GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-12-2020, 23:33   #1
SashaMania
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye
Konular: 5772
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1037473
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1037473

Standart Kendinizle İlgili Bir Özeleştiri Yapın

imza

Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2020, 23:34   #2
Future's WWE Superstar
hurt heal01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -Adana
Konular: 174
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 619199
Rep Derecesi: hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
hurt heal01 hurt heal01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bu eşşek kafa bütün gün bilgisayara bakıyor ve hep birazdan ödevleri yapacağım diye düşünüyor ama birazdan vakti ne zaman hala çözemedim.
imza
hurt heal01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2020, 23:37   #3
taş fırın erkeği
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 687
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 1243380
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1243380

Aşırı sorumsuz birisiyim. En basitinden seçmeli vizesinin tarihini bile takip etmemiştim, sınav bittikten sonra haberim oldu. Zekam, becerilerim, birikimim... Her şeyimi rahatım uğruna harcıyorum. Uzun vadede rahatımı kaçıracak tabii bu sorumsuzluk. Çözüm bulmam lazım.
imza
You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

Mr. Bean & Paranoyak

Her şey zamanında güzel.

Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2020, 23:42   #4
You Know, I Know
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1627
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Puanı: 3113879
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ya ben aklımdan geçeni direkt söyler ilerisini düşünmem. Herkese her şeyimi anlatırım. Bir güler yüze kanarım. Sonra her şey yolundayken eskiler önüme serilir her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalırım. Çok üzülüyorum buna. Hep başıma geliyor. Tutamam çenemi bir kere olsun.
imza

“In vain have I struggled. It will not do. My feelings will not be repressed. You must allow me to tell you how ardently I admire and love you.”

“You may only call me "Mrs. Darcy"... when you are completely, and perfectly, and incandescently happy.”
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2020, 23:48   #5
Chef
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Florida
Konular: 585
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Roman Reigns
Rep Puanı: 797774
Rep Derecesi: Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kevin Steen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kevin Steen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kevin Steen Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 797774

Üşengeçlik ve ciddiyetsizlik.
Kevin Steen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2020, 23:49   #6
Future's WWE Superstar

Nereden: -Adana
Konular: 174
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Derecesi: hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
hurt heal01 hurt heal01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

1 sene öncesindeki tüm hayatım boyunca yaptığım şeyler gece uyuyamama ve anksiyeteye sebep oluyor. Düşündükçe kendime en ağır küfürleri ediyorum.
imza
hurt heal01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2020, 23:49   #7
You Know, I Know

Nereden: Bursa
Konular: 1627
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: Dean Ambrose
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Kevin Steen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üşengeçlik ve ciddiyetsizlik.
Ve kalp kırmak.
imza

“In vain have I struggled. It will not do. My feelings will not be repressed. You must allow me to tell you how ardently I admire and love you.”

“You may only call me "Mrs. Darcy"... when you are completely, and perfectly, and incandescently happy.”
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2020, 23:56   #8
BOZKURT
Ryan O'Reily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 105
Favori Güreşçisi: Lita
Rep Puanı: 709316
Rep Derecesi: Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ryan O'Reily Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ryan O'Reily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ryan O'Reily Ryan O'Reily isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 709316

İnsan ilişkilerimin iyi olmasına rağmen kendimi çoğu zaman toplumdan uzak tutmaya çalışıyorum. Arkadaşlarım veya beni tanıyan herkes beni çok seviyor, ortamların aranan adamı olarak görüyorlar. Ama ben yalnız kalmayı daha çok tercih ediyorum. Beni eğlenceli birisi olarak görmelerine rağmen ben kendimi ketum olarak görüyorum. Dışarıya yansıttığım ile içimde yaşadığım çok farklı. Sosyal miyim yoksa asosyal mi? Bu sorunun cevabını bulmam gerekiyor.
imza

behzat ç. / kurtlar vadisi / börü / oz

Facebook

Instagram

Twitter

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu çocuk benim kaderim aga. Mermi işlemez. Benim gibi 3-4 kişinin arasında kalıp dayak yemez. Tam sokakların aranan adamı.
arkadaşımın kanalıdır kitaplara ilgiliyseniz abone olabilirsiniz
Ryan O'Reily isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2020, 00:00   #9
Executioner
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 96
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 317570
Rep Derecesi: Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 317570

Alakasız mesaj atmak
Üye ya da üyeleri rahatsız etmek
Küfür söyleminde bulunmak
Nefret söyleminde bulunmak
Tartışmaya mahiyet verecek mesaj.

Sanırım daha sert olmam lazım.
imza
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2020, 00:10   #10
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2479
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: Chris Jericho
Rep Puanı: 2695596
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2695596

Fevriyim, agresifim ve dilimin -parmağımın da- kemiği yoktur. Ben bununla mutluyum çünkü insanların direkt olarak bunu hakettiğini düşünüyorum zira kimseye güvenmiyorum, fakat bu düşüncelerin kötü şeyler olduğunu reddedecek kadar da manyak değilim.

Ekstra, üşengeçim. Yaklaşık 1 buçuk aydır uğraştığım incelemeyi her Pazartesi, "bir hafta sonra" diyerek sürekli erteledim. Yarın inş. paylaşacağım. Bu sadece forumda değil, hayatımın neredeyse her yerinde böyle.
imza
ÖNCE:

SONRA:

The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil