GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-02-2018, 22:42   #1
AWESOME!
Calgary Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2566
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 30128
Rep Derecesi: Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart James Storm'un Dönüşü Gündemde Mi?

Geçtiğimiz ay James Storm'un Impact Wrestling ile kontratı sona erdikten sonra WWE'ye dönmek istediği şeklinde haber paylaşılmıştı ancak bunun gerçekleşeceğine dair herhangi bir gelişme olmamış, en azından yakın zamanda böyle bir anlaşma olmayacakmış. Dave Meltzer'in söylediğine göre WWE içerisinde James Storm'u geri getirmek gibi bir konuşma yaşanmamış. Bu da iki taraf arasında görüşme olmadığını kanıtlar nitelikteymiş.

Kaynak
Calgary Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2018, 07:08   #2
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1288
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 49759
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

James Storm'un bir iki ay daha Indyler de takılıp, onlara ekmek yedireceğini düşünüyorum. Sonrasında ise NJPW'a gider herhalde. Hatta, Dominion'da bir Debut bile görebiliriz.
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2018, 08:27   #3
albiceleste
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3548
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 165972
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Impact'i boşu boşuna bıraktı gibi geliyor bana hala.
imza

#IMPACTwrestling

18 aydır buradayım ve her zaman tek bir şeyi düşündüm. Charles Garvin'in 'bir sonraki seviyeye ulaşabilmek ve gelişmek istiyorsan havuzdaki en iyi adam olmalısın' sözünü düşündüm. Hangi büyük sporu düşünürseniz düşünün bu durum böyle süregelmiştir. Profesyonel boksa bir bakın. Muhammed Ali rakiplerine vurabilmeleri için yüzünü uzatabilecek kadar iyiydi ve gününün en iyi adamıydı. Ancak zaman geldi çattı ve bir başkasının ondan alamayacağı bir şeyi, atletik yeteneğini elinden aldı. Artık meşaleyi bir sonraki adama, daha iyi bir sporcu olan Mike Tyson'a devretmeliydi. Hokeye bakacak olursanız Gordie Howe'u ve kırdığı rekorları görebilirsiniz. Onun da zamanı geldi çattı ve zaman onun elinden atletik yeteneğini aldı. O da meşaleyi genç bir adama, Wayne Gretzky'e devretti. O da tüm rekorları baştan kırdı ve Hokey'i baştan sona değiştirdi. Profesyonel güreşe bakacak olursanız aklıma Bruno Sammartino ve benden önceki daha niceleri geliyor. Ancak Bruno'ya odaklanacak olursak o zamanının en iyisiydi, WWF kemerini 10 yıla yakın tuttu ve ringe çıktığı her ay öfkeyle mücadele etti. O bir gladyatör gibiydi ve ringe çıktığı zaman kemerini tutmak adına her şeyi yaptı. Ancak zaman geldi çattı ve onun da elindeki en iyi şeyi yani atletik yeteneğini aldı. Onun da meşaleyi teslim etmesi gerekiyordu o da Ricky Steamboat'a, hatta Ric Flair'a devretti. Ancak zaman geldi ve onları da yakaladı. 1993 yılı itibariyle bana kalırsa artık meşale sonrakilere devredilmeliydi. Bu spor da diğer sporlardan farklı değil, hayvan krallığındaki diğer hayvanlardan farklı değiliz. Bu işte çıktığınız her gece en iyisini vermeniz gerekir. 1995 yılı geldiğinde Ric Flair'ın artık en iyi olmadığını söyleyebilirim. Hatta uzun süredir bu böyle. Hulk Hogan'ın eğlendiriciden fazlası olmadığını söyleyebilirim. Eğer bu işte hayatta kalmak istiyorsam burada bir şeyler yapmam gerekiyordu tıpkı bu şirketin ismini Eastern Championship Wrestling'den alıp Extreme Championship Wrestling yapışım gibi. Ben tüm sporu değiştirdim. Doink'in suratındaki maskeyi çıkartıp altındaki adamı gösterdim ve makyajını sildim çünkü o eğlenceydi, bu ise güreş. Bruno Sammartino'nun meşalesini, Ricky Steamboat'un hatta Ric Flair'ın bile meşalesini kabul ediyorum.

-"The Franchise" Shane Douglas, 21 Şubat 1995.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil