GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-10-2020, 20:36   #1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 205
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 304708
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 304708

Standart RPG | Tıpkı Karının Yaladığı Gibi

Kameramızı bir ofiste açıyoruz. Büyükçe bir masa görüyoruz üzerinde Ring of Honor motifleri var. Kırmızı – siyah bir sandalyede Truth Martini’yi görüyoruz. Jilet gibi bir ceket, ceketin üçer tane kol düğmeleri var. Düğmeler birleştiğinde R.O.H harflerini yan yana gözükmekte. Kamera Truth Martini’yi gösterirken duvara sabit bir R.O.H bayrağı da gözlerden kaçmıyor. Truth Martini kendisinden emin bir şekilde duruyor. Yanlarında Hangman Page, mete312 ve The Great Khali oturuyor. Khali olduğu yere pek sığamadığı için daha çok yatar pozisyonda duruyor. Truth Martini, Kısa Parliament’inden bir tane yakıp lafa giriyor.

Truth Martini: Ne geceydi ama değil mi baylar? Dün gece her zamanki gibi güreş tarihinin en iyi şirketini izlediniz. Yani Ring of Honor’u! House of Truth bitti zannettiniz değil mi? Truth Martini’yi çulsuz zannettiniz değil mi? Size milyonlarca kez söylüyorum ki ev her zaman kazanır. Evin içindekiler değişir, evin yeri değişir; ama ev mutlaka kazanır. Tek başıma kaldım, Wrestle Kingdom olması gerektiği gibi geçmedi ama bilin bakalım ne oldu? Adı lazım olmayan şirketin reytinglerini tek başıma geçtim. Tabi yalnız değildim. Yanımda tarihin en iyi Dünya Ağırsiklet Şampiyonu, şirketin gelecek vaat eden çocuğu ve bir dev var. Dahası da olacak. Daha bir çok güreşçiler bize geçecek. Kemerler de bize geçecek ve onlara sadece Colt Cabana gibi pörsümüş aptal or*spu çocuklarını bırakacağız. Grado ile dream match yaparlar. Bu gördüğün şey bir başlangıç Patrick Allen. Bu gördüğün şey bir savaş. Benden her zaman kurtulmak istedin. Joey Janela’yken de kurtulmak istiyordun, şirkette taş üstünde taş bırakmadığı için House of Truth’tan da. Sana demiştim huur evladı Patrick Allen. Yönetime beni almalıydın, bu Jeff Jarrett olacak sığır daha karısına dahi sahip çıkamıyorken senin o s*kindirik şirketine mi sahip çıkacaktı? Yazık, gerçekten çok yazık. Haftaya da benim şirketimi basmaya gelecekmişsiniz. S*kimi yalarsın Jeff Jarrett. Tıpkı karının her gün yaptığı gibi. Sizin şirketinizi reytinge boğdum. Paraya boğdum, reytingleri kontrol et her zaman en çok hiti benim olduğum zamanlarda aldın. Şimdi ben yokum or*spu çocuğu. Ben ait olduğum yerde, Ring of Honor’dayım ve o şirketinizi acılar içinde gözyaşı akıtarak batıracağım. Televziyonda yayınlanan tek gerçek güreş şovu Ring of Honor olacak. Önce güreşçilerini alacağım, sonra şov yaptığın mekanları ve en son da senaristlerinizi alacağım. Senaristlerinizi çalıştırmak için almayacağım, kıçımın rahat etmesi için onları sandalye gibi kullanacağım; çünkü onlar sadece buna yarıyor. Bu kadar insanın hakkını yediniz, daha nicelerinin haklarını yediniz. Hiç birisi seslerini çıkartamadılar. İşte o ses çıkartamayanlar artık burada benimle. Ring of Honor’da. Şimdi dinleyin bakalım bu seslerini çıkartamayanlar, haklarını alamayanlar sizlere neler söyleyecek. Kulaklarınızı dört açın!

Truth Martini ilk defa bu kadar kindar bir şekilde kameraya bakıyor ve arkasına yaslanıyor.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2020, 11:09   #2
Sosyal Medya Kulübü
SMK ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 480
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri: Lucky Kid
Rep Puanı: 552189
Rep Derecesi: SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. SMK ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
SMK ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SMK ErDiBiase SMK ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 552189

mete312: ''Martini abi bi' sal beni. La kodumun çocukları siz mete'yi ne sandınız la? Angara bebesiyim la ben. Öyle dalga geçip kenara atacağınız biri değilim. Turnuva düzenliyosun karşıma koyduğun adam kim? Hangman Page. La yok mu başka güreşçin beni kardeşimle karşı karşıya getiriyorsun. Senin yüzünden içip içip geceleri bana küfürlü mesaj atıyor la bu adam, Jarrett efendi! Turnuvaya dönecekmişim de, yarı finaldeymişim bilmem ne, ulan a*cık dönsem ne olacak? Kazandım turnuvayı, çıktım Cody veya Liv'in karşısına yine bi' Benedik Arnold'luk çevireceksiniz, sen ve aşağılık patronun sonra yine yanan ben olacam. Yeter la yeter. mete312 bundan sonra yozlaşmışlığın tam karşısında bundan sonra. Şu duvardaki postere iyi bak. Ring of Honor. Burası birazcık olsun gururu olanların şirketi. Liyakata dayalı bir kurum. Martini abimin vizyonu ile ev bir kez daha güreş dünyasının zirvesine oturacak, sen ve kodoman patronun da beraber otsbir çeker izlersiniz artık. LMAAOOOOO. Şirketi basmazsanız da adam değ-''

mete312'nin sözü kesiliyor bu sırada.
imza

Tribal Chief
the Head of the Table
instagram.com/ausosyalmedya
SMK ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2020, 11:27   #3
ledün ilmi sahibi
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 659
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 892940
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 892940

Khali: Biraz müsade et brow benim de söyleyeceklerim var. Bunları söylemek için bir saniye bile bekleyemiyorum çünkü uzun süredir beynimde yankılanıyorlar.

Khali kameraya doğru gözünü kırpmadan birkaç saniye bakıyor, arkasına yaslanıp gözlerini kapatıyor sonra tekrar doğrulup söze başlıyor.

Khali: Uzun süredir... Uzun süredir gerçeğin peşindeyim. Bundan daha uzun bir süre boyunca da yalanların peşinden koşmuştum. Uyandığımda beri tek başıma mücadele ediyordum, gidebileceğim yollar bana kapanmıştı. Ben de duvarları yıkıp kendime yeni bir yol açtım. Bu sırada House of Truth ile yollarımız kesişti. Ne manidar bir isim değil mi? Kendime soruyordum; Doğruluk dürüst olmak mıdır, susmak mıdır, yoksa yeri geldiğinde en büyük gerçek uğruna yalan söylemek midir? Bunun hükmünü şimdi ailemin bir parçası olan Mete ile yaptığım maçta verdim. Doğruluk her zaman dürüst olmak değildir, gerçek dediğimiz şey aslında yalanın amacıdır. Uzun bir süre... çok uzun bir süre geçti ve sonunda idrak ettim, sonunda aradığım şeyi buldum. Ve bunların hepsi Martini sayesinde. Tüm yolların kapandığını zannedip duvarları yıkıyordum ama Martini elinde bir ışıkla çıkageldi ve karanlıkta kalmış, göremediğim bir yolu gösterdi bana.

Bundan sonra gerçekler için tek başıma yol yürümeyeceğim, ailem hep yanımda olacak. Ve gerçek şu ki: Jarrett seninle işimiz bitti. Bununla beraber senin de işin bitti. Sen bir parazitsin, sen bir yumrusun, sen fazlalıksın istenmeyen adamsın. Eline aldığın her şeyi kuruttun, şirketlerini batırdın, dostların seni terk etti, kadınına bile sahip çıkamadın. Sen Jarrett, sen hayal kırıklığısın ve bizim hayallerimizin hüküm sürdüğü yerde senin gibi birisine yer yok.
imza

Mr. Bean & Paranoyak
Mr. Bean isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2020, 13:18   #4
ip
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 318
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 393546
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 393546

Khali, sözlerini bitirdikten sonra ortamda bir sessizlik oluyor. Truth, mete ve Khali; Hangman Page'e konuşması için bakıyorlar. Page ise duvara yapışık televizyondan geçmişten ROH'te kendisine ait görüntülere dalmış durumda. mete dürtüyor Page'i. Page, olayı çaktıktan sonra konuşmaya başlıyor.

Hangman Page: Selam Ring of Honor. Beni özlediniz mi? Tabi özlediniz lan. Biz gelmeden önce Colt Cabana gibi dalya***kları izliyormuşsunuz. Eskiden Ring of Honor onurlu insanların olduğu bir yerdi. Sonra o güzel insanlar gemiyi bir bir terk ettiler. Aslında Truth beni buraya davet edene kadar Ring of Honor'ın devam ettiğini bile bilmiyordum. Burası hakkında hatırladığım son şey emperyalizme boyun eğip kapısına zincir vurmasıydı. O gün bu kadar hevesli değildim. (TV ekranında kendini gösteriyor) Şuraya bakın; yolun başında, neler yaşayacağı hakkında hiçbir fikri olmayan heyecanlı bir genç. Yılların adam edeceği ama bedel olarak bütün hevesini alacağı bir genç.

Sigarasını yaktıktan sonra devam ediyor.

Hangman Page: Çünkü yorulmuştum. Akıntıya karşı çektiğim küreklerin her seferinde sırtımdan bıçaklanmamla sonuçlanmasından. Emek ve çabalarımın günün sonunda bana hiçbir şey kazandırmamasından. Rulet masasına bedenimi koymaktan. Benim gibi adamlar böyle zamanlarda ya bir birahaneye gidip gözleri kararana kadar içerler, ya da şarjörü dolu bir altıpatları çenelerine dayarlar ve Bang. Ama size kötü bir haberim var o***pu çocukları, altıpatlar kullanmıyorum. AHAHA Nasıldı ajitasyon, inandırıcı mıydı? Joey Janela denen onun bunun çocuğuna yenildikten sonra hayata küstüğümü falan sandınız demi? Adam Page'in pes edip siktir olup gitmesini çok beklersiniz. Jimmy Jacobs, Evil Kana, Joey Janela hepsini yolcu edip arkalarından kovayla su döktüm ben. Joey Janela denen lağım faresi beni konteynerdan terasa gömmek alt edebilmek için yeterli mi sanıyordun? Bir de ne diyordu? Hayattayım or***u çocukları! Şu avelin evine falan bakın kederden kendini uyuşturucuya vermiş olmasın. Böyle keşler altın vuruşa kurban gittikten 2 hafta sonra evlerinde ölü bulunuyorlar. Hayattayım ve olmam gerektiği yerdeyim onun bunun evladı seni. Truth Martini, bu şerefsize hala güvenmiyorum. Bir gün kemere susayıp ROH Şampiyonunun ayaklarına kapanabileceğini biliyorum. Sadece nimetlerinden faydalanacağım en iyi adam, ve ben de onun eve alabileceği en iyi adamım. Sahi ROH Şampiyonu kim? Aslında kimseye güvenmiyorum. Yalnız kovboya ihanet etmeyecek sadece atı ve urgan ipi var. Penisin işemekten başka işlevleri olduğunu yeni yeni öğrenen mete bile ucunda bireysel çıkarları olduğunda sırtıma hançeri saplayabilir. Khali, Ring of Honor için çok falso bir adam ama zaten benim ışığım Ring of Honor'ı aydınlatmaya yeter. Neymiş? Ulaşılamazı oynuyormuşuz. Wrestle Kingdom dönemi şirket için öylesine ulaşılamazı oynadık ki Paul Heyman'ı müthiş bir güreş aklı, Io Shirai'yi, ergen embesil Chris Brookes'u muhteşem superstarlar sandınız. Balonları söndü ve defolup gittiler. Bugün Profesyonel Güreş her zamankinden iyi bir yer. Çünkü bu gördüğünüz adamlar tokat yedikten sonra öbür yanaklarını çevirmeyi tercih etmediler. Gavat Jeff Jarrett müritlerini toplayıp şovumuzu basacakmış. İyi oldu ne zamandır bir ihtiyarın kıçına tekme basmıyordum.

O sırada TV'de BJ Whitmer ile maçının yayınlandığını görüyor. Canı sıkılarak biten sigarasını atıyor. Başka birini yakıyor.
imza

If your friends stay out in the damp, they're liable to catch a cold aren't they... or a bullet

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil