GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-11-2020, 17:36   #1511
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 302317
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

s1mple-zywoo CS'de hem consistent hem de kusursuza potansiyel olarak ortalama bir t1 oyuncunun kat kat gömlek üstünde oyuncular. Potansiyel olarak Niko'nun belki bir fazlası belki bir eksiği vardır tartışılır ama bu adamlardaki consistent farklı be kardeşim. Adamlar kolay kolay maçtan düşmüyor, mental olarak bitirmişler bu oyunu.
imza

Konu Mike Mizanin tarafından (22-11-2020 Saat 17:39 ) değiştirilmiştir.
Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2020, 18:52   #1512
#Seb4AstonMartin
King of Swing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 98
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 38424
Rep Derecesi: King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King of Swing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Swing King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 38424

s1mple oyunu kendi kodlasa bu kadar iyi oynayamaz muhtemelen. 1vs9'dan farklı bir şey oynuyor şu an.
imza

Mauro İcardi #9

#LeBron 'The Chosen One' James.
#Giannis 'The Greek Freak' Antetokounmpo
#Anthony 'The Brow' Davis

Birçok dilde,örneğin Malta dilinde ':RE' Kral anlamına gelir.

Fırtınalar gelir gider, dalgalar vurur, büyük balık küçük balığı yutar ve ben kürek çekmeye devam ederim. -Varys Baba

The rightful king, Daemon Blackfyre. The King Who Bore the Sword.He could fight.With axe or lance or flail, He was as good as any knight I ever saw, but with the sword he was the God (Warrior) himself.

When Prince Daemon had Blackfyre in his hand, there was not a man to equal him … not Ulrick Dayne with Dawn, no, nor even the Dragonknight with Dark Sister..

Daemon, though … Daemon was no more pious than a king need be, and all the great knights of the realm gathered to him. It would suit Lord Bloodraven if their names were all forgotten, so he has forbidden us to sing of them, but I remember. Robb Reyne, Gareth the Grey, Ser Aubrey Ambrose, Lord Gormon Peake, Black Byren Flowers, Redtusk, Fireball … Bittersteel ! I ask you, has there ever been such a noble company, such a roll of heroes?

“Why, lad? You ask me why? Because Daemon was the better man. The old king saw it, too. He gave the sword to Daemon. Blackfyre, the sword of Aegon the Conquerer, the blade that every Targaryen king had wielded since the Conquest … he put that sword in Daemon’s hand the day he knighted him, a boy of twelve.
King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2020, 19:12   #1513
where is my mind?

Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı King of Swing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s1mple oyunu kendi kodlasa bu kadar iyi oynayamaz muhtemelen. 1vs9'dan farklı bir şey oynuyor şu an.
2 map ikisi de 2.00'ün üzerinde rating aldı, muazzam.
imza

Alt 25-11-2020, 22:23   #1514
where is my mind?

Faze, Niko'dan önce nerde kaldıysa aynı şekil devam ediyor. Tek farkı Niko'nun bireysel gücünün olmaması. Coldzera hala en arkada oturup oyunu izliyor, Olof hala pasif oyunuyla timing arıyor, Rain mermiye kafa atıyor, Kjaerbye tutarsız oyununa devam ve Broky biraz daha aktif olmuş diyebilirim. Oyun stili olarak gram bir şey değişmemiş ama. Takımda hala strateji namına pek bir şey yok ve mental düşüşler olarak da eskisi gibiler, ilk mapi kaybedince direk düşüyorlar oyundan. Bir şeyleri değiştirmeyi gram düşünmüyorlar heralde, Coldzera kariyerini bu performansla bitirmeye kararlı gibi.
imza

Alt 25-11-2020, 22:35   #1515
Kayıtlı Kullanıcı
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 34
Rep Puanı: 1000669
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Konuya ne zaman baksam üstat, goat Coldzera gömülüyor. Kral ben görmeyeli baya düşüşte sanırım.

Niko’yu da geçen izledim burada sürekli övülüuor diye, Faze maçı ikinci harita. Mirage sanırım. Rain ile bu birebir her kaldığında Rain bunu bayılttı. İstisnasız. Amatör gibi gösterdi bunu.

Not: Oyundan fazla anlamam, sadece izliyorum. Goatzera fanıyım. Teşekkürler.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2020, 22:46   #1516
where is my mind?

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuya ne zaman baksam üstat, goat Coldzera gömülüyor. Kral ben görmeyeli baya düşüşte sanırım.

Niko’yu da geçen izledim burada sürekli övülüuor diye, Faze maçı ikinci harita. Mirage sanırım. Rain ile bu birebir her kaldığında Rain bunu bayılttı. İstisnasız. Amatör gibi gösterdi bunu.

Not: Oyundan fazla anlamam, sadece izliyorum. Goatzera fanıyım. Teşekkürler.
Niko, G2'ya geçtikten sonra bir kere karşılaştı Faze'le. O bahsettiğin harita da istatistikler bu zaten:

6 kere birbirlerini öldürmüşler Mirage'da, belki HLTV'yi bilmiyorsan diye yazayım.

Bu da genel tablo, Rain 10-21, 46 ADR oynarken Niko 19-16, 99 ADR (Round başına düşen ortalama damage) oynamış o haritada. Ki o gün Niko'nun tam performansını veremediği de barizdi, kötü günü bile sayılırdı yani. Sana öyle denk gelmiş diye düşünüyorum. Coldzera da evet, düşüşten daha çok batışta.
imza

Alt 25-11-2020, 23:03   #1517
Kayıtlı Kullanıcı

Nereden: -
Konular: 34
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Niko, G2'ya geçtikten sonra bir kere karşılaştı Faze'le. O bahsettiğin harita da istatistikler bu zaten:

6 kere birbirlerini öldürmüşler Mirage'da, belki HLTV'yi bilmiyorsan diye yazayım.

Bu da genel tablo, Rain 10-21, 46 ADR oynarken Niko 19-16, 99 ADR (Round başına düşen ortalama damage) oynamış o haritada. Ki o gün Niko'nun tam performansını veremediği de barizdi, kötü günü bile sayılırdı yani. Sana öyle denk gelmiş diye düşünüyorum. Coldzera da evet, düşüşten daha çok batışta.

Ben zaten 8-10 round olmadı 15 round izledim Faze kaybedecek diye kapattım. Niko istatistiği topladıysa sonradan bilemem. İzlediğimde de KennyS domine ediyordu ağır şekilde. Cold’dan dolayı arada Faze maçlarını izliyorum. Niko’nun daha iyi oyuncu olduğunu da biliyorum Rain’den ama o gün öyle gördüğüm durumdan bahsettim. Cold abimin doyduğunu düşünüyorum, çok dert değil. Bildiğim kadarıyla 1-2 major sahibi zaten. 2017 yılında mı ne zirveyi görmüştü. Parasına bakıyordur. Yaşı da geldi. :d
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2020, 03:26   #1518
where is my mind?

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben zaten 8-10 round olmadı 15 round izledim Faze kaybedecek diye kapattım. Niko istatistiği topladıysa sonradan bilemem. İzlediğimde de KennyS domine ediyordu ağır şekilde. Cold’dan dolayı arada Faze maçlarını izliyorum. Niko’nun daha iyi oyuncu olduğunu da biliyorum Rain’den ama o gün öyle gördüğüm durumdan bahsettim. Cold abimin doyduğunu düşünüyorum, çok dert değil. Bildiğim kadarıyla 1-2 major sahibi zaten. 2017 yılında mı ne zirveyi görmüştü. Parasına bakıyordur. Yaşı da geldi. :d
Doğrudur, ikinci yarı toparlamıştı zaten ben de yanlış hatırlamıyorsam. Bak o denk geldiğin "Kennys dominesi" de nadir anlardan. Genelde Kennys'in de tadı tuzu kalmadı. Cold'un doyduğu düşüncesi benim de hep aklımda var ama şuna cevap bulamıyorum "Bu adam doyduysa neden kendi ülkesinde jübilesini yapmak yerine MIBR'ı major döneminde ortada bıraktı?" Kariyerinde daha önce Brezilya dışında oynamamışken uluslararası bir takıma, evinden çok uzakta bir ülkeye gelmişsin ama beklenilen performansın yarısını veremiyorsun. Vermekten daha çok rol olarak kendini outplay ediyorsun. Bu garip geliyor bana, doymuş bir adamın rahatını bozup böyle bir olaya atlaması mantıklı gelmiyor. Ama hareketleri de tam tersini gösteriyor, çabalıyor gözükmüyor hiç. Daha çok mental olarak kendi problemini anlayamamasıyla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Bu saaten sonra da toparlayamaz zaten, böyle ağır düşüş yaşayıpta kariyerinde tekrar toparlayan oyuncu hatırlamıyorum ben.
imza

Seçenekler Arama
Stil