GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-04-2019, 18:40   #261
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 816
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Randy Orton
Rep Puanı: 145806
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tekrarlayamadı. Çünkü karakterini hemen bıraktı. Tüh ulan karakteri bırakmasak C.U.R.S.E senaryosunun baş isimlerinden biri olacaktık belkide.

Az vakit geçirmedik bu Days of Rising denilen diyarda. Güzel anılar var buralarda, akla gelince güzel hissettiriyor.
Boşver ya sen de Adam Cole'a başarılı oldun.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

GWARPG: Randy Orton

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-04-2019, 19:00   #262
Banned
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Angelico
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 46444
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Tekrarlayamadı. Çünkü karakterini hemen bıraktı. Tüh ulan karakteri bırakmasak C.U.R.S.E senaryosunun baş isimlerinden biri olacaktık belkide.
Olmayacaktı dostum, kafana takma yani. : ))

Angelico, Rusev ve Luke Gallows'un bi emekleme dönemi vardı, güzel dönemlerdi..
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-04-2019, 19:01   #263
GEORGEOUS
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 1217
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 894911
Rep Derecesi: StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
StephenTrueway StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 894911

Gelecek vaat eden bir isim olarak görülemeden ana kadroya çıkmıştım...
imza
mood

my survivor 2020 champions

GTW RPG: Finn Balor

En Uzun Süreli GTW Tag Team Şampiyonu
2 Kere GTW Hardcore Şampiyonu
2 Kere Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year
GTW Hall of Famer

GWA RPG: BROKEN Matt Hardy
GWA Tag Team Şampiyonu

'BLACKHEART' Lio Rush

Braun Strowman

#censoredbymyself
StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-04-2019, 19:02   #264
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 511
Rep Puanı: 247907
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Boşver ya sen de Adam Cole'a başarılı oldun.
Ulan ..... herif, imzana koymuşsun bir tane adamın kullandığı sözü. Sürekli seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokup duruyorsun. Ne istiyorsun? Burada sana ana avrat saydırayım da onun sonucunda ceza alıp tekrardan buralardan uzak mı kalayım? Oyundan zaten gram keyif alamıyorum, bir de üzerine şuraya her attığım mesajı alıntılayıp duruyorsun. Şu nefretini bir sal gitsin artık ya. Aylardır burada tahrik edip duruyorsun, karşılığını verdiğimizde de suçlu biz oluyoruz. Yemin ediyorum acayip sıktın. Başka işin gücün yok mu senin? Buraya yazacak daha çok şeyim var da, neyse. Vallahi sıktın.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-04-2019, 19:55   #265
Brock Lesnar fanıyım

Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ulan ..... herif, imzana koymuşsun bir tane adamın kullandığı sözü. Sürekli seni ilgilendirmeyen şeylere burnunu sokup duruyorsun. Ne istiyorsun? Burada sana ana avrat saydırayım da onun sonucunda ceza alıp tekrardan buralardan uzak mı kalayım? Oyundan zaten gram keyif alamıyorum, bir de üzerine şuraya her attığım mesajı alıntılayıp duruyorsun. Şu nefretini bir sal gitsin artık ya. Aylardır burada tahrik edip duruyorsun, karşılığını verdiğimizde de suçlu biz oluyoruz. Yemin ediyorum acayip sıktın. Başka işin gücün yok mu senin? Buraya yazacak daha çok şeyim var da, neyse. Vallahi sıktın.
Oyundan keyif anlamaman kısmın çok sevdim mesajın, bunun istikrarlı bir şekilde sürmesi için elimden geleni yapacağım. O noktaları da dolduramayınca etikili olmuyor. Yazacak çok şeyin varsa yaz içinde kalmasın.

RPG'den banlandığın için fake hesapla yeni karakter al, herkesi kandır bu arada kemer falan alarak başkasının emeğini ye. Burada sürekli rpg mucidiymiş gibi davran. O çok övündüğün evreni ben kurduğumda altında bezle geziyordun daha. Yüsüze bakmış bir de gelmiş bana atar yapıyor.
imza

Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
Alt 01-04-2019, 20:09   #266
Banned

Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

RPG'den banlandığın için fake hesapla yeni karakter al, herkesi kandır bu arada kemer falan alarak başkasının emeğini ye. Burada sürekli rpg mucidiymiş gibi davran. O çok övündüğün evreni ben kurduğumda altında bezle geziyordun daha. Yüsüze bakmış bir de gelmiş bana atar yapıyor.
Bunu sorgulamak sana mı kalıyor peki? Sana kalıyorsa da bunları yanlış hesaptan yazıyorsun.

Benim burada RPG mucidiymiş gibi davrandığım felan yok. Ben burada kendi düşüncelerimi yazıyorum, kimseyi alıntılamadan kimseyi inciltmeden. Ben hiçbir zaman RPG'de her şeye göz yuman, sessiz bir adam olmadım. Her zaman düşündüğümü çat diye söyledim, söylediğim için böyle şeyler oldu. O çok övündüğüm evrende, senin sayende bir şeyler kazanmadım ben. Adam gibi promo kestim, şov takibi yaptım ve bunun karşılığını o dönem ki RPG ekibi çok güzel bir şekilde verdi. Her attığım mesaja saçma sapan bir şekilde karşılık verirsen sende karşılığını alırsın.
Alt 01-04-2019, 20:13   #267
Brock Lesnar fanıyım

Bunu sorgulamak sana mı kalıyor peki? Sana kalıyorsa da bunları yanlış hesaptan yazıyorsun.

Benim burada RPG mucidiymiş gibi davrandığım felan yok. Ben burada kendi düşüncelerimi yazıyorum, kimseyi alıntılamadan kimseyi inciltmeden. Ben hiçbir zaman RPG'de her şeye göz yuman, sessiz bir adam olmadım. Her zaman düşündüğümü çat diye söyledim, söylediğim için böyle şeyler oldu. O çok övündüğüm evrende, senin sayende bir şeyler kazanmadım ben. Adam gibi promo kestim, şov takibi yaptım ve bunun karşılığını o dönem ki RPG ekibi çok güzel bir şekilde verdi. Her attığım mesaja saçma sapan bir şekilde karşılık verirsen sende karşılığını alırsın.
Benim rpg oynadığım dönemde fskr hesapla karakter aldın ve herkesi kandırdın. O herkes içinde ben de varım. Evet bunu sorgulamak o dönem oynayan herkes gibi bana düştü. Sorgulamaya da devam edeceğim. Hadi doldur o noktaları, nasılsa banlanınca gitmiyorsun.
imza

Alt 01-04-2019, 20:17   #268
Banned

Benim rpg oynadığım dönemde fskr hesapla karakter aldın ve herkesi kandırdın. O herkes içinde ben de varım. Evet bunu sorgulamak o dönem oynayan herkes gibi bana düştü. Sorgulamaya da devam edeceğim. Hadi doldur o noktaları, nasılsa banlanınca gitmiyorsun.
Ben o noktaları bir gün çok güzel bir şekilde doldururum sen merak etme ama istediğini bu sınırlar içerisinde vermeyeceğim sana. Değmezsin çünkü. :d
Alt 01-04-2019, 20:23   #269
Banned

Nereden: Erzurum
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Angelico
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-04-2019, 20:27   #270
ip
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 322
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 810904
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 810904

Şu konuyu son mesajlarda her görüşümde bir hüzün geliyor.
imza

If your friends stay out in the damp, they're liable to catch a cold aren't they... or a bullet

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil