GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-05-2020, 10:11   #1
Kayıtlı Kullanıcı
MarvoloRiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 13
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 40107
Rep Derecesi: MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MarvoloRiddle Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MarvoloRiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MarvoloRiddle MarvoloRiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 40107

Standart RPG: Önemli Rakamlar

COP duyuluyor ve CM Punk girişte görünüyor. Arenada yine yoğun destek var. CM Punk ufaktan aksayarak yürüyor ve ringe girip konuşmasına başlıyor.

Söyleyecek çok fazla şeyim var ama nerden başlayacağımı bilmiyorum. Sırtımdaki raptiye izlerinin verdiği acıdan mı yoksa kafamda açılan delikten mi? Aslında farketmiyor. Her ikisi de dün burda olanları daha bulanık bir şekilde görmemi sağlamıştı. Belki de hafıza kaybı yaşıyordum ve bu yüzden Brock Lesnar'ın şirkette özel bir pompayla içi şişirilen sahte bir makine olduğunu unuttum. Belki bu yüzden kafamı parçalamasına izin verdim. (Duraksar) Dün bu ringde yaşananlar sadece beni değil, sizleri de korkuttu. (Elini ringin zeminine sürüp kokluyor) Kanın kokusu hala gitmemiş. Kırılan masanın parçaları hala ayağıma batıyor. Evde masa, sandalye, beyzbol sopası ve metal olan her alet beni rahatsız ediyor. Hayatımda ilk kez, bulunduğum bir şovun özetini izleyemedim. İlk kez arenadan çıkışımı birilerinin yardımıyla gerçekleştirdim. Geceden sabaha kadar yaptığım tek şey akrabalarımı iyi olduğuma inandırmak oldu. En rahatsız uykularımdan birini yaşadım. (Duraksar) Ama aslında şuan fazlasıyla iyiyim. Topallamamı hesaba katmazsak iyiyim. Bu sabah doktorumun bana olumlu bakış atmadığını hesaba katmazsak çok iyiyim. Pusula şovunun duyurularını izlerken hiç olmadığı kadar şaşırdım. Fazlasıyla ilginç geliyordu çünkü orda Brock Lesnar yazıyordu. Evet geçenlerde at tımar eder gibi tımar ettiğim Brock Lesnar. Attığı her Suplex için kafasının farklı noktalarını hedef alıp patlattığım Lesnar. Bunu gördüğümde heyecanlandığımı söyleyemem. Hatta bir yanım fazlasıyla acımaya başlamıştı. Brock Lesnar'ın bana olan kızgınlığını anlıyorum. Geçenlerde şirkete ait olan sopaların sağlamlığını onun kafasında test etmiştim. Burada insanlıktan nasibini alamayan tek kişinin kendisi olmadığını göstermiştim.

Belki de insanların hayalindeki canavar imajını bu kadar zedelememeliydim. Belki de bu ringde yenilmez birilerinin olduğuna insanları inandırmaya devam etmeliydim. Ama daha fazla kandırılmanızı istemedim. Brock Lesnar'ın istediği zaman istediği kişiyi girişteki rampaya paralel oturtabildiğini zannediyordunuz. Attığı hiçbir yumruğun ona geri dönmediğini zannediyordunuz. Hatta kendisi bile bu yalana inanıyordu. Bana saldırmanın, hem de arkadan saldırmanın bir bedelinin olmayacağını mı sanıyordun, Brock? Bu ringe gelip öylece beni yere serip gideceğini mi sanıyordun? Ve hatta tüm bunları yaptıktan sonra bir sonraki güne her zamanki gibi mi gireceğini zannediyordun? Yani her zamanki gibi uyuyup her zamanki gibi uyanacağını mı sanıyordun? Ben buna izin veremezdim, Brock. Ağrısız, sızısız, yara bantsız bir gece geçireceğini sanmakla hata yaptın. Kanından çıkan damlaların hep damarlarında kalacağını sanarak da hata yaptın. Aslında farkında değilsin ama biz dün o ringde senle kan kardeşi olduk. Hatta yaşananlardan sonra duş aldığını bile zannetmiyorum. Soluduğun her dakika burnuna kanımın kokusunun gitmesi seni rahatlatıyordur. Senle benim aramdaki tek fark, benim nabza göre şerbet veriyor olmam. Ben ringde dün bu insanların istediği şeyi yaptım. Delirmemi istediler. Canavarın karşısına canavar olarak çıkmamı istediler. Kendimi aşmamı istediler. Ben onlara istediklerini verdim. Ama senden istediğimi alamadım.

Ben bir şeyler üretiyorum. Sen onu tüketiyorsun. Ben üreticiyim, sen tüketici. Ben bu çiftliği harmanlayıp, bu şirketi hizaya getirmeye çalışıyorum ve sen her defasında beni bundan alıkoyuyorsun. Ben kanımı donör-akseptör döngüsüne sokmak isterken, sen benim kanımı bu ringe dökmeye çalıştın. Başarılı da oldun. Seni tebrik ederim. İşin sonunda galibiyetten ziyade evine iki litre CM Punk kanı götürmek seni fazlasıyla tatmin etmiştir. Şirketin TV yayınlarını her defasında kan çıkararak siyah beyaz olmaya zorlamak seni mutlu ediyor mu? Bu ringe gelemeyen ve seni TV başından izleyen kişilere gerçek rengini unutturmak seni mutlu ediyor mu? Fanlarının paylaştığı videoların şiddet içeriği gerekçesiyle silinmesi seni mutlu ediyor mu? Şuan televizyonu açamıyorsun, İnternete giremiyorsun ve çocuklarının yüzüne bakamıyorsun. (Duraksar) Ringde bir eroinman'ın iğneye baktığı gibi bana bakman normal değil. Bir eroinman'ın damar araması gibi üzerimde sağlam kemik araman normal değil. Sen normal bir insan değilsin ve ben bunu kabul ediyorum. Dün burda sadece masanın tahtaları değil beyninden de bir kaç tahta kopmuştu. Her tahta koptuğunda psikyatrist değiştiriyorsun ve her defasında randevularının sayısını artırıyorsun. Her defasında bu ringe beyninden bir parça bırakıp gidiyorsun. Ama geçenlerde kafanda kırdığım sopadan sonra çok şey degişti. Belki arka alanda acımasızca dövdüğün insanların kafasında parlak bir ampul yanmaya başlamıştır. Tıpkı umut ışığı gibi.

Artık seni yerle bir edecek birilerinin bu şirkette varolması hissi onlara zevk veriyor. Arka alanda senin her at koşturma girişiminde birilerinin k*çına tekmeyi basacak olması, herkesi rahatlatıyor. Kendini medyanın her türlüsünden soyutlamaya çalışıyorsun ve bunu çok iyi anlıyorum. Aynısını bir kaç hafta önce ben de yaşamıştım. Ve yine aynı şeyi yaşıyorum. Yenilgimi görmesinler diye evimdeki uydu alıcısını bozmayı düşündüm. İnterneti kapattım ve hatta radyoları devre dışı bıraktım. Ama aslında benim durumum seninki kadar kötü değil. Yenilsem bile şova kazandırdığım reytingler sonucu hesabıma beni yenenlerden daha fazla para geldi. Tıpkı senin bu gördüğün girişte zıplamana 2 milyon ödedikleri gibi. Tıpkı bu aprona zıplayışın için bile 300 bin dolar alman gibi. Zıplayarak bu kadar kazanıyorsun ve Avustralya'daki kanguruların, hayatı sorgulamasına neden oluyorsun. (Gülümsüyor ve arena da gülüyor) Belki de yanılıyorumdur. Belki de asıl olayın zıplatmaktır ha? (Kaşlarını kaldırarak) 2013'de John Cena'yı zıplattığın gibi. Undertaker'ı Wrestlemania'da zıplattığın gibi. Sana saygı duyuyorum, Brock. Ve bu saygı senin bana duyduğundan daha fazla. Seninle ilgili her şeye saygı duyuyorum. Rakiplerini 5 dakikadan kısa bir sürede yerle bir etmene. Adını hiç duymadığım bir Talk Show'da 58 saniyede 30 Suplex yapmana. Ve daha bir çok şeye saygı duyuyorum. Seninle ilgili olan her rakama saygı duyuyorum.

Ama sen de benim rakamlarıma saygı duy, Brock. Benim rakamlarım daha gerçek ve daha somut. Benim rakamlarım seninkilerden çok daha önemli. 58 saniyede 30 Suplex yapmanın ne önemi var? Sana gerçek bir rakam söyleyeyim mi? 434! Bu benim yıllar önce altın parçayı omzumda tuttuğum günlerin sayısı. Bu rakam gerçek bir rakam. 504 büyük bir yalan ve bunu sen de biliyorsun. 434'e saygı duy, Brock. Hayatında ilk kez gerçek olan bir şeye saygı duy. John Morrison gibi ol. Her şeyi kabullen. Dünyanın En İyisi oluşumu kabullen. Ama kabullenemiyorsun değil mi? 434'ü görmezden geliyorsun. O zaman sana başka bir rakam söyleyeyim. 365! Bu benim bu şirkette bir yıl içerisinde aktif olduğum günlerin sayısı. Bu bir yıl içerisinde emek harcadığım günlerin sayısı. Sen daha bu sayıya bile ulaşamadın. Sen daha bu şirket için ard-arda 5 gün bile çaba sarfetmedin. 30 mayısta bu ringe çık ve ingilizce bildiğini kanıtla ama sonrasında yapmadığın bir şeyi yap. Elini üç kez ringin zeminine vur ve layık olana saygı duy. Pes et ve sana yakışanı yaparak bu şirketten defol! (Cheer) Nasıl yapılacağını dün sana gösterdim. Sana saygı duydum. Beni Anakonda gibi sarmalayıp tüm gücünle sıktığında sana olan saygım bitmedi. Aksine, bu ringde gerçekten dişime göre birilerinin olması bana zevk verdi. Ben pes ettim ve sen uzun süre sonra giriş şarkını maç sonunda duymayı başardın. (Duraksar) Aslında sen sekizgen için doğdun. Dörtgen bir ring sana göre değil. Böylesine özgür bir alan sana çok fazla. Sen kafesten çıkmaması gereken birisin.

Senden önümde diz çökmeni istemiyorum, Brock. Ben buraya insanları aşağılamaya gelmedim. Ben buraya mitolojileri değil, şampiyonlukları yaşamaya geldim. Senden ve ya başkasından biat istemiyorum. Orta çağda yaşamıyoruz. 2020'deyiz ve bu devrin en sıkı canavarı diye bildiğim kişi sensin. Adeta bir makinesin değil mi? Muhammed Ali gibi bir saniyede 10 yumruk atabiliyorsun. Aynı anda iki kişiye Suplex yapabiliyorsun. Bu şirkette sırtına alamayacağın kimse yok. Bu ringe her çıktığında insanlarda bir endişe uyandırıyorsun. Ama sadece benim yüzümde bir ifade oluşturmuyorsun, Brock. Benim için geçenlerde sopayı kafasında kırdığım şamar oğlanından fazlası değildin. Dün de değişen bir şey olmadı., Benim için İspanyol boğalarından bir farkın yok. Bu ringe çıkarsın ve kırmızı olarak gördüğün her şeye bilinçsizce saldırırsın. Zengin, fakir, güçlü, güçsüz ayırt etmezsin. Tek tutkun o sıcak boynuzları birilerine geçirmen. Ve hatta bunun için hakettiğinden fazla ücret alıyorsun. Bir boğa için fazlasıyla zenginsin. Ve bu aralar hiç olmadığı kadar renk körüsün. Kırmızı olduğumu sanıp sürekli bana saldırıyorsun ve ben Dünyanın En İyi Matador'u olarak seni her seferinde yanıltıyorum. Her seferinde duvara tosluyorsun. Boynuzların sarsılıyor ve sen hiç olmadığı kadar acı çekiyorsun. Arenadakiler bu oyundan fazlasıyla zevk alıyor. Hatta senin için kurguladığım bu yarışmada Matador'luktan feragat edip Rodeo'cu olmamı istiyorlar. Çünkü bu insanların beni görmek istediği tek yer senin sırtın. Sırtına binip seni bu arenada sürmeme az kaldı, Brock.

Ne kadar çırpınsan da beni sırtından indiremeyeceksin. Bu zamana kadar yapmadığın bir şeyi yapacaksın: Azla yetineceksin. Arkamdan saldırışın, bana karşı işlediğin ilk ve tek suç olarak kalacak. Daha fazlasını yapamayacaksın. Tıpkı Jeff Hardy gibi. Tıpkı sonsuza kadar susturduğum The Miz ve John Morrison gibi. Seçilmiş kişi olduğumu iddia etmiyorum. Sizlerden üstün olduğumu iddia etmiyorum. Dünyanın En İyisi olduğumu bile iddia etmedim. Bunu söyledim ve gösterdim. (Duraksar) Eğer aramızda yaşanan her sorunu dünkü gibi halledersek, varacağın bir sonraki durak klinik ölüm olacak, Brock. Bu noktadan sonra elde edeceğin tek rakam klinik ölümde geçirdiği dakikaların sayısı olacak. Ve ben bu rakama fazlasıyla saygı duyacağım. Hatta bu rakamı maksimuma çıkarmak için her şeyimi ortaya koyacağım. Artık insanlar iki federasyon arasında gidip gelmeni konuşmayacak. İki dünya arasında gidip gelmeni konuşacak ve ben bu olaya gerçekten şapka çıkaracağım. (Duraksar) Dün beni en çok üzen şey Brock Lesnar değildi. Beni en çok üzen The Miz'in eline özel bir mikrofon alır almaz kendisini CM Punk sanmasıydı. (Ciddileşiyor) Miz, burda insanlar üzerimde Dünyanın En İyisi yazan t-shirt'ler kullandığım için bana en iyisi demiyorlar. Burada rakiplerim göğsüne hedef tahtası çizip ateş etmemi beklemiyorlar. Burda kimse ben mikrofonda konuştuktan sonra susmuyor. Hatta burda kimse bana yenildikten sonra çekip gitmiyor. Ben, ben merkezli değilim. Ben bu şirketteki olayların merkezindeyim. Ben çarktaki dişli değilim. Ben çarkın arasındaki çomak da değilim. Ben çarkım! (Sertçe) (Yoğun Cheer) Bu çarka çomak sokmak isteyen herkesi dişlilerimin arasında kırıp geldiği yere yollayacağım.

CM Punk mikrofonu bırakıyor ve COP eşliğinde yoğun cheer'le arka alana dönüyor.
MarvoloRiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil