GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2019, 04:17   #1
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1517
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 177693
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 177693

Standart RPG: El Orgullo de Tala

Rush'u kilisede, İsa resimlerine ve motiflere bakarken görüyoruz. Ardından da kürsüye çıkıyor ve oradaki piyanoyu biraz çaldıktan sonra konuşmaya başlıyor...

Rush: Zorla buraya getirildiğim Pazar sabahlarını dün gibi hatırlıyorum. Hala Meksika'da maskelerinin ''şerefini'' korumaya çalışan kardeşlerim Dragon Lee ve Mistico, çok özenle hazırlanırdı bu Pazar sabahlarında, sanki dünyaya bir şey vaat etmişlercesine... Çevremiz hep Lee ve Mistico ile gurur duyardı, çünkü onlar olunması gerekenmiş gibi duruyordu. Herkes söylemeye çekiniyordu ama bana bir hataymışım gibi bakıyorlardı, bir insan hata olabilir miydi?! 17 yaşıma geldiğimde evden kaçtım, bir süre saçma salak işlerde çalıştım ama içimde garip duygular vardı, ben de yaradılışıma güvenerek duygularımı serbest bıraktım. Artık hata yapsam da o hata benim hatam olacaktı. Belki de çocukluğumda yaşadığım şeylerden dolayı, genellikle duygularımı dışarı gösterme ihtiyacı duyuyorum ama bu asla kanıtlama gibi bir şey değil, ben zaten canlı olarak en küçük halimdeyken bile kendimi kanıtlamıştım. Rush'tum işte, yaratılmış özgün bir insan. Meksika halkına duygularımı aktarabileceğim en iyi ortam Lucha Libre'ydi. Meksika'daki o birçok ''kahraman'' gibi maskelerin arkasına, sömürülesi duyguların arkasına sığınmadım. Ben zaten Rush'tum, yeri geldi kahramanları, yeri geldi en büyük düşmanları olmuştum ama hepsini ben olmuştum! Ve bunları yaparken rahatlığımdan ödün vermemiştim, çünkü ona buna şuna bir şey kanıtlama ihtiyacım yoktu. Tranquilo felsefesi tam olarak bu çünkü biz bu dünyada sadece 1 kere yaşıyoruz!!

Rush birden kilise hoparlöründen kendi theme'ini açıyor ve theme'in ilk 20 saniyesini son ses dinledikten sonra sesi biraz kısıp konuşmasına devam ediyor...

Rush: Heaven And Hell. Giriş şarkımın ismi. İki taraf yani, iyilerin ve kötülerin olduğu. Bu evren belki de milyarlarca yıldır var ve hala kıstasımız iyi ile kötü. Bir kalıba sokmaca... Sınavı olduğumuz gezegene gönderilmeden önce çok çalışmış gibi mi gözüküyorduk acaba, neden sadece düşünebilen hayvanlar olarak kalmadık da kendi yaradılışlarımıza duvarlar ördük? Neden zaten Tanrı'nın yaptığı şeyi biz bir kere daha kendimize yaptık, bu muhabbet seni baydı kameraman çocuk, biliyorum ama sorguluyorum ki kendimi daha çok hissedebileyim... Ayrıca, ben zaten Tanrı'nın yapmadığını yapıp beni önderi olarak takip eden herkesi, hiç ayırmadan ve dışlamadan kabul etmiştim ki Meksika'da. Çünkü bizler sadece yaradılışını dinleyen insanlardık. Biliyorum kameraman çocuk, birden girdiğim bu muhabbet seni baydı ama sorgulamak güzel şey...

Rush'a bir ferahlama geliyor ama tam o anda kameramana saldırıyor! Onu tekmeleyip kürsüden atıyor ve Rush da inip yerdeki kameraya doğru konuşmaya başlıyor...

Rush: Evet, şimdi senin konuna geldik çocuk. Global Wrestling Alliance. Tüm dünyanın Rush'u hissedeceği yer. Turnuvada Shaw ile karşılaşarak debutumu yaptım, olduğum gibiydim ama bir heyecanla seyircileri dinledim işte, onların desteğine ortak oldum ve bu yüzden kaybettim. Sakin kalamadım ve o anlık seyirci desteği, duygularımın önüne geçti. Ama görülen hata, kişiyi güçlendirir. Bundan sonra, Meksika'da olduğu gibi hep sakin kalıp kendi duygularımı dinleyeceğim ve bazen kahramanınız, bazense en büyük düşmanınız olacağım. Yani, Rush'u hissedeceksi-

Rush birden kamerayı fırlatıyor ve bu kadar demeçin yettiğini söyleyip kiliseden 2 şişe şarap alarak çıkıyor.
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil