GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-08-2017, 01:09   #1
Best of Paigelove World
The Captain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Türkiye
Konular: 77
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 99
Rep Derecesi: The Captain Boss Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
The Captain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Captain Boss The Captain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 99

Standart 17 Ağustos Depremi

18 yıl önce bugün,saat gece suları 03.02'de Marmara Bölgesi'nde olmuş deprem,tüm ülkeyi yasa boğmuştu.Ülkemizin afetten felakete dönüşen depremin olduğu,türk halkının en acılı,en yaslı günlerinden birisidir.bilanço çok ağırdır,resmi açıklamalara göre şöyledir:

ölü sayısı: 16 bin 899
yaralı sayısı: 23 bin 781
sakat kalan: 505
yıkılan ve ağır hasarlı bina: 16 bin 649
orta hasarlı konut: 90 bin 536
orta hasarlı işyeri: 14 bin 133
az hasarlı konut: 102 bin 822
az hasarlı işyeri: 13 bin 344
prefabrik talep sayısı: 43 bin 264
dağıtılan prefabrik sayısı: 40 bin 786
prefabrikte yaşayan nüfus: 147 bin 120

biz hala unutmadık,unutmamamız gerekir.

imza

Önceki nick : mstclk7

İnstagram

WWE Edge
WWE Roman Reigns
WWE Dwayne ''The Rock'' Jhonson
WWE Divas Paige

The Captain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:10   #2
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 904
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 196551
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 196551

Olduğunda 3 yaşındaydım, 3 yaşında bir çocuğa yaşadıklarını unutturmayacak kadar büyük bir felaketti. Umarım bir daha yaşanmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:16   #3
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Madıköy
Konular: 68
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 206730
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caligula Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 206730

Ders almadığımız için en çok pişman olduğumuz tarihi olay olacak bu deprem.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:17   #4
In Memory of Tugay K.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5537
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 133823
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Türkiye'nin başına gelmiş en kötü, en karanlık günlerden birisi. 17 Ağustos'u unutmayın, unutturmayın. Bilgili olun, bilinçli olun ve önlem almayı aklınızdan çıkarmayın. Bunun dışında hayatını kaybedenleri rahmetle anıyor, huzur ve sukûn içinde yatmalarını diliyorum. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın diyorum ama yine de önlemleri ihmal etmeyin ne de olsa bir doğal afet.
imza

Konu Quiet Riot tarafından (17-08-2017 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:22   #5
El Tigre
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1814
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 105016
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 105016

Özellikle o zamanın iktidarına çok büyük oranda zarar veren bir olaydır. Türkiye'nin alt yapısı bakımından en iyi şehri olması gereken İstanbul'un hemen yanında, hatta biraz da içinde olmuş çok talihsiz bir olay. Daha 1 yaşındaydım ve Gölcük'te, tam da merkezdeydim. Allah korumuş ailemden çok şükür hiç kimseyi kaybetmedim. Umarım bir daha böyle olaylar yaşanmaz. Umarım evleri yapan inşaat firmaları daha fazla kâr etmek açısından deniz kumu kullanmaya çalışmazlar. 17 Ağustos Depremi'nin yaşattığı vicdan azabı onlara yeter diye düşünüyorum.

Edit: Ayrıca ben bilmiyorum, ailem genellikle anlatırdı. Ölü sayısı da hiç öyle denildiği gibi 17 bin dolaylarında değilmiş. İnsanlar doğal afet olup vergiden muaf tutulacaklarından dolayı zamanın hükûmeti ölü sayısını 20 binin altına indirmiş. Annem anlatırdı, ona göre rahat 50 bin kişi vefat etmiş. Tabii kaybolanlar da var. Allah bir daha yaşatmasın o günleri.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği

Konu Super Disaster tarafından (17-08-2017 Saat 02:00 ) değiştirilmiştir.
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:39   #6
Şükran'ın Oğlu
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 507
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 55065
Rep Derecesi: Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ghostface Killah Ghostface Killah isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 55065

3 yaşındaydım, olayı hayal meyal da olsa hatırlıyorum. Şu, Çanakkale'nin meşhur Cumhuriyet Meydanı'nda yattığımızı hatırlıyorum. Allah ölenlerin mekanlarını cennet, ölenlerin yakınlarına da sabır versin. Şu son zamanlarda olan depremlere de bakarak, acaba yeni büyük bir deprem de yakınlarda mı diye sormuyor değilim.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

NIPSEY HUSSLE FOREVER

THE MARATHON CONTINUES

Alıntı dtbenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzide modlarımız ve bir o kadar güzide(!) güreş vizyonları olmasa bu forum ne hallerde olurdu acaba? Arkadaşım yazayım yazmayım düşünüp durdum ama forumda -haklı olarak- Meltzer'e sallayıp güreş izleyicisi olmak yerine şirket avukatlığına savunmanın tezatlığını hesaplayabilmek güç. Allah size akıl fikir ihsan etsin demekten başka aklıma bir şey gelmiyor. Bir kere de yerden yere vurduğunuz meltzer yobazının wwe savunan yan çarı olmayın. Adam en azından bu pr için para alıyordur. Sizin bu saçmalamalarınızın size maddi bir getirisi de yok. Cidden yazık.

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/

Eski Nick: thefunkyhomosapien
Ghostface Killah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:41   #7
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2924
Favori Güreşçisi: Otis Dozovic
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 288107
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 288107

Çok büyük bir felaket, çok büyük bir acı. Ölenlere rahmet, yakınlarına ise baş sağlığı diliyorum. Bu bir gerçek ki bu felaket bizlere hiçbir şey öğretmemiş.
imza

let everything happen you
beauty and terror
just keep going
no feeling is final
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:44   #8
part-timer.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1375
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 11398
Rep Derecesi: Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gentleman Villain Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11398

Aşırı kötü bir olay ya. Deprem şu hayattaki en çok korktuğum şeylerden birisidir. İnanılmaz kötü. Ölenlere rahmet diliyorum. Umarım bu büyük felaket insan hayatına önem vermeyen firmaların gözünü açmıştır. (Bu firmaların gözlerinin baştan açık olmaması asıl rezalet)
imza
blue is the colour, football is the game #CFC
Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 01:47   #9
In Memory of Tugay K.

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5537
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı thefunkyhomosapien Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
3 yaşındaydım, olayı hayal meyal da olsa hatırlıyorum. Şu, Çanakkale'nin meşhur Cumhuriyet Meydanı'nda yattığımızı hatırlıyorum. Allah ölenlerin mekanlarını cennet, ölenlerin yakınlarına da sabır versin. Şu son zamanlarda olan depremlere de bakarak, acaba yeni büyük bir deprem de yakınlarda mı diye sormuyor değilim.
Komik gelebilir ama ben de 6,5 yaşındaydım işte okula hazırlanıyordum Eylül'de gidecektim. Kardeşim benden 3 yaş küçük ve çok kötü bir şekilde ağlamaya başlamıştı canını yaktığını düşündüğümden dolayı annemden azar işitip bir tane de sille yemiştim. Çocuklarda tıpkı hayvanlar gibi ilk o zaman anlamıştım. Depremi sezebiliyorlar.
imza

Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 10:43   #10
The Lost Boy
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul.
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5106
Rep Derecesi: texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın.
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
texasrattlesnake texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5106

Çok kötü bir olay.Ölenler huzur içinde yatsın,devlet önlem alsın ki bir daha böyle olaylar yaşamayalım.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil