GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-01-2019, 23:44   #111
shiniest
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1330
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 21510
Rep Derecesi: MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

ROH TV | 6 Ocak 2019

Mayu Iwatani ringe geliyor. Tenille, bütün her şeyin senle ilgili olduğunu sanıyorsun ama hiçbirimiz bunu umursamıyor. İnsanları incitmekten hoşlanırım. Bunu yanındaki arkadaşın Kelly'e de sorabilirsin. Rövanş hakkımı istiyorum! Hemen! Tenille ringe geliyor. Gözlüğün altından bakıyor. Öncelikle Kelly benim arkadaşım değil. İkincisi ben de insanları incitmekten hoşlanırım. İkili kavgaya tutuşuyorlar. Mayu üstünlüğü alıyor gibi gözüküyorken Kelly Klein geliyor ringe tekrardan. İkiye bir yapacakken Deonna Purrazzo! Geri dönüşünü yapıyor! Ve hunharca saldırıyor Tenille ve Kelly'e. Mayu da kendini buluyor ve cici kızlar kötüleri püskürtüyor. Tenille Dashwood ve Kelly Klein tartışırken ayrılıyoruz.

Tag Team Match
Super Smash Bros def. The Dawgs and The Bouncers

Zorlanmadan tokatlıyor Mario kardeşler. Ve Briscoes'a meydan okuyorlar.

Cody ringe geliyor. Seyircileri selamlıyor. Kendimi tekrardan doğmuş gibi hissediyorum diyor. Maçı kaybettim ama bu son değil. Her bir düşüşün ardından tekrar kalkmamız gerek. Boğazını sıvazlıyor ve yutkunuyor birkaç defa. Mikrofonu tekrar kaldırıyor konuşmak için. Ama bir an yere fırlatıp ringi terkediyor. Seyirci şaşkın, seyirci garip.

Singles Match
Drew Gulak def. Shane Taylor

Shane Taylor'ın agresif performansına karşı Gulak galibiyet almayı biliyor.

Jay Lethal ringe girişini yapıyor. Glory by Honor belki de kariyerimin için dönüm noktası olacak. Çünkü bu kemeri belki de en farklı stildeki rakibe karşı savunacağım. Punishment Martinez, güreş dünyasında gerçekten farklı bir tarzın var ve sana saygı duyuyorum. Hayır, hayır bunu benim bir dezavantajım olarak algılamayın, benim endişelerim senin için Martinez. Çünkü eninde sonunda bu kemeri asla alamayacaksın. Çünkü sen de asla benim gibi bir şampiyonla karşılaşmadın. Kameraya bakıyor kemerini yaklaştırarak ve öpüyor.

Derken etraf karanlıklara bürünüyor bir an. Titantronda bir şeyler oynuyor. Ara ara cızırtılı bir görüntü. Yaşlı çirkin bir kadın elinde bir şeyi okşuyor ve anlaşılmayan dilde bir şeyler söylüyor. Kamera yakın çekim yapıyor ve bu omzunda kemeriyle duran bir Jay Lethal bebeği. Kadın birkaç saniye daha konuştuktan sonra bebekteki kemere bir iğne batırıyor. Aynı anda ringde bu görüntüyü izleyen Jay Lethal'ın omzundaki kemer de parçalanıveriyor. Lethal ne olduğunu anlayamazken Martinez arkasında beliriyor ve bir Roundhouse Kick yapıştırıyor. Daha sonra da kaldırıyor ve South of Heaven Chokeslam uyguluyor. Cebinden kadının elindekine benzer bir bebek çıkarıyor. Kötü kötü gülerekten şovu sonlandırıyor.
imza

Victoria Concordia Crescit

MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2019, 23:51   #112
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3062
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 164483
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Onurlu Ring'e büyü yakışmıyor. Kadınlar arasındaki aksiyon güzel. Cody ne yapacak anlamadım, kardeşim WWE'den sağlam bir adamla takas et işte şunu.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2019, 00:09   #113
shiniest

Rep Derecesi: MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MG42 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

- Geçtiğimiz haflardaki karşılaşmanın sonuçsuz bitmesi ve Adam "the hangman" Page'in yükselen performansına karşılık haftaya Punishment Martinez vs Adam "the hangman" Page karşılaşmasının rövanşı olacakmış. Bu sefer kemer de ortada.
imza

Alt 04-01-2019, 07:58   #114
#WTR
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Pendik
Konular: 519
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 12594
Rep Derecesi: BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Büyü falan maşallah WWE bookerlarının gözü yaşlı. Onun dışında Tenille kendine daha iyi yandaş bulmalı.
imza
PSN Nick: Thalariann
Instagram
Facebook'tan bana ulaşabilirsiniz

Güncel Hikayelerim ve Bookladığım Şovlar

Witcher Hikayeleri: Efsungerlerin Uyanışı
Be a Booker | Tetsujin Wrestling

Başarılar
1 Efsanevi BaB Konusu

Devamı gelecek...(Gelmedi...)

IRON from ICE
BulletClubFedaisi isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2019, 12:24   #115
shiniest

ROH TV | 13 Ocak 2019

Women of Honor Match
Mayu Iwatani def. Brandi Rhodes

Mayu zorlanmadan alıyor. Glory by Honor'da Kelly ve Tenille'e meydan okuyor takım maçında. Kendi arkadaşı şov günü belli olacakmış.

Briscoelar Sandy Fork'da. Mark çıkıyor. Siz süt çocukları bunun bir oyun olduğunu mu sanıyorsunuz? Konsol oyunu mu bu ha? Nesiniz siz diyor Jay. Luigi ve Mario mu? *ikeyim sizi lan! Biz neyiz biliyor musunuz? Oradaki ejderha ya da kötü adam her neyse. Prensesi de sizi de *ikeceğiz. It's time to MAN UP!

The Kingdom arka alanda. Taven konuşuyor. Ring of Honor yönetimi... sizin ve oluşumunuz kadar kokuşmuş, adi, hak yiyen başka bir yönetim görmedim. Ben bir şeyler yaratmaya çalışsam da siz hâla benim üzerime oyunlar oynuyorsunuz. Ve bunu, asla unutmayacağım. Fakat... şimdi şuna gelelim. Bize Glory by Honor'da 6-Man kemeri hakkı vererek gazımızı aldığınızı düşünmek istiyorsunuz. Tamam, öyle düşünün o zaman. Ne kadar çok kemer o kadar görkemli bir yaşam. Çünkü ben Matt Taven, bu da benim krallığım!

Singles Match
Jonathan Gresham def. Facade

Gresham dalga geçiyor genelde. Ve maçı alıyor zorlanmadan. Kara Ejder senin için geliyor diyor Gordon'a.

Ring of Honor TV Championship
Adam "the hangman" Page def. Punishment Martinez(c)

Dehşet bir maç izliyoruz. Page shooting star headbutt vurmaya çalışıyor ama Martinez counter edip aprona Chokeslam vuruyor. Maçın sonlarında Ric Flair ring kenarına geliyor. Martinez bu sırada South of Heaven Chokeslam koyuyor ama hakem Flair ile uğraştığı için sayamıyor. Martinez hakeme doğru giderken Lethal arkadan geliyor ve low blow. Arkasına da bir Lethal Injection. Flair aprondan ayrılıyor bu vakitte. Page kalkıyor yavaş yavaş. Martinez de doğrulurken bir Buckshot Lariat. Arkasına da Rite of Passage! 1!2!3! Page şampiyon! Adam Page Ring of Honor TV kemerinin şampiyonu oluyor. Lethal kameralara silah işareti yapıp işaretlerken Page kemeriyle seviniyor. Son.
imza

Alt 16-02-2019, 16:10   #116
shiniest

Glory by Honor Maç Kart

Ring of Honor World Championship
Punishment Martinez vs Jay Lethal(c)

Women of Honor Match
Tenille Dashwood & Kelly Kleim vs Mayu Iwatani & ???

Ring of Honor World Tag Team Championship
The Briscoes(c) vs Super Smash Bros

Ring of Honor World 6-Man Championship
The Young Bucks & Marty Scurll vs The Kingdom

Singles Match
Jonathan Gresham vs Flip Gordon

Singles Match
Drew Gulak vs Kenny King

Ayrıca şovda Adam Page'in zaferi kutlanacak.
imza

Seçenekler Arama
Stil