GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-08-2020, 22:47   #41
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 204
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 177671
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 177671

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sizce bana GM olmak yakışır mı?

Kocaman: Daha çok hoopla mottosuyla ilerleyecekseniz neden olmasın?

Terim: O yetkiyi kaldırabilir misiniz?

Havutçu: Bence yakışır. Ama olur mu bilemem.

Güneş: İlginç olur aslında.

BoLA tarzında kupa tarzı bir ödül olacak şekilde bir turnuva yapmayı düşündünüz mü?

Terim: Bunu yakın zaman önce düşünmüştüm fakat pek üzerine gitmedik.
Verin yetkiyi görün etkiyi. Ekipçe temizinden birer hoopla hak ediyorsunuz zaten.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 31-08-2020, 22:57   #42
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 806
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: Carmella
Rep Puanı: 1934135
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1934135

WK-Lockdown arasındaki herhangi bir senaryo veya maçtan pişmanlığınız var mı? Ya keşke şu olmasaydı dediğiniz?

Birbirinizi eleştiriyor musunuz?
imza

Kevin Steen & The Death Rider

Sam Wheat: It's amazing, Molly. The love inside, you take it with you.

“Baby, I'm Gonna Treat You So Nice, You're Never Gonna Wanna Let Me Go.”

RPG: CARMELLA

x1 Intercontinental Champion(current)
x2 Hardcore Champion
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 31-08-2020, 23:00   #43
Rest In Peace
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Azerbaycan
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 323196
Rep Derecesi: K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. K.R. PUNCH Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
K.R. PUNCH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
K.R. PUNCH K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 323196

RPG müdüriyyet,cevabınız ne?
imza

#RestInPeace

#Legend

#MinistryofDarkness

Eski nick
Raul Kerimli

Discord
K.R. PUNCH #7438

Forum Başarılarım
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
x1 Onur Kürsüsü

"Bu sana son sözüm: Nefsine öğretmen, vicdanına öğrenci ol."
"Bazı insanlar var, giyecek kiyafetleri yok, bazı kiyafetler var, içlerin de insan yok."
K.R. PUNCH isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 31-08-2020, 23:07   #44
Kayıtlı Kullanıcı
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 74
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 70152
Rep Derecesi: SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SpikeDudley Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SpikeDudley SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 70152

Sabian hakkında planlar var mıydı? Kanımca Hasthag Sabian Broken Sabian'dan daha fazla beğenildi. Siz de buna katılıyor musunuz?
imza
RPG KARAKTERİ

SABIAN

1x Tag Team Champion
SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 31-08-2020, 23:15   #45
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1875
Rep Puanı: 577804
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Mesajınızı tek tek ele alalım.

Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lockdown'un hemen sonrasında ise direkt ateist bir karakter ortaya koydum. Sonra şovda hala ineğe sarılıp ağlarken görünce de size özel mesaj attım ve nedenini sordum siz de "şovlar önceden çizilen bir çizelgeye göre hazırlanıyor endişelenmeyin istediğiniz karakteri size sunacağız" dediniz. Ben de eyvallah dedim ve şovları takibe devam ettim ama benim promolarımda çizdiğim karakter gibi direkt sorgulayıp dinden çıkanı ateist birisi yerine kafasına gökten kağıtla "DİNDEN ATILDIN" yazısı fırlatılan bir karakterle karşılaştım, ki ciddi karakter yapacaktık ama senin tavırların yüzünden yapmadık deyip benim ciddi promolarımdan sonra böyle segmentlerde bana yer vermeniz biraz ironik, neyse
Biz sizi aşama aşama ele alıp ateist bir hale büründürecektik ancak sabırsız davrandınız. Şovlara uygun hareket etmediniz. Şovlardan bağımsız promo kestiniz. RPG oyuncuları şovlara göre promo keser. Promolara göre şovlar düzenlenmez. Sizin promolarınızı okuduğumuzda gördüklerimize ise çok şaşırdık. Gördük ki bizim yarattığımız karakterlerin tek tek içinden geçmişsiniz. Şovlarda kullanmaya devam edeceğimiz karakterleri yok etmişsiniz. Bunun mantıklı bir açıklaması olamaz. Siz hariç bütün oyuncular, yanınızdaki karakterlerden keyif alırken siz sevmiyordunuz. Bu normal. Zaten o karakterleri de yanınızdan alacaktık. Buraya kadar da sıkıntı yok ama sabırlı davranmamanız saçmalıktan öte bir şey değildi. Siz sevmediğiniz için onlarca kişinin zevki, o kadar vakit harcayan bizim emeği çöpe atılamaz.

Ha özellikle belirteyim, "İstediğim karakter portresi çıkana kadar promo kesersem mantık hatası olur o yüzden bir süre kesmeyeceğim" diye size özellikle belirtmeme rağmen aktifliğim düşmeden önce bile şovlardaki varlığım azalmıştı.
Şovlardaki varlığınız nasıl azalıyor acaba? Lockdown dönemini tekrar okur musunuz? OCC feudundaki isimler arasında en çok görünen sizdiniz. Feud esnasında rakiplerinize en çok hasarı veren sizdiniz. O feuddaki kişiler arasında en çok siz şovlarda bulundunuz. Bunları ne hadle bir çırpıda silip atabiliyorsunuz? Lockdown'dan sonra aksi davranışlarınıza devam ettiniz. Yukarıda verdiğim örnekte de olduğu gibi şovlarda yanınızdaki isimleri, konuşma gösterisinde yok ederek senaryomuzu çöpe attınız. Bunları yapıp nasıl hala böyle konuşabiliyorsunuz şaşırıyorum doğrusu.

Benim "kemeri hak ediyorum, kemeri bana vereceksiniz" gibi bir tavrın olmadı hepinizin tek bir ağızdan "Wolfgang hak ediyordu" demeniz de absürt olmuş. Ben adamın hakkını yiyecek birisi gibi mi geldim gözünüze acaba? Tek istediğim promolarımla tutarlı bir karakter izlemekti
Böyle bir tavrınız oldu demedik zaten. Ve size karşı absürt bir şey söylemedik. Gerçeğe uygun cümleler kurduk. Bu görüşümüzü de şova yansıttık ve o şov Wolfgang kemerini korudu. Bundan doğal bir şey olamaz.

Bizim size karşı bir tavrımız yok ancak siz her defasında yaptığımız işleri beğenmemeye devam ediyorsunuz. Örneklerde de verdim, bir örnek daha vermek istiyorum. Lockdown döneminde şovları altına üstüne getirmiştiniz ancak Lockdown şovunda Wolfgang ve Rusev tarafından sürekli alaşağı edilmiştiniz. Maçın bir kısmını da domine etmeyi başarmıştınız. Ancak buna rağmen şov konusuna gelip "yine ezildim" diye mesaj attınız ve biz buna anlam veremedik.

Kimsenin hakkını yiyecek gibi gelmediniz gözümüze. Sürekli aksi davranışlarınızla elimizi kolumuzu bağlıyorsunuz sadece. Kendinize biraz çeki düzen vermenizde fayda var.

kemer kazanmaktan ziyade güzel senaryolarda yer almak istiyorum sanal bir başarıyı takıntı yapacak bir ruh hastası değilim eğlencemin peşindeyim.
Eğlencenizin peşindeyseniz biraz dikkatli olmalısınız. Olanları iyi değerlendirip öyle yorum yapmalısınız. Herkesten tam puan alan bir rekabete sırf maç esnasında çok dayak yediniz diye laf atmamalısınız. İçinizden niye atmayayım diye bir soru geçme ihtimaline karşı bu sorunuzu sizin için cevaplayayım. Wolfgang ve Rusev'e her şov acı verdiğiniz için Lockdown'da ikisi bir olup sürekli size daldı ve bu yüzden maçınızın bir kısmı harici yerlerinde dayak yediniz. Olay budur. Senaryonuz budur. Bunun harici farklı bir yorum peşinde koşmayınız.

Ekip değişecek sanırım, ben söyleyeyim de kırgın ayrılmayın:Sizi kırdıysam üzgünüm. Gelen eleştirilere kırılıyorsanız sizin adınıza da üzgünüm.
Ekibin değiştiği yok. Tam gaz devam ediyoruz. Kimseye kırgın değiliz. Alışkınız bu tip yorumlara.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 31-08-2020, 23:18   #46
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 474
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri: Lucky Kid
Rep Puanı: 320299
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 320299

Merhaba. Öncelikle alınacağınızı düşünmeden yazacağım yorumumu. mete312 karakteriyle oynamaya bayılıyorum ama sürekli takım feudumuza 3. ve 4. takımın dahil olmasına hafif gıcık olmuştum, üstüne sadece yüksek yerlerden Hassan’ın üzerine düşen adam ginmickine geçince iyice soğumuştum o dönem. 1-2 komikti ama sonra “ee sonra nolcak” moduna dönmüştüm. Karakteri kafamda oynarken %100 komedi olarak görmüyordum çünkü. Sapık reisle olan maçımızdakş hali tam olarak hayalimdekiydi. Neyse bu olay üzerine yaz ayları da girince aktif olamadım. Bunun için özür dilerim. Yaz ayları benim için off season. Kışın çok daha aktif olmayı planlıyorum. Ekvator Çizgisi programının dönmesi gibi. Yukardan düşme segmentleri hariç mete için yazdığınız segmentlerden acayip zevk alıyorum. Soru da sormamış oldum. O zaman şey diyeyim, aktifliğim düşmeseydi mete için WK dönemi farklı bir plan var mıydı? Silas abi aşırı inaktif olmasa takım kemerleri kaderimiz gibi hissediyordum hep. Teşekkürler.
imza

家族は大切なものなんかじゃない。家族こそすべてだ。

Desgracia compartida, menos sentida.
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 31-08-2020, 23:22   #47
-
Yulier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 597
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 686548
Rep Derecesi: Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Yulier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yulier Yulier isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 686548

Mordecai hakkında başlarda planlarınız var mıydı?
imza

Yulier isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 31-08-2020, 23:35   #48
ledün ilmi sahibi
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 507
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 745268
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 745268

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesajınızı tek tek ele alalım.

Biz sizi aşama aşama ele alıp ateist bir hale büründürecektik ancak sabırsız davrandınız. Şovlara uygun hareket etmediniz. Şovlardan bağımsız promo kestiniz. RPG oyuncuları şovlara göre promo keser. Promolara göre şovlar düzenlenmez. Sizin promolarınızı okuduğumuzda gördüklerimize ise çok şaşırdık. Gördük ki bizim yarattığımız karakterlerin tek tek içinden geçmişsiniz. Şovlarda kullanmaya devam edeceğimiz karakterleri yok etmişsiniz. Bunun mantıklı bir açıklaması olamaz. Siz hariç bütün oyuncular, yanınızdaki karakterlerden keyif alırken siz sevmiyordunuz. Bu normal. Zaten o karakterleri de yanınızdan alacaktık. Buraya kadar da sıkıntı yok ama sabırlı davranmamanız saçmalıktan öte bir şey değildi. Siz sevmediğiniz için onlarca kişinin zevki, o kadar vakit harcayan bizim emeği çöpe atılamaz.

Şovlardaki varlığınız nasıl azalıyor acaba? Lockdown dönemini tekrar okur musunuz? OCC feudundaki isimler arasında en çok görünen sizdiniz. Feud esnasında rakiplerinize en çok hasarı veren sizdiniz. O feuddaki kişiler arasında en çok siz şovlarda bulundunuz. Bunları ne hadle bir çırpıda silip atabiliyorsunuz? Lockdown'dan sonra aksi davranışlarınıza devam ettiniz. Yukarıda verdiğim örnekte de olduğu gibi şovlarda yanınızdaki isimleri, konuşma gösterisinde yok ederek senaryomuzu çöpe attınız. Bunları yapıp nasıl hala böyle konuşabiliyorsunuz şaşırıyorum doğrusu.

Böyle bir tavrınız oldu demedik zaten. Ve size karşı absürt bir şey söylemedik. Gerçeğe uygun cümleler kurduk. Bu görüşümüzü de şova yansıttık ve o şov Wolfgang kemerini korudu. Bundan doğal bir şey olamaz.

Bizim size karşı bir tavrımız yok ancak siz her defasında yaptığımız işleri beğenmemeye devam ediyorsunuz. Örneklerde de verdim, bir örnek daha vermek istiyorum. Lockdown döneminde şovları altına üstüne getirmiştiniz ancak Lockdown şovunda Wolfgang ve Rusev tarafından sürekli alaşağı edilmiştiniz. Maçın bir kısmını da domine etmeyi başarmıştınız. Ancak buna rağmen şov konusuna gelip "yine ezildim" diye mesaj attınız ve biz buna anlam veremedik.

Kimsenin hakkını yiyecek gibi gelmediniz gözümüze. Sürekli aksi davranışlarınızla elimizi kolumuzu bağlıyorsunuz sadece. Kendinize biraz çeki düzen vermenizde fayda var.

Eğlencenizin peşindeyseniz biraz dikkatli olmalısınız. Olanları iyi değerlendirip öyle yorum yapmalısınız. Herkesten tam puan alan bir rekabete sırf maç esnasında çok dayak yediniz diye laf atmamalısınız. İçinizden niye atmayayım diye bir soru geçme ihtimaline karşı bu sorunuzu sizin için cevaplayayım. Wolfgang ve Rusev'e her şov acı verdiğiniz için Lockdown'da ikisi bir olup sürekli size daldı ve bu yüzden maçınızın bir kısmı harici yerlerinde dayak yediniz. Olay budur. Senaryonuz budur. Bunun harici farklı bir yorum peşinde koşmayınız.

Ekibin değiştiği yok. Tam gaz devam ediyoruz. Kimseye kırgın değiliz. Alışkınız bu tip yorumlara.
Sondan geriye gideceğim. Kırıldım dediğiniz için üzülmüştüm kırgın olmamanıza sevindim

Sabırsız birisi olduğum doğrudur bu konuda pişman olduğum da oldu ama sizin ilk eleştiriniz sabırsız değil mızmız olduğum yönündeydi. Sadece forum bazında değil günlük hayatta da fevri birisi olmamaya dikkat ediyorum artık umarım sıkıntı yaşamayız tekrar.

Lockdown öncesi şovlarda az göründüm gibi bir şey ağzımdan çıkmadı, karakterimden memnun olduğumu defalarca söyledim, gidişattan memnun olduğumu defalarca söyledim hatta hemen aşağıya örnek bırakıyorum:

Khali'yi bir iki üç sene oynamayı düşünüyorum, senaryo ekibi sağolsun karaktere sürekli yeni ayrıntılar ekliyorlar ben de bundan keyif alıyorum. Benden önce GTW'de de GWA'da da bu karakteri kimse almamıştı benden sonra da büyük ihtimal alan olmaz bu yüzden başka karakterle oynama fikrine pek sıcak bakmıyorum.
Sonra normal bir karakterle değil Bollywood Khali olarak debut yaptığım zaman, "Bu senaryoyu yazan arkadaşı görürsem sağlı sollu öpeceğim." yazmıştım. Defalarca hakkınızı temsil ettim. Şu eleştiriye gelene kadar bir tek Royal Rumble'da eleştiri yaptım o da benim karakterle alakasız bir eleştiriydi. Şov öncesi izlediğimiz bazı olayların şovda mantıklı açıklamasının yapılmamasını eleştirmiştim yanlış hatırlamıyorsam siz de "Sabredin açıklaması yapılacak." demiştiniz. Yani sizin yaptığınızı ısrarla beğenmiyorum gibi bir şey söz konusu değil.

Lockdown şovunu takip ederken bir düğündeydim bir yandan insanlarla iletişim kurarken bir yandan da şovu takip ediyordum. Roleplayin hakkını vermek için de şovlarda Arda olarak değil Khali olarak yorum yapıyorum. O sırada çok fazla dayak yedim gibi geldi o yüzden o tarz yorum yaptım. Yani bir insanın canlı reaksiyonundan ne bekliyorsunuz anlamadım. Kaldı ki Wolfgang'i tebrik ettim, size de teşekkür ettim hemen sonrasında.

Benim şovlarda az görünme derken bahsettiğim Lockdown sonrası için geçerli. Sizinle yaptığımız görüşmede neden promo kesemeyeceğimi anlattım siz de anlayışla karşıladınız. Bir süre aynı nedenden promo kesmedim fakat bununla birlikte şovlarda görünüşüm azaldı. Eskiden feudun tam içindeyken sizinle yaptığımız o konuşmadan sonra;

-Sheik'i kısa bir maçta yendim ve kafama Dinden Atıldın yazan bir mesaj atıldı.

-Sonraki şov Sabian'ın programına daldım ve "Beni dinden atan o.. kim?" Diye sordum o şovdaki tek repliğim ve görünüşüm buydu.

-Daha sonra zaten tamamen yan karaktere dönüştüm.

Ve bakın ısrarla söylüyorum sizin dışınızda ben zaten bazı sorunlarla boğuştuğum için de aktifliğim azalmıştı. Sadece belli bir aralıkta aramızda bir kopukluk oldu o kadar.

Son son son son olarak. Senaryoda Tahir kesinlikle gözden çıkarılamaz, çok önemli bir karakterdi de ben mi konuşma gösterisinde onu harcayıp senaryonuzu çöpe attım? Şov öncesi 2 promoda da hayatı sorgulayan bir adam vardı karşınızda. Şov sonrası da direkt olarak bir şeylerin farkına vardı ve o sırada hala kendisini "yalan olduğuna artık emin olduğu" dine döndürmeye çalışan Tahir mi Münir mi neyse artık onu indirdi. Yani ne bileyim zaten Lockdown öncesi şovlarda bir ay boyunca o tipleri gördük, çete savaşları yaşandı daha fazla ne üretilebilirdi oradan? Ateist Khali fikri yeni bir soluk getirir diye düşündüm ki bir sonraki şovda Hassan'ı da bizim feudda görünce çok sevinmiştim. Aklımda hemen bir şablon oluşturmuştum bile ama bir şov sonra ineğe sarılan bir adam görünce hevesim kaçtı. Siz olsanız sizin de kaçardı. Elbette oyuncu senariste uyar ama ben sizin çizdiğiniz karaktere zıt bir promo kesmedim. Sizin geleceğe dönük planlarınızı ben nereden bileyim arkadaş?

Lockdown yengilisi bir kırılma anıydı ve oradan sonra karaktere bir güncelleme getirmenin şart olacağını düşündüm kendimce de senaryoya ve promolara en uygun şeyi yaptım. Senaryoyu çöpe attığım fikrine saygı duymakla birlikte katılmıyorum.
imza

"You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain"

“No man is free. Only children and fools think elsewise”.

“Any man who has to say ‘I am the King’ is no true King.”

“Some battles are won with swords and spears, others with quills and ravens.”

Mr. Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 31-08-2020, 23:51   #49
Chairman of the Board

Nereden: -
Konular: 1875
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Sondan geriye gideceğim. Kırıldım dediğiniz için üzülmüştüm kırgın olmamanıza sevindim

Sabırsız birisi olduğum doğrudur bu konuda pişman olduğum da oldu ama sizin ilk eleştiriniz sabırsız değil mızmız olduğum yönündeydi. Sadece forum bazında değil günlük hayatta da fevri birisi olmamaya dikkat ediyorum artık umarım sıkıntı yaşamayız tekrar.

Lockdown öncesi şovlarda az göründüm gibi bir şey ağzımdan çıkmadı, karakterimden memnun olduğumu defalarca söyledim, gidişattan memnun olduğumu defalarca söyledim hatta hemen aşağıya örnek bırakıyorum:

Sonra normal bir karakterle değil Bollywood Khali olarak debut yaptığım zaman, "Bu senaryoyu yazan arkadaşı görürsem sağlı sollu öpeceğim." yazmıştım. Defalarca hakkınızı temsil ettim. Şu eleştiriye gelene kadar bir tek Royal Rumble'da eleştiri yaptım o da benim karakterle alakasız bir eleştiriydi. Şov öncesi izlediğimiz bazı olayların şovda mantıklı açıklamasının yapılmamasını eleştirmiştim yanlış hatırlamıyorsam siz de "Sabredin açıklaması yapılacak." demiştiniz. Yani sizin yaptığınızı ısrarla beğenmiyorum gibi bir şey söz konusu değil.

Lockdown şovunu takip ederken bir düğündeydim bir yandan insanlarla iletişim kurarken bir yandan da şovu takip ediyordum. Roleplayin hakkını vermek için de şovlarda Arda olarak değil Khali olarak yorum yapıyorum. O sırada çok fazla dayak yedim gibi geldi o yüzden o tarz yorum yaptım. Yani bir insanın canlı reaksiyonundan ne bekliyorsunuz anlamadım. Kaldı ki Wolfgang'i tebrik ettim, size de teşekkür ettim hemen sonrasında.

Benim şovlarda az görünme derken bahsettiğim Lockdown sonrası için geçerli. Sizinle yaptığımız görüşmede neden promo kesemeyeceğimi anlattım siz de anlayışla karşıladınız. Bir süre aynı nedenden promo kesmedim fakat bununla birlikte şovlarda görünüşüm azaldı. Eskiden feudun tam içindeyken sizinle yaptığımız o konuşmadan sonra;

-Sheik'i kısa bir maçta yendim ve kafama Dinden Atıldın yazan bir mesaj atıldı.

-Sonraki şov Sabian'ın programına daldım ve "Beni dinden atan o.. kim?" Diye sordum o şovdaki tek repliğim ve görünüşüm buydu.

-Daha sonra zaten tamamen yan karaktere dönüştüm.

Ve bakın ısrarla söylüyorum sizin dışınızda ben zaten bazı sorunlarla boğuştuğum için de aktifliğim azalmıştı. Sadece belli bir aralıkta aramızda bir kopukluk oldu o kadar.

Son son son son olarak. Senaryoda Tahir kesinlikle gözden çıkarılamaz, çok önemli bir karakterdi de ben mi konuşma gösterisinde onu harcayıp senaryonuzu çöpe attım? Şov öncesi 2 promoda da hayatı sorgulayan bir adam vardı karşınızda. Şov sonrası da direkt olarak bir şeylerin farkına vardı ve o sırada hala kendisini "yalan olduğuna artık emin olduğu" dine döndürmeye çalışan Tahir mi Münir mi neyse artık onu indirdi. Yani ne bileyim zaten Lockdown öncesi şovlarda bir ay boyunca o tipleri gördük, çete savaşları yaşandı daha fazla ne üretilebilirdi oradan? Ateist Khali fikri yeni bir soluk getirir diye düşündüm ki bir sonraki şovda Hassan'ı da bizim feudda görünce çok sevinmiştim. Aklımda hemen bir şablon oluşturmuştum bile ama bir şov sonra ineğe sarılan bir adam görünce hevesim kaçtı. Siz olsanız sizin de kaçardı. Elbette oyuncu senariste uyar ama ben sizin çizdiğiniz karaktere zıt bir promo kesmedim. Sizin geleceğe dönük planlarınızı ben nereden bileyim arkadaş?

Lockdown yengilisi bir kırılma anıydı ve oradan sonra karaktere bir güncelleme getirmenin şart olacağını düşündüm kendimce de senaryoya ve promolara en uygun şeyi yaptım. Senaryoyu çöpe attığım fikrine saygı duymakla birlikte katılmıyorum.
Bu konu, iptal edilen senaryolar konusuna döndü ama cevap vermekte fayda var. Yanlış anlaşılmak istemeyiz.

O senaryodan daha fazla bir şey üretmeyecektik. Din savaşları adı altında bir feud da ayarlamayacaktık. Sadece bir kısmı öyle gidecekti. Tavırlarınızdan dolayı her şeyi bir kenara attık. Her şeyi tabiri caizse sildik. Lockdown'a göre sönük bir OCC feudu ilerledi. Bunda sizin payınız çok büyük. Biraz sabırlı olmayı bilseniz, önceki mesajlarımızda da yazdığımız gibi kademe kademe Khali'yi sizin istediğiniz modele geçirecektik ama her seferinde sebepsiz yere yerdiğiniz için emeklerimizin boşuna gittiğini düşündük ve böyle bir hale soktuk.

Fazla uzatmak istemiyoruz. Wrestle Kingdom sonrası bir soru - cevap konusu altında RPG oyuncularını buluşturmak istemiştik. Ancak sayenizde amacından saptı, teşekkür ederiz.

Yarın gece sizlerle tekrardan bir arada olacağız.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil