GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-03-2019, 16:07   #1
Kayıtlı Kullanıcı
akilkalpittifaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 43
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 17317
Rep Derecesi: akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.
Standart BaB: Kariyer vs Patronluk: Vince vs Undertaker

HİKAYENİN KONUSU: Undertaker'ın Smackdown patronu olmayı başarması ve Vince Mcmahon'ın RAW'ı vs Undertaker'ın Smackdown'ı arasında geçen reyting savaşları, reyting alabilmek için Vince'in yaptığı iğrençlikler ve bu reyting savaşları sırasında geçen harika feudlar, hikayeler, rüya maçlar, şirket vs şirket reyting savaşları, Vince'in İlluminati'ye başvurması, Vince'in ölümsüzlüğe ulaşmayı hedeflemesi, Donald Trump vs Erdoğan feudu, bazı güreşçilerin Asuka'ya aşık olması ve Asuka'ya ulaşma çabaları, bazı olaylar yüzünden başlayan Lesnar vs Heyman kavgası vs vs. Ayrıca bu hikayede korkunç, tüyler ürperten olaylar olduğu gibi zaman zaman da troll, komik olaylar, psikolojik tahliller de yer almaktadır. Ayrıca bu hikayeyi güreş terimlerini pek bilmeyen yeni kardeşlerimiz de okuyabilir. Çünkü bu hikaye maç içi anlatımdan ziyade maç dışındaki olayların ağırlıklı olduğu bir hikayedir. Zaten güreş terimlerini ve çok çok ünlü güreşçiler dışındaki güreşçileri bilmeyen arkadaşlarıma bu hikayeyi okuttuğumda da çok beğendiler. O yüzden içiniz rahat olsun. Neredeyse her bölümde en az bir fotoğraf ya da video bulunmaktadır. Yani bölümler görsel ve işitsel argümanlarla da desteklenmiştir. Ayrıca Lesnar, Rollins, Roman Reigns, Donald Trump, Bryan, Strowman, Aj Styles, Randy Orton, Steve Austin, Sting, Bray Wyatt, CM Punk, Rey Mysterio, Shawn Micheals, Asuka, Nia Jax, Charlotte Flair, Becky Lynch, John Cena, Jinder Mahal, Kane, Okada, Luke Harper, The Rock, Mcintyre... Bu liste uzar gider. Hepsi ve daha fazlası bu hikayede. İyi okumalar dilerim.

Not: Bu hikayedeki birçok bölüm +13 yaş ve üzeridir bazı bölümler ise +18'i zorlamaktadır.

1. Bölüm: Düşman mı Dost mu?
Vince: Bayanlar baylar bugün size bir duyuru yapmak için buradayım. Bahsedeceğim kişi artık yaşlandı. Ve kovulmasının vakti geldi. Evet Undertaker’ı bizzat ben kovuyorum. Undertaker, Kovuldun!
Işıklar söner ve bong sesi. Seyirciler coşar, Undertaker gelir.
Undertaker: Evet yaşlandığım doğru. Fakat senin beni kovmaya hakkın yok. Ben The Undertaker’ım. Ve ben istifa da etmiyorum. Ama şöyle bir şey yapabiliriz. Ben birisiyle maça çıkayım ve rakibim kazanırsa ben emekli olayım. Yok eğer ben kazanırsam şirketin patronu artık ben olayım!
Vince: Ama rakibini ben belirleyeceğim?
Undertaker: Rakibim kim olursa olsun!
Vince: Tamam, rakibin Strowman ve maçın türü de falls count anywhere, yani ringin dışında da tuşa, kilide gidilebilen bir maç!
Undertaker: Kabul ediyorum!
Maç resmi olarak haftaya gerçekleşmesi planlanarak duyurulur.

Maç günü gelip çatar. Bayanlar baylar maç başlıyor. Strowman kazanırsa Undertaker emekli, Undertaker kazanırsa ise Vince’in patronluğu sona eriyor ve yeni patron Undertaker oluyor!
Maç başladı ve devam etmekte. Şimdilik Strowman iki powerslam Undertaker ise 1 hells gate bir tane de chokeslam yaptı. Undertaker ve Strowman ringin dışında. Strowman spiker masasını temizliyor ve masaya powerslam yapmak için ellilik dedeyi sırtına alıyor. Hayır hayır yoksa bir kariyer bitiyor mu? Ve maç türü falls count anywhere yani ringin dışında da tuşa kilide gidilebiliyor! Ne! Triple H seyircilerin arasından fırlıyor ve elindeki balyozu Strowman’ın kafasına indiriyor! Ve Undertaker fırsattan istifade hells gate bağlıyor ve Strowman pes ediyor. Vince’in şirketi artık Undertaker’a geçiyor. Fakat Triple H en büyük düşmanı Undertaker’a nasıl yardım etti? Sanırım bunu şimdi açıklayacak çünkü elinde mikrafonla ringte bekliyor.
Undertaker: Geçmişte ne kadar büyük kavgalarımız olduysa oldu. Onlar artık geçmişte kaldı. Ve bugün bana ettiğin bu yardımdan dolayı seni de şirketime ortak alıyorum. Artık ikimiz patronuz!
Triple H: Teşekkürler Taker. Bayanlar baylar bugün size neden böyle bir şeyi yaptığımı açıklayacağım. Neden kayın babama ihanet ettiğimi. Bunu sadece ve sadece para için ve makam mevki için yaptım!
Spiker: Triple H eski şerefsiz yıllarına geri dönmüş. Biz de onun düzeldiğini zannetmiştik.
Triple H: Ve hatta ve hatta müstakbel eşim Stephanie ile bile Vince ölünce patron olabilmek için evlendim! Stephanie’ı hiç sevmedim ve Stephanie’ı bunca insanın gözü önünde boşuyorum. Boş ol boş ol boş ol! Ben aslında Asuka’yı seviyorum ve bunca insanın gözü önünde Asuka’ya evlenme teklifi ediyorum. Asuka benimle evlenir misin?
Asuka gelir. Evlilik teklifini kabul eder ve Triple H ile öpüşmeye başlarlar. Bu öpüşme Vince’in giriş müziğiyle bölünür ve Vince gelir.

Undertaker: Evet Vince demek sen benim rızam olmadan benim kariyerimi bitirmeye kalkarsın. Artık patron biziz. Ve bunun bedelini ödeyeceksin. Vince Mcmahon vs Brock Lesnar Hell in a cell maçını duyuruyorum! Vince eğer bu maça çıkmak istemiyorsan pılını pırtını topla ve artık WWE’den elini eteğini çekerek uzaklaş. Ya da burada şirketin için tekrar mücadele et ve bu maça çık!
Vince: Şirketim için mücadele edeceğim. Triple H sana bir çift lazım var. Triple H sen tam bir şerefsizmişsin! Biz seni adam sanmıştık!
Maç resmi olarak duyurulur.

Triple H ve Asuka’nın düğünü de haftaya RAW show’unda olacak.

1. bölüm sonu.
imza

3K aboneli Youtube kanalım:

Konu akilkalpittifaki tarafından (09-04-2019 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.
akilkalpittifaki isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2019, 16:18   #2
THANK YOU TAKER
Ministry of Darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Rep Puanı: 238
Rep Derecesi: Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Konu güzelmiş. Takipteyim.
Ministry of Darkness isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2019, 18:50   #3
Kayıtlı Kullanıcı

Rep Derecesi: akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.akilkalpittifaki Şirketin yüzü artık sensin.

2. Bölüm: Kesik Parmak

Asuka ve şirket ortağı patron Triple H’in düğünü başlar. Asuka imzayı atar. İmza atma sırası Triple H’e gelmiştir.
Ve düğünü Charlotte Flair ve Nia Jax basar.
Flair: Asuka, sen bir yuvayı yıktın!
Asuka: Hayır Triple H zaten sevmiyormuş karısını ben ne yapabilirim?
Triple H: Bayanlar lütfen benim karım olmak için kavga etmeyin. Ya da kavga edin. İsterseniz Asuka vs Flair vs Nia Jax triple threat maçı gerçekleşsin. Kazanan karım olsun?
Bayanlar bu maçı kabul eder ve maç haftaya gerçeleşecek şekilde resmi olarak duyurulur.

Evet sırada Lesnar vs yetmişlik dede Mcmahon hell in a cell maçı var. Vince şirketi için savaşacağını söyledi ve WWE’yi terk etmeyerek bu maça çıkacağını söyledi. Maç başlıyor Lesnar direkt F5 yapıyor. Ardından tuşa gitmek yerine yetmişlik dedeye eziyet ediyor. Ve üç tane daha F5 ardından kimura lock yapıyor ve Vince saniyesinde pes ediyor.
Shane Mcmahon babasını sedyeye yerleştiriyor ve Vince hastaneye kaldırılıyor.
Shane ve Vince hastane konuşmaları:
Vince: Oğlum ne yapıp ne edip şirketi tekrardan üzerimize geçirmeliyiz.
Shane: Evet baba haklısın.
Olay gecesi Triple H ve Undertaker’ın evine kim olduğu belirsiz bir adam girmiştir ve Triple H ve Undertaker’ı bayıltıp parmağını kesip kaçmıştır! Yuh lan olaya bak neyse.
RAW show’u başlıyor.
Vince: Bayanlar baylar şirketi tekrar üzerime geçirmek için Undertaker ve Triple H’in evine Shane’i sokup Undertaker ve Triple H’in parmağını kestirttim. Ve gözünüzün önünde şirketi tekrar üzerimize geçirme belgelerini Triple H ve Undertaker’ın kesik parmaklarıyla mühürleyerek şirketi resmen üzerime alıyorum. Evet oldu. Artık patron resmen benim.

Devam edecek.
imza

Alt 20-03-2019, 18:52   #4
aka bgrcarlos
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1827
Favori Güreşçisi: Maryse
Rep Puanı: 129480
Rep Derecesi: Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Triple H amma çapkın çıktı he.
imza

CS 1:6 SERVERIM;
185.187.187.36

Forum tarihinin ilk Editörü

Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 24.03.2019
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 03.07.2016
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 14.04.2019

Mart 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 2.Üyesi
Nisan 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 1.Üyesi
Mart 2019 Ayın İspiyoncusu
Nisan 2019 Ayın ispiyoncusu
Temmuz 2016 Ayın En Çok Mesaj Yazan Üyesi

Yönetiminde Olduğum Çıraks TV :
Çıraks isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2019, 18:58   #5
Hadi UĞUR'lu Olsun.
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 418
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 32473
Rep Derecesi: Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tam Attitude Era senaryoları bunlar.
imza

KAZIYA KAZIYA HIP-HOP EFSANESİ OLDU

NIPSEY HUSSLE FOREVER

THE MARATHON CONTINUES

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/

Eski Nick: thefunkyhomosapien
Ghostface Killah isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2019, 20:26   #6
THANK YOU TAKER

Rep Derecesi: Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Ministry of Darkness NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

3. bölümde Triple H Asuka'yı da satar.
Ministry of Darkness isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2019, 20:40   #7
Flamingo
The Celal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 53
Favori Güreşçisi: Pentagon Jr.
Rep Puanı: 7037
Rep Derecesi: The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.The Celal Royal Rumble maçını kazandın.

3.Bölüm:HHH Asuka'yı yollu yapar.
imza
The Bulldogy & The Celal

Bu sabah neden uyandım lan ben?
-selo Özdemir

somo co.
The Celal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2019, 15:48   #8
Kayıtlı Kullanıcı

3.Bölüm: Orta parmak

Vince: Şirketin patronu resmen artık benim!
Işıklar söner bong sesi çalar ve Undertaker gelir. Undertaker’ın eli cebindedir.
Vince: Undertaker hadi cebindeki elini çıkart ve insanlar orta parmağı eksik elini görsünler!
Undertaker elini cebinden çıkartır ve ne! Undertaker’ın hiçbir parmağı kesilmemiş. Ve Undertaker kesik olduğu iddia edilen orta parmağını Vince’e gösterir. Seyirciler coşar kudurur.
Undertaker: Sen benim değil oğlumun parmağını kestirtmişsin. Oğlum da patron olmadığına göre evrak geçersiz. Patron hala biziz der ve kameraları kapattırarak Vince’e kısas uygular ve Vince’in parmağını kestirir. Triple H’in parmağını da Vince’dan alır. Vince ve Undertaker ringten iner ve bir sonraki bölüme geçilir.
Bayanlar baylar Triple H’in karısı olmak için maç başlayacak. Ama bayanların ellerinde mikrafon var. Sanırım bir şeyler diyecekler.
Asuka: Triple H’in artık bir parmağı kesik ve biz artık onunla evlenmek istemiyoruz.
Triple H ringe gelir ve “Bu muydu ulan sizin sevginiz alçak or**pular! Tamam Nia Jax sevmese de olur o sorun değil ama Asuka? Asuka bunu bana nasıl yaparsın. Beni beni Triple H’ini?”der.
Asuka: Eee naparsın hayat. Sen önce Stephaine’ı ve eski kayın babana yaptığın hainliği hatırla! Etme bulma dünyası.
Triple H sinirlenir ve Asuka’ya pedigree çakar. Ardından yıkık Stephanie gelir ve Triple H’i hala sevdiğini söyler. Karısız kalan Triple H ise bu teklifi kabul eder. Ve hemen evlenmeye karar verirler. Nikah masası kurulur ikisi de imzayı atar. İmzalar atıldıktan sonra Vince kahkaha atarak gelir. Sanırım söylemek istediği bir şeyler vardır.
Dördüncü bölüm olay tahminlerinizi yazabilirsiniz, devam edecek.
imza

Alt 21-03-2019, 15:56   #9
Yere Bakan Beyin Yakan
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 114
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 32593
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Kalemde uçucu mürekkep çıkıyormuş.
Steph'te biz artık yokuz deyip HHH'i terk ediyormuş.
imza
WWE SuperCard : KutiMysterio

Kuti Mysterio & LoganJeanTR & TheMonster292

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarıların
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü

RPG : Rey Mysterio

Sizleri Savunurken Öleceğiz
LoganJeanTR
Rey Mysterio
Hardy Boyz
Eddie Guerrero
Chris Benoit
Rhea Ripley
WALTER Alemdar
Pete Dunne
Kofi Kingston
Becky Lynch
Seth Rollins
DREW McINTYRE
Braun Strowman
Teddy Long
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2019, 16:11   #10
THANK YOU TAKER

Shane ve Undertaker ortak çıkar bence.

Seçenekler Arama
Stil