GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-07-2019, 21:32   #11
neo-gotham
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 487
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 88187
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 88187

Emeğine sağlık ama üstü dövmeli reisi görünce korktum ben izlemekten vazgeçtim.
imza

the everlasting guilty crown

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 21:37   #12
Banned
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 6595
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 250444
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 250444

Şirket co main event/main event kartlarıyla sonunda Ishii'ye hakettiğini verdi. Bana göre Ibushi ve Naito finalde karşılaşmayacak. Bana göre Naito kendi bloğunu kazanırsa rakibi Ospreay, Ibushi kazanirsa Ishii olur diye bir tahminim var.

VOW anketinde Ibushi vs. Naito yaptım faha fazla puan almak için.
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 21:51   #13
Tiger Driver
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 6
Favori Güreşçisi: Tomohiro Ishii
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 11847
Rep Derecesi: Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Genji WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genji Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11847

Kaliteli yazı.
imza
Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2019, 01:02   #14
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 4034
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
RPG Karakteri: Muhammad Hassan
Rep Puanı: 934524
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 934524

Güreşçilere dair muhteşem bir tanıtım olmuş. Hem eğlenceli bir üslup var hem de önemli bilgiler verilmiş. Tarafımız her NJPW mevzusunda olduğu gibi gene Ishii. Ishiim gücüm bu adam. ??? Eline sağlık bro.
imza

rpg
muhammad hassan
former gtw world heavyweight champion
former gtw united states champion
former gift of the gods champion
2 times gtw slammy award winner
(2016 breakout star of the year & trashtalker of the year)
former gwa hardcore champion
current reigning and defending gwa world tag team champion
(w/ christian cage as kingdom of heaven)

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2019, 19:26   #15
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 464
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri: Lucky Kid
Rep Puanı: 211978
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Headlock Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şirket co main event/main event kartlarıyla sonunda Ishii'ye hakettiğini verdi. Bana göre Ibushi ve Naito finalde karşılaşmayacak. Bana göre Naito kendi bloğunu kazanırsa rakibi Ospreay, Ibushi kazanirsa Ishii olur diye bir tahminim var.

VOW anketinde Ibushi vs. Naito yaptım faha fazla puan almak için.
Ospreay junior tarafından yeni yeni geçiş yaptığı için tepeye oynayacağını sanmıyorum. Özellikle Fale ve Archer maçları kritik olur Ospreay için.
imza

家族は大切なものなんかじゃない。家族こそすべてだ。

Desgracia compartida, menos sentida.
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2019, 00:33   #16
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Jacksonville, FL
Konular: 355
Favori Güreşçisi: Adam Page
Rep Puanı: 607986
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 607986

Efsane bir rehber olmuş. Ibushi için o sene bu sene bence, kazanandan ziyade Takagi, Moxley, Ospreay ve KENTA gibi turnuva debutunu yapacakların akıbetleri ne olacak onu da merak ediyorum. Elinize sağlık.
imza
#uncensored

Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2019, 12:49   #17
Fallen King

Nereden: Eskişehir
Konular: 464
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri: Lucky Kid
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

G1'ın başlamasına az kala uplayalım konuyu. Okumayanlar ve yorumunu esirgeyenler için. :p
imza

家族は大切なものなんかじゃない。家族こそすべてだ。

Desgracia compartida, menos sentida.
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2019, 13:18   #18
#RealityIsLost
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 454
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 315665
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 315665

Ben bunu niye yeni görüyorum ya? Gerçekten daha mükemmel anlatılamazdı. Okurken eğlendim de, teşekkürler yazı için. Bunu ben kaydedeyim bir yere canım sıkıldıkça okurum.
imza
I I C O N I C S

Honored disciples of Master Hong-- I thank you for giving Jinsoyun a second chance at a new life. Our debt to you knows no bounds. But I am afraid I must ask for antoher favor. Will you take Soyun under your wing? It is hard to explain. The time will come. But for now, you are our only hope. She has been given a second chance. But without your protection, she will lost it again all too soon. Yours, Jiwan...

Jiwan, the Righteous Blade to Jyansei.

Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2019, 15:27   #19
Banned
Red Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye-İstanbul
Konular: 491
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 2986
Rep Derecesi: Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın.
Red Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Red Phoenix Red Phoenix isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2986

Ishii'yi destekliyorum ama kazanması çok zor. B bloktan Naito'nun çıkmasına kesin gözüyle bakıyorum, A bloktan da Tana veya SANADA sürprizi bekliyorum. Ospreay, yazıda bahsedildiği gibi, zamanında Liger'ın devlere karşı mağlubiyetlerden alacak büyük ihtimalle. KENTA'dan iyi bir performans bekliyorum ancak onun da Jr. olması üst sıralara oynamasını engelleyecektir.

Güreşe doyacağımız bir ay bizi bekliyor, özellikle Ishii-Cobb-Shingo arasında dönecek maçları iple çekiyorum. Keyifle okudum ellerine sağlık.
Red Phoenix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2019, 17:50   #20
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 799
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: Alexander Hammerstone
Rep Puanı: 556237
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 556237

G1'i yeni izlemeye başlayacak arkadaşlar için güzel bir tanıtım yazısı olmuş. Bölümümüze de canlılık katmış. Eline sağlık kral.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil