GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-02-2020, 23:12   #1
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1813
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 594260
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 594260

Standart RPG: Kasaba

Tipton, West Midlands, England, UK - Akşam saatleri...

Kameralarımız açıldığında etrafta koşan iki çocuğun başka bir çocuğu kovaladığını görüyoruz. En sonunda kovalamaca son buluyor. 2 çocuk kovaladıkları kişiyi yakalayıp yerde hırpalamaya başlıyorlar. Sert bir biçimde tekme atarken birden bir araba yanaşıyor. Araba yanaştığı an çocukları kaçmaya başlıyor. Dayak yiyen çocuk ise hafif hafif toparlanmaya başlıyor. Suratındaki kanı eliyle siliyor. Bu sırada kapı açılıyor ve Cody Rhodes iniyor. Cody bir süre çocuğa bakıyor ardından ise bir mendil veriyor. Çocuk mendille ağzını siliyor. Cody çocuğa ismini soruyor ve Mete olduğunu öğreniyor. Türk bir ailenin mülteci evladıymış.

Mete: Sen...

Cody Rhodes: Evet ben düşündüğüm kişiyim fazla heyecan yapmana gerek yok. İmza ister misin?

Mete: ITA senin kıçına tekmeyi patlatmıştı!

Cody biraz asabileşiyor fakat belli etmeden devam ediyor.

Cody Rhodes: Siz ufaklıklar gerçekten komik olabiliyorsunuz. Şunları al ve bu kasabada bulunan her duvara ITA'nın ne kadar büyük bir şerefsiz olduğunu yaz. 100 dolar yeterli olur mu?

Çocuğun gözleri kocaman açılıyor. Tek kelime söyleyemiyor. Hızla sprey ve parayı alıyor. Cody kafasını okşuyor.

Mete: Efendim, siz mükemmel bir adamsınız. A**na koyayım ITA denen herifin.

Bu sırada birden koşarak birisi kamera önüne doğru fırlıyor. Bu Roderick Strong!?

Roderick Strong: Roderick Strong buradaydı ve tüm insanlığa yardım etti. Her zaman da sizinle olmaya devam edecek. Tüm teşekkürlerinizi en içten ricalarımla karşılıyorum ve hepinize mutlu bir yaşam diliyorum. Roderick Strong herkesin kahramanı ve dostu.. hepinizi çok seviyo-

Cody Rhodes: Noluyor lan? Senin ne işin var burada?

Roderick Strong ve Cody Rhodes birbirlerine bakıyorlar...

Roderick Strong: Pardon, gerçekten pardon. Bir yanlışlık olmuş olmalı. O zaman gideyim mi ben? Şey, taksi parası var mı acaba?

Cody Rhodes cebinden cüzdanını çıkartıyor. Tam para çıkartacağı sırada Roderick Strong birden cüzdanı kapıyor ve tüm parasını alıp kaçıyor.

Cody'den biraz uzaklaştıktan sonra arkasını dönüyor ve son sözlerini söylüyor...

Roderick Strong: Roderick Strong bir kişiye daha yardım etti. Cody'nin elinden parasını aldı ve çarçur etmesini önledi. Bu paralar Roderick Strong'un elinde çok daha iyi işler için kullanılacak ve insanlık için büyük bir adım daha atılacak. Her şey sizler için. O zaman ne diyoruz, kahramanımız Roderick Strong!

Cody Rhodes az önce ne yaşadığını ve neler olduğunu anlamamış bir şekilde bir süre sadece bakakalıyor. Şimdi toparlanıp derin bir nefes alıyor. Arabasına biniyor ve bir süre sürüyor. Bir süre sonra bir yerde duruyor. Arabasından iniyor. Az önce yaşadığı ??? olayları unutmuş gibi oldukça ciddi bir surat ifadesiyle yürümeye başlıyor. Yürürken aynı zamanda konuşuyor.

Cody Rhodes: Her insan değişmek için çok çaba gösterir. Güçlü ve zeki olanlar bu değişimi yaşamayı başarabilirler. Tabii şansları yaver giderse. Benim birçok kes şansım yaver gitti. Değişmek istemediğim zamanlarda bile zorunlu hissettiğim oldu. Bir şeyleri hissetmek günümüzde pek beceremediğim bir şey. En azından geçmişte hislerimle daha fazla hareket ederdim. Bugünler düşünüyorum. Akıl edemeyeceğiniz kadar düşünüyorum. Ufak bir şeymiş gibi gördüğünüz işler için bile saatlerce düşündüğüm oluyor. Bazen ise bu düşüncelerin içinde kayboluyorum. Bir uyku haline bürünüyorum veya içinde kaybolduğum yoğun ve sarsıcı bir kabus. Bazen Brandi gözlerimin önüne geliyor. Çok tuhaf ve şaşırtıcı değil mi? Evet, onun sesini duyuyorum. Fakat gözümün önüne gelen yüzü... Kanlı ve acı çeken bir yüz. Sanki benden hesap soruyormuş gibi. Sesini sanki çok yakındaymış gibi duyuyorum. Sanki ensemdeymiş ve benden istekte bulunuyor gibi. Kimse ödeyecek bir borcum yok. Kimse bana hesap sormayı haketmiyor. Ama bilmiyorum, belki bilmek istemiyorumdur.

Cody bir süre sessiz kalıyor. Yürümeye devam ediyor. Çıkmaz bir sokağa giriyor. Geri dönmek için arkasını döneceği sırada bir duvar dikkatini çekiyor. Gülümsemesine engel olamıyor.

''ITArmageddon''

Kimileri ise nereye giderlerse gitsinler, ne yaparlarsa yapsınlar değişemezler. Değiştiğini sandıkları an asıl kişiliklerini kaybederler. Chris büyük bir boşluğun içine sıkışmış durumda. Ruhsal olarak pek iyi sayılmam fakat Chris'in suratına her baktığımda kendi halimden ötürü rahatlıyorum. O tamamen kaybolmuş durumda. Zayıf oldukça zayıf bir çocuk. ITA ise sadece onun içinde kalan yıkıklığını, bitmişlik hissinin verdiği acıya tepki göstermesini sağlayan bir ruh hali. Yarın uyandığında tekrar Chris Brookes olarak uyanacak, ertesi gün tekrar Chris olacak. Şu an buradayım, Chris'in küçük bir çocuk olarak koştuğu ve hiçbir zaman mutlu olamadığı yerdeyim. O küçük çocuğun ağlama sesini duyuyorum ve bundan mutlu oluyorum. Sana, asıl sana hiç olmadığı kadar yakınım. Çıkacağımız maçın ardından gözlerini içine bakacağım. Şu an elde ettiğim tüm deneyimleri kullanıp seni iyileştireceğim. Buna gerçekten söz veriyorum. Bir mevzu hakkında daha bilgi vermem gerekiyor. Bu oldukça acı verici olacak. Merak etme bu senin canını yaşamış olduğun hayatın kadar yakmayacaktır. Hiçbir insanın darbesi sana hayat kadar sert vuramaz. Özellikle sana Chris. Gerçeklerle yüzleşmen için vakit geldi.

Cody duvara yaslanıyor ve bir gözlerini kapatıyor. Kamera sadece Cody'nin suratına en sonunda ise gözlerine odaklanıyor. Bu görüntülerle kameralar kapanıyor.

imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho