GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-05-2019, 14:09   #1
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3495
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 289480
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Matt Riddle'dan AEW ve Lesnar Açıklamaları

Takeover'ın herhangi bir WWE PPV'sinden bağımsız gerçekleşecek olması farklı hissettiriyor mu?: Benim için hayır. Benim için Takeover her zaman haftasonunun yıldızıdır. Wrestlemania, Summerslam ya da ne haftası olursa olsun Takeover o haftanın yıldızıdır. İzlenecek bir şov sunuyoruz. Benim bulunduğum yer burası. Benim şovumu yaptığım yer burası, bu yüzden önceliğim de burası. Bu yüzden, eğer Takeover varsa, bitmiştir. Seyirciler alev gibi olacak, biz de ortalığın adını koyacağız. Bizim yaptığımız iş bu. Çıtayı her seferinde daha da yükseğe çıkarıyoruz ve bu çılgınca bir şey. Bazen bu beni korlutuyor ama aynı zamanda bu muhteşem bir şey.

NXT'deki karakteri neden hayranlarla çok iyi bağ kurabiliyor?: O karakter benim. O kişi benim. Bana verişmiş isim King of Bros veya Original Bro değil. Ben Matthew Riddle'ım. Matthew Frederick Riddle'ım. Ama ben O kişiyim. Markete gittiğimde de promolarda nasılsa öyle konuşuyorum. Bence bazı insanlar bunu anlamıyor ama çoğunluğun anladığını düşünüyorum. İnsanların çoğu buna ilgi gösterip saygı duyabiliyorlar, ve bence insanlarla bağ kurabilmemin sebebi de bu.

Neden güreşin en harika çağına ilerlediğini düşünüyor?:Güreşe başladığımda güreş bence ölmüyordu, ama idare eder pozisyondaydı. Ve ben başladığımda NXT uçuşa geçti, WWE Network uçuşa geçti, ve bunlar olurken ben yılda 6 şov yapan indylerde güreşiyordum, TV'de hiç maça çıkmamıştım, sadece internetler ve lise salonlarındaydım. Ve WWE her yerdeydi, dünya çapında başka şirketler de vardı ve şimdi bir tane daha var. İsimlerini vermek istemiyorum ama bu şirket eski şirketin yayınlandığı kanalla aynı kanalda. Ve biliyor musun bence, bahsedilen rekabetin gerçek olduğunu düşünmüyorum; sadece ortada rekabetin olduğuna dair bir illüzyon var, insanlar "Aa bak yeni bir şirketler arası savaş çıkabilir." diyorlar. Ve bazı insanlar bu durumdan korkuyorlar. Ama ben, rekabeti severim. Sınırlarını aşmalarını, ve bizim de sınırlarımızı aşmamızı sağlamalarını istiyorum. Bırakın bu olsun, çünkü bu olduğunda profesyonel güreş sıradaki büyük çağına giriş yapmış olacak. Eğer işler dediğim gibi ilerlerse haklı olduğumu biliyorum. Ve ben rekabeti de biliyorum. İki şirkette de bunu yapabilecek atletlerin olduğunu biliyorum. Ama asla her şeyi tam olarak bilemezsiniz. Ama benim düşüncelerim genel olarak böyle.

Hayranların daha sert ürün istemesi hakkında: Biz de sert şeyler yapmak istiyoruz. Ben sertlik istiyorum. Sert şeyler yapmak istiyoruz. Tasmamın tamamen kopmasını istiyorum. İstediğim her şeyi yapabilmek istiyorum. Özgürce koşmak istiyorum. Bu benim özgür olmadığım anlamına gelmiyor. Özgürüm. Ama ben gerçek özgürlükten bahsediyorum. Bence hayranlar da buna bayılır. Tıpkı Attitude Era'da olduğu gibi. Attitude Era'nın güreşin en harika dönemi olarak bilinmesinin sebebi bu. Oradaki güreş değildi, bana inanın. Oradaki olay promolardı, karakterlerdi. Bu kadar. Ve neden? Çünkü tasmaları yoktu. Bakın açık konuşuyorum, anahtar bu. Ve yine, ben kontrol edilmiyorum. Epey özgürlüğe sahibim ve bana bunu onlar veriyorlar, aynı zamanda herkese veriyorlar. Ama aynı zamanda, bunun bir üst seviyesi daha olmalı ve biraz daha zorlarsak bunu mümkün kılabiliriz.

Brock Lesnar'ı emekli edecek olmasıyla alakalı: En başında bu sadece bir gimmick'ti. Bilirsin, benim için bir hedef. İlk olarak bunu Lesnar'ın The Undertaker'ı yendiğini gördüğümde istemiştim. Yani adam Wrestlemania'da seriyi kırdı. Sadece bunu yaparak WWE tarihinde kendisini iyice somutlaştırmış oldu. Ve ona baktığımda, ilk günden beri çevresinde herkese zorbalık yapan bir adam gördüm, ve ben zorbalardan nefret ederim. Kulağa klişe olarak geldiğinin farkındayım, ama benim dövüşmemin sebebi dövüşmeyi seven elemanların dövüp aşağılayarak bir zorbadan bir velete dönüşmelerini görmek ve "Şimdi nasıl hissettiriyor" demek. Ve dürüst olmak gerekirse onu yerle bir etmek istiyorum. Onu yerle bir edip tüm dünyaya aşağılandığını göstermek istiyorum, onu dövmek istiyorum, ve tek olmak istiyorum çünkü onun taşıdığı şeyi taşıyabileceğimi, ama onun gibi değil de daha iyi bir şekilde taşıyabilecek tek kişi olduğumu düşünüyorum.

Lesnar'ın MITB Kazanmasına Tepkisi: Reaksiyonum şöyleydi; Tamam, unvanı kazandıktan sonra Royal Rumble'ı nasıl kazanıp gelecek sene onu Wrestlemania'da yenebilirim ya da bu olmazsa cash-in'ini nasıl berbat edebilirim. O cash-in'ini yaparken orada olmak istiyorum, böylece unvanı kazanmasını engelleyip her şeyi mahvedeceğim ve bana sinirlenecek, ve ben de diyeceğim ki: beni mi istiyorsun? O zaman Wrestlemania'da kariyerini ortaya koy.

https://411mania.com/wrestling/matt-...-brock-lesnar

Konu DoctorMK tarafından (31-05-2019 Saat 14:21 ) değiştirilmiştir.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2019, 17:48   #2
The Devil beating Jesus
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5440
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Dedi ve Vince McMahon bu planı beğenmeyip, Riddle'ın Lesnar'a squash ile kaybetmesini sağladı. Duruma sinirlenen Riddle da tası tarağı toplayıp AEW'ya gitti. Riddle'ın ana kadroya gelince ister istemez hayal kırıklığı yaşamaya başlayıp şirketi terk edeceğini düşünüyorum çünkü çok kırılgan bir yapısı var şu an NXT'deki günleri kendisinin iyi günleri.

Ayrıca Vince McMahon hayatta olduğu sürece "Tasmamın tamamen kopmasını istiyorum. İstediğim her şeyi yapabilmek istiyorum. Özgürce koşmak istiyorum." şu sözünü maalesef gerçekleştiremeyeceğini düşünüyorum. Vince'in tarzı bir güreşçi olmayı başarırsa belki işler o zaman değişebilir ama hiç sanmıyorum.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2019, 18:02   #3
Banned

Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Quiet Riot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dedi ve Vince McMahon bu planı beğenmeyip, Riddle'ın Lesnar'a squash ile kaybetmesini sağladı. Duruma sinirlenen Riddle da tası tarağı toplayıp AEW'ya gitti. Riddle'ın ana kadroya gelince ister istemez hayal kırıklığı yaşamaya başlayıp şirketi terk edeceğini düşünüyorum çünkü çok kırılgan bir yapısı var şu an NXT'deki günleri kendisinin iyi günleri.

Ayrıca Vince McMahon hayatta olduğu sürece "Tasmamın tamamen kopmasını istiyorum. İstediğim her şeyi yapabilmek istiyorum. Özgürce koşmak istiyorum." şu sözünü maalesef gerçekleştiremeyeceğini düşünüyorum. Vince'in tarzı bir güreşçi olmayı başarırsa belki işler o zaman değişebilir ama hiç sanmıyorum.
Bu tasma olayını John Cena dışında yapabilecek adam yok şu an WWE'de. Bu yapamayacaklara Lesnar, Undertaker gibi adamlar da dahil.
Alt 31-05-2019, 18:06   #4
The Devil beating Jesus

Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu tasma olayını John Cena dışında yapabilecek adam yok şu an WWE'de. Bu yapamayacaklara Lesnar, Undertaker gibi adamlar da dahil.
Rock?
Alt 31-05-2019, 18:22   #5
Banned

Alıntı Quiet Riot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rock?
WWE'de diyemeyiz bence Rock için.
Alt 31-05-2019, 18:25   #6
#FALCAO45GOLAT
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 10
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 174441
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 174441

Açık konuşmak gerekirse Lesnar kısımlarını okudum, günde 5 saat uykuyla 95038373 saattir de ders çalıştığım için okuyacak gücüm yok. AEW’den hangi paragrafta bahsediyor?

Bu arada Lesnar Lesnar diyip durma, bir şeyi kırk kere dersen olurmuş. Durduk yere kariyerin rencide olmasın. Destekçiniz.
imza

SENİNLEYİZ İMPARATOR

Konu Xenophobia THE Simurgh tarafından (31-05-2019 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2019, 19:06   #7
Banned

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açık konuşmak gerekirse Lesnar kısımlarını okudum, günde 5 saat uykuyla 95038373 saattir de ders çalıştığım için okuyacak gücüm yok. AEW’den hangi paragrafta bahsediyor?

Bu arada Lesnar Lesnar diyip durma, bir şeyi kırk kere dersen olurmuş. Durduk yere kariyerin rencide olmasın. Destekçiniz.
Neden güreşin en harika çağına ilerlediğini düşünüyor?:Güreşe başladığımda güreş bence ölmüyordu, ama idare eder pozisyondaydı. Ve ben başladığımda NXT uçuşa geçti, WWE Network uçuşa geçti, ve bunlar olurken ben yılda 6 şov yapan indylerde güreşiyordum, TV'de hiç maça çıkmamıştım, sadece internetler ve lise salonlarındaydım. Ve WWE her yerdeydi, dünya çapında başka şirketler de vardı ve şimdi bir tane daha var. İsimlerini vermek istemiyorum ama bu şirket eski şirketin yayınlandığı kanalla aynı kanalda. Ve biliyor musun bence, bahsedilen rekabetin gerçek olduğunu düşünmüyorum; sadece ortada rekabetin olduğuna dair bir illüzyon var, insanlar "Aa bak yeni bir şirketler arası savaş çıkabilir." diyorlar. Ve bazı insanlar bu durumdan korkuyorlar. Ama ben, rekabeti severim. Sınırlarını aşmalarını, ve bizim de sınırlarımızı aşmamızı sağlamalarını istiyorum. Bırakın bu olsun, çünkü bu olduğunda profesyonel güreş sıradaki büyük çağına giriş yapmış olacak. Eğer işler dediğim gibi ilerlerse haklı olduğumu biliyorum. Ve ben rekabeti de biliyorum. İki şirkette de bunu yapabilecek atletlerin olduğunu biliyorum. Ama asla her şeyi tam olarak bilemezsiniz. Ama benim düşüncelerim genel olarak böyle.
Alt 31-05-2019, 19:06   #8
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 2371
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 625278
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 625278

Sen ilk önce bi WrestleMania kickoffuna gir, sonra Main Evente oynarsın.
imza

5x Haftanın Parlayan Üyesi
5x Onur Kürsüsü
5x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2019, 19:08   #9
The Devil beating Jesus

Alıntı TheMonster292 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen ilk önce bi WrestleMania kickoffuna gir, sonra Main Evente oynarsın.
Roman'dan fırsat kalırsa oynarlar.

Seçenekler Arama
Stil