GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-11-2018, 11:51   #1
fyrsta
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2250
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 132948
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RAW Spoiler | Şükür Kavuşturana

Nihayet Dean Ambrose'u ringde görüyoruz.

Dean şovun başından beri yaptığı şeye, laf cambazlığına devam ediyor. Doğru motivasyona sahip olsaymış o da kardeşlerine ve küçük çocuk seyircilerine sırt çevirirmiş. Rollins'e yapılan tezahüratlar onu deli ediyormuş. Arka alanda bahsettiği kokunun ne olduğunu öğrenmek istiyormuş. Dean lafı LA'e geçirip çöp yığını diye tiye alıyor seyircileri.

Ekranda Rollins'i görüyoruz, arenaya dönmüş ve koşarak ringe doğru geliyor. Ambrose kaçmaya niyetlense de arafta kaldığı için ringde kalıyor ve Rollins gelip güzelcene yumrukluyor Ambrose'u. Hakemler ayırmaya gelince Ambrose kaçsa da nafile, seyircilerin arasından ringe geri getiriyor Rollins onu. Ringe girince de bir Superkick vuruyor, ardından Curb Stomp deniyor ama Ambrose sıyrılıyor ve low blow!

Ambrose bir Dirty Deeds vurup arka alanın yolunu tutuyor ama geri dönüp bir Dirty Deeds daha vuruyor. Ambrose Rollins'in yüzünü oyun hamuru gibi kullandıktan sonra da şovun sonuna geliyoruz.
imza

"ter sampaikanlah"

three decades of life in the deathmatch wrestling.
before onita, after gage, now janela

真言立川 - shingontachikawa
ghastly funeral theatre

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 11:59   #2
N-A-B-U
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 77
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 1660
Rep Derecesi: Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.

Heelleri kurtarıcı hareket "LOW BLOW". Dean korkak bir heel karakter mi oluyor yoksa bana mı öyle geliyor ? Sakın böyle bir şey olmasın. Dean cesaretli heel olursa çok iyi olur. Umarım TLC'de Dean kazanır.
imza

LONGEST REIGNING DIVAS CHAMPION WWE HISTORY (301 DAY)
2X DIVA OF THE YEAR
2X DIVAS CHAMPION
TOTAL DIVAS STAR

THE BEST CHAMPION AS A RESULT

• The Bella Twins
    Under Taker
    AJ Styles
    Drew Mcintyre
    Naomi
    Jeff Hardy
Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 12:02   #3
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 535
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 41842
Rep Derecesi: The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şimdi rahatça yorum yapabilirim. Ben bu işe harbi girişimi (çocukluğumdan sonra) 2015 yılında yaptım ve ilgimi çeken şey Dean Ambrose vs. Seth Rollins feudu idi. O zamanlar Dean Ambrose, Seth Rollins'e ulaşmak için denenmedik şey yapmıyordu. Rollins dediğimiz adam ise olimpiyatta rekor kıracak deparları atan, arabayla arenadan kaçan bir adamdı. Şimdi yıllar geçti ve Dean Ambrose, Seth Rollins'ten kaçtı. Bunun Dean Ambrose sevenlerine ne kadar tuhaf geldiğini cidden anlatamam ya. Sen kalk 2.5 yıl bu adamı kovala, ona saldırmak için hediye paketinden dahi çıkıp saldır ama şimdi o adamdan kaç. Neyden kaçıyorsun? WWE'nin buradaki detay geçmesini sevmiyorum. Ne oldu, Dean Ambrose'un gücü mü azaldı? Bir anda korkak tavuk mu oldu yani?

Keza Seth de face turn yaptığında bir anda Strowman'a kafa tutacak kadar cesur olmuştu. Tamam eyvallah karakter değişiyor da laps diye her şeyi değiştiriyorsunuz. Mantık hep aynı, heel adam kaçar ve low blow vurur.

Aslında ikili arasındaki arka alan olaylarını da segmentleri de çok beğendim. Hatta Dean'in kapanışı yapması da çok hoşuma gitti ama o kaçma beni bu tuhaf yaptı, modumu düşürdü çünkü yıllarca ben bu adamın kovalamasını izledim, hâlâ kaldırabilmiş değilim o kaçmayı.

Umarım feudu 2014-15 kopyası yapmazlar. Harbiden resmen de roller değişti. İnsanlar artık Dean'e "hiyleci Dean, korkak Dean" diyor Seth de adam kesildi. 2 yıl önce böyle olacağını söyleseler pek inanmazdım. Büyüdüğümü hissettim.

Son olarak eklemek istediğim şeyler ise mesela Dean'in "intikam" tarafı hiç yansıtılmıyor. Sanki The Shield daha önceden dağılmamış, Seth Rollins Dean Ambrose'un hayatını çürütmemiş ve Shield'ı ilk defa Dean Ambrose dağıtmış gibi promolar kesiyor iki güreşci de. Sanırım amaçları Dean'i haklı çıkartmak yerine ona boo aldırmak ve nefret ettirmek. Bunu desteklerim, aslına baktığımızda olması gereken bu. Bu feudun sonu nereye gidecek merak ediyorum ve bu adamları harbi seviyorum. Face de heel da olsalar fark etmez.
imza

Thousands of matches later, titles won, and accolades accumulated in every state and in more countries than we can count.

Anyone can call themselves the standard bearers, the best in the world, the elite, but we’ve lived and breathed that truth for so long now that it’s almost an afterthought.

We had one goal when we started this thing: domination. This is our business. Our industry. And no one can touch us.

-Seth Rollins

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 12:45   #4
-
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmit
Konular: 2742
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 67289
Rep Derecesi: YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ya Ambrose vs. Seth feudu güzel başladı, Ambrose'un heel turnü de bütün çıkan haberlere rağmen beklenmedik bir anda gerçekleşti falan filan ama cidden şu feud esnasında yaşanan olayları aşırı heyencansız bir şekilde izliyorum ya. Arka alanda Seth'in koştur koştur Ambrose'u aramasından biraz keyif aldım ancak bu iş nereye kadar gidecek merak ediyorum. Ya bu feudun çok uzun süreceğini düşündüğüm için baştan adapte olamadım ya da 3-4 sene önce izlediklerim hafızama kazınmış, bugünkü yaşananları kabul edemiyorum. Umuyorum ana olay için planladıkları bu feudu hiç tahmin edemeyeceğiz şekilde çizerler de ben bu söylediklerimi yutarım.
imza

"Two years ago when I started doing this [YES]. And now... Here we are, a day after WrestleMania 30 it seems everybody here and everybody watching entire at WWE Universe was united with one word, and that word was YES! When I started YESing it wasn't just a word and it's not just a hand gesture it's not a movement it's not a positive thinking it's not about any of that. It's about power that each and everyone of us have to make change and because of you guys because of your power last night I went in the WrestleMania 30, I beat the The Authority and right now I stand here as the new WWE World Heavyweight Champion!"
.
.
.
The 'New' Daniel Bryan the WWE Champion!

YESMovement isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 13:12   #5
Kayıtlı Kullanıcı
Mengus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 4442
Rep Derecesi: Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.Mengus IC kemerini kazandın.

"Low Blow" hareketini oldum olası sevemedim. Hemen hemen her aksiyonu kesintiye uğratıp cheer'i (tezahürat) durduruyor.
Mengus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 15:36   #6
:3
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 66
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 4653
Rep Derecesi: Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.

Dean Ambrose'un orada seyircilere laf atması çok hoşuma gitti. Tam istediğim heel konuma vardı artık kendisi.
imza

RPG GWA: Finn Balor
Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 16:33   #7
The King in the North
Jeri-Spy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 1177
Rep Puanı: 22365
Rep Derecesi: Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Jeri-Spy WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Adam kaçmasın o zaman hemen kavga etsinler, bitsin hikaye. Ne istiyorsunuz kardeşim ya bi salın adamları.
imza

"It's truly amazing to me how one bad decision can change your entire life. You can choose who ou put your trust in. Treat them like family. Treat them like blood. Together, you build a juggernaut. You become absolutely invincible. And watch as they plunge knife into your back. Watch as that betrayal sends them straight to the top. Right where they wanted to be.

The world needs someone like Dean Ambrose to make sure someone like Seth Rollins doeesn't get too comfortable. You see Seth Rollins thinks becae he calls himself the future, that he's untouchable. But he's not. Just sorround yourself with all the suits and seeka fans you want. It won't matter. Tweedle dee and Tweedle dum can't save you. Your big red lapdog can barely stand you, let alone save you. Even mom and daddy can't save you.

Did you honestly think a trip to a local clipping on trumped up charges is enough to keep me from getting my hands on you?
The truth is, Seth, once upon a time, you made a bad decision. You betrayed your brothers. You betrayed your brothers. Now I'm going to take everything from you. You safety, your security, your smile, peace of mind, your well-being. Your WWE World Heavyweight Championship." - Dean Ambrose.

deviantART
steam jeri_spy
Jeri-Spy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 16:43   #8
part-timer.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1375
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 11398
Rep Derecesi: Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Ambrose'un ringdeki promosu İNANILMAZ kötüydü. Promonun sonrası iyiydi ama onun hakkını verelim.

Roman Reigns'in hastalığından bahsettiği promo daha önceydi ama bu konuya yazmak istedim. Booking tayfası, n'apıyorsunuz abi siz ya? Sakatlık falan değil bu bildiğin Reigns'in hayatını tehdit eden bir hastalık. Tamam açıklandığı gün turn oldu eyvallah dedik de bu kadarı da abartı ya. Ha eminim ki Reigns'den izin alınıyordur bunlar için ama hiç gerek yok Ambrose iki boo alsın diye bu kadar ciddi mevzulara girmeye.
imza

blue is the colour, football is the game #CFC

Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 17:18   #9
Kayıtlı Kullanıcı
AKV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul.
Konular: 6
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1330
Rep Derecesi: AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.AKV Ana kadroya çağırıldın.

WWE'de ipini koparan low blow vuruyor arkadaş.
imza

The Architect.
AKV isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2018, 18:17   #10
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 535
Rep Puanı: 41842
Rep Derecesi: The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Gentleman Villain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ambrose'un ringdeki promosu İNANILMAZ kötüydü. Promonun sonrası iyiydi ama onun hakkını verelim.

Roman Reigns'in hastalığından bahsettiği promo daha önceydi ama bu konuya yazmak istedim. Booking tayfası, n'apıyorsunuz abi siz ya? Sakatlık falan değil bu bildiğin Reigns'in hayatını tehdit eden bir hastalık. Tamam açıklandığı gün turn oldu eyvallah dedik de bu kadarı da abartı ya. Ha eminim ki Reigns'den izin alınıyordur bunlar için ama hiç gerek yok Ambrose iki boo alsın diye bu kadar ciddi mevzulara girmeye.
Kesinlikle olay boo aldırtma mevzusu. Bunu geç, Randy Orton Eddie'nin ölümünü kullanmıştı promosunda Rey'e karşı, bildiğin adamın ölmesiyle alay etmişti. Arada böyle kansızlıkları tutuyor.
imza

Thousands of matches later, titles won, and accolades accumulated in every state and in more countries than we can count.

Anyone can call themselves the standard bearers, the best in the world, the elite, but we’ve lived and breathed that truth for so long now that it’s almost an afterthought.

We had one goal when we started this thing: domination. This is our business. Our industry. And no one can touch us.

-Seth Rollins

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil