GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-08-2019, 18:28   #171
El Tigre
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33888
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Vay bee...Şu konuyu açalı 6 sene olacak neredeyse. Diziyi son sezonunda yakalayıp son sezonu canlı canlı her hafta bekleyerek izlediğim için cidden çok mutluyum. HIMYM finali birçok insan tarafından sevilmese de bence hayatın gerçeklerini yansıtan, mutluluğu arayan bir "hopeless romantic"in başına gelebilecek en kötü şeylerden nasıl sıyrıldığını anlatan bir sondur. 3. kere yeniden başlamak lazım.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2019, 04:47   #172
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5337
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 699098
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

9x23'deyim, 1 bölüm kaldı. Finali beğeneceğim gibi ama 1 sezon çöpe gidecek şaka gibi.
imza

#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2019, 15:07   #173
El Tigre

Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
9x23'deyim, 1 bölüm kaldı. Finali beğeneceğim gibi ama 1 sezon çöpe gidecek şaka gibi.
Dün gece bitirdim diziyi. 2 ay boyunca beni çok eğlendirip güldürdü. Yazıma renk kattı ama diziyi rezalet finaliyle hatırlayacağım. Spoiler'da

En sinir olduğum mesele şu, Barney evrim geçirmiş olgun biri olarak hatırlayacak iken yine eskiye döndü. Barney & Robin ikilisi dizinin en çok vakit ayıran ikilisiydi. Madem 3 saniye boşatıp Ted'e yollayacaktınız neden o kadar zaman verdiniz arkadaşım? Dizinin adı How I Met Your Mother olsa da, Ted'in Robin'e ne kadar aşık olduğunu anlatıyor. Anne konusuna gelecek olursak madem bu kadar detay vermeyeceksiniz, 24 bölüm düğünü anlatıp 3 saniyede boşatacak idiniz Robin'i en başından anne yapsaydınız daha iyiydi. Dizinin alternatif finali benim için gerçek finaldir. Arjantin kısmından sonraki olayları yok sayacağım. İnternet de çok aceleye gelmiş bir final olduğunu okudum. Son olarak dizinin çıkarılan sahnelerinde Robin'in düğünde ''Let's Go The Mall'' şarkısını söylediğini gördüm... Ulan bunu neden çıkardınız ya Allah'sızlar?

HIMYM, Sitcom'lara bakış açımı değiştirdi. HIMYM'ye başlamadan önce sitcom sevmeyen biri iken dizi bittiğinde Sitcom dizilerinin o kadar kötü olmadığını anladım. HIMYM'i de ileride bir gün mutlaka tekrar izleyeceğim.

Dizideki tüm karakterlerin hepsini sevdim. Ted'inden tutun Ranjit'ine kadar. Tüm karakterlere izlemek bana büyük keyif verdi. Şu anda boşluk hissinde değilim fakat ilerleyen günde oluşacağını düşünüyorum. Açığı kapatmak lazım.

Dizinin rezalet son sezonuna rağmen 10/8 veriyorum. Finalini yok sayarsam 10/9.
imza

#jöntürkler
Alt 11-09-2019, 17:24   #174
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 34368
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34368

İzleyecek arkadaşlara son sezonu 1 günde maraton şeklinde izlemesini tavsiye ederim.

2014'te ilk izlediğimde final bana da rezalet gelmişti, ama ikinci hatta üçüncü izleyişimde sonunun bu şekilde bitmesi gerektiğini fark ettim. Bugün son sezonu tekrar bitirdim. İsmi sizi aldatmasın, dizi tamamen Robin ve Ted aşkı üzerine kurulmuş.

Son sezonda Tracy'nin ölümünü önceden belli ettikleri ayrıntıları ilk izlediğimde yakalayamamıştım, tekrar izlediğimde fark ettim. Tracy her anne kızının düğününe gelir dedikten sonra Ted'in ağlamaya başlaması beni mahvetti, bölüm sonu 3 sigara yakıp diğer bölüme sonra geçebildim.

Kesinlikle tekrar tekrar izlenmeyi hak eden bir dizi. Friends'le karşılaştırma gafletine düşmeyeceğim çünkü Friends komedi bakımından daha üstte bir dizi ama How I Met Your Mother'ı Friends'ten farklı kılan tek şey içerisindeki drama. Friends'te duygulandığım sahne olmamıştı ama bunu her izlediğimde mahvediyor beni.

Neyse rimellerimizi silelim.
imza

Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 23:58   #175
El Tigre

Alıntı Deathmatch Classic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İzleyecek arkadaşlara son sezonu 1 günde maraton şeklinde izlemesini tavsiye ederim.

2014'te ilk izlediğimde final bana da rezalet gelmişti, ama ikinci hatta üçüncü izleyişimde sonunun bu şekilde bitmesi gerektiğini fark ettim. Bugün son sezonu tekrar bitirdim. İsmi sizi aldatmasın, dizi tamamen Robin ve Ted aşkı üzerine kurulmuş.

Son sezonda Tracy'nin ölümünü önceden belli ettikleri ayrıntıları ilk izlediğimde yakalayamamıştım, tekrar izlediğimde fark ettim. Tracy her anne kızının düğününe gelir dedikten sonra Ted'in ağlamaya başlaması beni mahvetti, bölüm sonu 3 sigara yakıp diğer bölüme sonra geçebildim.

Kesinlikle tekrar tekrar izlenmeyi hak eden bir dizi. Friends'le karşılaştırma gafletine düşmeyeceğim çünkü Friends komedi bakımından daha üstte bir dizi ama How I Met Your Mother'ı Friends'ten farklı kılan tek şey içerisindeki drama. Friends'te duygulandığım sahne olmamıştı ama bunu her izlediğimde mahvediyor beni.

Vay be. Harika yakalamışsın. Diziyi 1 belki de 2 sene sonra tekrar izleyeceğim ben de.

Ben Ted ve Robin aşkından memnun olan sayılı HIMYM hayranlarından biriyim. En başından beri dizide bu aşkı savundum ama final çok oldu da bittiye geldiği için acayip rahatsız oldum. Hayır madem tekrar bu aşkı anlatacaksınız 9. sezonun 23 bölümünü niye düğün ile anlatıyorsunuz ki... Tekrar izlediğimde bile beğeneceğimi sanmıyorum.
imza

#jöntürkler
Alt 12-09-2019, 01:03   #176
El Tigre

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Deathmatch Classic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sanırsam 19 ila 21. bölüm arasında bir yerdeydi hatırlamıyorum. Tracy ve Ted'in akşam yemeği yediği 2024'te bir sahne vardı. O dediğin sanırsam o sahnedendi. İlk izlediğim zamanlar o sahneyi hiç anlamamıştım bile. Daha sonralardan finalde olanları görünce çok mantıklı gelmişti. Dizinin aslında sezon boyunca annenin öleceği ipuçlarını vermesi ve bizim bir halt anlayamamamız beni cidden etkilemişti. HIMYM'in finalinin sevilmemesi popüler bir yargıdır ama bence bu tarz bir final akıllara daha çok kazındı. Şahsen Barney ve Robin hiç ayrılmasa ama Tracy yine de ölse, Ted de dizinin sonunda başka birini bulsa (mesela Victoria bence bu konuda Robin'den daha öndedir. Zaten dizinin ilerleyen sezonlarında yazar ekibin anneyi Victoria çıkartmak gibi bir planı vardı) ya da kızının düğününde filan bitse daha güzel olabilirdi. Bence birçok insan Tracy'nin ölümüne bir şey demiyor. Sonu Robin'e bağlamalarını kötü buluyor.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2019, 01:22   #177
Vamos
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir-Manisa
Konular: 98
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 5533
Rep Derecesi: Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın. Randy16 Royal Rumble maçını kazandın.
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Randy16 Randy16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5533

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanırsam 19 ila 21. bölüm arasında bir yerdeydi hatırlamıyorum. Tracy ve Ted'in akşam yemeği yediği 2024'te bir sahne vardı. O dediğin sanırsam o sahnedendi. İlk izlediğim zamanlar o sahneyi hiç anlamamıştım bile. Daha sonralardan finalde olanları görünce çok mantıklı gelmişti. Dizinin aslında sezon boyunca annenin öleceği ipuçlarını vermesi ve bizim bir halt anlayamamamız beni cidden etkilemişti. HIMYM'in finalinin sevilmemesi popüler bir yargıdır ama bence bu tarz bir final akıllara daha çok kazındı. Şahsen Barney ve Robin hiç ayrılmasa ama Tracy yine de ölse, Ted de dizinin sonunda başka birini bulsa (mesela Victoria bence bu konuda Robin'den daha öndedir. Zaten dizinin ilerleyen sezonlarında yazar ekibin anneyi Victoria çıkartmak gibi bir planı vardı) ya da kızının düğününde filan bitse daha güzel olabilirdi. Bence birçok insan Tracy'nin ölümüne bir şey demiyor. Sonu Robin'e bağlamalarını kötü buluyor.
Dönüp dolaşıp Robin'e bağlanması olayın saçma olan zaten. Sen git bütün bir sezonu düğün üzerine kur. Tek bölümde biz boşandık ve bitti. Tracy'nin ölmüş olması aslında fena bir fikir değil. Ben şahsen Tracy 2 çocuk ile mutlu mesut yaşayacaklarını düşündüm. Şok olmadım değil yani. Ama Barney ile Robin'in boşanmasına kimsenin sevineceğini sanmıyorum. Finalde güzel şeyler de oldu şok da geçirdim saçmalıklar da vardı. Ha daha iyi bir final kurgulanabilir miydi? Kesinlikle kurgulanırdı. Belli aralıklarla bazen sürekli o kadar etkileyici bölümler vardı ki dizide final niteliği taşıyan bir bölümün seyircinin mantığına oturmaması ve bekleneni verememesi normal.
Randy16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2019, 10:00   #178
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 444
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 56440
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Game's Crippler The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 56440

Diziye 2.5 ay önce başladım ve dün gece itibariyle 9x22'ye geldim. Güldürü anlamında ilk 4 sezon, açık ara diğer 5 sezona önde ama hikaye tüm sezonlarda çok iyi işlenmiş. 9.sezonun sadece 72 saatten bahsedeceğini gördüğümde ön yargım artmıştı ama şimdiye kadar iyi kotardılar. Annenin geliş zamanını da çok doğru buluyorum. Finali merakla bekliyorum.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil