GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-03-2019, 07:24   #1
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2471
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Standart Conor McGregor Emekliliğini Duyurdu!

Khabib emekli etmiş oldu. ;d

Konu World Class Maniac tarafından (26-03-2019 Saat 07:29 ) değiştirilmiştir.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2019, 08:27   #2
you will not survive.
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 233
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 10020
Rep Derecesi: Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Jack Reacher WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Jack Reacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jack Reacher Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10020

İyi oldu. sen milletin dinine imanına küfür edersen, adam da seni öyle patates eder, kariyerini bitirirsin.
imza

FORUMUN EN BÜYÜK FANI

Jack Reacher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2019, 08:37   #3
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3480
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 271274
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 271274

Adam hayvan gibi para kastı, şimdi keyfine bakacak. Neden vücudunu daha fazla yıpratsın ki? Doğru karar.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2019, 08:43   #4
Banned
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2309
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 720404
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 720404

Dövüşmeden de aynı paraları kazanacağını anladı.
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2019, 09:38   #5
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 42428
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42428

Bu emekliliğe inanan telefonunu polis olarak arayanlara kredi kartını da kaptırır.
imza
” 1)Maria'nın şirketi hamilelik konusunda yanılttığına dair haberler çıkmıştı geçtiğimiz zamanlarda ve bu olayların üzerine yazılan bu tarz senaryolara yönelik böyle bir sonuca varmam anormal değil ki bu zaten bir düşünce. Kesin argümanlarla iddiada bulunmadım, bu hikayeyi kendimce skandal buldum. Senaryolar uzun soluklu yazıldığı kadar çok kez de değişebiliyor ve son dakika senaryoları yazılabilir. Bu şirkette planlamaların çok uzun soluklu ve önceden yapıldığını bilebilecek durumdayım ki sitede keyfine yazdığım hikayelerimde bile uzun soluklu planlamalar yapan biri olarak çok büyük piyasa değerine sahip profesyonel şirketin basiretli tacir olarak dikkatlice analiz edilmiş uzun soluklu planlar yaptığının farkındayım. Yine de bu son dakika değişiklikleri ve son dakika planlarının olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

2) Hiç kimse ağlamadı diyorsun, ama bu şirkette birçok sorun yaşandı. Ayrılan güreşçilerin birçok aleyhe yorumları mevcut ve arka alanda bizim bilmediğimiz birçok olay döndüğü kadar iş alacakları vs birçok hukuki konuda da ihtilaflar yaşanıyor. Burası bir eğlence sektörü olsa da bir şirket ve kendi hukukunda bağlı oldukları var. Güreşçilerin hepsi şirket ile işçi - işveren ilişkisinde bağlı ve günümüzde yapacakları olumsuz açıklamaların şirketin prestijine zarar verdiği için şirkete haklı nedenle fesih oluşturduğunun da farkındalar. Twitter'da önceden yazdıkları bile önlerine sorun olarak çıkabiliyorken bu insanların sıfır baskı ve mutlulukla çalıştığını iddia edemezsiniz. Sonra bir bakarsınız, CM Punk gibi top isim bile birden şovdan ayrılıp şirketi terk eder. Bağların kopmasıyla da ortaya çıkan birçok gerçeği duyarsınız. Herkesin kahraman olmaya ihtiyacı yok ki çoğu WWE gibi bir şirkette oldukları için bile şanslı hissediyorlar. Bu demek değil ki kendilerine yazılan her senaryoya tepki göstermeyip mutlulukla yapıyorlar.

3)Gerçekten hayret edilesi şu mesajların. Kendi gerekçelerimle bir görüş belirtiyorum. Hemen savunma mekanizmasına geçip üzerine gerilmek, kraldan çok kralcılık gibi saçma argümanlar çıkarıyorsun karşıma. Ben bunu hobi olarak görüyorsam WWE sayesindedir ve başka şirketleri takip etsem de benim için WWE ayrıdır. Ama ben diğer şirketlere saygı duyar ve takip ederim. Objektif yaklaşırım. Burada takım savunur gibi şirketi savunmam. Bu senaryo hiç hoş durmayan bir senaryo. Bu şirkette birçok ağır senaryonun olması bu senaryoyu meşru ve doğru kılmaz. Maria ve Mike bu şirkette aldıkları senaryodan mutlu olabilirler de, olmayabilir de. Ama ben çıkan haberlere, yaşananlara ve akabinde bu ikili hakkında yazılmaya başlayan sistemli ağır senaryolardan dolayı rahatsız olmaya başladım ve kendilerine bu yolla Mobbing uygulandığını düşünmekteyim. Eğer bu ikili memmun olmayıp rahatsız oluyorlarsa ve sırf şirkette kalabilmek için ses çıkarmayıp bu senaryoya katlanıyorlarsa bu bir psikolojik tacizdir. Ülkemizde yaşanan birçok olay ol bilir, yaşam tarzı ve hayat koşulları da sorun olabilir. Ama diğer bütün ülkelerde hiç sorun yaşanmadığını düşünmemek hayalcilikten başka birşey değil. O Mobbing dediğin olay Türkiye'den dolayı değil, uluslararası yaşanan sistemli sorunlardan dolayı kendisine uluslararası hukukta yer bulmuş ve Türkiye'de de artık içtihatlaşmaya başlayan yeni bir kavramdır. Ben kralcılıktan çok kralcılık yapmıyorum, düşüncemi belirtiyorum ve bu şirketin bir izleyicisi olarak belirtiyorum. Eğlence sektörü olduğunun da farkındayım ve sadece izleyip düşüncelerimi belirtiyorum. Senin gibi körü körüne savunup burada insanların dikkatini çekme çabalarına ihtiyacım yok. Canım isteyince girip sohbet edip dönüyorum. Ama sen sevdiğin şeyleri körü körüne savunuyorsun. Avukata Mobbing dersi vermeye de kalkıyorsun. Senin aksine benim için bu forum hayatım demek değil. Bir hobi ve burada olmaktan zevk alıyorum, senin gibi buraya kendimi bağımlı hissetmiyorum. Türkiye'de olmaktan gerildiğimi söyledin, ama ben yurtdışında da yaşayıp birçok ülke gezmiş bir insanım. Türkiye'de kapalı kalan biri değilim. Mesleğimi de elime aldım. Senin girmeye gerileceğin ortamlarda hak savunuyorum. Burada anlattığınız dolu sıkıntılı olayı bizzat deneyimliyorum,insanların hakkını savunmak burada Jinder Mahal savunmaya benzemez. Senin bana anlatmaya çalıştığın Mobbing ile ilgili birçok işçiye dava kazandırdım. Kendinizi göstermeye çalışırken komik oluyorsunuz.Sivil toplum örgütlerinde görev alıp senin Türkiye'de kalıp gerildiğimi iddia ettiğin sırada yurt dışında görev yapıyorum. Beni buraya gelip hayatını foruma adayanlarla, özgüvensiz olup sanal alemden güç toplayıp kendini kandıran insanlarla karıştırma. Benim dengim değilsin.” - Mr. Ekmek
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil