GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-06-2019, 18:30   #1
unscripted violence
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1274
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 76007
Rep Derecesi: Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Falcon Arrow Falcon Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 76007

Standart Batista: 'WWE'nin Yaratıcılığı Daha Kötüye Gidiyor'

Daha önce Wrestling Sheet Radio ile bir röportaj gerçekleştiren Batista, 2014 yılında geri döndüğünde şirketin yaratıcı yönünden memnun olmadığını, şimdi baktığında durumun daha kötüye gittiğini ve güreşçilere özgürlük tanınmadığını ifade etmiş.

Batista: "Yaratıcı sürece hala anlam veremiyorum. 2014 yılında orada olduğumda bu benim için bir kabus gibiydi ve şimdi baktığımda daha da kötüye gitmiş gibi gözüküyor. Onların uzun vadeli bir vizyonu yokmuş gibi hissediyorum. Her şey haftadan haftaya belli bir plana sadık kalmıyor gibi görünüyor. O adamlar gibi düşünmüyorum ve kimseden bir şey çalmak istemiyorum ama Chris Jericho bana bir noktayı işaret etti. John Cena'nın son adam olacağını söyledi. Kendisi gibi bitecek olan son adam... Bunun sebebi ise güreşçilerin artık elinin kolunun bağlı olması ve yapacaklarının sınırlı olmasıdır. Bir mücadeleye giderdik ve birbirimizle uğraşmazdık, o insanlar bize saygı duyardı. Farklı bir saygı seviyesi var gibiydi. Üstesinden gelmek farklı bir seviyeydi. Daha fazla özgürlüğümüz bulunuyordu."

Kaynak
imza

I am alive! My heart is still beating and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul, and I know I’m not the only one who thinks that it’s about time this industry got a facelift. So make no mistake about it, this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way… and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission to knock the pillars of this industry on their ass, we ain't reading history books anymore baby, we're writing them. This is what you call a paradigm shift.

Queen of Spades
Falcon Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 18:31   #2
♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 120
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 90371
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 90371

Reis ahın var. Gel kurtar bizi.
imza
WWE SuperCard : KutiMysterio

Kuti Mysterio & LoganJeanTR & TheMonster292

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarıların
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü

Kanalımızın Youtube , İnstagram ve Twitter Adresleri
https://m.youtube.com/channel/UCKg7LQZoE2Ph-0XbCectllw

https://www.instagram.com/guresturkiyeoyun

https://mobile.twitter.com/GuresturkiyeO

RPG : Rey Mysterio

Sizleri Savunurken Öleceğiz
LoganJeanTR
Rey Mysterio
Hardy Boyz
Eddie Guerrero
Chris Benoit
Rhea Ripley
WALTER Alemdar
Pete Dunne
Kofi Kingston
Becky Lynch
Seth Rollins
DREW McINTYRE
Braun Strowman
Teddy Long
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 18:32   #3
Phenomenal
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 398
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 107142
Rep Derecesi: TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheMonster292 TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 107142

Adam doğru demiş.
imza

FORUM BAŞARILARIM

TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 18:39   #4
ᴛʜᴇ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ's ᴄʜᴀᴍᴘ
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5424
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 78706

WWE, finansal anlamda iyi konumda olduğu için hiçbir şeyi umursamıyor ve bu durum hep böyle devam edip gidecek gibi. McMahon Ailesi, 50 yılı aşkın süredir piyasadaki yerini koruyorlar belki de yapabilecekleri her şeyi yaptıklarını düşünerekten yeni şirketlerin ilgi görmesini de istiyor olabilirler bu saatten sonra kendilerini kanıtlamaya çalışsalar ne kanıtlamasalar ne adamlar köşeyi dönmüş zaten.

Neyse ki Batista'nın dediği dönemleri izleme fırsatını yakalamış biri olarak çok şanslı olduğumu düşünüyorum.
imza

https://www.youtube.com/watch?v=aIk6dK0iKso
𝐼 𝒽𝒶𝓉𝑒𝒹 𝑒𝓋𝑒𝓇𝓎 𝓂𝒾𝓃𝓊𝓉𝑒 𝑜𝒻 𝓉𝓇𝒶𝒾𝓃𝒾𝓃𝑔, 𝒷𝓊𝓉 𝐼 𝓈𝒶𝒾𝒹, '𝒟𝑜𝓃'𝓉 𝓆𝓊𝒾𝓉. 𝒮𝓊𝒻𝒻𝑒𝓇 𝓃𝑜𝓌 𝒶𝓃𝒹 𝓁𝒾𝓋𝑒 𝓉𝒽𝑒 𝓇𝑒𝓈𝓉 𝑜𝒻 𝓎𝑜𝓊𝓇 𝓁𝒾𝒻𝑒 𝒶𝓈 𝒶 𝒸𝒽𝒶𝓂𝓅𝒾𝑜𝓃.'

— 𝓜𝓾𝓱𝓪𝓶𝓶𝓪𝓭 𝓐𝓵𝓲 ♛

Konu Quiet Riot tarafından (11-06-2019 Saat 19:41 ) değiştirilmiştir.
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 04:02   #5
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3308
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 215957
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 215957

Standart Batista: WWE Yaratıcı Süreci Kabus Gibi

WWE'deki yaratıcı süreç hakkında: "Yaratıcı süreci hala anlamıyorum. Orada son bulunduğum 2014 senesinde bu süreç tam bir kabustu, ve görünüşe göre şu an daha da kötü bir hale gelmiş. Bana net ve uzun süreli bir vizyonları varmış gibi gelmiyor, her şey haftalık ilerliyor ve onların bir plana sıkı sıkıya bağlı olduklarını düşünmüyorum. Bunu başka birinden çalmış olacağım ama zamanında Jericho bir konuya parmak basmıştı. Jericho der ki "John Cena son adam." Her şeyin sonunda üstün çıkacak olan adam Cena, ve diğer güreşçilerin sınırlandırılmalarının sebebi de bu. Elleri kolları bağlı. Eskiden bizim yaptığımız gibi savaşamazlar. Biz savaşıp birbirimizin adını* koyardık ve daha sonra insanlardan belli seviyede saygı görürdük. Ve bu farklı saygı seviyesiydi, farklı bir başa çıkma yöntemiydi. Daha fazla özgürlüğümüz vardı. Daha sert ve sınırda şeyler yapabiliyorduk. Şimdiki elemanlara artık bu özgürlük verilmiyor."

PG hakkında: "Şirketle alakalı en büyük sorunlarımdan biri PG'ye daha fazla yönelinmesiydi. Bu konuda yanıldığımı söyleyebilirim, şirketin yürümesi gereken yol buydu, çünkü ekonomik olarak dönüştükleri şeye bir bakın... Ancak ben güreşimle bulunduğum yeri seviyordum. Profesyonel güreş sanatını seviyordum. Hikaye anlatımını ve şiddeti seviyordum. Benim bildiğim profesyonel güreş budur. Bence bu bir kayıptır ancak geri döneceğini de sanmıyorum."

Profesyonel güreşin dışından insanların senarist ekibinde yer almasıyla alakalı: "Bunu açık bir şekilde söyleyeceğim: orada hayatında bir kez bile bump (güreşte alınan darbeler) almamış kişilerin bulunmasına güceniyordum. Bu beni rahatsız ediyordu. Hayatın bambaşka yollarından geliyorlardı ve onların profesyonel güreş dışında başarılı bir kariyerleri olduğunu anlıyorum. Ancak aynı zamanda hiç bedel ödememiş birinin profesyonel güreşçiler üzerinde kontrolü olması beni rahatsız ediyor. Bence, orada bulunmayı hak etmiyorlar. Bilirsiniz, çık birkaç darbe al. Bizim nelerle karşılaşacağımızı ve kariyerimizin nereye yöneleceğini öğrenmiş ol."

https://411mania.com/wrestling/batis...luencing-that
imza

ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Almighty Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Dördüncü Kıtalararası Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 08:21   #6
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 618
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 62306
Rep Derecesi: The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Unpredictable The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62306

Fiyasko haber olabilir. Gerçekse de WWE ürünü Batista boş konuşmuş. Biz WWE izlerken her hafta yerimizden zıplıyoruz yani bunları demesi mümkün değil. Kimse koskoca WWE'nin yazar ekibine laf atamaz. Atanın haterı olurum. Bunun için önce Vince'den sonra Peep's'ten para alıyorum.
imza

Jonathan Good changed my life.

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 08:45   #7
Kayıtlı Kullanıcı
C.Cage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1020
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 9804
Rep Derecesi: C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın. C.Cage Royal Rumble maçını kazandın.
C.Cage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
C.Cage C.Cage isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 9804

Son görüşe katılmıyorum.
imza
Alıntı Ghostface Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Brock Lesnar adamı gayleştirir.
C.Cage isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil