GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt Dün, 12:57   #11
The Şeytan Efe
efe1231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 73
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 101618
Rep Derecesi: efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
efe1231 efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Paranoyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rey'le beraber pişiyor, bir süre daha pişmesi gerek. Mesela Rey'den bağımsız Rollins'le feuda girmesi çok abes olurdu. Rey vs. Rollins hikayesinin yansıması olarak açıkçası çıkardığı maçlarla da beni tatmin etti. Şu an tek başına tutunacağını sanmıyorum.
Dominik için Murphy harcanıyor hocam. Murphy Azer gibi mesih kuluydu aşk adamı oldu. AzKar gibi göreceğiz acaba bu işin sonu ve piştiğinde muhtemelen tek başına oynayacak ve hikaye bittiğinde Mysterio ailesi yok olsun artık. Dominik de güzel bir gimmickle mid-card kemeri alır geliştikçe ama gimmick değişmeyeceğine göre TTC alırlar. Artık SP'de sıktı konumuzla alakalı değil ama Big E tek başına daha iyi bir yandan da üzüldüm. 2012 gibi heel Big E olursa şahane olur. Big E daha çok sevilir diye düşünüyorum bir yandan da Seth feudu kolay kolay bitmeyecek gibi. Aaliyah ailesine ihanet edebilir benden söylemesi ki ihanet'in çok yakınında.
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.

Konu Paranoyak tarafından (Dün Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.
efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 13:07   #12
damy i gospoda
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2564
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1835183
Rep Derecesi: Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paranoyak Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1835183

Alıntı efe1231 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dominik için Murphy harcanıyor hocam. Murphy Azer gibi mesih kuluydu aşk adamı oldu. AzKar gibi göreceğiz acaba bu işin sonu ve piştiğinde muhtemelen tek başına oynayacak ve hikaye bittiğinde Mysterio ailesi yok olsun artık. Dominik de güzel bir gimmickle mid-card kemeri alır geliştikçe ama gimmick değişmeyeceğine göre TTC alırlar. Artık SP'de sıktı konumuzla alakalı değil ama Big E tek başına daha iyi bir yandan da üzüldüm. 2012 gibi heel Big E olursa şahane olur. Big E daha çok sevilir diye düşünüyorum bir yandan da Seth feudu kolay kolay bitmeyecek gibi. Aaliyah ailesine ihanet edebilir benden söylemesi ki ihanet'in çok yakınında.
Murphy en azından senaryo alıyor o açıdan bakmak da gerekiyor. Yığınla adam var ve çoğu kullanılmıyor. Face turnü bana göre iyi bir hamle oldu. Rollins'in odağını değiştirip Bryan ile feuda girmesini bekliyorum. Ama büyük ihtimal bu aile feudu Survivor Series'e taşınacak. Bir blokta Bryan & Rey & Dominik & Murphy vs. Seth Rollins ? ? ? şeklinde. Sonrasında da Rey ve Dominik TTC'yi alıp reignine başlar. Dominik geldiğinden beri planlanan bu zaten. Yıl bitmeden de şampiyon olurlar.

Big E konusunda da heel olacağını düşünmüyorum. SD'de de face isimler biraz azınlık. Big E o açığı face olarak olmasa da tweener olarak iyi doldurur. New Day gimmicki bizi yanıltıyor anlıyorum ama bu adam bireysel olarak pushlansın diye New Day'i başka bir brande yolladılar. Ben Big E projesinin tutacağını düşünüyorum.
imza
Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 13:10   #13
Rest in peace
akilkalpittifaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 65
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 42470
Rep Derecesi: akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. akilkalpittifaki Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
akilkalpittifaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
akilkalpittifaki akilkalpittifaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42470

DM olsun. Ama millet direct mesaj zanneder olmaz.
imza

3K aboneli eleştiri, araştırma, gündem analiz, felsefe, komedi videoları yaptığım Youtube kanalım:
akilkalpittifaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 13:29   #14
The Şeytan Efe

Konular: 73
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Derecesi: efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. efe1231 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
efe1231 efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Paranoyak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Murphy en azından senaryo alıyor o açıdan bakmak da gerekiyor. Yığınla adam var ve çoğu kullanılmıyor. Face turnü bana göre iyi bir hamle oldu. Rollins'in odağını değiştirip Bryan ile feuda girmesini bekliyorum. Ama büyük ihtimal bu aile feudu Survivor Series'e taşınacak. Bir blokta Bryan & Rey & Dominik & Murphy vs. Seth Rollins ? ? ? şeklinde. Sonrasında da Rey ve Dominik TTC'yi alıp reignine başlar. Dominik geldiğinden beri planlanan bu zaten. Yıl bitmeden de şampiyon olurlar.

Big E konusunda da heel olacağını düşünmüyorum. SD'de de face isimler biraz azınlık. Big E o açığı face olarak olmasa da tweener olarak iyi doldurur. New Day gimmicki bizi yanıltıyor anlıyorum ama bu adam bireysel olarak pushlansın diye New Day'i başka bir brande yolladılar. Ben Big E projesinin tutacağını düşünüyorum.
?? Olan isim aslında NXT'ye gitmese Austin Theory di ve feud bryan vs rollins olmaz olsada rey feudu bitmesi gerekte aile feudu 1 yıl kadar da sürebilir çünkü bir çok ay oldu hayla bitmedi murphy senaryo alıyor ama abicim adamı aşk adamına çevirdiler mesih kulu daha iyiydi aynı azer gibi oldu diye düşünüyorum ama senin de tercihin farklıdır ve TTC konusunda uzun bir reign olabilir ve Murphy Rollins barışabilir veya feud, Murphy vs Rollins'e çevirebilir veya murphy bir tag team maçında öyle bir ihanet edip rollins' i 4v1 bile bırakabilir rollins her zaman feudlarda önde çıktı ayrıca seth bu feudda kaybedebilir çünkü tek başına ama maçlarda hep seth aldı heralde feuda ara verirler ardından Murphy vs Rollins veya bryan vs rollins olur ama bryan 2014 modu ile geri dönerse rollins diye bir şey kalmaz.

Big E kısmında ise tekli kemer yakışır gibi 2012 Heel Big E daha iyi gibi tartışmasız ve Tweener de kötü gibi azcık hazır tek kişiyken Heel olabilir SD'de heel fazla ama eşitlik gerekmekte o yüzden big e galiba Tweener olucak senin dediğin gibi ama neyse göreceğiz acaba WWE ne yapacak ne planları var bilmiyorum ama dominik ve murphy hakkında vardır planları feud dominik vs murphy e de çevirebilirler ayrıca bu mesele AzKar' a dönecek gibi tıpkı Karaca'nın azer'e aşık olduğu gibi, Aaliyah da murphy' e aşık olucak ihanet gelicek birde ve Aaliyah x Murphy herhalde sonu Romeo ve Juliet gibi olucak ki zaten Romeo ve Juliet'deki gibi aileler memnun olmayacak Aaliyah'ın ailesi tabii romeo ve juliet'de aynıydı göreceğiz bakalım senin ihtimal daha mantıklı gibi ama göreceğiz.
imza
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum. -Ardahan Uzkanbaş.
efe1231 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 13:56   #15
gu-lock
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 756
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 618017
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
collarbone collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 618017

Charlotte bile Charlotte Flair olarak kullaniliyorsa bu bebe babasinin soy adini tasimak zorunda. Ustelik Charlotte'in tam aksine butun olayi soy adi.
imza

nobody:

collarbone:
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 20:19   #16
Kayıtlı Kullanıcı
No Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 7
Favori Güreşçisi: No Way Jose
RPG Karakteri: No Way Jose
Rep Puanı: 49908
Rep Derecesi: No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. No Way Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
No Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
No Way No Way isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 49908

Bir isminin içine etmedikleri bu vardı. Lütfen gerçekleşmesin.
imza

No Way isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil