GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2019, 00:43   #1
The Charismatic Enigma
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 2681
Rep Derecesi: BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.
Standart RPG: Vision

Massacre üyeleri Miss Murder eşliğinde girişte beliriyor. ''Scottish Psychopath'' Drew McIntyre ve ''Oceans Şampiyonu'' Adam Cole girişte duruyor fakat Jimmy Jacobs ortalarda gözükmüyor. McIntyre ve Cole ikilisi ringe giriyor. İkili mikrofon alıyor, Adam Cole geride duruyor, Drew McIntyre öne çıkıyor.

McIntyre her zaman ki gibi ağırbaşlı. Konuşmasına başlamadan önce arenanın susmasını bekliyor.

Drew McIntyre: Gördüğünüz üzere bir adam eksiğimiz var. Evet, doğru görüyorsunuz. Bunu söylemek beni üzüyor ama bundan böyle Jimmy Jacobs bizimle beraber olmayacak. Kendisi GWA şirketinden ayrıldı. Belki şirketin bile haberi yoktur, Jimmy böyle birisi işte (gülümser). Dolayısıyla artık aktif olarak Massacre Club'ın bir parçası değil (yüzü düşer, hüzünlenir). Maalesef gerçek bu. Peki Jimmy Jacobs neden ayrıldı (sinirlenmeye başlar) ? Çünkü GWA ile ilk sözleşme imzaladığımızda gelecek aylar için çok farklı planlarımız vardı. Massacre Club bu endüstriyi yeniden yazacaktı. Biz buna inandık ve bunu yapmak için uğraşacaktık. Bizim buraya gelirken yaptığımız bir plan vardı fakat GWA'in başka bir planı vardı. Tam olarak nedir bilmiyorum ama hepimiz tek olarak başladık ve sonra bir anda ortaya çıktık ve biz bir araya gelip bir ekip oluşturduk imajı verdik. Aslında böyle olmamalıydı. GWA niye böyle yaptı bilmiyoruz. Çünkü biz buraya beraber geldik ve en başından beri beraber hareket etmek istedik. GWA hayranlara yanlış mesaj verdi. Biz yönetim takımında bir araya getirilip sonra yavaştan dağılmaya başlayan bir ekip değiliz. Fakat bunu başta çok dert etmedik ve planlarımızı uygulamaya koymaya başladık. Derken GWA yine başka bir plan ile bizi şaşırttı. Uzun bir süre boyunca doğru düzgün ekranlarda yer almadık. Sonrasında ise AJ Styles ile uzun, heyecanlı ve çok mücadele ettiğimiz bir rekabete başladık. O rekabet sırasında başka insanlara da meydan okuduk ama ciddiye alınmadık veya görmezden gelindik. Oceans Şampiyonluğunun önemi bizim için büyük, onu da bir kenara bırakmadık ama biz ele geçirebileceğimiz her şeyi istedik. Onları ele geçirmek içinde mücadele etmeye hazırdık. Fakat planlar o yönde gitmedi. Jimmy Jacobs bu yüzden artık aramızda değil. Bu aksaklıklar hepimizin canına tak etti ama Jimmy ayrılmayı tercih etti ve bizde bunu saygı duyduk. Jimmy Jacobs artık Massacre Club içerisinde yer almıyor fakat onu hep aramızdan biri olarak göreceğiz.

Adam Cole arkadan Drew'ın omzuna dokunuyor ve öne geçiyor. McIntyre geri çekiliyor.
imza

RPG: Drew McIntyre

Konu BLACKHEART tarafından (11-01-2019 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.
BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 01:00   #2
Undisputed Future
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Maltepe
Konular: 18
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5711
Rep Derecesi: Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.

Cole yere doğru bakar ve alçak bir ses tonu ile konuşmaya başlar.

"Burada çoğu kişi benim Jacobs hakkında olumsuz yorum yapmamı bekleyebilir. Bunca zaman onu umursamamış gibi gözüktüm, şovlarda ona ayrılan konuşma kısımlarına müdahale ettim. Kendimi onun önüne atmış gibi gözüktüm ama insanlar aynı düzeyde ilgi çekemez. Hiç bir zaman onu küçümsemedim, onun sayesinde Massacre Club Oceans unvanına sahip ve onun sayesinde Massacre Club unvanı korudu. Jacobs'a saygı duyulmadı, bizim dışımızda kimse ona saygı göstermedi. Ve ne istediğini bilmeyen insanlar için her hafta dilini yormamayı tercih etti. Bu onun için büyük bir dert değil tabii ki. Onunla tanıştığım zamandan beri ondan çok şey öğrendim, insanların isteği üzerine hareket etmemek gibi. Çünkü Jacobs piyon olmak yerine satranç masasının sahibi olmayı tercih eden birisiydi. Bu amacı burada gerçekleştirmek istedi, onun sayesinde Drew ile tanıştım ve bizim ortak bir nokta için ilerleyebileceğimizi öne sürdü. Şimdilik satranç tahtasında puanı olan bir taş olabiliriz ama ileride Massacre'nin yapmak istediği şeyi gerçekleştirdiğimiz zaman bunu iki kişi gerçekleştirmemiş olacağız. Sabredemedi evet çünkü bulunduğumuz konumdan rahatsızdı. Ona hak veriyorum, çoğu konuda ama ben başladığım işi yarıda bırakmayı tercih eden birisi değilim. Jacobs çok yönlü bir insan, yeniden daha iyi şeyler inşa edebilecek kadar ve inşa etmeye çalıştığı şeyi yıkıp daha iyisini yapabilecek kadar zeki. Onun yaptığı tek şey bu unvanı bizde tutmak değildi, bizi bir araya getirdi ve burayı olmasını istediğimiz yer olabilmesi için elinden geleni yaptı."

Biraz duraksar, kafasını kaldırıp kameraya doğru bakar ve ses tonunu biraz daha yükseltir.

"Dediğim gibi, Jacobs zeki bir adam ve şovları otel odasından veya ringin kenarından izlemek istemediği için burayı terk etti. Jacobs bizi bir arada tuttu çünkü bizler eşsiz ve seçilmiş olanlardık. Birilerinin bizim gibi olmasını imkansızlaştıracak düzeydeydik. Burada her hafta saçma vaatler veren kişilerden farklı bir seviyedeydik. Bazı insanların istekleri ve keyifleri bazen olumlu bir sonuç getiremeyebiliyor. Evet siz saygı duymayan insanlar bir kez daha duyun; Artık Jimmy Jacobs yok. Best In The World şovu sonrası bizim için büyük bir darbe ama her şeyin bir karşılığı vardır ve onunda yaptıkları önemsiz kalmayacak. Planlarımız sadece gecikir ama istediğimizi yine istediğimiz zaman alırız. Massacre Club hak ettiği yüksekliğe ulaşacak."
imza

Rpg: Adam Cole

Mamy D Way isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 11-01-2019, 01:04   #3
The Charismatic Enigma

Rep Derecesi: BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.BLACKHEART IC kemerini kazandın.

Cole cümlesini bitirince Drew ona bir işaret yapıyor ve Cole geri çekiliyor. McIntyre konuşmayı devralıyor.

Drew McIntyre: Televizyonda izlediğim bir dizide ''Birisi düşünce diğer ikisi kalkar'' diye bir cümle duymuştum. Jimmy Jacobs gitti fakat Drew McIntyre ve Adam Cole hala burada, Massacre Club hala ayakta. Önceden üç kişilik bir ekiptik ama artık iki kişilik bir takımız. Her zaman yaptığımızı yapmaya devam edeceğiz. Birlik olarak önümüze çıkan her engeli aşacağız. Oceans Şampiyonuluğu Massacre'ye ait ve ben o unvanı Adam Cole da tutmak için her şeyi yapacağım. Cole o şampiyonluğu elinde tutmak için her şeyi yapacak biliyorum ama bir ortak her zaman diğerinin arkasını kollamalı, her ne olursa olsu. Bir üye eksik olduğumuz için Massacre Club zorunlu olarak farklı bir döneme giriyor fakat planlarımız ve hedeflerimiz aynı. Hiçbir şeyden vazgeçmedik, buraya gelmeden önce konuştuğumuz her şey tam gaz devam edecek. GWA kesinlikle önümüze taş koyacak fakat bir takım olarak o taşları tekmeleyerek yolumuzu temizleyeceğiz.

Drew arkasını dönüyor ve Adam Cole'a buyur diyor. Sözü tekrar ona bırakıyor.
imza

Alt 11-01-2019, 01:14   #4
Undisputed Future
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Maltepe
Konular: 18
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5711
Rep Derecesi: Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.

Adam etrafı süzdükten sonra konuşmaya başlar.

"Hayat böyledir, beraber yola çıktığın insanlar ileriki adımlarında yanında olmayabilir. Hayat devam ediyor, ilerki adımları hala Massacre Club olarak atmayı düşünüyoruz. Massacre Club şimdilik bir unvana sahip. Aj Styles benden bu kemeri geri alacağını iddia etti ama maçı kazansa da kemeri geri kazanamadı. Planlarımız olumlu sonuçlandı. Aj istediği kadar övünebilir, sonuçta galibiyet ile ayrılan taraf o oldu ama burada takdir görmesi gereken şey; maçtan önce kötü gidişatı bile olumlu sonuçlandırabileek bir zemin hazırlamamdı. Bu unvanı uzun süre koruyacağım ve çoğu kişinin ulaşamayacağı yüksekliğe ulaştıracağım konusunda ne kadar ciddi olduğumu anlamışsınızdır. İstediğim şey biraz saygıydı ama sizler Aj Styles Chantleri atmayı tercih ettiniz. Aj styles, eline geçen her fırsatta benim karşımda bulunabilecek bir isim ama aynı zamanda her fırsatında başarısızlık ile geri dönecek bir isim. İsmin seni kurtaramadı ve senin olduğunu iddia ettiğin
ama benden geri alamadığın unvan için yetki sahibi olan kişilere bir kez daha yalvarmanı görmek epey keyifli olacak. Arkana bakmanı iki defa söyledim, beklemediğin anda istemediğin sonuçlarla karşılaştın. Eğer bir kez daha karşıma çıkmakta ısrarcı isen hatalarından ders almış olarak gel. Yanına bir isim almak yeterli değil çünkü en son yanına aldığın isimle beraber şovdan elin boş dönmüştün. Sana saygı duyduğunu iddia eden o isimle beraber tekrar karşımıza çıkmadın, belkide hatalar yaptığını senden daha hızlı bir şekilde fark edecek kadar zekiydi. Aslında zeki olduğunu iddia etmem saçma olabilir, çünkü en son bir şovda gördüğümde birilerinin galibiyet süsü olmak ile meşguldü.

Adam konuşmaya devam etmek için yuhalamaların azalmasını bekliyor. Seyirciler sessizleştikten sonra konuşmasına devam eder.

"Buraya tabii ki bir amaç için geldik. Konumuz Drew McIntyre. Bir çok süperstardan ayırt edilebilecek düzeyde. Güç, yetenek, vizyon ve karizmanın bir arada vücut bulmuş hali. Bu adam ile tanıştığım zaman farklı olduğunu ve özel olduğunu anlamam pek geç olmadı. O belkide seçilmiş kişidir ha? Onun seçilmiş olduğunu söylemek tartışmaya kapalı bir konu açılmasına sebep olur. Fikirlerimize saygı göstermeyen sizler bile (hafif bir tepki alır) onun daha fazlasını hak ettiğini kabul etmek zorunda. Objektif bak veya bakma, bu sizlere kalmış bir tercih. Objektif bakmamak daha çok yorum yapma yeteneği ve duyguları gelişmemiş insanların tercihidir. Massacre Club olarak her üyenin bir sorumluluğu olmalı, bu adam sorumluluk alacak bir fırsat ile karşılaşmadı, görmezden gelindi. Belki de yetkisi olduğunu söylediğim insanlar; yorum yapma yeteneği ve duyguları gelişmemiş insanlardır. Kararlarınızı onun fikirlerine göre değiştirebileceğiniz bu adamın sizlere
son bir uyarısı var. Daha önceki uyarılarımızı dikkate almadınız ve şu anda şirketin göz ardı edemeyeceği kişiler haline geldik. Çünkü uyarılarımız zamanla tehdide dönüştü. Eğer buranın bizim istediğimiz gibi bir yer olmasını geciktirmek istiyorsanız bu adamın uyarılarını "bu sefer" ciddiye almanızı öneririm."

Geriye doğru adımlarını atar ve Drew'a bakar.
imza

Rpg: Adam Cole

Mamy D Way isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 01:29   #5
The Charismatic Enigma

Drew McIntyre bir kez daha öne çıkıyor.

Drew McIntyre: Sıra geldi benim ne istediğime. Bir süredir buradayım ve hala bir şampiyonluk kazanmadım, bu durum beni çok rahatsız ediyor. Çünkü ben kazanmak ve şampiyon olmak için doğan bir savaşçıyım. Bence şampiyon olma zamanım geldi de geçiyor. Aklımda ise bir isim var. O isim JOEY JANELA!

Seyircilerden karışık tezahüratlar geliyor.

Drew McIntyre: Sen GWA Hardcore Şampiyonusun Joey ve rekabetçi birisin. Bu seni güçlü bir rakip yapıyor. Geleceğin parlak fakat ben o geleceği parçalamak istiyorum. Çünkü sen omzunda güzel bir şampiyonluk taşıyorsun. Bu seni bir hedef yapıyor. Bende bir şampiyonluk kazanmayı çok ama çok istiyorum. Sence de kendisine ''Scottish Psychopath'' diyen birisi Hardcore Şampiyonluğu için mükemmel bir aday olmaz mı ? Sen Hardcore seviyesinde ne kadar mücadeleci olduğunu gösterdin ve meydan okumamı kabul edersen bende bir Hardcore maçında ne kadar mücadeleci olduğumu gösterebilirim. Bu lakabı boşuna almadım, bunu göstermekten de onur duyarım. İzleyici kitlesi de bu maçı görmek için iyi para öder. O zaman niye bekliyoruz ? Seyirciler görmek ister, GWA para kazanmayı sever, bir şampiyon ise unvanı için yapılan meydan okumaya karşılık verir. Bende o şampiyonluk için limitleri zorlamaya hazırım.

Arenada bir sessizlik oluyor.

Drew McIntyre: Daha önce de bu şirkette birilerine meydan okudum fakat hiç cevap almadım. Neden bilemiyorum. Kimse beni ciddiye almıyor olabilir. Eğer durum öyle ise GWA neden bu konu hakkında bir şey yapmıyor ? Burada çalıştığımdan eminim, sözleşme imzaladığımı gayet iyi hatırlıyorum. Ama sanki gereğinden fazla görmezden gelindim. Ben profesyonel bir güreşçiyim ve rekabet etmek için buraya geldim. Uzun süredir burada yokmuşum gibi muamele görüyorum. Bu durum değişmeli, yoksa ben burada ne halt ediyorum, öyle değil mi ?

''We are the Massacre Club and we take what we want.''

McIntyre mikrofonu fırlatıyor, Cole ise sakince yere bırakıyor ve Miss Murder eşliğinde arka alana gidiyorlar.

imza

Konu BLACKHEART tarafından (11-01-2019 Saat 01:36 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler Arama
Stil