GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-06-2021, 15:53   #11
Kayıtlı Kullanıcı
DenizTatli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 19574
Rep Derecesi: DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin. DenizTatli Şirketin yüzü artık sensin.
DenizTatli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DenizTatli DenizTatli isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 19574

Neden bilmiyorum ama Liv Morgan bana kovuldu kovulacak gibi geliyor, Carmella çok rahat yendi.
imza
DenizTatli isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2021, 17:24   #12
golden era
Controlled Frenzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstinye
Konular: 171
Favori Güreşçisi: Kofi Kingston
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 280808
Rep Derecesi: Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Controlled Frenzy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Controlled Frenzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Controlled Frenzy Controlled Frenzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 280808

Mia Yim'i SOKUN artık şu şovlara, yeter yav.
imza
LEWIS HAMILTON
BEST F1 DRIVER & BEST SPORTSMAN
GOAT
Controlled Frenzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2021, 00:51   #13
PCTechnician
The Admirable Nutty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Giresun
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 98881
Rep Derecesi: The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Admirable Nutty The Admirable Nutty isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Elkeson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu lafta kalıplaştı artık. Yeteneği var mı yok mu bilmiyoruz ama bildiğimiz birşey varsa görmedik. Kendisine harcanıyor demek için önce yeteneğini görmek gerek. Bu güne kadar kesinlikle harcanıyor diyebileceğimiz hiçbir şey göstermediği için sürekli harcanıyor demek mantıksız. Zamanı gelince fırsat falan verilir gösterir kendini.
imza

Bilgisayarlar ve oyunlar ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

The Admirable Nutty isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2021, 01:07   #14
NXT Savunma Bakanı
Elkeson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 0
Favori Güreşçisi: Walter
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 97973
Rep Derecesi: Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Elkeson Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Elkeson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Elkeson Elkeson isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 97973

Alıntı The Admirable Nutty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farkındayım görmüştüm bu videoyu. Ama bu videoda gördüklerimle ringde gördüklerim aynı değil. Ben o konudan bahsetmiştim yorumumda aslında. Bu tür antrenman videoları yeteneği göstermez. Haftalık şovlarda kendini göstermesi, Vince'in bu şansı vermesi lazım. Şu zamana kadar yaptıkları ile harcandığını söylemek çok ama çok saçma geliyor. Cesaro, Ziggler, Miz, Zack Ryder, Baron Corbin, Shayna Baszler gibi isimleri örnek veriyorum. Hepsi kendilerini oldukça açık şekilde kanıtladılar ve çoğunluk tarafından ''UNDERRATED'' kabul edildiler. Liv için bir antrenman videosu ile buna karar verilmemeli. Hadi 10 antrenman videosu olsun yine çok şey ifade etmez. Kısacası kendisinin ringde hiçbir şey sergilemeden bu kadar çok destekçiye sahip olması garip.
Elkeson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2021, 01:15   #15
PCTechnician

Nereden: Giresun
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Derecesi: The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Admirable Nutty Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Admirable Nutty The Admirable Nutty isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Elkeson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farkındayım görmüştüm bu videoyu. Ama bu videoda gördüklerimle ringde gördüklerim aynı değil. Ben o konudan bahsetmiştim yorumumda aslında. Bu tür antrenman videoları yeteneği göstermez. Haftalık şovlarda kendini göstermesi, Vince'in bu şansı vermesi lazım. Şu zamana kadar yaptıkları ile harcandığını söylemek çok ama çok saçma geliyor. Cesaro, Ziggler, Miz, Zack Ryder, Baron Corbin, Shayna Baszler gibi isimleri örnek veriyorum. Hepsi kendilerini oldukça açık şekilde kanıtladılar ve çoğunluk tarafından ''UNDERRATED'' kabul edildiler. Liv için bir antrenman videosu ile buna karar verilmemeli. Hadi 10 antrenman videosu olsun yine çok şey ifade etmez. Kısacası kendisinin ringde hiçbir şey sergilemeden bu kadar çok destekçiye sahip olması garip.
Kesin bişi denilmeyebilir elbette ama video fikir verebilir. Yaptığı huracanrana bile çok şey ifade ediyor. YT'de top moves of Liv Morgan falan bakılabilir. Bence Carmella'dan daha iyi bir güreşçi. Riott Squad'ın kendisi harcandığı için o da harcandı. Bir aralar (geçen sene) vignetteleri falan yayınlanıyordu. Tam tekli push alacakken kesildi. Ben yetenekli olduğunu düşünüyorum. İnsanların Liv Liv demesi karizması ve güzelliği ile de ilişkilendirilebilir. Yaşı daha genç, umuyorum o tekli pushu alır.

Dediğin isimlere Ryder dışında katılıyorum.
imza

Bilgisayarlar ve oyunlar ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

The Admirable Nutty isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil