GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-08-2016, 20:48   #21
Stay High
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 4440
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33962
Rep Derecesi: FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Paige Vanzant için UFC'ye başlayabilirim.
imza

#hürriyetveitilaf
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2016, 20:49   #22
WWE>Çoğu güzel şey
Suicide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 20
Favori Güreşçisi: SANADA
Rep Puanı: 4015
Rep Derecesi: Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.Suicide IC kemerini kazandın.

Alıntı FightOwensFight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Öyle başlama bence olm.Bir dayak yer tanıyamazsın.Çirkinleri tutuyorum o yüzden UFC'de.
imza
Suicide isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2016, 20:49   #23
#BeckyLynchIsTheBest
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 944
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 37206
Rep Derecesi: Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı FightOwensFight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Vanzant yerine şampiyonu verelim. Çok iyi dövüşür, karizmatiktir, trash talk sağlam yapar. Reistir yani.
imza

BİZ GELDİK SONUNDA!

THE FACE THAT RUNS THE PLACE

Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2016, 20:51   #24
Stay High
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 4440
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33962
Rep Derecesi: FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Suicide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öyle başlama bence olm.Bir dayak yer tanıyamazsın.Çirkinleri tutuyorum o yüzden UFC'de.
Yok olm o kadar da güzel bir kız değil güzelliğinden izlemeyeceğim zaten kendisini beğeniyorum ve seviyorum.

Alıntı Bad Influence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vanzant yerine şampiyonu verelim. Çok iyi dövüşür, karizmatiktir, trash talk sağlam yapar. Reistir yani.
Yok aga ben buna taktım ya. Güzel olduğundan da değil önceden beri biliyordum da çok izlemiyordum.
imza

#hürriyetveitilaf
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2016, 10:11   #25
UFC
UFC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 87
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 76
Rep Derecesi: UFC Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

Conor Mcgregor : Yeni ''Hater''lara ihtiyacım var, çünkü eskileri benim hayranım oldu.
imza
UFC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2016, 10:18   #26
#BeckyLynchIsTheBest
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 944
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 37206
Rep Derecesi: Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı UFC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Conor Mcgregor : Yeni ''Hater''lara ihtiyacım var, çünkü eskileri benim hayranım oldu.
Saygılar üstat, ne diyeyim ki.

Miocic
Werdum
Gall diyorum ben.
imza

BİZ GELDİK SONUNDA!

THE FACE THAT RUNS THE PLACE

Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2016, 11:37   #27
UFC
UFC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 87
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 76
Rep Derecesi: UFC Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

Dün gece Ryan Bader'in rakibini nakavt etme anı;

imza
UFC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2016, 11:39   #28
Banned
dirtydeeds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gotham
Konular: 998
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 9141
Rep Derecesi: dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.

Diaz Brothers
dirtydeeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2016, 11:39   #29
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 639
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 6918
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı UFC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
HMMMM bu adamı sevdim.
imza

Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2016, 11:59   #30
pmc
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 842
Rep Derecesi: KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.

Connor reisi buradan konuşurum artık.
imza

KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil