GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-06-2019, 23:46   #1
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3495
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 289480
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 289480

Standart Jon Moxley: Indie'leri Satın Almak Kötü Bir Fikir

Dean Ambrose verdiği röportajda Triple H'in indie arenasını satın alması hakkında konuştu.

"Bunu siz sorana kadar hiç düşünmemiştim ama bu şaşırtıcı. Hunter indie'leri satın almaya başladığında bunun kötü bir fikir olduğunu düşünmüştüm. Joey Mercury'yle birlikte elinde Seth ve ben vardık, Luke Harper, Neville ve Cesaro gibi anahtar adamların kanına girme şansımız oldu (bu cümleyi tam anlamadım kaynaktan bakın isterseniz.). Ben ana kadroyken ve NXT ben orada yokken başladığında Triple H her hafta başka bir indie güreşçisiyle fotoğraf çekinmeye başlamıştı. Havalı görünmeye mi çalışıyordu, indie saygınlığı mı kazanmaya çalışıyordu yoksa NXT'yi havalı mı yapmaya çalışıyordu bilmiyorum. Hunter net bir şekilde indieleri satın almaya başladı. Bunun iyi bir fikir olmadığını düşündüğümü hatırlıyorum. Yani yoksa tüm bu iyi fikirler nereden gelecek? Eğer Daniel Bryan 21 yaşındayken onu alsalardı, asla Bryan Danielson olamazdı ve asla Wrestlemania 30'daki anı yaşayamazdınız. Punk gerçekten CM Punk olmadan önce onunla imzalasalardı, asla şimdi başardıklarını başaramazdı. Eğer beni 21 yaşımdayken alsalardı, benden de bir cacık olmazdı. Oraya alınmadan önce kendimi geliştirmem gerekiyordu.

Bütün indieleri satın almak Vince'in zamanında tüm bölgeleri satın almasına benziyor. Yeteneklerin iyisini seçebilecekleri kimse kalmamıştı. Indieleri satın almalarına rağmen indielerin kendilerini yine bu derece popüler yapabilmeleri inanılmaz. İnsanın profesyonel güreşin geleceği hakkında iyimser olmasını sağlıyor. Muhtemelen Punk'ın röportajı ile benim röportajım arasındaki en büyük fark da bu. O net bir şekilde profesyonel güreşi s**eyim diyordu, ben ise profesyonel güreşe olan aşkımı tekrar kazandım diyorum. Herkesle güreşmek istiyorum. Hadi tüm duvarları yıkıp bütün şirketleri bir araya getirelim ve koca bir stadyumu doldurup bir süper şov düzenleyelim. S**eyim. WWE dışındaki güreş sahnesinin tamamı WWE'den daha büyük. Kendim, tüm AEW kadrosu ve hayranlarının bir takım olduğunu ve hepimizin amacının güreşi muhteşem yapmak olduğunu hissediyorum. İnsanlara profesyonel güreş hayranı olduğunuzu utanmadan söyleyebilmenizi istiyorum çünkü siz bunu söylediğinizde "Şu osuruk şakaları yapılan ve insanların birbirlerinin üzerine kakalarını yaptığı veya her ne s**im dönen şey mi" tepkisi veriyorlar. Eğer bir güreş hayranıysanız ve birisine WWE'den bir şeyler gösterirseniz, bu sizi utandırır. AEW tişörtü giydiğinizde sizi gören insanların "Ooo sen bir güreş hayranısın, heyt be! Ben de öyleyim." demelerini istiyorum. Double Or Nothing'de o poker çiplerinin üzerinde dikilirken şovun yayından ne zaman çıkacağını bilmiyordum. Orada kalmamın bir sebebi vardı, orada durarak sadece lanet olası bir zafer turu atmak istedim. Güvenlik görevlileri bundan memnun olmadılar ama arenanın çevresinde devasa bir zafer turu attım, yayın sona erdiğinde kendimi 12 bin takım arkadaşımla berabermişim gibi hissettim. Hepimiz AEW idik. Aramızda ortak bir bağ vardı."

https://411mania.com/wrestling/jon-m...e-wwe-stories
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2019, 23:49   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 914
Rep Derecesi: Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın.
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Batu Rhodes Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 914

Adam sonuna kadar haklı. Punk'ın fanı olsam da Punk hakkında dediği şeyde de haklı. Vince yüzünden güreşe küsmemeliydi.
Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 00:44   #3
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 245
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 94969
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 94969

Dean zeki bir adam. Samimi ve doğrucu bir röportaj olmuş. Orijinal karakterini seviyorum kral.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil