GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-02-2018, 18:17   #21
2017-2018 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 601
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 28603
Rep Derecesi: dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kaldı mı yenmediğimiz doğulu? Nakamura, Itami, Mahal, Rusev...

RANDY ORTON, BU SEFER CHRISTIAN GİBİ OLMAYACAK. KOÇUM SEN İT MİSİN KÖPEK MİSİN YA HER SEVİNÇLİ ANIMIZI BÖLÜYORSUN? YOK LAN SENE KEMER FALAN TORPİLLİ.
Lütfen iki adım ötede ağla burada ekran yalıyorum.

Alıntı LegenDWyatt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Umarım Rusev ve Aiden kendilerini kurtarıp takım kemerlerine yönelirler. Her hafta yerde olmalarından bıktım artık.
Takım kemerlerine yöneldiklerinde de yerdelerdi?
imza
Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2018, 18:35   #22
Rusev Day!
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 18
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 3743
Rep Derecesi: LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lütfen iki adım ötede ağla burada ekran yalıyorum.

Takım kemerlerine yöneldiklerinde de yerdelerdi?
Yerde olma ihtimalleri azalacak.
imza

''Hayatta en hakiki mürşit, bilimdir.''

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

''Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız.''

''Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır.''

''Milli Eğitim programımızın, Milli Eğitim siyasetimizin temel taşı, cahilliğin yok edilmesidir. Cahillik yok edilmedikçe, yerimizdeyiz…''

''Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.''

''Eğer Cumhurbaşkanı olmasam, Eğitim Bakanlığı’nı almak isterdim.''
LegenDWyatt isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2018, 18:54   #23
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 384
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 33583
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Randy’nin bu ani RKO’larına hastayım. Grand slam’i yapacak gibi görünüyor artık. Ama benim aklıma takılan şey olası feudda kimi heel kimi face göreceğimiz.
imza

7 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
3 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017 & 21.01.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
Summerslam 2017 Etkinlik Haftası Makale&Kompozisyon Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si

2008 RAW İncelemeleri (w/ Critorax)

#CMJerichoForCoAdmin
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2018, 20:06   #24
2017-2018 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 601
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 28603
Rep Derecesi: dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı LegenDWyatt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yerde olma ihtimalleri azalacak.
Sanmıyorum. WWE onları heel kabul ettiği sürece Usos ve New Day iki süper güç. Face kabul edilseler Gable&Benjamin halen yükselişte, BB de çok fena ezecek adam arıyor.
imza
Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2018, 20:22   #25
Zig''Killer''Zag
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 155
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 3936
Rep Derecesi: BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.

Roode fanları, biraz az ağlayın. Özellikle sen Ryan
imza

Rpg Karakteri: Tj Perkins
DOR Tag Team Champion/w Sami Zayn(35 Days)
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil