GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-05-2019, 18:20   #241
т υ и ¢ e ł ı̇ g я α đ
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 965
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 166901
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Look! A Wizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Görsel iletişim tasarım. Grafikle alakalı.

Xeşke sayısal soru çözme yeteneğim olsa.
345 matematik TYT AYT kitabı ve denemelerini al. Bir ay kalmışken matematikte işine yarar bence.

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de giriyorum bu sene üniversite değiştirmek için de fen-mat çalışıyordum da son 1 ayda edebiyat bakayım dedim, Tarih-Coğrafya'da çok sıkıntı yok.. EA'da 30k yeterli benim için.

Başarılar dilerim şimdiden, gönlünce olsun her şey.
AYT'de sadece matematikte 30 yapsan EA'da kesin girersin 30k'ya. Bir tanıdık öyle girmişti.

Cümlemize.
imza

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Şampiyonu (105 gün, ∞)
Son GTW International Openweight Şampiyonu
GTW Takımlar Şampiyonu (63 gün)

GWA RPG: Austin Aries
1x GWA Kıtalararası Şampiyonu (98 gün)
İlk GWA Kıtalararası Şampiyonu

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 18:21   #242
Kayıtlı Kullanıcı
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 104807
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sınavı ciddi yapacağım, finallerim sınavdan sonra bitiyor çünkü. Eğer bu yıl kalırsam bölümü değiştiriyorum, ya da bırakıp çalışma hayatı falan düşünüyorum. Yoruldum inanılmaz çünkü. Son 1 hafta Edebiyat fullemeye calışacağım.

Ben de giriyorum bu sene üniversite değiştirmek için de fen-mat çalışıyordum da son 1 ayda edebiyat bakayım dedim, Tarih-Coğrafya'da çok sıkıntı yok.. EA'da 30k yeterli benim için.

Başarılar dilerim şimdiden, gönlünce olsun her şey.
Tarih o kadar kolay değil, sürpriz yaşayacaksın.

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok hevesli değilim ama hukuk olmadı psikoloji. Kararsızlık beni yedi bitirdi, sınava az bir süre kalmasına rağmen net bir hedefim yok.
Eşit Ağırlık okuyupta iyi puan yapıyorsan çok seçenek yok. Hedefin bunlar değilse keşke sayısal çalışsaydın. Yukarıda yazdığın netlere 20 AYT mat ekliyorsan hukuk gelir bu arada istediğin şehirde.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 15-05-2019, 18:27   #243
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: San Junipero
Konular: 2907
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 317767
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
345 matematik TYT AYT kitabı ve denemelerini al. Bir ay kalmışken matematikte işine yarar bence.

AYT'de sadece matematikte 30 yapsan EA'da kesin girersin 30k'ya. Bir tanıdık öyle girmişti.

Cümlemize.
Deneyeceğim. Sen ne istiyorsun?
imza

Neden burada olduğunu biliyorum. Ne yaptığını biliyorum. Neden az uyuduğunu… Yalnız yaşadığını ve her gece bilgisayar önünde neden sabahladığını biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü ben de bir zamanlar aynı şeyi arıyordum. Sonra o beni bulduğunda aslında onu değil, bir yanıtı aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren soru bu Neo. Seni buraya getiren de bu soru. Soruyu biliyorsun… Tıpkı benim gibi.

-Trinity

"Nothing is true, everything is permitted."

B A Ş A R I L A R
2x Etkinlik Haftası Parlayanı (SS’17 ve Royal Rumble 2018)
2x 2018 GTR Slammy (Yılın Kadın Fanı -Asuka ve En Popüleri)
2x Haftanın Üyesi
4x Haftanın Yöneticisi
2018 Yılının En Çok Mesaj Yazan Üyesi
3x 2017 GTR Slammy (Uykusuz, Aktif ve Return)
2x Logo Yarışması Kazananı
2x Poster Yarışması Kazananı
Former RPG Grafikeri
12x Onur Kürsüsü
3x Etkinlik Haftası Profil Dizaynı
First Miss Co-Admin
Former GTR Radyocusu

TOMORROW BRINGS DANGER!

- B A Z I Ş E Y L E R A S L A D E Ğ İ Ş M E Z -
For her, it was never about a streak or a number, it was about proving she was the best of every division she was ever a part of. Tonight, after a brutal #WWETLC match, the Empress of Tomorrow is the Champion of Today. Congratulations.
-Triple H

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
17 Aralık 2018- 27 Mart 2019 SmackDown Women's Champ
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 16:27   #244
т υ и ¢ e ł ı̇ g я α đ
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 965
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 166901
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Look! A Wizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Deneyeceğim. Sen ne istiyorsun?
Kararsızım hala. Puanım neye yeterse ona göre bir şeyler yapacağım. Ama psikoloji daha ağır basıyor.

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sınavı ciddi yapacağım, finallerim sınavdan sonra bitiyor çünkü. Eğer bu yıl kalırsam bölümü değiştiriyorum, ya da bırakıp çalışma hayatı falan düşünüyorum. Yoruldum inanılmaz çünkü. Son 1 hafta Edebiyat fullemeye calışacağım.

Tarih o kadar kolay değil, sürpriz yaşayacaksın.

Eşit Ağırlık okuyupta iyi puan yapıyorsan çok seçenek yok. Hedefin bunlar değilse keşke sayısal çalışsaydın. Yukarıda yazdığın netlere 20 AYT mat ekliyorsan hukuk gelir bu arada istediğin şehirde.
AYT matematik kasıyorum birkaç aydır ama sadece bir kez 20'ye ulaşabildim. Sınava kadar min 20'de kalmak lazım, o da bilmiyorum zor gibi.
imza

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Şampiyonu (105 gün, ∞)
Son GTW International Openweight Şampiyonu
GTW Takımlar Şampiyonu (63 gün)

GWA RPG: Austin Aries
1x GWA Kıtalararası Şampiyonu (98 gün)
İlk GWA Kıtalararası Şampiyonu

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2019, 16:34   #245
Head of Department
Mengus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mutlulukya
Konular: 26
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 8725
Rep Derecesi: Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.Mengus Royal Rumble maçını kazandın.

Hukuk ile başladım,psikoloji ile devam ettim,Şimdi ise pdr için çabalıyorum.(acınası haldeyim)
imza
HHH
Mengus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2019, 23:56   #246
undisputed of gtr
Prince of Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1992
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 239908
Rep Derecesi: Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Prince of Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Son Özdebir’e giren var mı?
imza

Eski Nick: Windham Lawrence Rotunda
Prince of Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2019, 00:36   #247
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4633
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 309711
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Prince of Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Son Özdebir’e giren var mı?
Aga yeter artık cidden. Bütün dil bilgisini forumda tekrar ediyosun zaten.
imza
sierra. hotel. india. echo. lima. delta.
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2019, 00:37   #248
ambitionz az a ridah
Straight Outta Compton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 90
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 13143
Rep Derecesi: Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Straight Outta Compton WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Boşu boşuna mezuna kaldık geçen seneden bi farkımız yok valla.
imza
Straight Outta Compton isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2019, 01:40   #249
1997-2003
TRuzgarEfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 425
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 61033
Rep Derecesi: TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

1 ayda matı 15 üstüne çıkarırsın rahat, uğraş yeter.

Senin hedef ne bro?
Aga o sözelciler için çok zor ya. Bende temel olduğu için Temel Kavramlar + Problemlerde uzmanlaşmaya çalıştım. Denemelerde 10 neti zor görüyordum.
imza

"The only one spinning a web of lies is you, big brother. I hear the weakness in your voice. I can see it in your eyes. You'd have to be blind to miss it. I'm the one who's diseased? I'm the one who's delusional? Have you taken a look at yourself lately? You're no longer THE PHENOM. You're not even a shadow of what you once were. And I will have no problem crushing you under my boot and dropping you on your head just like I did at SummerSlam. You're living in a fantasy, big brother. The reality is, that I'm bigger than you. I am stronger than you. I am now the dominant brother and I have nothing left to prove.

TRuzgarEfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil