GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-02-2020, 21:27   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1828
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 280933
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 280933

Standart RPG GWA - 26 Şubat 2020 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
26.02.2020 - 20.00 - C/B
Phnom Penh Olympic Stadium
Phnom Penh, Kamboçya
125. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler:

- Ain't No Make Believe!

- Yeni Bir Yüz

- GIS 3. Grup Çeyrek Final Maçı: Edge vs. John Cena

- GIS 1. Grup Çeyrek Final Maçı: Randy Orton vs. Bray Wyatt

- Main Event:

House of Truth'tan Dev Duyuru!

EXCLUSIVE:

Yer: Londra, Mayfair.

Chris Brookes günlük kıyafetleriyle elinde bir torba ile kameralarımıza yakalanıyor. Arkasından takip ettiğimiz Brookes Mayfair bölgesinin ara sokaklarında inşaat tellerine ve bazı çöp kutularının üstüne bir takım ilanlar yapıştırıyor. Uzun bir süre sokaklarda gezdikten sonra torbasında kalan az sayıda ilanları yolda bulduğu bir evsize verip kendisine bazı talimatlar veriyor ve bir zarf uzatıyor. Daha sonrasında Brookes bir taksiye binip bölgeden uzaklaşıyor.

Kameralarımız Brookes'un astığı ilanlardan birine yakınlaşıyor.

"Gerçekliği nasıl algılayacağınızı bildiğiniz zaman, yaşamda bir filme kıyasla çok daha fazla eğlence vardır.
Gerçekliğin yolunu bulabilmek sizin becerilerinize ve öğretilerinize kalmıştır.

Büyük kraliçenin yolunda, ay gece karanlığında en parlak olduğunda, büyük salonda."

Bu ilginç ilanı görüntüledikten sonra kameralarımız kapanıyor.

Pyrolar patlıyor ve Atlas şovu başlıyor!

Paul Ellering: Tüm dünya salgını konuşuyor biz ise hala çıkamadık şu Asya'dan, yazık valla billa yazık ya.

Buğra Gür: Evet Paul, o konuya girme istersen hiç. Bakalım şimdi neyle karşılaşacağız.

Paul Ellering: Girmeyeyim tamam, yakında tek başına anlatırsın şovları.

Ain't No Make Believe!

John Morrison girişte! Tauntunu atıyor ve oyalanmadan ringe giriyor, elinde bir mikrofon görüyoruz ve birkaç saniye arenayı süzüp konuşmasına başlıyor.

John Morrison: Yeniden, sıfırdan bir enerji ile ait olduğum yerdeyim. Bu işin en büyük emektarları listesi yapılsa ve birkaç isim yazılsa o isimlerden biri kuşkusuz ben olurum. Burası beni ben yapan bir yer ve ben buranın zirvesinde olan kişiyim. Ne olursa olsun, maçlar kaybedilir veyahut kazanılır keza kemerler de öyle, sahipleri değişebilir ancak değişmeyecek belli başlı şeyler vardır işte bunlardan biri de benim zirve sahibi oluşum. Lafı pek uzatmadan bazı şeyler söylemek istiyorum, hepinizin duymasını istediğim, özellikle de benden duymanızı istediğim bazı şeyler. İlk ağızdan duymak her zaman daha güvenilir olmuştur. Cuma akşamı Ricochet ile zirvedeki konumumun kesinliğini göreceğimiz yoldaki ilk adımımı atacağım, bunu onunla karşı karşıya gelerek yapacağım. Ancak cuma gününe kadar beklemek istemiyorum, Armageddon'da kaybettiğim unvanımın rövanş hakkını henüz kullanmadım ve bu gece bunu kullanmak istiyorum, şunu da belirtmeliyim ki House of Truth'un bana verdiği zararlardan birisi de bacağımdaki bir sakatlık oldu, doktorum bacağımda bir doku zedelenmesi meydana geldiğini bana bildirdi, güreşmemem gerektiğini de ekledi ancak bu benim umurumda değil, bu gece CM Punk'dan unvanı alarak gelecekte omzuma iki parlak şey takacağım. Bu akşamda yeniliğin ve sil baştan bir enerjinin dikilmeye hazır tohumlarını avcumun içine almak ve onların ringin zemine serpiştirmek benim buradaki amacım...

Seyirciler girişte gözüken Oceans şampiyonu CM Punk'ı olumsuz tepkilerle karşılıyorlar, Punk yanında Axel ile birlikte stage kısmından ringe doğru yürüyerek konuşmasına başlıyor.

CM Punk: Aramıza yeniden hoş geldin; John Hennigan, Johnny Nitro, Johnny Impact, Johnny Mundo, Johnny Ultra, John Morrison ya da her ne saçma isimle anılmak isteniyorsan. Hani emekten bahsettin, listelere baş köşeden gireceğini falan dile döktün. Bunu şöyle açıklamalıyım ki zihninde hipertansiyon sonucu böyle bir fikre sahip oldun Johnny! Dün gece sabahlara kadar zıkkımlandın mı? Burun deliklerin beyaz çekmekten sızlıyor mu yoksa? Tansiyonu fırlayan bir bunak gibi saçma cümleler kurdun az önce farkında mısın? Unutmadan, sana ek bir sorum daha var. O listeye hangi ismini kazıyacaklar John? Saydıklarımdan biri mi yoksa sadece senin bildiğin o saçma ve şekilli isimlerini mi? Neyse farketmez, isteğini yerine gerçekleştirmek istiyorum. Temiz Yaşam'ın duygu yüklü selamını senin o beyaz yaşamına getireceğim ve o andan itibaren yeni bir isim koyularak yoluna devam edeceksin, Johnny Overdose! Anın tadını çıkar.

Punk, tişörtünü çıkarıp ringe giriyor. Kemerini de hakeme teslim ediyor. Morrison'da kürkünü çıkarıp hakeme veriyor ve ikili ayrı köşeler de birbirine laflar atıyorlar. Hakem kemeri seyircilere gösteriyor ve son kontrollerin ardından zili çalıyor.

Oceans Championship
CM Punk(c) vs. John Morrison

İkili birkaç tur etraflarında döndükten sonra, Lock Up'a girişiyorlar ve çok sürmeden Morrison üstünlüğü alıp kafa kildine alıyor Punk'ı, Punk rakibini iplere fırlatmayı başarıyor ve dönüşünde Morrison'dan Shoulder Block geliyor. Morrison iplerden sekiyor, Punk ise bunun farkında olarak yere yatıp Morrison'ın üzerinden geçmesini sağlıyor ve Morrison diğer iplerden gelirken Punk'tan onun karnına bir diz darbesi geliyor. Seri bir tuş denemesi, 1.. Morrison rahat bir şekilde kurtuluyor. Punk rakibini kaldırdıktan sonra kolundan tutarak, göğüsüne bir tekme indiriyor, Morrison yerde kalıyor ve hemen ardından sırtına bir tekme yerleştiriyor. Tekrar kaldırıyor ancak Morrison onu köşeye gönderiyor, üzerine doğru koştuğunda karnına bir tekme yiyor Morrison. Punk, köşeden Morrison'a doğru atlayıp bir Roll Up deniyor, 1..2..

Morrison attı, kurtuluyor. Punk'tan daha çabuk hareketlenip onun kafasına bir tekme atıyor ve iplerden sekip Springboard Enziguri! Punk yere düşüyor, tuşa gidiyor Morrison 1..2.. Punk attı! Morrison bir anlık sinir yaşıyor ve Punk'ın yüzünü yumruklamaya başlıyor hakem araya girmek isterken bunu tuşa çeviriyor yeniden Morrison, 1..2.. Punk yine atmayı biliyor. Akabinde de kafasını kilide alıyor Punk'ın ve yere o da oturup daha da sıkmaya başlıyor. Punk bağırarak kurtulmaya çalışıyor, ayağa kalkmayı bir an başarıyor ancak sırtına aldığı diz darbeleri ile Punk yeniden dizinin üstüne çöküyor. Morrison seri bir hamle ile kafasını değil, kollarından kilide alıyor bu sefer. Punk ayaklanmayı başarıp köşeye doğru geri geri giderek çarptırıyor rakibini. Morrison bu darbe sonucu bırakıyor Punk'ın kollarını. Yeniden kilide almak isterken Morrison, Punk tarafından ringin ortasına doğru ittiriliyor, tekrar üstüne doğru geldiğinde bir tekme darbesi ile karşılaşıyor Morrison ve Punk hızlıca aprona çıkıp Roundhouse Kick! Ardından iplerden zıplayarak Springboard Clothesline! Tuşa gidiyor, 1..2.. Morrison kurtuldu! Rakibini kaldırıp yumruklar savuruyor ama Morrison'da belli bir süre sonra ona karşılık veriyor, seyirciler vuruş sırasına göre tepkilerini olumlu ve olumsuz bir şekilde belli ediyorlar. Punk'dan bir diz darbesi ve yüzüne bir tekme geliyor Morrison'ın, o da yere düşüyor ama hemen kalkıyor. İplerden sekip gelen Punk'dan Calf Kick yiyor. Morrison kendini köşeye atıyor hızlıca, Punk ise üzerine High Knee için koşuyor ama Morrison'dan tekme geliyor. Sendeleyen Punk'ın üzerine doğru koşup, onu çeviriyor ve kavrayıp C4! C4! Müthiş bir akrobasi ile hareketini gerçekleştiriyor. Morrison yeniden mi şampiyon olacak? Şampiyonluk hevesi ile birlikte hızlıca tuşa gidiyor, 1..2..

Punk son anda! Kemerini az kalsın yeniden Morrison'a kaptıracaktı. Morrison buna inanamıyor. Punk'ı kaldırıp iplere fırlatıyor ama Morrison döndüğünde Punk, Snap Scoop Powerslam ile karşılık veriyor ona. Tuş denemesine gitmek istiyor ancak birden vazgeçip rakibini saçlarından tutarak, kaldırıp kafasına birkaç tekme savuruyor. Kendini köşeye alan Morrison'ın üzerine High Knee! Sonrasında Bulldog! Tuş denemesi, 1..2
Morrison attı! Punk kaldırmak istiyor onu ama Morrison onun saçını kavrıyor, Punk acıdan bağırıyor ve Morrison'dan yumruk darbeleri geliyor. Sendeleyen Punk'ın üzerine iplerden atlayarak Springboard Enziguri denemesi ancak Punk eğildi, Morrison boşa atlıyor. Punk arkasını dönünde ona doğru koşuyor Morrison ama Punk ona Small Package ile yanıt veriyor, 1..2.. Morrison kurtuldu, Morrison Punk'ı kavrayıp ayağa kaldırıyor ve Backslide, 1..2.. Bu sefer ise şampiyon kurtulmayı başarıyor. Ve kendine hızlıca gelip rakibini sırtlıyor ve GTS! GTS!

Ama hayır, Morrison dirsek darbeleri vurarak hareketten kaçıyor ve ani bir Crucifix! Unvan el değiştirmek üzere, hakem sayıyor, 1..2..

CURTIS AXEL! Aprona çıkıp Morrison'ın sakat bacağına bir tekme savurup, kafasını iplere çarptırıyor ve sendeliyor Morrison. Bunun farkına varan CM Punk ise doğrulup hızlıca John Morrison'ı Roll Up'a alıyor, 1..2..

3!

Kazanan ve hala Oceans Şampiyonu: CM Punk

Punk yine Axel'ın yardımıyla maçı kazanıyor, hemen kendini ringin dışına atıyor kanayan yüzünü siliyor. Morrison ise yerde sakat bacağını tutuyor, hakem onunla ilgileniyor. Kemerini getiren Axel ise onun yardımına koşuyor hemen ve ikili gülerek arka alanın yolunu tutuyorlar.

Karanlık bir binada kameralarımız açılıyor. Kamera ışığı ile çok kısıtlı görüntü aktarılırken bir anda ışıklar açılıyor. Burası bir depo. Bir cansız manken deposu.

Mankenler tüm parçaları takılmış şekilde dururken bazılarındaki yeşil lekeler dikkat çeken noktalar oluyor. Ve ardından arkadan bir kapının açılma sesi duyuluyor. Kapıdan ağır adımlarla gelen "Evil" Kana! Kana ellerinde 2 kova ile geliyor. Kovaları yere mankenlerin yakınına bıraktıktan sonra gidip ofis kırması bir yere giriyor ve masa üstünden bazı aletler alıyor. Kana döndüğünde eğilip kovalardan birini karıştırmaya başlıyor. Ve karıştırırken konuşmaya da başlıyor.

"Evil" Kana: Burası benim mini cennetim biliyor musunuz? Bu gördüklerinizin, hepsinin bir ismi var. Hepsinin bir hikayesi var. Tıpkı benim gibi. Aslında buradan baktığında ne kadar saf, ve çıplak görünüyorlar değil mi? Drew'la birazcık eğlendim. Zaten benim için 15 dakikadan uzun sürecek bir mini hazdan fazlası olamazdı. Dahasına ihtiyacım var. Eski defterleri tek tek kapattığımı görmek güzel oluyor. Burası benim tuvalim aslında. Burada ben kendimi ve geleceğimi şekillendiriyorum. Bakın burada çok önemli isimler var...

Kana bu esnada bir anda kovalardan birini bir anda alıp erkek mankenlerden birinin kafasından aşağı döküyor! Ve erkek manken yemyeşil bir sıvıyla kaplanıyor. Kana mankene bir tekme atıyor ve elleri havada takılmış manken bir anda yere yapışıyor. Kana daha sonra üstündeki kıyafetleri çıkarıp bir tişört ile kalıyor sadece ve yere düşen mankenin yanına uzanıyor. Yerden bir fırça alıp öteki kovaya sokuyor ve kırmızı boya geliyor. Fırçayı mankenin üstünde gezdirmeye başlıyor Kana.

Kana: Şekilleniyor, şekilleniyor. Hayallerim, geliyor... Ne yapsam ki acaba? Nasıl olsa bu? Biraz daha mı sıksak? Yoksa acaba kelepçelerle mi gelsem? Ya da kırbaç, eski bir Amerikan kovboyu gibi. Ya da belki kendi kültürüme bağlı kalsam? Fikirler fikirler fikirler... Ama sıra sana geliyor. Ve seni orada bitirdikten sonra ringde çok eğleneceğim! あなたは死に、私はあなたの体をなめます。 そして、あなたはこの瞬間を楽しむでしょう!

Kana anlayamadığımız bir Japonca cümleyi bağırdıktan sonra kırmızı boyalı fırça ile yerdeki mankenin göğüsüne büyük bir M çiziyor ve ondan sonra mankenin yüzünü yalamaya başlıyor. Bu esnada Kana yere vuruyor ve ışıklar gidiyor bir anda. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Realeza! Alberto Del Rio girişte gözüküyor. Olumlu tepkilerin daha fazla olduğu karışık tepkiler eşliğinde ringe giriyor. Köşesine geçiyor ve rakibini beklemeye başlıyor. Led ekrana bir görüntü geliyor.

Sheamus girişte gözüküyor. Sırıtarak hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve ADR ile bakışıyor ardından köşesine geçiyor.

Alberto Del Rio vs. Sheamus

Zil çalıyor ve lock up ile başlıyorlar. Üstünlüğü ADR alıyor ve Sheamus'un koluna çalışıyor fakat bir anda üstünlüğü Sheamus alıyor.

Sheamus rakibini iplere gönderiyor ve üstüne gelen Alberto'yu clothesline ile yıkmaya çalışıyor fakat Alberto eğiliyor. Bu sefer Alberto iplerden sekiyor ve running big boot deniyor fakat bu sefer de Sheamus sıyrılıyor. Alberto, Sheamus arkasını dönmeden tutuyor ve backstabber- Fakat Sheamus fark ediyor ve arkadan Alberto'yu kavrıyor. Bir anda öne çekiyor ve powerslam! Alberto yere yapışıyor. Sheamus tuş deniyor, 1.....2..... Fakat Alberto atıyor. Sheamus şimdi saçından tutarak rakibini kaldırıyor fakat Alberto aniden ittiriyor ve enzuigiri! Ardından Sheamus düşmeden tutuyor ve Cross Arm Breaker! Sheamus acı içinde kurtulmaya çalışıyor. Alberto ise sıkmaya devam ediyor. Sheamus tutunacak yer arıyor...

Ve buluyor! Sheamus iplere tutunuyor. ADR bir süre bırakmıyor fakat hakem onu uyarınca bırakıyor. O sırada Sheamus, Alberto'nun bacağına tutunuyor ve Alberto yere düşüyor. Sheamus iplere tutunarak ve kolunu tutarak ayağa kalkıyor. Kalkmaya çalışan Alberto'yu tutuyor ve suplex pozisyonuna almaya çalışıyor fakat kolundan aldığı hasar yapmasına izin vermiyor. Sheamus rakibini bırakıyor ve acı içinde kolunu tutuyor. Ringin kenarına gidiyor ve kendisine bir tokat atıyor ardından koluna da vuruyor ve taunt atarak Alberto'nun kalkmasını bekliyor. Alberto yavaş yavaş ayaklanıyor. Sheamus ona doğru koşuyor Brouge Kick- Hayır! Alberto çok ani bir şekilde roll up'a alıyor! 1.......2.........

Sheamus atıyor! Alberto şaşırmış bir şekilde hakeme bakıyor. Ardından Sheamus'u kolundan tutup kaldırıyor ve çok sert bir şekilde ringin kenarına atıyor. Ardından forearm ile üstüne atlıyor! Sheamus arada eziliyor. Şimdi Alberto bir chop geçiriyor! Tüm arena woolayarak ona eşlik ediyor. Bir tane daha geçirecekken Sheamus elini tutuyor ve çok sert bir aparkat geçiriyor! Alberto yere yapışıyor fakat pes etmiyor ve yine kalkıyor ama bu sefer de Sheamus'tan headbutt yiyor. Sheamus kenarda kendine gelmeye çalışıyor fakat Alberto bir anda ona çelme takıyor ve ringin dışına çıkıyor. Ringin içinde duran Sheamus'un kolunu tutuyor ve ringin direğine çarptırıyor! Bir kere daha yapıyor! Şimdi ringe giriyor ve kenarda duran rakibine art arda stomplar geçiriyor. Sheamus arada eziliyor resmen! Alberto ayağa kalkıyor ve bağırarak İspanyolca bir şeyler söylüyor. Ardından geriliyor ve kalkmaya çalışan Sheamus'a enzuigiri yapmak için koşuyor- FAKAT BROUGE KICK! Sheamus havada yakalıyor rakibini! Sheamus tuşa gidiyor, 1...........2.............

Hayır! Alberto iplere tutunuyor! Sheamus bıkmış bir şekilde ayağa kalkıyor ve hasarlı kolunu tutarak acı içinde kenara gidiyor. Tek koluyla taunt atıyor ve Alberto'nun kalkmasını bekliyor. Alberto ayağa kalkıyor ve Brouge Kick için koşuyor fakat superkick! Tam karnına! Alberto iplerden sekiyor ve high knee! Sheamus yıkılmıyor! Alberto biraz daha geriliyor ve tekrardan superkick! Tam kafasına! Tüm arenada ses yankılanıyor. Alberto tuşa gidiyor, 1..............2..............

3!

Kazanan: Alberto Del Rio

Alberto zorlansa da maçı kazanıyor. Seyirciler onu destekliyor. Alberto ayağa kalkıyor ve eliyle G, I ve S harflerini çiziyor. Alberto kutlamaya devam ederken kameralar kapanıyor.

Arka alandayız. Kameraların karşısında Jon Moxley'i görüyoruz.

Jon Moxley: Sinirimi bozan şeyler var. Son günlerde soluduğum hava bile sinirimi bozuyor anasını s***yim. Ama tüm problem bundan ibaret değil, adımdan daha eminim. Bu s**ik turnuvanın getirdiği his tırlatmama neden oluyor. Herkesin sarf ettiği beş para etmeyen sözler, gerçeklikle alakası olmayan iddialar... S***yim hepsini. Tek bir tanesini bile önemsemiyorum. Ne bu turnuvayı, ne rakiplerimi. Hiçbirini! Karşıma kim gelirse gelsin her zaman yaptığım şeyi yapıp onu Death Rider ile ebediyete yollayacağım. Bunu da ERRRRKEK gibi yapacağım. Didişmeye devam.

Moxley kamerayı çevirirken ringe dönüyoruz.

Kameralar arka alana çevriliyor. Jacobs ve Truth Martini bir şeyler konuşuyorlar, kamera onlara doğru yaklaşıyor. İkilinin söylediklerine kulak veriyoruz.

Truth Martini: Jacobs sana daha doğru zamanın gelmediğini söylemiştim!

Jimmy Jacobs: Ama Martini-

Truth Martini: Çanta konusunda ne kadar heyecanlı olduğunu biliyorum Jacobs. Bir daha çantanı riske atacak hareketlerde bulunma, insan olduğundan şüphe ettiğimiz bir makinenin bulunduğu maçta çantanı kullanmak istemen ne kadar doğru?

Jimmy Jacobs: O gece çantayı kullanarak şirketin en büyük şampiyonluğuna ulaşmamın büyük bir sükse yaratacağını düşündüm.

Truth Martini: Düşüncelerini benimle paylaşsan iyi edersin Jacobs. Kafana göre iş yapmanı istemiyorum, sana doğru zamanın gelmediğini söyledim! Sen büyük hatalar yapmaya çalışıyorsun, House of Truth'ın imajını zedelemene izin verecek hareketlere izin vermeyeceğimi bil. Heyecanını ve zaferini doğru zaman için sakla, burada gücün hiçbir önemi yok, sadece en doğru zamanı bekleyip darbeyi indirmelisin. Doğru zaman, bizim için en büyük güçtür, bunu sakın unutma. Şimdi git ve dinlen, seni böyle görmek istemiyorum.

Jimmy Jacobs: Peki Martini, en doğru zamanı bekleyeceğimden ve elimdeki bu silahı en doğru zamanda kafalarında patlatacağımdan emin olabilirsin.

Bu sözlerin ardından Jacobs, Martini'nin yanından ayrılıyor ve gözden kayboluyor.

Edge girişte görünüyor! Seyircilerden yuhalamalar var kendisine. Seyircileri pek umursamadan ringe doğru geliyor. Ringe girip rakibini beklemeye koyuluyor.

John Cena! İsmini bir üst tura yazdırmak için ringe doğru geliyor. Ringe girip taunt yaptıktan sonra Edge'in karşısına dikiliyor. Hakem son kontrolleri yapıp maçı başlatıyor.

Global Insanity Series 3.Grup Çeyrek Finali
Edge vs John Cena

Hakem son uyarılarını yapıyor, ardından zili çaldırıyor ve maç başlıyor. John Cena hemen rakibinin üstüne gidiyor, Edge de korkusuzca karşılığı veriyor. İkili yumruklaşıyorlar ringin ortasında, Cena bu yumruklaşmadan üstün çıkıyor. Edge'i köşeye fırlatıyor. Edge köşe yastıklarından sekiyor, Cena'da iplerden sekiyor ve Running Bulldog derken hayır. Edge son anda rakibini itiyor. Cena iplere yapışıyor, Edge üstüne koşuyor derken Cena bundan tekmesiyle kurtuluyor. Edge'i kavrıyor gövdesinden ve Belly-to-Belly Suplex! Cena tuşa gidiyor, 1... Edge atıyor kolayca. Edge hızlıca ayağa kalkıyor, John Cena bu sırada iplerden sekiyor ve shoulder block! Edge tekrar ayağa kalkıyor, Cena baldırına bir tekme atıyor. Edge'i hemen DDT pozisyonuna alıyor. Edge çırpınsa da Cena tamamen odaklı harekete yapmayı ve John Cena'dan DDT! Cena hızlıca tekrardan tuşa gidiyor, 1... 2..

Edge atıyor tekrardan. John Cena rakibini saçlarından çekerek ayağa kaldırıyor, ardından karnına birkaç yumruk atıyor. Edge seke seke köşeye kadar geliyor, John Cena üstüne koşuyor ancak Edge çekiliyor. Ardından hemen bacaklarından yakalayıp roll-up'a alıyor, 1... 2... Cena atıyor son anda. Cena hızlıca ayağa kalkıyor, Edge iplerden sekiyor ancak Cena'dan big boot geliyor. Edge yuvarlandıktan sonra iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Cena iplerden sekerek Edge'in üstüne koşuyor derken Edge'den Spinning Heel Kick! Edge bu muhteşem hareketin ardından tuşa gidiyor, 1... 2... Cena atmayı başarıyor. Edge seri bir şekilde ayağa kalkıyor. Cena ise iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Edge rakibini kafasından tutarak ayağa kaldırıyor ve ringin ortasına kadar getiriyor. Edge arkasına geçip rakibinin tutuyor kafasından ve Edge-O-Matic! Edge hareketi başarıyla tamamlıyor, Cena yerde hareketsiz bir şekilde yatıyor. Tuşa gidiyor Edge, 1... 2....

Cena atıyor. Edge ayağa kalkıp köşeye geçip, Spear için beklemeye koyuluyor. Cena ise ağır ağır doğrulmaya başlıyor. Edge ise köşede Spear için kendini yiyip bitiriyor resmen. Cena arkasını döndüğü anda Edge koşmaya başlıyor ama Cena çekiliyor! Edge köşeye girişince Cena onu doğrultup Back Body Drop pozisyonuna alıyor ve başarılı! Edge yerde yatarken, Cena ise taunt için hazırlık yapıyor. You Can't See Me yapıyor ardından iplerden sekiyor ve Five Knuckle Shuffle! Edge şimdi ayağa kalkıyor, Cena onu Attitude Adjustment pozisyonuna almayı deniyor ama Edge onu arkasına atmayı başarıyor ve Cena'nın karnına bir tekme çakıp Edgecution! Cena yere yığılıyor, Edge ise Spear için beklemeye koyuluyor, Edge köşede Spear için taunt yaparken, Cena yavaş yavaş doğruluyor. Cena arkasını döndüğü anda Edge'den harika bir Spear! Edge hemen tuşa gidiyor, 1.......2..........

3!

Kazanan ve Bir Üst Tura Yükselen: Edge

Edge kazanıyor! Seyircilerden kendisine yuhalamalar var. Cena kendini ring dışına atarken, Edge ise galibiyetini kutluyor. Edge ringde gövde gösterisi yaparken bizde reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda bir odada elinde gaz lambasıyla Damian Priest var. Hemen yanındaki sandalyede Bray Wyatt sallanırken, Samuel Shaw demir merdivene dayanmış bir şekilde bıçağını biliyor.

Damian Priest: House of Truth'a bir mesajımız var-

Arka taraftan boğazlanırcasına bir kadın çığlığı yükselince Priest o tarafa bakıp pis bir şekilde gülümsüyor. Tekrar kameraya dönüyor.

Damian Priest: Her zamanki haylazlıklar. Truth Martini, cüretini takdir etmekle beraber bazı şeyleri tam anlamıyla kavrayamadığını düşünüyorum. Ne sen ne ekibin Postmortem'le savaşamazsınız. Üstümüze cücelerini salarak ne başarmayı amaçlıyordun? Eğer oyun sahanıza biz girersek, bütün bunların kadınlar ve alkolden öte olduğunu anlarsın. Bizde limit yok. Elimize düşerseniz, olacakları tahmin bile edemezsin. Kan, işkence ki bunu Hunico çok iyi biliyor ve belki tecavüz. Evet, yanınızdaki minik şekerlemeden haberimiz var.

Shaw tehditkar bir şekilde kameraya bakıyor.

Samuel Shaw: Leşinizi çıkaracağız. Bu gece Wyatt, Orton'ı paket ederek Global Insanity Series'te bir adım daha atacak. Ve sonra sıra minik arkadaşlarınızla ilgilenmeye gelecek. Çobanınız olmamıza izin verin ki size güzel bir son yazalım.

Shaw ifadesiz bir şekilde kameraya bakarken rahatsız edici sessizliği sadece Wyatt'ın sandalye gıcırtıları bozuyor.

VOICES!

Randy Orton girişte görünüyor ve soğukkanlı bakışlarla ringe ilerliyor.

Orton içeri girdiğinde çevresine şöyle bir baktıktan sonra köşeye çıkıp klasik pozunu veriyor. Ardından ringe iniyor ve girişe bakıyor.

Işıklar sönüyor!

Siren sesiyle ışıklar tekrar açıldığında Orton'ın tam karşısında Bray Wyatt var.

Wyatt'la Orton bakışırken ring kenarında Postmortem'in üç unvanını da tutan Samuel Shaw ve Damian Priest, Orton'ı süzüyor. Shaw ani bir hamle yapsa da Orton olduğu yerde zıplayarak kurtuluyor. Hakem, Shaw'ı uyarıyor. Ardından zili çaldırıyor.

Global Insanity Series
1. Grup Çeyrek Final
Randy Orton vs. Bray Wyatt

*R-K-O! R-K-O!

Orton hiç beklemeden öne atılıyor ve Wyatt da aynı şekilde karşılık veriyor. Orton rakibinin kolunu yakalayıp çevirse de Wyatt bileğine basıp diz çöktürdüğü rakibine Uppercut çıkararak kıskaçtan kurtuluyor. Orton'a yumruk sallıyor- Orton kolunun altından sıyrılıp Wyatt'ın karnına bir tekme oturtuyor ve DDT! Orton ayağa kalkıp Shaw ve Priest'e göz kırpıyor ve yerdeki Wyatt'ı kaldırı- Wyatt'tan Jawbreaker! Orton çenesini tutarak gerilerken Wyatt karnına Knee Lift vurduğu Orton'ın kolunun altına giriyor ve yüklenip Suplex Throw! Orton sırtını tutarak yerde kalırken Wyatt yanına gidip elini bütün gücüyle ağzına sokmaya çalışıyor. Orton nefes nefeseyken hakem alıyor Wyatt'ı onun üstünden. Orton kalkamadan iplerden sekip Big Boot geçiriyor ve yere yıktığı rakibinin bir eliyle burnunu bir eliyle ağzını tıkayarak soluk alışverişini engelliyor. Orton nefes alamadan çırpınırken Wyatt keyifle gülümsüyor ama Orton bir süre sonra itiyor onu üstünden ve tekrar üstüne gelen Wyatt'a Scoop Slam! Wyatt, Spider Walk'a kalkıp tekrar ayaklandığında Orton'dan bu kez de gelişine Clothesline! Olumlu reaksiyon altında tuşa gidiyor, 1.....2.........

Wyatt atıyor! Orton onu Chinlock'a alırken ring dışındaki Shaw ve Priest'i gözünden ayırmamaya dikkat ediyor. Wyatt yavaş yavaş doğruluyor bundan faydalanarak ve bacağını çelmelediği rakibini Russian Legsweep ile yere seriyor. Wyatt sürünüp iplere tutunarak ayağa kalkıyor- kalkar kalkmaz da Orton'ı tepesinde buluyor, Corner Clothesline! Orton iplerden sekiyor- Wyatt'tan Back Body Drop- ama Orton ayakta ve RKO- Wyatt onu itiyor ve iplerden sekip Orton'a gelişine Running Crossbody! Wyatt şimdi rakibinin üzerine çıkıp boğazını sıkmaya başlıyor. Orton Headbutt'la uzaklaştırıyor onu. Wyatt yüzünü tutarak gerilese de kalkmak isteyen Orton'ın karnına bir tekme attıktan sonra kolunun altına giriyor ve Snap Suplex! Tuşluyor, 1.....2.....Orton attı. Wyatt onun tam ensesine bir dirsek darbesi vurduktan sonra Back Suplex pozisyonuna kaldırıyor ve çevirerek Gutbuster! Wyatt şimdi yerdeki Orton'ın tam boğazına Giullotine Leg Drop'ı indiriyor ve tuşluyor, 1.....2......

Orton attı! Wyatt onu direkt kaldırıp Sister Abigail için tutmak istiyor- Orton ondan sıyrılıp üzerine gelince suratına Dropkick'i oturtuyor! Wyatt ağzını tutarak köşeye gerilerken Orton üzerine koşuyor ve Avalanche! Şimdi Wyatt'ı kendine çekerek Clothesl- Wyatt bir anda kolunun altına girip zıplatıyor onu ve Uranage! Üzerine iplerden sekip Running Senton- Orton dizini koydu ve Roll-Up! 1.....2......Wyatt kurtuluyor ama üzerine gittiği Orton onu Drop Toe Hold'lıyor ve büyük destek altında Orton Stomp'a hazırlanıyor: Sol bacak, sağ bacak, sol kol, sağ kol. En son baş kısmına gelince ring dışındaki Postmortem'e gülümsüyor ve tam kafasına sertçe basıyor! Wyatt acıyla kıvranırken Orton onu Inverted Headlock Backbreaker'a alıyor- Wyatt aniden dönüyor arkasını ve iplere ittiği Orton'ı şok bir Lariat'la yıktıktan sonra tam göğsüne Elbow Drop indiriyor. Wyatt, Orton'ı tutup ring dışına gönderiyor. Shaw ve Priest'in arasında kalkmaya çalışan Orton'a koşuyor ve son hızla Uppercut! Çenesine yediği yumruğun etkisiyle arkaya düşen Orton kafasının arkasını bariyerlere vuruyor ve yerde kalıyor. Wyatt kaldırırken Orton'ı işaret ederek Shaw'a bir şeyler söylüyor. Shaw işaret parmağını Orton'ın boğazına dayayarak kesme işareti yaptıktan sonra Wyatt rakibini içeri gönderiyor ve kendisi de dönüyor- RKO! RKO! Wyatt dalga geçmenin bedelini ağır ödedi! ORTON TUŞLADI, 1.......2........

EL İPLERDE! Orton bunu görünce yere tükürüp Punt Kick için köşeye geriliyor. Wyatt yerde kalkmaya çabalarken Orton odaklanmış bir şekilde bakıyor, başını kaldırır kaldırmaz koşuyor ve PUNT KI- Wyatt çekiliyor yoldan ve güreş şortundan tutup sertçe asılarak Orton'ı boyun üstü yere düşürüyor. Çok kötü vurdu boynunu Orton! Hakem X işareti yapmaya hazırlanarak sağlıkçıları çağıracakken Wyatt hakemi sertçe itiyor ve Orton'ın üstüne çıkıyor ve Crossface'i bağlıyor, Daniel's Scream! Orton mücadele ediyor... çırpınıyor ama pes etmek için elini yere götürüyor ve...

..bir korna sesi her şeyi bölüyor!

Wyatt hareketi bırakıp girişe dönerken Truth Martini'nin dev resminin kaportasına basılı olduğu bir Low Rider son hızla gelip arkadan çarparak Wyatt'ın sallanan sandalyesini uçuruyor. Shaw ve Priest kemerleri yere fırlatıp kavgaya giderken Wyatt da ringden inip spiker masasından kaptığı sandalyeyi Shaw'a atıyor. Shaw havada kapıp rakiplerin üzerine giderken Wyatt ringe girip kavga tarafını izliyo- RKO! RKO'YU VURDU ORTON VE TUŞ, 1....2.............

3!

Kazanan ve Yarı Finale Çıkan: Randy Orton

Zil sesiyle Shaw ve Priest arkalarını dönerken Low Rider ustaca bir U çizerek rampada ilerliyor ve tekrar gözden kayboluyor. Orton, Postmortem ringe dalınca hızlıca iniyor ringden ve sırıtarak seyircilerin arasında kayboluyor. Shaw ve Priest, bir yerdeki Wyatt'a bir rampada kaybolan Low Rider'a bakarken arenada Voices yankılanıyor.

Arka alanda Paul Heyman'ı hararetli bir şekilde görevli ile tartışırken görüyoruz.

Paul Heyman: Hey anlamıyorsun. Ne Ekmek ne de başkası. Bize Patrick Allen lazım. Hem de bugün lazım.

Görevli: Demin dediğim gibi beyefendi, Bay Allen bugün sizinle ilgilenemeyecek kadar yoğun.

Paul Heyman: İş başa düştü demek.

Heyman, Allen'ın odasına gitmek üzere ayrılmak istiyor ancak görevli onu tutuyor. Heyman bunun üstüne görevliyi itiyor, fakat görevlinin sırtı birine çarpıyor.

Luther Reigns: Demek Allen bu.

Görevli hayır diyemeden Reigns onu alıyor ve duvara fırlatıyor! Görevli yere yapışır yapışmaz tekrar kaldırıyor ve duvara yaslayıp yüzüne seri yumruk darbeleri indiriyor. Şimdi bilincini kaybeden adamı kaldırıyor ve yanındaki techizat masasına Powerbomb ile fırlatıyor. Heyman memnun olmuş bir şekilde Reigns'e bakarken ringe dönüyoruz.

Kameralar ringe dönüyor ve ringin içinde Drew McIntyre maçına hazırlanıyor ve rakibini bekliyor. Fakat bir anda ışıklar kapanıyor ve kalp atışları sesleri duyulmaya başlıyor!

DEMON KING!

DEMON KING GİRİŞTE GÖZÜKÜYOR! Mükemmel bir destek var. Balor giriş şovunu gerçekleştirerek ağır adımlarla ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve rakibine bakıyor bir süre ardından sürünerek kendi köşesine geçiyor. Hakem son hazırlıkları yapıyor ve maçı başlatıyor.

Drew McIntyre vs. "Demon King" Finn Balor

Zil çaldığı gibi Balor dropkick ile rakibinin üstüne uçuyor! Drew kenara yapışıyor. Balor geriliyor ve bir dropkick daha geçiriyor. Ardından bir kere daha! Drew yere yığılıyor. Balor onu tutuyor ve 1916 pozisyonuna almaya çalışıyor fakat Drew ittiriyor. Balor geriye düşer gibi oluyor. Drew ona koşuyor fakat Balor sıyrılıyor ardından arkasını dönen Drew'a slingblade! Drew düşüyor fakat yine kalkıyor Balor'dan bir slingblade daha! Şimdi hızlıca ayağa kalkıyor ve köşeye geçerek Drew'un kalkmasını bekliyor. Drew yavaştan kalkmaya çalışıyor, ringin kenarına tutunuyor fakat Balor dropkick ile üstüne atlıyor. Drew sırtını ringin kenarına çarpıyor ve çarpmanın verdiği etki ile öne düşüyor. Balor hızlıca koşuyor ve ringin kenarına çıkıyor. Yerde yatan Drew'a bakıyor bir süre ardından Coup de Grace için ayarlıyor kendisini ve atlıyor! Coup de Grace!

Fakat Drew sıyrılıyor! Balor boşluğa atlıyor. Balor yine de dengesini kuruyor ve arkadan kendine doğru gelen Drew'a pele kick geçiriyor! Drew iplere doğru düşüyor. Balor şimdi ona doğru koşuyor fakat Drew'dan çok ani bir Glasgow Kiss! Balor yere yapışıyor resmen! Drew rakibini kaldırıyor ve powerslam! Balor yerde yatıyor. Drew ayağa kalkıyor ve Balor'ı kaldırmaya çalışıyor. Fakat Balor bir anda Drew'a çelme takıyor ve dengesini kurmaya çalışan Drew'a enzuigiri! Drew sendeliyor. Balor şimdi geriliyor ve yine dropkick ile yıkmaya çalışıyor fakat Drew sıyrılıyor ve bir Glasgow Kiss daha! Ardından geriliyor ve CLAYMORE! Balor uçuyor resmen tekmenin etkisiyle! Drew kip up yapıyor ve kalkıyor! Seyircilerden destek alıyor bu hareketleri. Drew hızlıca yerde yatan Balor'ı kaldırıyor ve Future Shock DDT! Drew tuşa gidiyor, 1.......2.........

Balor atıyor! Drew resmen inanamıyor ve hayret içinde etrafına ve hakeme bakıyor. Drew şimdi sinirle yerde yatan Balor'a bakıyor. Ardından ringin kenarına geçiyor ve Balor'a bakarak kükrüyor. Balor yavaştan kalkıyor. Arkasını dönüyor ve Claymore- Fakat hayır! Balor slingblade ile yıkıyor rakibini! Drew şimdi kalkıyor ve Balor'a doğru koşuyor fakat dropkick! Drew sırtını köşeye vuruyor ardından yere düşüyor. Balor koşarak ringin kenarına çıkıyor. Mükemmel bir destek var. VE COUP DE GRACE! Balor tuşa gidiyor, 1............2..............

3!

Kazanan: Finn Balor

Demon King ilk sınavından zorlanmadan geçiyor. Balor kalkıyor ve ringin ortasında tauntunu atıyor. Ardından dirsekliğinden küçük yırtık bir kağıt parçası çıkartıp ringin ortasına bırakıyor. Balor ringden iniyor ve seyirci desteği eşliğinde arka alana gidiyor. Kamera kağıt parçasına yaklaşıyor. Üstünde "büyük salonda" yazıyor.

Kameralar ringe dönüyor ve Drew McIntyre ayaklanmaya başlıyor. Drew üzgün bir şekilde seyircilere bakıyor. Seyirciler gösterdiği performanstan dolayı ona destek veriyor. Drew ringden iniyor ve bıkmış bir surat ifadesiyle arka alana giderken kameralar kapanıyor.

Kameralar arka alana kantin gibi bir alana gidiyor. Kameralar içeriye doğru yaklaştıkça masada tek başına oturan bir adam görüyoruz. Bu Brodie Lee! Brodie Lee dolapların önünde oturmuş çantasından bir şey çıkartıyor. Bu alüminyum bir yemek kabı, kabın kağıdını açıyor ve plastik kaşığını çıkartıp aşkla önünde duran paça çorbasına bakıyor. Tam kaşığını daldırdığı sırada odaya birisi giriyor.

Bu Dalton Castle! Castle içeriye giriyor ve Brodie Lee'nin karşısına dikiliyor. Lee bir süre boş bir şekilde karşısında duran Castle'a bakıyor.

Dalton Castle: Kıllı kişi! Sonunda bulabildim seni. Neredeydin? 1 saattir seni arıyorum.

Lee tepki göstermiyor ve yemeğini yemeye başlıyor.

Dalton Castle: Her neyse. Postmortem'i yendik fakat bir eksik var. Şuan belimizde bir kemer göremiyorum. Güçlerimizi birleştirip bir kere yenmişsek, neden bir kere daha yenmeyelim? Hem kaderlerimizin bir yazılı olduğunu söylemiştim. Kaderimizde o kemerleri almak var.

Lee bir yandan çorbasını içerken bir yandan konuşmaya başlıyor.

Brodie Lee: Bak bilader sana şuan diyeceklerimi sadece bir kez söyleyeceğim. Bu hayatta çok az şeye değer veririm ve tırım onlardan biriydi. Ben bir tır şoförüyüm hayatımı yıllarca bu şekilde devam ettirdim ve buraya geldiğimden beri gerçek mesleğime zarar verecek onlarca şey yaşandı. İntikamımı aldım ve bu iş bitti. Benden bu kadar.

Castle hayalkırıklığına uğramış bir şekilde bakıyor.

Dalton Castle: Tırına değer mi veriyorsun? Eğer değer veriyor olsaydın basit bir galibiyet seni doyurmazdı. Kemerlerin ikimiz için de daha iyi olacağını bize şöhret ve para getireceğini ve paranın da sana yeni bir tır bana ise oğlanlarımı geri getireceğini anlardın. Sanırım sana gerektiğinden çok güvenmişim. Aslında biliyor musun o maçta beni yüzüstü bıraktığın zaman anlamıştım. Oğlanlarımı gasp eden Frederick Babinski'den intikam almak için çıkacağım bu intergalaktik yolda yeni yoldaş seçimlerimde daha dikkatli olacağım. Belki de Obi Wan Kenobi ile buraya geri dönerim ha? Ya da Chancellor Palpatine ile anlaşıp dark side'a da geçmeyi düşünebilirim. Oğlanlarım için bunu hiç d-

Lee bir anda çorbasını bırakıyor.

Brodie Lee: Sen az önce ne dedin lan?

Dalton Castle: Daha dikkatli olacağımı söyledim.

Brodie Lee: Hayır, hayır! Ondan önce...

Dalton Castle: Kemerin bize şöhret ve para getireceğini ve paranın da sana yeni bir tır bana i-

Brodie Lee: Sonunda duymaya değer bir şey!

Lee bir anda doğruluyor ve Castle'ın alnının ortasından öpüyor. Castle yadırgamış bir şekilde olanları anlamaya çalışırken Lee kenara bıraktığı paça çorbasını alıyor ve Castle'a uzatıyor.

Brodie Lee: Bu teklifi çok kişiye yapmam. Bu ikram bizim bozulmayacak ittifakımızın tescili olsun. Ayrıca son zamanlarda virüsler kol geziyor bunu iç hiçbir şey olmaz.

Castle çekimser bir şekilde çorbayı alıyor. Lee yemesini bekler gibi bakıyor. Ardından kenardan kendisi kaşığı alıp çorbaya daldırıyor ve zorla Castle'ın ağzına sokmaya çalışıyor. Castle geri çekilmeye çalışıyor ve hayır diyor fakat ağzı kapanmadan Lee kaşığı ağzına sokuyor.

Brodie Lee: Hadi sana ana afiyet olsun. Tır olmayınca okul servisi işine başladım geçici süreliğine. Çocuklar beni bekler.

Castle acı çeker gibi ağzı kapalı bir şekilde ona gülüyor. Lee ortamdan ayrılıyor. Kameralar o sırada Castle'ı çekmeye devam ediyor. Brodie Lee ayrıldığı gibi Castle kenarda duran çöp kutusuna koşuyor ve ağzındaki çorbayı içine boşaltıyor. Kamera iğrendiğini ifade eden bir suratla bakan Castle'ı çekerken reklamlara gidiyoruz.

Main Event'deyiz.

House of Truth ekibi tam takır girişte! Rey ve Hunico hariç herkes rampada duruyor. Janela ile Morgan yan yana ilerlerken Martini ve Jacobs da onların arkasından ilerliyor. Şimdi ekip ringe giriyor. Janela ve Martini mikrofon alıyor ve öncelikle Janela konuşmasına başlıyor.

Truth Martini: Sanırım Main Event'e rezervasyon yapmamız pek hoşunuza gitmemiş gibi.

Seyirciler yuhalarken Janela cevabını almışcasına gülüyor.

Truth Martini: Sorun yok. Emin olun neden olduğunu görünce bir nebze sevineceksiniz. Söz sende Joey.

Janela, Martini'ye teşekkür ediyor ve kemerini omuzuna sabitledikten sonra devam ediyor.

Joey Janela: Kaç zamandır buralardayız Truth? Kaç kişiyi bu ring zeminin altına gömdüm, kaç kişiye karşı omuzumdakini korudum, kaç defa şovu kapatan adam oldum? Sayamıyorsun değil mi? Sayamıyoruz! Çünkü s***iğimin şeyleri çok fazla! İşte bizi harekete geçiren şey bu oldu. Daha fazla ne yapabiliriz, daha ne kaldı?

Janela seyircilere ve ringdekilere bakıyor.

Joey Janela: TEK BİR ŞEY KALMIŞTI! Sadece tek bir şey... Ve o da geçtiğimiz günlerde halloldu. Baylar ve bayanlar, size uzun zaman sonra duymuş olacağınız en güzel haberi veriyorum.

Janela duraksıyor.

Joey Janela: SİZE SPRING BREAK'İ VERİYORUM!

Jacobs hariç ringdeki herkes sevinçten kudururken Martini devam ediyor şimdi.

Truth Martini: Tarihin en iyi şovlarından birine hazır olun ve uçak biletlerinizi şimdiden New Jersey'e alın. Asbury Park'da, Joey'nin yuvasında büyük bir tarih yazacağız. Nasıl mı? Bay Allen'dan aldığımız özel izin ile şovu bizzat Janela ve ben yürüteceğiz. The Clusterf*** Battle Royal'den tutun, Janela'nın rakibine kadar... Sahi senin rakibin demişken, son gelişmeler ne Joey? İzleyenlere güzel haberi vermek ister misin?

Joey Janela: Birkaç gündür Stone Cold Steve Austin ile anlaşmaya çalışıyorum. Eğer buraya tekrar çıkacak g*tü kendinde bulabilirse neden olma-

Luther Reigns ve Heyman girişte! HoT ekibi şaşkın. İkili rampada duraksıyorlar.

Paul Heyman: Ne kadar güzel, peki ya Luther Reigns? Yanınızdaki elemanın resmen gasp ettiği maçın telafisini düşündünüz mü?

Joey Janela: Sakin ol babalık. Öncelikle burada büyük bir gösteriyi böldün... Yanındaki yaratığın meselesine gelirsek ise elimden gelen bir şey yok. Ekmek bu konuda net.

Heyman ve Reigns sinirden kuduruyorlar bu durum sonrası.

Paul Heyman: Sanırım anlamakta güçlük çekiyorsunuz Bay Janela. Biz sizden bir telafi hamlesi istemiyoruz, emrediyoruz.

Bu laf üzerine ringdeki herkes şaşkına dönüyor. Martini mikrofonu yaklaştırıyor.

Truth Martini: Paul, burayı neresi sanıyorsun? Burası benim evim, Truth'un evi! Koca k*çın yanındaki elemanın yanındayken güvende olabilir ancak biraz daha lak lak edersen bu durum da geçersiz olacak. Şimdi gidin ve derdinizi Ekmek'e anlatın.

Martini mikrofonu indiriyor. Paul Heyman konuşacak gibi oluyor ancak birisi onu engelliyor. Bu Reigns! Mikrofonu ondan alıyor.

Luther Reigns: TEK BİR KELİME... TEK BİR KELİME DAHA ET VE SENİ TEKRARDAN FELÇ EDEYİM P*Ç KURUSU.

Martini buz keserken Reigns ve Heyman ikilisi ringe giriyor. House of Truth ekibinin karşısına dikiliyorlar.

Luther Reigns: Siz beyinsiz insan yığınları aylardır konuşuyorsunuz. Ama kimsenin umurunda değil. Senin karı tüccarı tavırların, yanındaki uzun saçlı p*çin gerçekleştireceği organizasyon... Kimsenin umurunda değil! Ama benim umurumda olan bir şey var. Üyeniz olan çanta sahibi p*ç, benim ana kemer şansımın içine s*çtı. Bunun bir bedeli olmalı. Ve Tanrı şahidim ki bunun bedelini hapiste gördüğüm işkencenin iki katıyla yaşatacağım.

Jimmy Jacobs pişkin bir ifade ile Reigns'e bakıyor. Martini ve Janela kendi aralarında bakışıyor o sırada. Martini tırsarak devam ediyor.

Truth Martini: Anlıyorum Reigns... Ancak dediğin iki şeyi aynı anda sana sağlayamam. İstediğin şey resmen kemer şansı ve aynı anda Jacobs ile karşılaşmak.

Luther Reigns: Jacobs'la karşılaşmak mı? Hayır, hayır, hayır. Bu bedeli sadece o ödemeyecek. Bu bedeli onun yüzünden siz de ödeyeceksiniz. Çünkü istediğim şey Joey Janela ile onun omuzundaki kemer için karşılaşmak.

Arena tempo tutarken Martini kaskatı kesiliyor. Janela ise soğukkanlılığıyla mikrofonu yakınlaştırıyor kendisine.

Joey Janela: Aramızda 20 cm'den daha fazla var a**** koyayım. Sence kendi ölüm fermamı mı imzalayacağım? Cevabım kesinlikle... s*ktir git.

Reigns öfkeden deliye dönüyor. Heyman onu sakinleştirmek istiyor ancak pek yardımcı olamayacak gibi. Reigns kravatını gevşetiyor fakat Jacobs pişman bir şekilde kendini öne çıkarıyor! Herkes şaşkın.

Jimmy Jacobs: Sanırım bu şovda bir House of Truth üyesi olarak benim de ciddi yetkilerim var... Evet... Öfkeni anlıyorum Luther. Yaşadığın o şey için beni suçluyorsun. Aslında haksız da sayılmazsın. Demek bedel ödetmek istiyorsun, demek intikam istiyorsun. Demek lanet olası bir maç istiyorsun! O zaman bunu oldu bil koca adam. Bu iş şuandan itibaren resmi!

Jacobs, Luther'a yaklaşıyor ve face to face yapıyorlar.

Jimmy Jacobs: Çünkü Spring Break'de sen...

Jimmy Jacobs: Ve Joey Janela World Heavyweight Championship için karşılaşacaksınız. Hem de Falls Count Anywhere Match!

Herkes şok içinde kalırken Reigns, Janela'yı yiyecekmişcesine inceliyor. Janela ve Martini şaşkınlıktan donmuş bir şekilde Jacobs'a bakarken şov sonlanıyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:30   #2
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2159
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1056731
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1056731

Nedenler güzel. Takipte oluruz.
imza

Styles Clash & Aschentef

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:32   #3
Loup À Crinière
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 684
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 247994
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 247994

Ön sıralardan yerimizi alalım.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:33   #4
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Recluse, Wyoming
Konular: 848
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Dexter Lumis
Rep Puanı: 219533
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

House of Truth'tan Dev Duyuru!
imza

RPG

Dexter Lumis & Karrion Kross

GWA - Debut:10 Temmuz 2019
Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion
GWA Champion
GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:33   #5
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OOOH YEAH!
Konular: 1177
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1363153
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1363153

Dev duyurumuz ile alandayız.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)

Discord : FB4Life#2257

YO YO YO YO

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:34   #6
god bless suffering
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 300
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 206870
Rep Derecesi: LeonardoAraujo isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 206870

Buralarda olurum.
imza
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:34   #7
#whatsyourlocation

Nereden: Recluse, Wyoming
Konular: 848
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Dexter Lumis
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Antonio Cesaro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dev duyurumuz ile alandayız.
1.68.
imza

RPG

Dexter Lumis & Karrion Kross

GWA - Debut:10 Temmuz 2019
Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion
GWA Champion
GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:35   #8
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 607
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 68411
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68411

Takipteyim.
imza
RPG Karakteri
Bray Wyatt
Finishers
Sister Abigail
Daniel's Scream
Başarılar
1 kez Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
1 kez Oceans Şampiyonu
1 kez Kıtalararası Şampiyon
2019 Trash-talker of the Year Slammy Award
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:38   #9
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 460
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 125973
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 125973

Nedenler etkileyici, takip ederim.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 25-02-2020, 21:40   #10
hoopstr
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 500
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
RPG Karakteri: Shawn Michaels
Rep Puanı: 677190
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bogi Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 677190

Oooo Cena'yı yenip tura atladığım şov buymuş.
imza

"Until the next time #mambaout"

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil