GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-02-2020, 23:33   #11
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sünnetten
Konular: 116
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 88534
Rep Derecesi: Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dovahkiin Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 88534

White alır.
imza
Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2020, 23:34   #12
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 430
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 100059
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı TalhaKanar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neden SANADA'ya bu kadar karşısınız?
Kayfabe: LIJ'in 100 karası. Ne zaman önemli maça çıksa kaybediyor. Mesela WK'da kazanmayı başarsa geceyi LIJ'in kemer pozuyla kapatabilirdik ama SANADA gidip onun da içine etti.

Shoot: Bir şey eksik SANADA'da yabancı dostlarımızın ''fire'' dediği şeyi göremiyorum güreşirken. Bir de çok tutarsız. İki maç iyi güreşiyor, kendi kendime diyorum ki ''SANADA galiba çözdü bu işi yaaa'' sonra diğer maç çıkıyor baya dümdüz bir maç çıkarıyor. Paradise Lock gerizekalıca bir hareket ama hadi onu göz ardı edebilirim çünkü komedi spotu olarak kullanıyor ama finisherı berbat ötesi. Adamın kafasını tam olarak sıkamıyor bile aşırı kötü gözüküyor ve inandırıcılıktan çok uzak. Kendisinde potansiyel bir BIG4 üyesi olarak göremiyorum. Midcarder olarak tamamım ama ana kemer ı ıh.
imza

家族は大切なものなんかじゃない。家族こそすべてだ。

Desgracia compartida, menos sentida.
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2020, 23:40   #13
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
RPG Karakteri: Paul Heyman
Rep Puanı: 43937
Rep Derecesi: Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43937

Neden SANADA'ya bu kadar karşısınız?
Her sene zibilyon kere IWGP World Heavyweight maçına çıkmasını istemiyorum.
imza
Hiç Tywin Lannister olmak istediniz mi?: GüreşTürkiye, Taht Oyunları Oynuyor
(Karakter Belirlendi, Taraflar Belirleniyor...)

RPG: Paul Heyman (The Advocate of Luther Reigns)
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2020, 23:56   #14
Depresyon
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 301
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 214444
Rep Derecesi: TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TalhaKanar TalhaKanar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 214444

Alıntı ErDiBiase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kayfabe: LIJ'in 100 karası. Ne zaman önemli maça çıksa kaybediyor. Mesela WK'da kazanmayı başarsa geceyi LIJ'in kemer pozuyla kapatabilirdik ama SANADA gidip onun da içine etti.

Shoot: Bir şey eksik SANADA'da yabancı dostlarımızın ''fire'' dediği şeyi göremiyorum güreşirken. Bir de çok tutarsız. İki maç iyi güreşiyor, kendi kendime diyorum ki ''SANADA galiba çözdü bu işi yaaa'' sonra diğer maç çıkıyor baya dümdüz bir maç çıkarıyor. Paradise Lock gerizekalıca bir hareket ama hadi onu göz ardı edebilirim çünkü komedi spotu olarak kullanıyor ama finisherı berbat ötesi. Adamın kafasını tam olarak sıkamıyor bile aşırı kötü gözüküyor ve inandırıcılıktan çok uzak. Kendisinde potansiyel bir BIG4 üyesi olarak göremiyorum. Midcarder olarak tamamım ama ana kemer ı ıh.
Ama şöyle düşün adamın gimmick'i 'cold skull' Adamdan 'fire' bekleyemezsin. Neredeyse 4 yıldır NJPW çatısı altında güreşiyor. Doğru dürürst bir push ya da hikaye almadı. İyi bir işçi olduğu inkar edilemez. Ben son maç hariç Okada rekabetini beğendim. Üstelik bu rekabet tek taraflı olsa bile. Hem bu kadar atletik hem de bu kadar teknik bir güreşçi az bulunur. SANADA ikinci bir şansı hakediyor.
imza
''Cabron!''
-Tetsuya Naito
TalhaKanar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2020, 00:05   #15
Fallen King

Nereden: Eskişehir
Konular: 430
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ama şöyle düşün adamın gimmick'i 'cold skull' Adamdan 'fire' bekleyemezsin. Neredeyse 4 yıldır NJPW çatısı altında güreşiyor. Doğru dürürst bir push ya da hikaye almadı. İyi bir işçi olduğu inkar edilemez. Ben son maç hariç Okada rekabetini beğendim. Üstelik bu rekabet tek taraflı olsa bile. Hem bu kadar atletik hem de bu kadar teknik bir güreşçi az bulunur. SANADA ikinci bir şansı hakediyor.
E o zaman gimmickini değiştirsin abi. Bir şey göremiyorum ki adamda beni heyecanlandıracak. Yani işte dediğim gibi iki ileri bir geri performans sergileyince soğuyorum ben güreşçiden. Sinirli değilim sadece hayal kırıklığına uğradım hesabı.

Bir de yazmayı unutmuşum, sakalı da çok kötü.
imza

家族は大切なものなんかじゃない。家族こそすべてだ。

Desgracia compartida, menos sentida.
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil