GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2012, 23:29   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5093
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
RPG Karakteri: Christian Cage
Rep Puanı: 128029
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 128029

Standart 3 Şubat 2011 TNA Impact

Steiner'ın dönüşünden ve Fortune hakkında video geliyor . Kişilerin görüşlerini içeren bir video . Beklenmeyeni bekle diye bir yazı geliyor ardından ringdeyiz ve Immortal & Fortune ringde , Bischoff konuşuyor .

Bischoff : Daha fazla erteleme olmadan demek istiyorum ki bu hafta yapacağımız iş var bu yüzden yapalım bunu . Scott Steiner , seninle bir işimiz var ve buraya gel , bu özel bir davet .

Big Poppa Pump geliyor ringe ! Cheer alıyor .

Bischoff : Scott birbirimizi uzun süredir tanıyoruz ama hepsi işle alakalı . Son bir kaç haftayı unutup şu an olduğumuz yeri konuşacağım . Bazılarının konuşmamdan mutlu olmayacağı şeyleri konuşacağız . Bir kaç saat önce Dixie Carter ve yanındakiler şirketi geri almaya çalışıyor ve bu yüzden Hulk Hogan bu gece burada olmayacak . Bu kötü haberler ancak iyi haberler Scott , yani bizim bakış açımızdan , senin buraya gelip korkutmana ve "onların" geleceğini söylemene rağmen korkmadık . Kimse gelmeyecek ! "Onlar" diye birisi yok ! Kevin Nash hakkında konuştun ama onu iyi tanırım ve onla konuştum . Bir kendine birde bizlere bak . Paranı al , kendi aksiyon figürünü çıkar ve saçını boyayıp gölgede kaybol , işte bu Kev'in yaptığıydı ! Ve Sting , Sting geri gelmeyecek , unut bunu . Booker mı ? O ne yapıyor ? Hele kim umursar ? Scott , biz bütün yeteneklere ve kemerlere sahibiz . Biz geleceğiz ve gücün olduğu yeriz , bir takipçi değiliz , arkadaşlarının ve JJ'yi takip eden birileri değiliz , NWO'nun bir parçası olmak istemiyoruz . Scott bir adam ol , çantanı al ve sadece bize katıl ! WHC , TTC , X-Division şampiyonu bizde ! Ne diyorsun ? Bu senin son şansın .

Elini uzatır ama Scott sıkmaz .

Scott : Bu benim seçimim mi ?

Bischoff : Evet . Kapı 1 , PW'deki en elit takıma katıl , kapı 2 , k*çın tekmelensin ! Kapı 1 , kapı 2 , kapı 1 , kapı 2 . 1 ,2 . Basit değil mi ?

Scott : Kapı 3'ten ne haber ? Kapı 3 benim ayağımı senin k*çına vurmak ! Evet Eric, seni uzun süredir tanıyorum ve seni ilk tanıdığımda kendime " Lanet olsun , bu adam bir b*k parçası " ! Ve yıllar sonra bir şey değişmedi . Beni ve "onları" tanıdığını mı sanıyorsun ? Beni tanımıyorsun . Beni kullanmak mı istiyorsun ? Evet efendim, hayır efendim . Adam ol mu diyorsun bana ? Ben bu sahip olduğu b*tchlerden daha adamım . Şimdi sen bir seçim yapacaksın . Evet efendim , hayır efendim diyeceksin veya senin k*çını tekmelerim ! Ve yapacağın bir şey kalmaz !

O sırada Medal çalıyor ve Angle ile Crimson geliyor .

Angle : Bischoff görüyorsun . Scott Steiner haklı , sen bir b*k parçasısın . Ben arkada dediğin herşeyi duydum ve bir şeyi düzetlmeme izin ver , "onlar" burada Bischoff , buradalar . Evet bu doğru , It's Damn Real !

İçeride Bischoff çıldırır . "Onlar" kim ?

Arka alanda Immortal tartışıyor . Jeff Hogan'ın olması gerektiğini ve kemer maçı yapması gerektiğini söylüyor . Bischoff onları sakinleştiriyor . O sırada Angle , Steiner ve Crimson geliyor . "Onlar" burada diyorlar ve onlar kim diyorlar .

Jesse Neal & Shannon Moore ( Ink Inc ) vs Gunner & Muffin

Jesse ve Moore köşede . Ringe geliyor Gunner ve Muffin . İçeriye giriyorlar ve kavga başlıyor ! Direk birbirlerine saldırıyorlar ve Immortal üyeleri üstün çıkıyor . Gunner'dan Moore'a bir pull back clothesline ardından dışarıya atıyor . Muffin köşede yumruklar attı ardından Moore'u Gunner'a atıyor ve Moore'dan back elbow ! Muffin köşede darbeler vuruyor ve bir european uppercurt ardından bir tekme ve köşede kafasını vurduruyor . Gunner tag aldı ve Muffin tutarken bir yumruk atıyor . Gunner'dan yumruklar . Tag aldı Muffin , bir arm lock bağlıyor . Neal pes etmiyor , kalkıyor ve yumruklar vuruyor , iplerden sekti ama Muffin'den big boot ! Muffin üstüne çıkıp yumruklar atıyor ardından bir stomp ve tag aldı Gunner . Stomp vuruyor , ama yumruklar attı Neal iplerden sekti ama bir diz darbesi Neal'ın karnına Gunner'dan ardından yere alıp chinlock bağlıyor . Destek alıyor Neal , bir jawbreaker on shoulder yapıyor ardından iki takımda tag veriyor . Muffin'den sıyrıldı Moore , bir darbe vurdu Gunner'a ardından bir low dropkick Muffin'e ve low dropkickler vuruyor ardından yumruklar attı , köşeye atacakken Muffin atıp üstüne koştu ama Moore'dan bir tekme ardından köşeye çıkıp Moonsault ! 1 2 ama Gunner bozdu . Gunner tuttu ve Muffin big boot deniyor ama Moroe sıyrılınca Gunner'a geliyor ! Gunner dışarıda ve Neal tag aldı ardından sırtladı ve Moore'dan neckbreaker ! Harika bir samoan drop + neckbreaker'ın ardından Moore tuş deniyor . 1 2 3 !

Kazanan : Ink Inc

Kutluyorlar bunu . Angle arka alanda ve Crimson ile Steiner'la konuşuyor . Telefonla arıyorlar ve konuşuyorlar ardından yapacaklarını konuşurken oradan ayrılıyorlar . Bu gece Anderson vs Hardy -WHC maçı olacak . Sırada JJ ve KJ videosu var . Hogan ve Dixie'nin TNA'in yasal hakkı için çalıştığını öğreniyoruz . Ardından Hemme bunu bize Dallas'tan anlatıyor . Ardından Young geliyor ve "onların" kim olduğunu gördüğünü ancak anlatamayacağını yoksa onu öldüreceklerini söylüyor . Ardından oradan gidiyor . JJ ve Karen Jarrett hakkında bir video geliyor .

Ardından Anderson arka alanda ve konuşuyor . Maçı hakkında konuşuyor . Bully ve Pope ringde .

Bully : Pope , Pope , sonunda yanımda güvenebileceğim bir partnerim olması çok iyi . Bir kaç hafta önce Devon'u o sandalyeye atmak ve zincirimi alıp beyninin yanına vurmak harikaydı . Belki en sonunda Devon benim Team 3D olduğumu anlamıştır . O benim yanımdaki adamdan başka bir şey değildi ve benim masalarımı alan adamdı sadece . Devon , yeni bir kardeşim , yeni bir partnerim var . Daha büyük , daha güçlü , daha sert bir adamım var ancak en önemlisi Pope sen Devon gibi güçsüz değilsin . Haklısın , burada bir tanrı var. ( We Want Devon sesleri gelir )

Pope : Bana güvenin , bana güvenin , Pope size Devon'un şu andan itibaren arka planda kaldığını söyleyince inanın . Burada bir tanrı var çünkü Pope kısa süre önce Samoa Joe kaderini uygulamaya karar vermiş . Gidip Pope ile Against All Odds'ta bir maç istemiş . Joe , sen ve ben her yerde dövüşebiliriz , farketmez ancak bunu gerçek adamlar gibide konuşabilirdin ancak sen bu yoldan seçtin . Pope seni büyük bir intikamla yok edecek ve Pope'un seninle işi bittiğinde senin ne olduğunu gösterecek ve bu dostum Sloppy Joe olduğun ! Hadi başlayalım çünkü Pope artık konuştu .

Bully Ray & The Pope vs Devon & Samoa Joe

Joe ve Devon hemen geliyorlar . Devon'u yere aldı Ray . Joe dışarıda kovalıyor Pope'u . Pope oradan arkasında Sakoda'yı görüyor . Pope kaçarkenJoe ve Sakoda onu kovalıyor . Ray içeride yumruğuna zinciri doladı , üstüne koştu ama Devon'dan clotheslinelar ardından yumruklar vuruyor ! Dışarıya atıyor ardından ! Devon'dan yumruklar geliyor . Kafasını demir bariyerlere vurduruyor ardından sandalye alıp sırtına vuruyor ! Devon kaldırıp bir yumruk atıyor ardından kafasını demir merdivenlere vurduruyor . Yumruklar tıyor , cheer alıyor ama Ray karşılık veriyor ama Devon yumruklar atıyor ardından running shoulder block ! Maç olmuyor . Görevliler ve hakemler gelip ayırıyor Devon'u . Devon tekrar ayıracakken onu tutarlar . Bully bir su içer ardından Devon'un çocuklarına su atar ! Devon gelecekken Bully kaçar . Devon çok öfkeli . Görevlilere küfür ediyor . Daha Sarita vs Mickie James ve Anderson vs Hardy maçı var .

Jeremy Buck vs Douglas Williams vs Jay Lethal - X-Division #1 Contender's Tournament Match

Üçüde ringde , Williams Buck'un kafasını itiyor , Buck ona vuruyor ama Lethal arkadan tutuyor , Douglas clothesline deniyor ama Buck eğilince Lethal'a vuruyor Douglas ! ARkadan saldırıyor Buck ve german suplex deniyor ama Doublas tutuyor roll up deniyor ama Buck izin vermedi , dirsek darbeleri vurdu , köşeye atacakken Douglas attı ve bir high knee ardından snap suplex . Tuş deniyor ancak Lethal tuttu ama Douglas dirsek darbeleri ile engelledi . Lethal onu itti ve Buck ipleri çekince kendini yerde buldu ! Douglas üstüne gitti ama Buck'tan bir tekme ardından aprona gidip bir springboard moonsault yaptı Buck'a ama ardından Lethal'dan suicide dive ! Buck'ı içeriye attı ve aprona çıkıp springboard enzuigiri yapıyor ! Tuş denedi ancak olmadı Buck ipleri tutunca hakem durdu . Lethal kaldırıp back suplex denedi ama Buck izin vermedi bir Jawbreaker ardından DDT için tuttu ama Williams geldi , Buck DDT yaparken , Williams'tan ona russian leg sweep ! İkisinede tuş denedi ancak başarısız . Buck'ı tuttu , kafasını köşeye vurdurdu . Ardından Lethal'a headbutt ve european uppercut yaptı . Buck darbeler vurdu ama Williams karşıladı ardından köşeye koydu . Bıraktı ve Lethal'a bir stomp vurdu ardından Buck'ı tuttu ancak Lethal geldi ve vurdu , tuttu ve double spider suplex ! Buck'ın kardeşi gelip ona bakarken Lethal tuş deniyor ancak başarısız . Douglas aniden roll up yaptı , 1 2 olmadı . Karşılıklı yumruklar geliyor , Lethal vurunca cheer , Williams vurunca yumruklar geliyor . Karışık darbeler vuruyor Lethal ve iplere atacakken Douglas atıyor ama Lethal bir takla atıyor ardından back elbow yapacakken Douglas tuttu , rolling german suplex ve tuş deniyor ancak Buck onu çekti , 1 2 3 !

Kazanan : Jeremy Buck

Buck ve kardeşi Max bunu kutluyor . Arka alanda Immortal var ve Eric telefonla konuşuyor . Flair'in nerede olduğunu soruyor . Roode rahatlatıyor Bischoff'u ve onlar diye bir şeyin olmadığını söylüyor . Bischoff kemer maçı için AJ'den yardım istiyor , AJ rahat ol diyor . Onu rahatlatmayı deniyor ama çok rahatlamıyor Bischoff .

Daha sonra Sarita ile bir röportaj var ve Mickie'yi yeneceğini söylüyor ve kuzeni Rosita'nın haftaya burada olacağını söylüyor . Ondan sonrada Jeff kendisinden kemeri alan Anderson hakkında konuşuyor . Ardından arenadayız ve Feedback çalıyor , Anderson geliyor .

Anderson : Kendine Güreşin Anti Christ diyen adam lütfen buraya gelip bizi onurlandır .

Another Me çalıyor ve Jeff Hardy geliyor. Bu hali harikaydı . Hardy bir mikrofon alıyor .

Anderson : Pardon , Pardon , Pardon . Bir sorum var , aslında bir kaç sorum var . Bu gece binada kaç a**holeumuz var ? ( Cheer ) 1-2 tane var . ( We Are A**hole sesleri gelir ) Tamam , tamam 1-2 tane var , bu sorunun ikinci kısmı , bu gece kaç tane gecenin yaratığı var ? ( Boo gelir ) Görüyorsun Jeff , bu a**holelar ve bu yaratıklar iki çocuğun rüyasını gösteriyor . Birisi North Carolina'dan diğeri ise Superbowl'un olacağı Green Bay Wisconsin'den ! Bir rüyamız vardı , bunu tutmak , aslında bu değil , bence bu kemer berbat ancak yinede onu temsil ediyor . Bize sen yeteri kadar güçlü , hızlı değilsin dediler ve bize inanmadılar ve işte bizimle ilgili aynı olan şey buydu . Otorite Jeff'e sürekli ne yapacağını söylüyordu ve bu otorite nasıl ringde konuşacağımı ve sakız çiğneyeceğimi söylüyordu ama Mr. Anderson dedi ki " Efendim , size saygım var ancak bu olmaz ve sen benim k*çımı öpebilirsin " . Görüyorsun Jeff , biz ne zaman yüz yüze gelsek burada sadece ikimiz yokuz , diğer insanlar geliyor ama bu gece olmaz , eh eh . Kurt Angle arka alanda geldi ve Anderson arkanı koruyacağım dedi ancak ben bunu kabul etmedim çünkü bu gece sen ve ben olacağız , bu ringe ve bu insanların karşısında . Enigma vs A**hole . North Carolina vs Green Bay Wisconsin , ne olacak ha Jeff ?

Jeff : Güzel konuşuyorsun Jeff , tebrik ettim . ( Seyircilere ) Kapayın lütfen çenenizi !

Anderson : Lütfen dedi .

Jeff : İyi konuşuyorsun ve buna saygım var . Dünya Şampiyonusun . Biliyormusun o küçük çocuk büyüyüp WHC olmak istedi ve olduda ! Sende oldun . Eğer Immortal'ın seni yok etmesine ihtiyacım olduğuu sanıyorsan yanılıyorsun . Seni yenmek için kimseye ihtiyacım yok ve bu gece bunu kanıtlayacağım . Bu maçı gecenin yaratıklarına adıyorum ve bunu Anderson'un a**hole'larına adıyorum ! Ve , ve , ve , ve , ve , en iyi adam kazansın .

Elini uzatır . Anderson mikrofonu atar ve elini sıkar . Jeff oradan gider .

Ardından Mickie James ile bir röportaj izliyoruz . Hazırlanıyor . ME reklamı ardından TNA ile ilgili bir video . JJ ve Karen ile ilgili videonun ardından arenadayız .

Mickie James vs Sarita - Taped Fist Match

Mickie geliyor ! Cheer alıyor . Ringe girip bekliyor . Genesis'te olanları görüyoruz . Sarita ringde ve maç başladı . Sarita yumruk denedi ama Mickie sıyrıldı bir snapmare ardından iplerden sekip low dropkick . Ardından tutup yere vurdu Sarita'yı. Yumruk denedi ama Sarita kolundan tuttu ve çekiyor , Mickie'den bir diz darbesi ardıdnan monkey flip denedi ama Sarita ayakta kaldı . Mickie ona bir shoulder block geçirdi kalkınca ardından iplerden sekiyor , Sarita'dan ducking ama Mickie bir takla atıp kurtuldu ardından dropkick . Kalkınca yumruklar vuruyor , Sarita hakemin arkasına saklanıyor . Sarita üstüne gidiyor ama Mickie'den arm dragler ardından neckbreaker ! Köşeye çıkıyor , atlıyor ama Sarita sıyrılıyor . Ardından clothesline deniyor ama Mickie dışarıya çıkıyor sıyrıldıktan sonra . Sarita'nın aykalraından tutuyor ama Sarita'dan bir tekme ardından üstüne atlayacak ama Mickie çekiliyor , bunu gören Sarita apronda kalıyor ama Mickie ayağından çekiyor ve yüzünü aprona çarpıyor Sarita ! Mickie yumruk atacakken bir diz darbesi geliyor karnına . Hakemona bakıyor ardından sayıyor , Mickie çıkıyor ve elinde bir sakatlık var . Sarita elini aldırıp köşeye vurduruyor ardından dışarıya çıkıp wrist lock yapıyor ! Mickie acı içinde ve Sarita onun elini vurduruyor ! Ardından içeriye attı , elini ring demirine vurdurdu ! Sarita içeride taunt yapıyor ardından kaldırıyor , wrist lock yapıyor . Elini yere vurduruyor ardından eline bir knee drop . Sarita dans ediyor , Mickie onu itiyor ama Sarita'dan bir tekme ! Bir kilit daha bağladı eline ardından front slam ! Mickie acı içinde yerde ve bir cobra clutch bağlıyor Sarita . Mickie kalkıp elbowlar vuruyor ve bir snapmare ama Sarita kurtuluyor ve bir wrist lock daha ardından yere atıp bir tekme . Tekrar wrist lock bağlıyor ama Mickie tekmelerle kurtuluyor . Ancak Mickie'den aniden bir headscissors takedown ardından bir yumruk vuruyor Mickie ancak Sarita onu tutuyor ve Wrist Lock back suplex ! Harika bir hareket . Köşede tekmeler vuruyor Sarita . Hakem ayırdı , ardından Mickie tekmeler vuruyor ardından hurricanrana deniyor ama Sarita engelliyor . Mickie apronda . Mickie'nin eline bir darbe daha ama Mickie'den bir shoulder block ardından bacaklarının arasından geçti ve sert bir sol kroşe ! Zili çaldırıyor hakem !

Kazanan : Mickie James

Mickie bu önemli maçı kazanıyor ! O sırada Madison içeriden girip arkasından vuruyor ! Mickie yerdeyken ona bağırıyor .

Bischoff arka alanda ve Hardy yanında . Genesis hakkında konuşuyorlar . Immortal'dan kimseyi maçında istemiyor ve bunu kabul ettiriyor . Bischoff üzgün . TNA Avrupa turundan video . Ardından yine JJ ve Karen'ın videosu.

Mr Anderson (c) vs Jeff Hardy - TNA World Heavywieght Championship

Anderson geliyor ve cheer alıyor .

Anderson : Bayanlar ve baylar TNA WHC -

O sırada arkadan Jeff saldırıyor ve yumruklar atıyor Anderson'a ! Anderson kalkıp darbeler vuruyor ardından sırtına double axe handle ve kafasını aprona vurduruyor , karşılıklı darbeler var . Jeff onun sırtını aprona vurdurdu aniden , ardından kafasını bariyerlere vurdurdu . Bir kez daha sırtını aprona vurdurdu ve hakemler gelip ayırmayı denerken Anderson saldırıyor . Darbeler vuruyor . Hakemler ayırmayı deniyor . Ayırdılar ama Anderson peşinden gidiyor . Hakemler ayırdı ancak yine birbirlerine girdiler ! Sırada reklamlar !

Reklamlardan sonra ringdeler ve lock up yaptılar , side headlock ile tuttu Anderson , Jeff köşeye attı ama Anderson'dan clothesline ve Jeff yerde . Ardından üstüne çıkıp yumruklar attı , kaldırıp iplere atacakken Hardy attı ama Anderson'dan crossbody ! 1 2 olmadı . Bir chinlock bağlıyor Anderson , ardından bırakıyor ve iplerden sekip elbow drop . Ardından bir tane daha . 1 2 olmadı . İplere attı Jeff'i ama Jeff iplere tutunup dışarıya çıktı . Anderson'da çıktı ama Jeff hemen girdi , Anderson girecekken Jeff'ten ona bir darbe ardıdnan rope hung neckbreaker ! Ardından taunt yapıyor ve iplerden yardım alarak stomplar vuruyor . Kaldırıyor , köşeye atıyor sertçe , ardından tekmeler vuruyor . Anderson sürünürken sırtına yumruklar vuruyor . Ancak Anderson yavaş yavaş yumruklar vuruyor ve iplerden sekiyor ama Jeff'ten clothesline ! 1 2 ama Anderson kurtuldu . Jeff kaldırıp bir neckbreaker yapıyor ! 1 2 olmadı . Jeff chinlock bağlıyor , Anderson kurtulmayı deniyor . Anderson pes etmiyor . Anderson kalkıp dirsek darbeleri vuruyor , iplerden sekiyor , Jeff eğiliyor , sunset flip ama Jeff kurtuldu ardından bir clothesline ve Anderson yerde ! Ardından bir stomp vuruyor , bir de leg drop ! Köşeye çekiyor Anderson'u ve iplerden yardım alıp bir stomp vurdu ! Ardından ayağını alıyor ve ring demirine dolamayı deniyor , Anderson karşılık verince Jeff yumruklar vurdu ardından bacağını vurdurdu ! Anderson dışarıda ve Jeff içeriye girdi ardından baseball slide ! Anderson bariyerlerde . Jeff'te dışarıya çıktı ve kafasını merdivene vurdurdu . Bir kez daha vurdurdu ! Jeff içeriye attı , 1 2 ama olmadı . Jeff'ten bir chinlock daha , Anderson kurtulmayı deniyor ancak Jeff bırakmıyor . Destek eşliğinde kalkıyor ve yumruklar atıyor ama Jeff'ten bir yumruk , köşeye atacakken Anderson attı , üstüne koştu ama Jeff'ten bir back elbow ardından Whisper In the Wind ! 1 2 olmadı . Karşılıklı yumruklar geliyor ikili dizlerinin üstündeyken , Anderson vurunca cheer , Jeff vurunca boo geliyor . Jeff üstün çıkıyor ama Anderson karşılık veriyor . Jeff yumruk deniyor ama Anderson sıyrılıyor ardından yumruklar atıyor , iplere yollayacakken Jeff yolladı ama Anderson'dan clothesline ardından back elbow ve birde back body drop ! Ardından arm trap neckbreaker yapıyor ! 1 2 olmadı ! Son ande kurtuldu Jeff ! Anderson bekliyor . Mikrofon tauntu yapıyor , tutuyor ama Jeff dirsek darbeleri vurup kurtuluyor . Jeff yumruk deniyor , Anderson sıyrılıp tekme denedi , Jeff sıyrıldı ama bir tekme vurdu Anderson ! 1 2 olmadı ! Kaldırdı ve suplex için tuttu ama Hardy darbeler vurup izin vermedi , front suplex slam Jeff'ten ! 1 2 olmadı ! Jeff inanamıyor ! Jeff kaldırıyor ancak Anderson sırtladı ama Jeff izin vermedi bir tekme ve Twist of Hate deniyor ama Anderson izin vermedi , itti , hakeme çarptı ! Kalkınca Anderson clothesline denedi ancak Jeff sıyrıldı ve Twist of Hate ! Anderson yerde ! Hakem yok ! Jeff tuş denerken Immortal geliyor ! Anderson'a saldırıyorlar ve Fortune geliyor ! Rob Terry'den clothesline ardından Matt'ten lifting side slam ! Fortune girip kutluyor. Fortune kaldırın diyor ve Jeff içeride kaldırmayı deniyor Anderson'u . Jeff kaldırdı , AJ vuracakken Fortune işareti yapıyor ve tüm Fortune saldırıyor Immortal'a ! İçeride kalkıyor Jeff ve Roode'dan Jeff'e clothesline ! AJ kaldırdı onu ve Styles Clash Jeff'e ! Cheer alıyor ve Anderson'u dürtüyor AJ ! Hakemi içeriye atıyor Storm ! 1 2 3 !

Kazanan ve hala TNA WHC : Mr Anderson

Anderson galibiyetini kutluıyor ! Fortune içeride ! Matt ve Rob Terry buna inanamıyor ! Fortune face turn ve "onlar" Fortune'mış ! Reklamlar ...

Reklamlardan sonra ...

AJ : Burada sahip olduğumuza bakın ! Sana demiştim Bischoff , AJ Styles ve Fortune kimsenin arkasında kalmaz . Bunun tek sorumlusu sensin ! Hepsi senin suçun ! Bu Fortune ve burası bizim evimiz ! Benim kim hakkında konuştuğumu sanıyordun Bischoff ? Başkaları hakkında mı sandı ? Onlar biziz .

Bischoff geliyor .

Bischoff : Seni minnettar olmayan o***** çocuğu ! Seni serseri k*çlı lanet herif ! Sizler Hulk Hogan ve Eric Bischoff burada yokken hiç bir şeydiniz ! Mezarınızı kazıyordunuz ancak ben sizi yarattım . Bana ve onlara böyle mi teşekkür ediyorsunuz ?

AJ : Çok mu öfkelisin ve böyle aynalara konuşuyorsun seni p*ç .

Bischoff : Senden daha çok başarı aldım -

AJ : Sen milyon dolarlık bir şirketi batırdın !

Bischoff : Ve senide batıracağım !

AJ: Buraya TNA'e aynısını yapmak için mi geldin ? Bu olmayacak ! Sen ve Hogan bu ringe geldiğinde para kaybetmeye , işleri değiştirmeye ve güreşi hak etmeyen insanlara yer verdiniz !

Bischoff : Kendi mezarınızı kendiniz kızdınız . Orada olma nedenin bu adamların çok çalışması . Jeff en kötü gününde bile senden daha başarılıdır , bununla yüzleş .

AJ : Farkındamısın ama bu adamlar bu şirketi yarattı !

Bischoff : K*çım ! K*çım ! Hulk Hogan ve Bischoff yokken hiç bir şeydiniz ve bizimle birleşmezseniz bir şey yapamazsınız . 3 Mart'ta karar alınacak ve Hulk , ben ve bu insanlar şirketin başına geçecek ve sen ile o ringdekileri kurutacağız !

AJ : Gerçekten mi ? Bu nasıl olacak ? Fortune vs Immortal maçı olurken ve seni ben döverken bu nasıl olacak ?

Get Ready to Fly çalar ve şov böyle sona erer . Fortune işareti yapıyorlar ! Şov böyle bitiyor.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

And from this day forth, those who disrespect the tradition, their time shall be spent answering to the Ring General.

and now... INDUCTEE...

Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2012, 23:30   #2
Nature Boy!
The Rated R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir.
Konular: 27
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 200
Rep Derecesi: The Rated R NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. The Rated R NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. The Rated R NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
The Rated R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rated R The Rated R isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 200

Tek kelime ile harikasın Ege. Tüm şovları harika bir şekilde inceliyorsun izlemiştim ama promoları okuyacağım. Eline emeğine sağlık.
imza

The Rated R isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil