GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-01-2020, 20:13   #1
waking the demon
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 450
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: Jay White
Rep Puanı: 242120
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 242120

Standart Çeviri | Rollins'in Fiend Telaşı

Seth Rollins: Sizinle açık olmam lazım. Son 7 senede bu ringde çok şey yaptım. Bu iplerin arasında çok şey gördüm. Ama hiç bir zaman geçen hafta RAW'da hissetiğim gibi hissetmedim. Bakın. Tam burda bu ringin köşesinde yatarken ve 5 tane eleman tarafından benzetilip savunmasız şekildeyken ne olduğunu anlayamadan canlı canlı bir kabusun vücut bulmuş halini yüzüme bu kadar yakın buldum. Dövüşecek gücüm yoktu. Yapabileceğim tek şey gözlerimi kapatmaktı. Ve bunların hepsinin kötü bir rüya olduğunu düşünmekten başka şansım yoktu. Ama bu kadar da değil daha da kötü. Çünkü 2 haftadan kısa bir süre içinde benim Hell In A Cell kafesinin içine girmem gerekiyor. Ve orada Evrensel Şampiyonluğu'mu Canavar Bray Wyatt'a karşı savunmam gerekiyor. Hell In A Cell'i size anlatmama gerek yok, ne kadar tehlikeli olduğunu biliyorsunuz. Kariyerleri kısalttığını biliyorsunuz. Ama Bray Wyatt ile kafesin içinde karşılaşmak tamamen apayrı bir hikaye. Ne yapacağım? Ne yapacağımı söyleyeyim. Her zaman ne yapıyorsam onu yapacağım. Bu durumdan kurtulacağım ve üstün çıkacağım! SummerSlam'de Lesnar'a karşı kimse bana bir şans vermedi. Sağ kaldım ve üstün geldim. Clash Of Champions'ta Braun Strowman bana hayatımın dayağını attı her şeyini ortaya koydu. Ama en sonunda ben ayakta kaldım ve üstün geldim! Bray Wyatt kafese nasıl zamazingolarla gelmek istiyorsa gelsin. Ama ben her zaman yaptığım şeyi tekrar edeceğim ve ayakta kalıp kazanan olacağım! Ama kolay olacak demiyorum.

Braun Strowman: Seth eğer bana söyleyecek bir lafın varsa yüzüme söylemeni tercih ederim. Rakibinin aksine ben kuklalarla beraber aptal saptal akıl oyunları oynamaya çalışan bir zerzek değilim. Eğer bir rakibimle problemim varsa direk üstüne yürüyüp bilmesini sağlarım. Sana da aynısını yapmanı tavsiye ediyorum.

Seth Rollins: Bak koca adam bu takımlar şampiyonluğu ile...

Braun Strowman: SETH KES SESİNİ BEN DAHA BİTİRMEDİM! Sadece takım kemerlerini kaybetmemize sebep olman değil geçen hafta RAW'da benle bir daha maça çıkmamayı umut UMUT ettiğini söyledin.

Seth Rollins: Öyle demedim, benim çok yüküm var. Önce Bray'le Hell In A Cell'de kapışacağım daha sonra da bugünkü F5W maçının galibi ile 2 hafta sonraki RAW sezon prömiyerinde maça çıkacağım. Ve dedim ki beni o kadar temiz dövdükten sonra iyi ki bir daha böyle bir şansı yakında alamayacak. Ama gelip böyle konuşman seninle bu gece dövüşme isteğimi arttırıyor.

Braun Strowman: Meydan mı okuyorsun?

Seth Rollins: Nasıl anlamak istiyorsan o.

Braun Strowman: İyi, o zaman BU GECE BU ELLERİ ALACAKSIN!

Çeviren: GüreşTürkiye Çeviri Ekibi
imza
They say that time's have changed, it's all the same
They put the killer in chains, but who's to blame
Still tryin to change, it's all in vain
Fire in his eyes, he got ice in his veins

hernandez - kingston - homicide

Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil