GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-02-2020, 19:32   #141
Солдат
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 29616
Rep Derecesi: Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Müdüriyetin aylar önce beni tehdit ettiği rabia gimmicki geldi. RTE hayırlı olsun.
Nereden nereye... Playboy Rey.
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:32   #142
2easy
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 505
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: Daniel Bryan
Rep Puanı: 20324
Rep Derecesi: AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 20324

Del Rio alır.
imza

Liv Morgan be kardeşim.

rpg: daniel bryan.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:32   #143
end of heartache
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 418
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 58008
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Del Rİo alır.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

GWA Hardcore Champion (less than 1 day)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:33   #144
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Broken Dreams
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 523966
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Duluth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nereden nereye... Playboy Rey.
RTE olmaktansa Playboy olduk. Amma da seksiyim he
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:33   #145
Солдат

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: -
Rep Derecesi: Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

RTE olmaktansa Playboy olduk. Amma da seksiyim he
Aslanım benim.
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:33   #146
waking the demon
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 447
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: Jay White
Rep Puanı: 242120
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 242120

Ben şovu tamamen unutmuşum Kuti hatırlattı sağolsun Allah kahredecek beni. Temiz bir galibiyet almışız. Curtis Axel'a da üzüldüm. Bir üfürükçünün arkasından gidiyor.
imza
They say that time's have changed, it's all the same
They put the killer in chains, but who's to blame
Still tryin to change, it's all in vain
Fire in his eyes, he got ice in his veins

hernandez - kingston - homicide

Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:34   #147
the chosen one
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 394
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

ADR koyar geçer de Sandow'un oyuncu-karakter benzerliği mükemmel. xd
imza
rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:34   #148
dünyanın en iyisi
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 513
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 246813
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 246813

Müdüriyetin aylar önce beni tehdit ettiği rabia gimmicki geldi. RTE hayırlı olsun.
Müdüriyet beni sevmiyor diyen utanır mı? Sanmam.
imza

RPG: Luther "The Answer" Reigns - janela'nın kocası- [Paul Heyman Guy]
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:34   #149
Viper's Math

Nereden: Broken Dreams
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Kaldwin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben şovu tamamen unutmuşum Kuti hatırlattı sağolsun Allah kahredecek beni. Temiz bir galibiyet almışız. Curtis Axel'a da üzüldüm. Bir üfürükçünün arkasından gidiyor.
Son Of Mr.Perfect geliyor. Aktifliğini alırsa eline cidden parlar.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2020, 19:35   #150
end of heartache

Konular: 418
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Kolay oldu.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

GWA Hardcore Champion (less than 1 day)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil