GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-09-2018, 16:08   #51
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3127
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 61210
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuyu Cumhurbaşkanı'nın konuşmasından çok önce açtım, bu açıklamayı yaptığını da yeni öğrendim. Tevafuk olmuş. İlber Ortaylı bu cümleleri birkaç ay önce kullandı.
Senin için CB ne derse o öyledir başkan zaten.
imza
hala yalnız mıyım?
sadece özgürüm
peki ya mutsuz muyum?
sadece alışmışım
peki ya aşık mıyım?
sadece eksiğim
peki ya hala bekliyor muyum?
beklemek şimdi hiç duymayan birine dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız
peki ya umut?
umut...
yok.

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 16:21   #52
Kötü kötü oldu her şey.
Chicago Made - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 26
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 9085
Rep Derecesi: Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.Chicago Made Royal Rumble maçını kazandın.

Amerika'da dünyanın en iyi ülkesi değil. Ama gidenler neden gidiyor? Amele olmayı göze alıp neden yerini yurdunu terk ediyor? Sonrasında neden sevinir durumda ülkesini terk etmekten? Suçlamadan önce bu soruları bir cevaplamaya çalışın. Acaba zannettiğiniz kadar toz pembe bir hayat mı var ülkede? Bir araştırın.
imza

Kendisinde buldu bulan, bulmadı taşrada kalan.

Gereksiz bir tartışmayı bitirmek istiyorum. Çizgifilm genel bir tabirdir ve anime için de kullanilabilir. Lakin Cartoon'a(Amerika kökenli yapım.) gidipte anime denmez. Çünkü anime Japon yapımı çizgifilmdir. Aralarında kültürel açıdan farklılık vardır. Bu kadar. Bu arada çizgifilm seyredenlere ağza alınmayacak laflar edip, boş insan olarak tanımlayan bu sırada dünyayı kurtarmak için çabalayan arkadaşlara başarılar(!)

Leyla ile Mecnun'u izlemeden yok abartırdı, yok saçma sapan dileyenleri de anlamak lazım aslında. Sonuçta ağızları var ve kullanmak istiyorlar. At değiller ya!

Chicago Made isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 16:22   #53
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 90
Rep Puanı: 6742
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin için CB ne derse o öyledir başkan zaten.
Hayır azizim, ben senin gibi "sen de muhalefet ne söylese, ne etse onlarla aynı çizgidesin." demeyeceğim.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
Last Chance isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 17:03   #54
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3127
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 61210
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayır azizim, ben senin gibi "sen de muhalefet ne söylese, ne etse onlarla aynı çizgidesin." demeyeceğim.
Ben bugüne kadar dost sohbetlerimde senden aldığım izlenimi sana söylüyorum. Eğer benim de bağnazlıklarım varsa, mantıkla eşleşmeyen; tutarsız eleştirilerim olmuşsa, buyur oturup konuşalım.
imza
hala yalnız mıyım?
sadece özgürüm
peki ya mutsuz muyum?
sadece alışmışım
peki ya aşık mıyım?
sadece eksiğim
peki ya hala bekliyor muyum?
beklemek şimdi hiç duymayan birine dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız
peki ya umut?
umut...
yok.

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 17:13   #55
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 90
Rep Puanı: 6742
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bugüne kadar dost sohbetlerimde senden aldığım izlenimi sana söylüyorum. Eğer benim de bağnazlıklarım varsa, mantıkla eşleşmeyen; tutarsız eleştirilerim olmuşsa, buyur oturup konuşalım.
Benim de isteğim budur.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
Last Chance isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 18:17   #56
Kayıtlı Kullanıcı
Cydreas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 288
Rep Puanı: 1665
Rep Derecesi: Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.Cydreas IC kemerini kazandın.

Hocamızı severim, denk gelince izlerim fakat kendisi kaç yıl ABD'de yaşadı? Hangi üniversiteden mezun? Bence talihsiz bir açıklama.
imza
Cydreas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 20:45   #57
Cozz And Affect
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul.
Konular: 54
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Puanı: 4783
Rep Derecesi: texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.

İnsanların bilmedikleri şeyler hakkında yorum yapması çok saçma,İlber Ortaylı'nın yaptığı şey de bu.
imza
texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil