GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-02-2018, 23:19   #61
Zig''Killer''Zag
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 154
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 3839
Rep Derecesi: BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.

Alıntı Critorax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yani küskünlük yaratacak bir konu olduğunu düşünüyorum, çok da yorum yapmak istemiyorum. Beni yazanlara teşekkür edip konudan müsaademizi isteyelim.
Yok be usta, bana bakarak yaptıysan bu yorumunu ben takılıyorum. Kimseyi sorun etmedim yani, düşüncen doğru katılıyorum bu arada.
imza

Rpg Karakteri: Tj Perkins
DOR Tag Team Champion/w Sami Zayn(35 Days)
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2018, 23:20   #62
DB
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2764
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 28029
Rep Derecesi: The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Critorax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yani küskünlük yaratacak bir konu olduğunu düşünüyorum, çok da yorum yapmak istemiyorum. Beni yazanlara teşekkür edip konudan müsaademizi isteyelim.
Listelerde benim adım yok diye küsen adam okula beslenme çantasıyla gidiyordur kesin.
imza
yolumuz birbirimizi anlamaktan geçmiyorsa, geldiğin yere geri döneceksin demektir

Bir Alanyamız var...

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak..."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.

The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2018, 23:21   #63
Zig''Killer''Zag

Rep Derecesi: BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.BalorClub IC kemerini kazandın.

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Listelerde benim adım yok diye küsen adam okula beslenme çantasıyla gidiyordur kesin.
Katılıyorum bu arada, her düşüncen doğru olmak zorunda değil Ey Sayın Gür!
imza

Alt 12-02-2018, 23:22   #64
shattered dreams
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5419
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 39611
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Birinci gelmediğim her liste gerçekten de beni bir kuple üzüyor.
imza

even death fears when it looks into the eyes of a punjabi
no mother has given birth to a child that can stop me

#hürriyetveitilaf

pride of a nation

Matt Sydal Guy & The Bulldogy

The Bulldogy isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2018, 23:22   #65
DB
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2764
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 28029
Rep Derecesi: The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Peep's WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı BalorClub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılıyorum bu arada, her düşüncen doğru olmak zorunda değil Ey Sayın Gür!
Tamam hadi beslenme çantasıyla gitmesin.
imza
yolumuz birbirimizi anlamaktan geçmiyorsa, geldiğin yere geri döneceksin demektir

Bir Alanyamız var...

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak..."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.

The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2018, 23:23   #66
Zig''Killer''Zag

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamam hadi beslenme çantasıyla gitmesin.
Neden Aga valla bana geçiriyorsan ben makarasına söyledim, Beslenme çantasıyla gidiyorum falan sanıyorsan hayırrr
imza

Alt 12-02-2018, 23:39   #67
The Peak of Technique
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 139
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 18318
Rep Derecesi: Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.Minor Threat Şirketin yüzü artık sensin.

10. Tye Dillinger
1.The Peep's (Olmasan olmazdık.)

2-9. sıralara isim düşünmeye üşendim böyle daha iyi oldu liste.
imza

V - T R I G G E R L A N D I N!

BABANIZ KONYASPOR ULANN!

Instagram: odenazi
Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2018, 09:40   #68
Io de Janeiro
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2100
Favori Güreşçisi: Minoru Suzuki
Rep Puanı: 20862
Rep Derecesi: The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Villain Boss WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Son dönemlerde foruma katkı sağlayan üyelerden liste yapıyorum deyip, onur kürsüsüne giren bazı üyeleri liste dışı edenler var.
imza
It's not about wrestle to entertain.
It's about fight, war and dominance.

Her yolumun yönüsün...

The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2018, 15:29   #69
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 274
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 22291
Rep Derecesi: domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.domtoretto34 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Yazıldığımı görmemek üzücü. Yeterince emek verdiğimi düşünüyorum. Sürekli yorum yapamasam da forumda en aktif kişilerden biriyimdir. Ayrıca bazı sıralamalar da objektiflikten bayağı uzak.

1- The Bulldogy
2- Money Makerz
3- Punk City
4- The Sinister Scotsman
5- Look a Wizard
6- Critorax
7- The Peep's
8- The Lone Man
9- thefunkyhomosaphien
10- WLR/ WCM
imza

Be loyal to those who are loyal to you. And respect everyone, even your enemies and competition. (Sadık olanlara sadık kalın. Herkese, düşmanlarınıza ve rekabete bile saygı gösterin) -John Cena

RPG: Tye Dillinger
#TeamRousey

#TurboTurabiTeam
domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil