GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-05-2021, 23:35   #1
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2502
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2695596
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2695596

Standart Molly Holly WCW Günlerini Anlattı

Sean Waltman'ın 'Pro Wrestling 4 Life' podcast'inde bu hafta Molly Holly, güreş kariyeri ve WWE Hall Of Fame topluluğuna girişi hakkında konuşmak için özel konuk olarak programa katıldı. İşte söyledikleri:

Molly Holly, WWE için WCW'den ayrılma nedenlerinden bahsediyor:

"Macho Man ya WCW'den ayrılmıştı ya da gitmeyi bıraktı. Emin değilim. Beni Macho Man etkiledi ve sonra aniden orada değildi, bu yüzden bana şöyle bakıyorlardı, 'Bir dakika, Macho Man'in arkadaşısın ve şimdi o burada değil. Seninle ne yapacağız? 'Yani, sözleşmemin ikinci yılını düzenlemediler. Kadın bölümü yoktu. Ben kimseyle birlikte değildim. Kimse 'Ah, onu menajerim olarak istiyorum' demedi. Power Plant'deydim (WCW'nun güreş okulu). Yaptıkları şey hemen beni Power Plant'e getirmeleriydi. Bir grup Nitro Kızını eğittim. Power Plant'de takıldım ve çalıştım. Sonunda, bunu altı ay kadar yaptıktan sonra, J.J. Dillon beni aradı ve dedi ki, 'Kontratının ikinci yılını uygulamayacağız.' 'Ne zaman başka bir yerde çalışmaya gidebilirim?' dedim. 'Nerede?' dedi. '"WWF'" dedim. '"Sanırım şu anda yapabilirsin.'" dedi. Ertesi hafta WWF'de işe girdim.'"

Molly Holly, Vince McMahon ile serbest bırakılmasını isteyene kadar hiç konuşmadığını söyledi:

"Vince ile hiç konuşmadım. Vince'le kariyerim boyunca yaptığım tek konuşma kontratımi feshetmek istediğim zamandı. Ona merhaba demekten fazlasını söylediğim tek zaman Jim Ross sayesinde işe alınma şeklimdi. Sonra, orada geçirdiğim süre boyunca yazarlarla ya da yetenek ilişkileri müdürü ile konuşurdum ama Vince ile gerçekten hiç konuşmadım. Bu yüzden, ofisine gidip ona her şey için teşekkür etmek ve profesyonel güreş bölümümü kapatmak istediğimi söylemek benim için çok önemliydi. The Hall of Fame'de elimi sıktı. Çok iyiydi."

O odada Vince'le aranızdaki söyleşi nasıldı? sorusuna ise Molly Holly:

"Harikaydı. Vince harikaydı. Önce içeri girdim ve ona kariyerimin nasıl bir nimet olduğunu anlattım. 15 farklı ülkede güreştiğim gerçeği, mesela o olmasaydı o yerleri hiç görmezdim. Bana ödeme şeklinden dolayı iyi bir emeklilik birikimim olduğu gerçeği, bunun harika bir deneyim olduğunu bilmesini istedim ve çok minnettarım ve kendimi tam hissediyorum ve sözleşmemden vazgeçmek istiyorum. Başka yerde çalışmak istemiyorum. Kendimi tamamlanmış hissediyorum. Bana iş için ne kadar önemli olduğumu, iş ahlakımı ne kadar takdir ettiğini, ne kadar harika bir şampiyon olduğumu söyleyerek 10 dakika kadar harcadı. Bana 10 dakika kadar iltifat etti ve geri dönmek istersem kapının her zaman açık olduğunu söyledi. Elimi sıktı ve o kadar." şeklinde yanıt verdi.

imza
ÖNCE:

SONRA:

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil