremeyeceğine göre uzatmaya gerek yok.
imza

Alt 04-02-2018, 19:07   #180
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 109
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 71876
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Pipebomb434 Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 71876

Andrade Almas eski bir IWGP Intercontinental Şampiyonu. NJPW bünyesindeki birçok turnuvaya da katılmış birisi.

(--)

Bence gerçekten de WWE'ye birkaç tane daha 5 yıldız verebilirdi.

Ayrıca şu 6 yıldız, 6.25 yıldız, 5.75 yıldız gibi şeyler ortaya atması çok saçma oldu. Sen senelerdir bir üst sınır belirlemişsin kendine, niye bir senede kırıp atıyorsun bu sınırı? Bir 6 yıldız verdi, sonra kendisi de pişman oldu eminim. 5 yıldızlık Misawa vs Kawada maçının yıldızını da 6'ya güncelledi, yok "Bilmemkaçıncı senedeki iki Ric Flair vs Steamboat maçı toplam 11 yıldız almıştı." falan diye saçma söylemlerde bulundu. Kendisini sevmeyen kitle tarafından da alay konusu oldu.
imza

assen na yo

Konu Pipebomb434 tarafından (04-02-2018 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil