GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-01-2019, 16:49   #1
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8829
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284

Standart Çeviri | SmackDown'da İşler Değişti!

Shane:Tüm saygımla kararını sorgulamak istiyorum.Hangi olay bunun işe yarayacağını düşündürdü sana?Ben galip olacak bir takım istiyorum. İnsanların komforlu olacağı bir takım istiyorum, rahatsız olacağı değil.Ve siz, birbirinizi rahatsız ediyorsunuz.Ayrıca içinizdeki en iyiyi de dışarı çıkarıyorsunuz. Ben bunu kabul ediyorum.Vay, beni sayabilirsin.Seni de sayabileceğimi biliyorum.Seni de sayıyor muyum? -%100 Pekala bu gecenin sonuna kadar diğer 3 üyeyi de seçmelisiniz.

The Miz:Açıkçası.İlk seçimimi şimdi yapacağım.İlk seçimim Shane McMahon.

Shane:Miz lütfen bunu şu anda harcama, zamanımız var. Taktir ediyorum ama-

Daniel:Bunu söylediğime inanamıyorum.Miz'e katılıyorum.Bunu söylemekten nefret ettiğim kadar haklı olduğu ortada. Kimse SS'de senin kadar yer edinmedi.Dünya Kupası Turnuvası'nda SDL'i ne kadar önemsediğini gösterdin.Mantıklı.

Shane: Pekala, kabul ediyorum o zaman.

The Miz:Sadece takım oyuncusu olduğumu göstermek için.Sonraki seçimi yapmana izin vereceğim.

Daniel:Teşekkürler Miz.

The Miz: Garip.Sakinleş, bak bak.Yeni filmim Marine 6'in çıkmasına sadece 1 hafta var. Herkes bunun hakkında konuşuyor.Hangi talk show'da olacağım? Steven, Seth?Conan'ın beni beklediğini bahse girerim, Jimmy?Peki diğer Jimmy?Jay-James?Jerry? Neden olmasın?Becky'i mi istiyorlar?Biraz meşgulum, seni sonra ararım.Ünlü işleri, anlamassın. Seçimini yaptın mı?

Daniel Bryan:Rey Mysterio.

The Miz: Rey Mysterio'nun ileride Hall of Famer olacağına dair şüphe yok.WWE'ye döndüğünden beri hiçbir şey yapmadı.İlginç.

Daniel:İlginç.Nakamura'yı yendi.Randy Orton'ı yendi... ve biraz düşününce.Seni yendi.

The Miz:Şans.Tıpkı senin beni SSD'de yenmen gibi bir şanstı.Dünya'nın En İyisi'nin 3'de 2'si hakkında nasıl böyle konuşur-Biliyor musun?Almas karşısında Rey beni etkilerse,takımda olabilir.

Daniel:Yeterince adil, adaletten bahsetmişken de son seçimi nasıl yapacağımız konusunda bir fikrim var.Arka alanda kavga etmek yerine. Ben birini seçerim, sen birini seçersin.Bu ikili karşılaşır ve maçın kazananı SD Takımı'nın son üyesi olur. Ne düşünüyorsun?

The Miz:Açıkçası bu fikri sevdim.Seçimimi yapmaya gidiyorum.SDL'in ortak kaptanları!Hayır, hayır. Ne istiyorsun? -Bu işi beraber yapalım dostum. Dalga mı geçiyorsun?

Daniel: Hazır mısın? SS takımı için son seçimimi yaptım.Jeff Hardy.

The Miz:Jeff Hardy. WC Turnuvasında bana karşı etkiliydi. Eski Dünya Şampiyonu, ABD Şampiyonu, 7 kez takımlar Şampiyonu, hayranlar onu seviyor.Takımımız için harika bir üye olur.AmaSoru şu,Jeff Hardy benim seçimim kadar iyi mi?Birinci elden tecrübe eden biri olarak bilirsin, benim adamım her zaman gücün üstesinden gelir.En iyi adam kazansın.

Shinsuke:Kıtalararası Şampiyon Seth Rollins'e yazık.Ruhu yanıyor.En iyi arkadaşlarından biri,gitmeliydi. En iyi arkadaşlarından biri,gerçek bir deliye dönüştü.Ama Survivor Series'deokçular yerini alacak.Ona tüm problemlerini unutturabilirim.Ve o çok özel bir hediye alacak.Sadece ABD'de bulunabilir.NakamericaDiz yüze.

Daniel:Seçimime sabotaj yapması için Randy'i oraya sen mi yolladın?

The Miz:Randy geçen hafta beni RKOladı.Konuşmak istediğim son kişi Randy Orton, demek istedğim.Tehditkar bir gözlük ve ilginç bir sessizlik sadece. Maçı mı kaybettin?

Daniel:Maçı izlemedin mi?

The Miz: Dalga geçiyorum. Çabuk sinirleniyorsun.Tabii ki maçı izledim. Ne tür bir kaptan- Ortak kaptan!Rey'e bütün dikkatimi vermeliydim.RKO'dan önce Rey Mysterio bayağı etkiliydi. Yani, Rey Mysterio takımda.Beni nasıl sabotaj ile suçlarsın.Duygularını bu akşam Joe'ya karşı koruyacak mısın?

Daniel:Geçen hafta sana kilit bağladığı için intikam istediğini biliyorum.Endişelenecek bir şey yok çünkü Jeff bugün kazanacak.

The Miz:Tamam, belki.Ama kazanamassa kişisel duygularını bir köşeye koymanı ve büyük bir ad-daha büyük adam olmanı bekliyorum.

AJ Styles:WWE Superstarı'nın hayatı tahmin edilemezdir.Geçen haftanın ardından,WWE Şampiyonluğumu bir çok kıtada bir çok rakibe karşı korudum.O yağmurun başladığı yer ise,tam burası, Manchester, İngiltere.Benim WWE Şampiyonu olarak ödülüm ise.İkinci kez Evrensel Şampiyon ile karşılaşmak.Brock Lesnar.Daha çok canavar gibi görünen bir adam.Yok edici.WWE ringinde bulunduğum diğer isimlerin aksine.Geçen yıl,sahip olduğum her şeyi verdim.450 Splash.Pele Kick, Calf Crusher.Phenomanl Forearm.Yeterli değildi.Bu sene de çoğu şey aynı oynanacak.Dediğim gibi,WWE Superstarı olmak, tahmin edilemez olmaktır.Survivor Series'de Brock Lesnar'ı yeneceğim.Bu bir tahmin değil,spoiler.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil