GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-08-2017, 19:43   #41
#Hedef38
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 6245
Favori Güreşçisi: Joey Janela
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1598416
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ailemle yaşamaktan gerçekten sıkıldım ikisinin aylık geliri 3000-3500 tl arası ama sırf asosyalim diye bilerek İnterneti ödemiyorlar 70-75 TL olan bir oyunu istediğimde yemediğim laf kalmıyor en kısa sürede ayrı eve çıkmak istiyorum.
imza

king of the north

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 19:46   #42
I eat the halal, uh
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2526
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 165723
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı BalorClub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaşlı bir kadın olduğu için öyle görmemiş biri,Ateist tanımıyordur bile belki...

Ve ayrıca hemen Kuranı Kerim'i okumanı istiyorum. Benim isteğim için yaparsan sevinirim.Kim bilir kaç yaşındasın 17-18 vardır...Ve bu zamana kadar gülüp eğlendin? O kadar gülüp eğleneceğine okuyabilirdin? Okumak mı istemiyorsun samimi cevap istiyorum?
16'yım daha.

Ek olarak evet, eğitim hayatımdaki yapı taşlarından biri liseyi atlatıp üniversitede okumayı daha doğru buluyorum.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 19:46   #43
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Alpercanbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ailemle yaşamaktan gerçekten sıkıldım ikisinin aylık geliri 3000-3500 tl arası ama sırf asosyalim diye bilerek İnterneti ödemiyorlar 70-75 TL olan bir oyunu istediğimde yemediğim laf kalmıyor en kısa sürede ayrı eve çıkmak istiyorum.
Ergensin? Eve kapanıp durma arkadaşlarınla dışarı çık...Ozaman ailen istediğini yapacaktır.

Sırf Ergen olduğun için böyle carcur ötüyorsun ben onları kaybettiğin günde göreceğim seni.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 19:47   #44
#Hedef38

Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ergensin? Eve kapanıp durma arkadaşlarınla dışarı çık...Ozaman ailen istediğini yapacaktır.

Sırf Ergen olduğun için böyle carcur ötüyorsun ben onları kaybettiğin günde göreceğim seni.
Alakası yok kardeşim.
imza

king of the north

Alt 02-08-2017, 19:52   #45
-

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alakası yok kardeşim.
Yukarda yazdıklarım geçerli,Kaybedince anlarsın değerini.Ben Geçirdiğim kazada bayılıp kalmadan önce abimi yerde yatarken gördüm mesela? Ozaman anladım değerini...Benim abimle aram iyi değil normalde...Babamlada öyle? Dediklerimi dikkate al.

Ergenlik yapıp annene babana bağırıp çağırma.Sıkıntın varsa güvendiğin arkadaşlarınla çöz...Sevgilin varsa kızı dışarı çıkar,Arkadaşlarınla Halı Saha kiralayın...Bu tarz şeyler seni hayatı anlamaya daha çok teşvik edecektir.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

Konu CM Jericho tarafından (02-08-2017 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
Alt 02-08-2017, 20:00   #46
#Hedef38

Okumadan Ateist havalarına girmeni tavsiye etmiyorum...Ne gördün neyden etkilendiysen Hepsinin Cevabı Kuran'ı Kerim'de var.Aç oku? Zor birşey değil.

En azından Bilmeyerek Ateist olmaktan iyidir.

Yukarda yazdıklarım geçerli,Kaybedince anlarsın değerini.Ben Geçirdiğim kazada bayılıp kalmadan önce abimi yerde yatarken gördüm mesela? Ozaman anladım değerini...Benim abimle aram iyi değil normalde...Babamlada öyle? Dediklerimi dikkate al.

Ergenlik yapıp annene babana bağırıp çağırma.Sıkıntın varsa güvendiğin arkadaşlarınla çöz...Sevgilin varsa kızı dışarı çıkar,Arkadaşlarınla Halı Saha kiralayın...Bu tarz şeyler seni hayatı anlamaya daha çok teşvik edecektir.
Geçmiş olsun ama ailem dediğim gibi asosyal olduğu için teknoloji özellikle PS4 oyun istediğimde bir küfür yemiyorum ama kendilerine gelince tablet-telefon gibi şeyleri almayı biliyorlar daha geçen babam kendine telefon aldı.
imza

king of the north

Alt 02-08-2017, 20:02   #47
-

RPG Karakteri:

Geçmiş olsun ama ailem dediğim gibi asosyal olduğu için teknoloji özellikle PS4 oyun istediğimde bir küfür yemiyorum ama kendilerine gelince tablet-telefon gibi şeyleri almayı biliyorlar daha geçen babam kendine telefon aldı.
Ozaman onlara bunu söyleme vakti Veya bir güvendiğin akrabandan yardım alabilirsin.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

Alt 02-08-2017, 20:04   #48
I eat the halal, uh

Konular: 2526
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

16 yaşında bir döneme girmişsin...17 yaşındayım ve aynı şeyleri yaşamamışız demek ki.Vakti tam olarak şuan Daha sonra 60 yaşında okuyup imanını ettikten sonra kabul olacak ama sen şuan Kafirsin ozaman? Böyle birşeyi ben kabul etmiyorum.Herhangi birşeye karar vermeni diliyorum.

Dipnot: Benimle konuşurken düzgün konuşmanıda rica ediyorum.
Monoteizm'i benimsiyorum, anlaşılabilir dilde Tektanrı inancım var. Benim şu yaşta irdelediğim ve merak ettiğim durum, benimsenen onca dinin vaatlerinin ne olduğu, neden insanların o dini benimsediği. Bu yüzden okuyup öğrenebileceğim kaynakların çoğunlukta olduğu yerde, üniversitede kafa yormayı tercih ediyorum. Bak ikinciye tekrarlıyorum, benim demek istediğim şey bir inancım olmadığı değil. Yarın Kur'an-ı Kerim'i okuyup İslamiyet'i benimseyeceksem dahi, bunu kaynağını okuyarak benimsemek istiyorum. Din gibi derin bir konuyu da, henüz olgunlaşmamış benim lisede cevaba kavuşturmamın doğru olacağını da düşünmüyorum. Umarım daha iyi anlatabilmişimdir kendimi.

O itham yanlış oldu, özür diliyorum ama dediğim onca şeyden Ateist olduğumu çıkarman sinirimi bozmadı değil.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 20:05   #49
-

RPG Karakteri:

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Monoteizm'i benimsiyorum, anlaşılabilir dilde Tektanrı inancım var. Benim şu yaşta irdelediğim ve merak ettiğim durum, benimsenen onca dinin vaatlerinin ne olduğu, neden insanların o dini benimsediği. Bu yüzden okuyup öğrenebileceğim kaynakların çoğunlukta olduğu yerde, üniversitede kafa yormayı tercih ediyorum. Bak ikinciye tekrarlıyorum, benim demek istediğim şey bir inancım olmadığı değil. Yarın Kur'an-ı Kerim'i okuyup İslamiyet'i benimseyeceksem dahi, bunu kaynağını okuyarak benimsemek istiyorum. Din gibi derin bir konuyu da, henüz olgunlaşmamış benim lisede cevaba kavuşturmamın doğru olacağını da düşünmüyorum. Umarım daha iyi anlatabilmişimdir kendimi.

O itham yanlış oldu, özür diliyorum ama dediğim onca şeyden Ateist olduğumu çıkarman sinirimi bozmadı değil.
Kendi tarafımcada Kusura Bakma diyip düşüncene saygı duyuyorum kardeşim.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

Alt 02-08-2017, 20:06   #50
THE FUTURE
The Aerialist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 597
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 42734
Rep Derecesi: The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Aerialist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Aerialist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Aerialist The Aerialist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42734

Alıntı 619rey619 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben çocuğa odamda sadece benim oynadıklarını izletiyorum.
Ben de bir kere denedim onu, gidip şikayet ediyorlar.
imza
CrossFit Jesus

FUCK THIS SWAG RAP BULLSHIT

The Aerialist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil