GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-03-2021, 21:46   #3041
natural born killer
Nation of Violence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 281
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 133805
Rep Derecesi: Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Nation of Violence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Nation of Violence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nation of Violence Nation of Violence isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 133805

Bu konunun bu kadar az aktif olması şaka mı ya? 15-16 sezonundaki yamyam tayfayı özledik...
Nation of Violence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2021, 21:30   #3042
SebVettel#5
King of Swing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 98
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 126475
Rep Derecesi: King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King of Swing King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şu ömrümde gerçek anlamda dirayetli bir yönetim görmeden ölmeyi hiç istemiyorum ya. Bilgili dönemini hatırlıyorum, 2003/2004'te şampiyonluk gidince bana küfür ediyorlar diye kaçtı gitti. Demirören zaten Allah'lık, 2011 sonrası futbolun içinde bir adama ihtiyaç doğmasaydı 2014 gibi Eskişehirspor ayarında bir takım olurduk onunla, Fikret Orman kulübü belirli bir yere kadar getirdi sonra 2017 ortasından sonra kendisini ön plana getirmek için tüm iş yapan adamlarla bozuşup kulübü bir güzel sahipsiz bıraktı. Derbilerde patır kütür doğranırken, hukuk tarihine geçecek şekilde sonradan kural çıkarıp Caner'e küfür etti diye 6 maç ceza verirlerken (sanki futbolcuların hiçbiri küfür etmiyormuş gibi hahahaha, Caner'den sonra Muslera vs. küfür edince ceza vermek yerine kuralı kaldırdılar Batı ülkesinde olsa federasyon istifa ederdi şu tip bir olaydan sonra) konuşturmayın beni modunda Candaş-Umut-Şafak üçlüsüyle Mykonos'ta takılıyordu. Yeni başkanımız ANÇ'de aynı kafa, konuşturmayın beni, yer yerinden oynar tipi bir başkan. Buna biz post 2011 Aziz Yıldırım modu diyoruz. Fener en azından derbilerde doğranmıyordu Aziz Yıldırım çıkıp böyle konuşunca, bizimkiler onu bile yapamıyor yazık. Aynı hakem TR tarihinde üst üste 2 maç bir takımın maçına veriliyor ki TD'ün açık açık eleştirmiş adamı haklı veya haksız. Adamı senin Teknik Direktör'üne çeneni kapa dercesine tekrar maçına veriyorlar. Basın sözcüsü hala beni konuşturmayın diyor, işin kötüsü bu adamdan başka ses çıkaran da yok. Yapacağınız tek bir iş var, teknik direktörünüzün beğenmediği hakemi maçınıza atatmayacak lobiyi yapmak, bunu da yapmayacaksanız niye başkan veya yöneticilik yapıyorsunuz anlamıyorum aslında anlıyorum da neyse. Milletin başkanı bir hakeme laf söyledi diye 6 yıldır o takımın maçını yönetemiyor, diğer takımın maçını 2 yıldır yönetmeyen adama tekrar maç verip son gün geri alıyorlar vs., yapacak olan her türlü lobisini koyup hakemi kendi istediğine getiriyor. Bizimkiler ise tarihte ilk kez uygulanan bir şeyi protesto dahi edemiyorlar korkudan. Sonra o hakem geliyor gözünün önünde ikinci sarı kartı olan topçuya faulü verip sarı kartı vermeme cüretini gösterebiliyor (dakika 60,2 dakika sonra oyundan aldı adamı teknik direktörü), aynı pozisyonu Welington yapınca koşarak sarı kart gösteriyor (ha bu pozisyonda faul falanda yok bu arada Danny Drinkwater faulü yapıp Welington'un şortunu yırtıyor ama Halil Umut'tan kaçar mı kaçmaz tabi). Burada Sergen'e çok salladım, bugün çıkardığı kadro da rezaletti, Fatih Terim'in düştüğü mevkisine olan oyuncu yerine farklı oyuncu koyma hatasına düştü ama Allah var, adam hem TD'lik yapacak, hem bu lobiyle savaşacak hem başarılı olacak, o zaman başkan ve yönetim kurulu niye var ki, Sergen başkan olsun hem başkan hem TD olarak yönetsin takımı mis gibi size ne gerek var. Neyse bu ekibinde öncekilerden bir farkı yok sonuç olarak, 03/04'te şampiyonluğu katleden Papila'ya bir gram dokunamayan adamlardan oluşuyordu önceden (aynı adam 04/05'te Trabzon'u en önemli maçta doğrayıp bir sene sonra kendi bıraktı hakemliği), şimdide aynı hakemi iki maç üst üste atayan hakeme ses dahi çıkarmaktan korkan bir ekip var, hep vur başına al ağzından lokmasınıdır BJK yönetimleri. Bizimkiler Ali Koç'la, Mustafa Cengiz'le dalga falan geçiyor da asıl ben onlara kahkahalarla gülüyorum. İkiside kulüpleri için arka taraflarını yırtıyor, sabah akşam açıklama yapıp kulüplerini öne geçirme derdindeler ki biri ölümcül bir kanserden yeni döndü, diğeri hiçbir şey yapmasa bile oldukça sevilen bir adam. Bizimkiler ise sanki kulübün sahibiymiş gibi 0 eforla takılıyor vallahi helal olsun. Millet Adalı olmasın diye oy verdi bunlara, diğer ekip ise Erdal Torunoğulları var diye verdi zaten. Sen aday olmasan Hürser Tekinokay denilen kulüpte gram ciddiye alınmayan bir adam başkan olacaktı Adalı olmasın diye. Sanki son çaremizmiş gibi düşünüyorlar ya kendilerini ona çok üzülüyorum, burası BJK başkanlığı, açılmayan kapı yok bu mevkiye ülkede, ihalelerden bahsetmiyorum bile. Sen bıraksan yarın Adalı TJK'yı bırakıp yine aday olacak adım gibi eminim buna.

Edit: Asbaşkanın açıklamasını görmemiştim şu yazıyı yazarken, bu yönetime şu kadar yazmam bile hata olmuş onu bile hak etmiyor bu ekip. Adam hala 2. kez ilk defa veriliyor MHK Beşiktaş'ı cezalandırmak istedi istiyorlarsa 3. kez versinler biz iyi oynarsak yeneriz diyor aklımı yitireceğim ya. Ya birader biz niye hakemi yenmek zorundayız ben onu anlamıyorum. Birde hala federasyonda iyi niyetli insanlar olduğuna inanıyorum falan demiş suyu püskürttüm ekrana. Bu nasıl bir polyanna bakış açısıdır aklım ermiyor. Türkiye tarihinde hukuksuz bir uygulama ilk defa sana yapılmış, TD'in açık açık adamı eleştirmesine rağmen. Hala iyiniyet falan diyor adam. Umarım bu Halil Umut Meler denen elemanı kupa finaline de verirler. Podolski ile Gökdeniz 20 tane kırmızı kartlık faul yapar hiçbirini vermez yeniliriz siz de federasyonda iyiniyetli birilerinin olduğuna inanıyoruz dersiniz diyeceğim de Sergen'le oyuncuların emeğine yazık, size gram yazık değil.

Edit2: Sergen'de asbaşkanla hemen hemen aynı şeyleri söylemiş. Buradaki problem Sergen'in konuşup yönetimin icraat yapması. Henüz yönetimden bir aksiyon göremedim göreve geldiklerinden beri. Ha gerçi herhangi bir hakemin BJK'nin aleyhine maç yönetip cezalandırıldığını hiç görmedim zaten. Ali Palabıyık her FB derbisinde içimizden geçerdi hala hakemliğe devam ediyor örneğin. GS taraftarının hakkımızı yediriyor, çok efendi diye istemediği Özhan Canaydın bile GS-BJK derbisinde 2 hatalı penaltı çaldı diye Ali Aydın'a düdük astırtmıştı. Bu doğrultuda Özhan Canaydın efendi ise bizimkiler efendiler kralı oluyor. Süleyman Seba efsane başkanımız ama bu efendi, şerefli mevzusunu çıkararak kulübe istemdışı olarak büyük bir zarar vermiş. Millet bilmez Süleyman Seba eski MİT görevlisidir, öyle güçten düşene kadar asla Beşiktaş'ın asla hakkını yediren bir adam değildi 90'ların ortasına kadar. 90 ortasından sonra GS inanılmaz bir kadro denk getirdi, Akdeniz şampiyonu olan ekibi teknik direktörüyle beraber GS'ye proje olarak getirip uluslararası başarı hedeflediler, onunla değil Süleyman Seba, tüm BJK başkanları bir araya gelse belki mücadele ederdi. Bizimkiler ise bu efendiliği eziklik olarak algılamış, gelen vuruyor giden vuruyor. Her yeni federasyon üzerimizde yeni bir kural deniyor, eminim ki bu saatten sonra 1 kere bile herhangi bir takıma üst üste 2 maç aynı hakem 1. hakem olarak verilmeyecek. Bizimkiler de her zamanki gibi bunu sineye çekecek, asbaşkan hala federasyondan iyiniyet beklerken bu ekipten fazlasını beklemek benim terbiyesizliğim olur.
imza

Mauro İcardi #9

#LeBron 'The Chosen One' James.
#Giannis 'The Greek Freak' Antetokounmpo
#Anthony 'The Brow' Davis

Birçok dilde,örneğin Malta dilinde ':RE' Kral anlamına gelir.

Fırtınalar gelir gider, dalgalar vurur, büyük balık küçük balığı yutar ve ben kürek çekmeye devam ederim. -Varys Baba

The rightful king, Daemon Blackfyre. The King Who Bore the Sword.He could fight.With axe or lance or flail, He was as good as any knight I ever saw, but with the sword he was the God (Warrior) himself.

When Prince Daemon had Blackfyre in his hand, there was not a man to equal him … not Ulrick Dayne with Dawn, no, nor even the Dragonknight with Dark Sister..

Daemon, though … Daemon was no more pious than a king need be, and all the great knights of the realm gathered to him. It would suit Lord Bloodraven if their names were all forgotten, so he has forbidden us to sing of them, but I remember. Robb Reyne, Gareth the Grey, Ser Aubrey Ambrose, Lord Gormon Peake, Black Byren Flowers, Redtusk, Fireball … Bittersteel ! I ask you, has there ever been such a noble company, such a roll of heroes?

“Why, lad? You ask me why? Because Daemon was the better man. The old king saw it, too. He gave the sword to Daemon. Blackfyre, the sword of Aegon the Conquerer, the blade that every Targaryen king had wielded since the Conquest … he put that sword in Daemon’s hand the day he knighted him, a boy of twelve.

Konu King of Swing tarafından (04-04-2021 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.
King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2021, 21:08   #3043
SebVettel#5

Rep Derecesi: King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King of Swing Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

N'Koudou denilen adam Türkiye topraklarında en son futbol oynaması gereken insan mizacına sahip, hele bizim takımda hayatta oynamaması lazım. Bir insanın hata yapıp sırıtması kadar bizim taraftarı delirten bir şey yok dua etsin pandemiye geldi ıslıklaya ıslıklaya dakika 20'de oyundan çıkardı ağlaya ağlaya bu eleman. Zamanında Ayhan Akman'da böyle saçma sapan sırıtırdı her şeyden sonra, taraftarlarla maç sonu yumruk yumruğa kavga etme durumuna geldi sırf bu yüzden, sonra sene sonu GS bedavaya aldı 2 yıl önce 6.5M Euro bonservis verilen adamı. Ülkede herkes zaten diken üstünde, taraftarlık desen anti rasyonel bir olay. Kazmanın biri hata yapıp kakiri kikiri yapıyor sürekli (derdim insanların eğlenmesi veya güleç mizaçlı olması değil, Rosier'de tüm antremanlarda gülüp eğleniyor gördüğüm kadarıyla, ama ben maçta hata yapıp ehühüehü diye takıldığını görmedim hiç, nerede ruh hastası var bizi buluyor verdiğimiz maça bak arkadaş),Diaby denilen überstar! bile hata yaptığını anlayınca üzülüyordu, adam utanmasa penaltı kaçırdığına sevinecek halde. Umarım 3-5 neyse verirler olmayan potansiyeline de bir an önce kurtuluruz bu hoparlör çantalı adamdan.
imza

Mauro İcardi #9

Fırtınalar gelir gider, dalgalar vurur, büyük balık küçük balığı yutar ve ben kürek çekmeye devam ederim. -Varys Baba

The rightful king, Daemon Blackfyre. The King Who Bore the Sword.He could fight.With axe or lance or flail, He was as good as any knight I ever saw, but with the sword he was the God (Warrior) himself.

When Prince Daemon had Blackfyre in his hand, there was not a man to equal him … not Ulrick Dayne with Dawn, no, nor even the Dragonknight with Dark Sister..

Daemon, though … Daemon was no more pious than a king need be, and all the great knights of the realm gathered to him. It would suit Lord Bloodraven if their names were all forgotten, so he has forbidden us to sing of them, but I remember. Robb Reyne, Gareth the Grey, Ser Aubrey Ambrose, Lord Gormon Peake, Black Byren Flowers, Redtusk, Fireball … Bittersteel ! I ask you, has there ever been such a noble company, such a roll of heroes?

“Why, lad? You ask me why? Because Daemon was the better man. The old king saw it, too. He gave the sword to Daemon. Blackfyre, the sword of Aegon the Conquerer, the blade that every Targaryen king had wielded since the Conquest … he put that sword in Daemon’s hand the day he knighted him, a boy of twelve.

Konu King of Swing tarafından (16-04-2021 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.
Alt 16-04-2021, 21:20   #3044
Awesome!
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 822
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 500295
Rep Derecesi: Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike The Miz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike The Miz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike The Miz Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 500295

Bu sezonun şampiyonu Beşiktaş.
imza
x2 WWE Championship
x2 United States Championship
x8 Intercontinental Championship
x8 Tag Team Championship
x2 Money in the Bank

"The Awesome One"
Mike The Miz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2021, 22:55   #3045
over as f*ck
Viva ElPatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 135
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 9949
Rep Derecesi: Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın. Viva ElPatron Royal Rumble maçını kazandın.
Viva ElPatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Viva ElPatron Viva ElPatron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9949

Hoparlörlü çantanı da al git be beyinsiz adam.
imza

BEST HEEL IN THE WORLD

Viva ElPatron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2021, 21:15   #3046
SebVettel#5

Umut Nayir'i indirim yapmadı diye (sanki zorunda adam, koskoca takımda bir tek Necip yaptı) gönderen ekip umarım mutludur. Koskoca takımı 2 tane sakatlanma ihtimali sakatlanmama ihtimalinden daha fazla adama bağladılar, ikisi de sakatlandı şimdi umarım rahatlamışlardır. Tarihin en kolay şampiyonluğunu göz göre göre kaybediyoruz bu olmayan futbol aklı yüzünden. Ya yaptıkları iş o kadar saçma ki, sanki Barcelona deplasmanına çıkıyor muşuz gibi 3 DOS ile maça başlayıp ilk yarıyı komple çöpe atan Sergen'e bile sinirlenemiyorum (her şu ortasaha ile çıktığımız maçı veriyoruz istisnasız, aynı şeyi deneyip sürekli yanılmak iyi hissettiriyor demek ki). Aboubakar ilk yarının sonuna kadar bir şekilde idare etti, al kardeşim bir tane tek işi sakatlanmamak olan adam. Hoca bile bunu görüp Hulk'u istedi, biz ise sanki milli takıma oyuncu göndermemiz zorunlulukmuş gibi koca yarıyı 3 maçla kapatan Cenk'e (kendisinin suçu olmadığını biliyorum ama geldiğinde de sakatttı, oynadığında da sakattı, Aboubakar'ın bir su koyvermesine sahaya attık komple 1 yıl kaçıracak artık Cenk) tüm yarıyı bağladılar. Şunu yapan ekip zaten şampiyonluğu haketmiyor, olursak ta sizinle değil size rağmen olacağız.
Saha içine gelemiyorum bile, Larin boş top golcüsü, defans takibi dışında kanat özelliklerinin hiçbirini taşımıyor. Ghezzal zaten sahada ölse oynamak zorunda malum kafası hücum anlamında çalışan 3 adamdan biri (biri alkolik derbeder Ljajic, diğeri de Aboubakar). Normal bir takımda sırf arka direkte gol atacak diye adam kanat oynamaz ama alternatifler o kadar kötü ki Larin Di Maria gibi geliyor adama. Pideci olan arkadaş aslında modern futbol için her türlü kanat özelliğine sahip ama Mr. Darkness'a güvendiği için 20-30 dakikalık adama dönüştü. O 20-30 dakikayı ise neden Leverkusen-Chelsea vs. değil de bizde oynadığı ise maç boyunca %10 doğru karar verebilmesinde saklı. Bundan bile kötü olan kanadımız ise Georges Kevin N'Koudou. Bu arkadaşta o doğru karar verebilme mekanizması direk %1 falan, Gökhan bile 10 kat daha iyi karar veriyor. Siyahilerin atletik olma genetiğinden yararlanıp futbolcu olmuş takılıyor öyle. Her şeye gülüyor, hata yapıyor gülüyor, maçın içinden geçiyor gülüyor vs. gülmeye devam kanka ne diyeyim. Beşiktaş sonrası Fransa 2. Liginde de gülmeye devam edersin umarım (Karius denilen kalenin önünde duran adam bile gol yedikten veya hata yaptıktan sonra üzülüyordu). Mensah ise Ljajic gibi mental olarak bitmiş durumda, maçın sonunda attığı bir şut var Sergen'in yerinde olsam cebine eroin koyup polise ihbar ederdim. Bunun derdi ne acaba Ljajic sevgilisini kaptırdı diye alkolik olmuştu, bununda altından saçma sapan bir şey çıkar, millet video falan yapar yıllık kemiksiz 2 Milyon alıp sahada göbekle dolaşan adama üzülüyoruz diye.

Edit : Bu Q7 trivelacı tayfayı giderek daha iyi anlamaya başladım. Quaresma en azından 60 dakika falan doğru düzgün top oynuyor sonra işler istediği gibi gitmeyince küsüp takımın içinden geçiyordu. Yerine aldığımız alternatifler ise toplam 3 dakika doğru düzgün top oynarsa şükrediyoruz. Q7 gibi futbol IQ'su yetenekleriyle ters orantılı bir adamdan kurtulduk diye sevinirken, futbol IQ'su yetenekleriyle negatif anlamda doğru orantılı 2 oyuncu (Mensah+N'Koudou) oynatmak bizim Q7 trivelacı tayfaya karşı özrümüz herhalde.
imza

Mauro İcardi #9

Konu King of Swing tarafından (20-04-2021 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.
Alt 01-05-2021, 22:28   #3047
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2455
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2695596
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Beşiktaş bu gece asıl kimleri yendi? Ektedir:

imza

FRANCHISES OF WORLD CHAMPIONSHIP WRESTLING

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2021, 02:37   #3048
SebVettel#5

Lig başından beri toplamda 3. kez skoru tutmanın bize yarayacağı bir maça çıkacağız herhalde. Diğerleri FB vs TS deplasmanları idi ki ikisininde rahat üzerinden 30 hafta falan geçti, onlara baktığımda da FB maçında zaten 20 dakika da Aboubakar'ın bireysel becerisi ile 2-0 öne geçtik (gerçi bu maçta Montero-Necip stoper hattı falan vardı), sonra kazandık. Aslında oyun pratiği açısından güzel maçtı ama dediğim gibi üzerinden hem çok maç geçti, hem de kapanma oyununu oynayacak adamlar yoktu o maçta. TS deplasmanı ise daha iyi bir örnek ama o da ligin ilk haftasıydı. Güzel kapanmıştık ama attığımız gol tamamen şans golüydü. Uğurcan'ın yüz kere vurulsa tutacağı top doksana gitmişti birinden sekip, sonra Newton'ın bir şey oynatmadığını görünce azıcık açılıp 1-3 almıştık maçı. Bu örnekler dışında 1-0, hatta 2-0 önde olsak bile hep basan bir takımız, takım geriye çekilince ne Vida, ne Welington öyle matah stoperler değil (biri ileri pas bağlantısı yapıyor, diğeri de şok pres yapıyor). Hatta biraz daha tutucu bir futbol oynamaya çalıştığımız (büyük ihtimalle hoca kondisyon basmıştı o dönem) yani golü atıp çekildiğimiz dönemlerde, özellikle Welington'dan kaynaklı bolca bireysel hata görmüştük penaltı vs., o yüzden beraberliğin yettiği bu maçta bizim takım beraberlik için oynayabilir mi pek emin değilim.

GS'nin hücum varyasyonları bize kıyasla bayağı dandik aslında, Taylan-Gedson-Akbaba yaparsa Terim baskıyla sindirebiliriz, Akbaba atmaya başlamasına rağmen Taliscagillerden, gol hariç oyunda pek yok, Etebo oynarsa tabi farklı bir oyun olur ama oynayacağını pek sanmıyorum. Kanatlarda Rosier, Babel'i yer. Lig boyunca ezildiği tek adam Nwakaeme idi ki o eleman biraz farklı, düzenli olarak çalım atabilen biri, Babel'in şut özelliğinin yanına onu da koysan Premier'de idi hala zaten. Öbür kanatta Kerem'i oynatırsa, kapanmamızın tek işe yarayacağı durum olur herhalde, N'Sakala'nın Kerem'i durduracağını düşünmek pek abes olmaz. Fizik güç olarak N'Sakala'yı yiyebilecek biri yok ligde ki formu da arttı biraz. Mostafa Muhammed'e gelirsek, Vida ile Welington'ın bireysel hata yapmaması lazım yoksa bir anda ok atan bir gol sevinci görürüz Arena'da. Dar alanda bireysel becerisi olan biri, FB maçını da Serdar Aziz'i tekte pazara yollayarak kazandırmıştı malum. Hücumsal yönden ise bizle gayet iyi eşleşiyorlar. Ligin ilk yarısındaki maçta Luyindama tek başına 80 dakika gol yememeyi başartmıştı takıma, onun üzerine Marcao ve son anda Muslera'da eklendi o maçtan beri. Bizde ise kim oynayacak kim oynamayacak orası belli olmadığı için konuşmak çok farazi olur. Ghezzal orta+Larin arka direk golü deneriz yine, Şener-Larin kabus gibi bir eşleşme olur ama Yedlin veya Linnes oynayabilecek durumdaysa GS buradan zarar görmez gibi geliyor, Ghezzal-Saracchi ise bayağı iyi eşleşme olur, ikisi de birbirinin defolarına oynayabilecek adamlar. Santrafor ise muallak dediğim gibi, GS sezon boyu stoperlerinden oyun kursa bile stoperlerini ileri çıkararak değil, topu Marcao ile Taylan'a aktararak oyun kurdu, sağlıklı bir Aboubakar bu pas bağlantısını kesmek için bile oynatılır, topu Luyindama'ya verdirip (Donk'la çıkmayacak diye düşünüyorum herhalde) ondan oynatmak elzem. Luyindama'nın pas kalitesi normalde ortalama iken adama Demokratik Kongo'da bağ kopartmış halde Majezik verince iyiden iyiye kötü oldu ki Fatih Hoca'nın Donk'u oynatma gibi deneyişleri oldu. Yoksa adam niye +15 tekliflerin konuşulduğu elemanı oynatmasın. Bu işi yapabilecek Aboubakar veya Gökhan Töre kim oynarsa oynasın bizi oyunsal olarak istediğimiz yere getirir. Sonuç olarak dediğim gibi beraberlik süper skor ama beraberlik oyunu oynamayalı 30 hafta oluyor. Geçen yıl Sergen Hoca şu andan daha kötü bir kadroyla, ligin en iyi topunu oynayan GS deplasmanına beraberlik için çıkıp almasını başarmıştı. Bu sefer şartlar bizim daha lehimize umarım istediğimizi veya daha iyisini alırız.

Edit : Şunu ifade etmeyi unutmuşum, GS'nin merkez ortasahasına maçı kazandıracak adam Belhanda idi bence, tam onun oynayacağı türden bir maç olacak bana kalırsa, şartlar sağlanmış halde ama adamı teneke bağlayıp kovdular.
imza

Mauro İcardi #9

Konu King of Swing tarafından (04-05-2021 Saat 02:42 ) değiştirilmiştir.
Alt 15-05-2021, 23:50   #3049
The Franchise of WCW

Konular: 2455
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Nur içinde yat Başkanım. Çocukların Şampiyon Oldu!
imza

FRANCHISES OF WORLD CHAMPIONSHIP WRESTLING

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2021, 18:07   #3050
SebVettel#5

Transfer haberleri çıkmaya başladı direk sezon bitmemesine rağmen (Kupa Finalinde hakem Palabıyık olmuş, bizi pek sevmez ama bizim kazanmamız çok sevdiği bir takımın menfaatine olacağı için doğramayacağını ümit ediyorum), Talisca işi daha başlamadan yattı. Reis yine bizde oynadığı 2 sezonluk topla kallavi bir paraya Suudi'lere imza atmış, parası falan ödenmezse bedavaya gelir Araplardan Türkiye'ye geri gelen topçularla dolu yakın Türk futbol tarihi.
Salih Özcan'ı yoklamışız Köln'den, eleman bayağı bayağı fazla para istemiş, kulüpte doğal olarak çekilmiş. Gelmek istemiyorumun diğer mealidir imkansız paralar istemek (1,5 yıllık 1,5 imza istemiş), bunu vereceğimize Dorukhan ile uzatıp Ahmet Bulut'la barışmak daha mantıklı hakikaten. Bunun dışında Makedon bir gencoyu altyapıya almışız, Hasic v2. deniyor umarım düşeş gelir. Salih Uçan ile Caulker de yazılıyor ama bunlar iddia seviyesinde henüz. Kupa finali aradan çıksın anlaşılır. Aboubakar ise anladığım kadarıyla %50-%50. Para mevzusu olduğu bariz ama eleman tamamen köprüleri atmamış bizimle. Ama bizde olmasına rağmen Aboubakar, kiralık olan Ghezzal ve Rosier'in kulüpte kalma ihtimalleri daha fazla anladığım bu. Çünkü Aboubakar'a şöyle kallavi bir sözleşme öneren biri olsa (FB, GS dahil) direk gidecek intibası uyandırdı bende.

Edit: Suudi kulüplerinden biriyle 6'ya anlaşmış, sonra öbürüne 8'den 3 yıllık imza atmış Talisca . Neyse giderek yaklaşıyor, 1 yıla yatmaya başlayınca paramı verdiler diye gelir bize muhtemelen.
imza

Mauro İcardi #9

Konu King of Swing tarafından (17-05-2021 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler Arama
Stil