GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-12-2019, 13:31   #1
ahuhuhu
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 360
Favori Güreşçisi: Jay White
Rep Puanı: 190385
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 190385

Standart Dynamite Spoiler | Cody'nin Konuşması

Cody ringde bir konuşma yapacak.

Kaşının oradaki yaradan söze giriyor. O yara kendisine bir başarısızlığı hatırlatıyormuş. AEW Dünya Şampiyonluğunu kazanamadığını hatırlatıyormuş ve biir daha AEW Dünya Şampiyonluğu ünvanı için asla aday olamayacağını hatırlatıyormuş. Etrafındakilerin de biraz dalgın olduğunu söylüyor. Abisinin, YB ile Santana & Ortiz ile feuda girdiğini karısının kadınlar divizyonuyla meşgul olduğunu (burayı tam anlamadım düzgün çeviren olursa değiştiririm.) ve en iyi arkadaşı olarak gördüğü MJF'in ise Full Gear'de onu sırtından bıçakladığını söylüyor. Ve geçen hafta da Butcher, Blade ve Bunny'nin ona saldırmasından bahsediyor. Onlara istedikleri zaman ve istedikleri yerde hatta şimdi bile maç yapabiliriz diyorlar. Hatta ve hatta kendisinin takım arkadaşını seçebileceklerini bile söylüyor buradan da konu MJF'in "Cody ile asla güreşmem." dediği yere dem vuruyor. Seninle Full Gear'de yaptığın olay için yüzleşmem lazım seninle güreşmem lazım diyor. Çünkü o havlu senin karar verebileceğin bir şey değil benim karar verebileceğim bir şey diyor. Seni kimse istemezken ben yanımda tuttum bana bir sürü mesaj ve e-mail geldi yok işte o kısa yok işte atkısı çakma gibi birkaç madde daha sayıyor. En sonunda ise Chris Jericho'nun nWo versiyonusun diyor. Gençsin, kötü adam olmak istiyorsun ama sen benim kötü adamım olacaktın. Sen benimle güreşmek istemiyorsun değil mi ama seni birkaç teklifim var diyor. Sırayla arabasının anahtarını, Tony Khan'ın hediye ettiği saati, kırmızı tabanlı ayakkabılarını ve 500 bin dolar parayı ringin ortasına bırakıyor. "Seni eğiteceğim, seni bu ringde mahvedeceğim, fiyatın ne?! Ben bekliyorum buradaki herkes bekliyor hadi bunu yapalım!" diyor ve segment burada sona eriyor.
imza
genius of the mind games

#uncensored

GWA RPG: Kenny Omega
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2019, 13:53   #2
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 264
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 118258
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 118258

Cody'nin promolar sağlam oluyor. Üzerine düşünüyorlar hakikaten. PPV için güzel bir build up için henüz karşı karşıya gelmemeleri daha iyi. Vakit var çünkü.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil