GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-02-2020, 23:08   #1
The Viper
kaantheviper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 33
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 51373
Rep Derecesi: kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. kaantheviper Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
kaantheviper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kaantheviper kaantheviper isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51373

Standart Will Ospreay vs Zack Sabre Jr. RevPro High Stakes 2020

ZSJ vs Will Ospreay maçı düşmüş. Bende oturup izledim ve çok etkilendim. İzlediğim en iyi indy maçı bu olabilir hiç abartmıyorum. Maç içerisindeki heycan ve başa , baş mücadele beni çok etkiledi. Bu maç ile birlikte OsCutter hareketi de tamamen bitti. Artık o hareketin bir finisher olmadığını rahatlıkla söyliyebiliriz. O en üstten vurulan OsCutter bir gün illa kickout yiyecekti. Ancak bunu yapanın ZSJ olmasını beklemezdim. Onu kolay bir lokma gibi göstermemeleri doğruydu. Bu maç RevPro şirketi için de çok anlamlıydı. İki güreşçi de onların elinde yetişmiş ve ün yapıp daha büyük yerlere gitmiş isimler. Bir tarafta oranın eski çaylağı ve gururu Will , diğer tarafta ise oranın kemerini herkesten çok taşıyıp , Tokyo Dome ve MSG'ye götürüp savunarak kemere bir değer katmış ZSJ var. Cidden bu kemer düz bir indy kemeri olmaktan çıktı artık. Ben hiç bir indy kemerinin bu seviyede bir değere yükseldiğini görnedim. Bunda NJPW'nin payı büyük ama bir o kadar da ZSJ'nin de payı var. Britanya güreşinin son 2 kalesinden biri olan RevPro bu yoklukta bu kadar iyi şey sunduğu için , onların önünde şapka çıkarıyorum. Eğer indy seven biriyseniz kesinlikle bu şirkete göz atın derim. ZSJ'ye ise NJPW'de başarılar dilerim. Umarım hayırlısıyla bu sene bir kemer alacak NJPW'de. Moxley , US kemerini ona salsa güzel olur. Yada Taichi ile TTC alsalar. Ospreay ise bu RevPro Brtisih Heavyweight kemerini hakkıyla taşıyacaktır. Artık o bir heavyweight ve bu kemer onun için olabilecek en iyi başlangıç oldu.

Maça puanım 5

Maç linki 🔽

Not : eğer indy prodüksiyonuna alışık değilseniz fazla zevk vermiyebilir. Bunu bilerek izleyiniz lütfen.

https://vk.com/video-153174406_456241377
imza

Sports Entertainment ❌
Professional Wrestling ✔
kaantheviper isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2020, 21:59   #2
Depresyon
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 301
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 214444
Rep Derecesi: TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TalhaKanar TalhaKanar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 214444

Ooo Zack Sabre Jr.
Sucks!

Maçı çok çok beğendim. Harika bir maçtı. 5 yıldız vermezdim.
imza
''Cabron!''
-Tetsuya Naito
TalhaKanar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2020, 15:51   #3
Banned
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Calgary, Canada
Konular: 207
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Chuck Taylor
Rep Puanı: 64647
Rep Derecesi: BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64647

Sıkı bir indy takipçisi olarak maçın hiçbir anı beni kendine pek de çekmeyi başarmadı. Özellikle sonda Ospreay sırf Sabre'ı ulti atıp deşecek diye manası olmayan, arka arkaya yapıldığında maçı dağınık gösterip rahatsız edici olan kombinasyonu çöp hareketleri sıralayınca aşırı irite oldum. Yapma artık şu birbiriyle uzaktan yakından alakası olmayan hareketleri be gülüm. 4*
BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil