GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-05-2016, 20:36   #11
Hava Kuvvetleri Mensubu
MrCurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 502
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1954
Rep Derecesi: MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.MrCurbStomp IC kemerini kazandın.

BK 26 dinlerim. Zaten çoğu arkadaşım.
MrCurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 20:37   #12
Vacant
Parametric Equalizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 118
Rep Derecesi: Parametric Equalizer NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Parametric Equalizer NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Rap artık ne kadar kabak tadı vermeye başlamış olsa da yine de vazgeçilmez bir parçası hayatımın. Son zamanlarda çıkan Çağrı Sinci- Modern Zamanlar albümünü tavsiye ederim. Bir ara tavsiye listesi yazarım buraya ne dinlesem diye düşünenler seçip seçip dinlerler
Parametric Equalizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 20:43   #13
AJ Stylees
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 673
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 36338
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Pusula şarkısını 2014'ten beri dinleyen ben ve o şarkıya 2016'da klip çeken Mode XL.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 20:47   #14
The Vigilante
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 18229
Rep Derecesi: Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.Mike Mizanin Şirketin yüzü artık sensin.

Abi Türkiye'de rap çok yanlış tanıtılıyor. Böyle serserilerin dinlediği, sadece küfürler edilen bir müzik türü olarak gösteriliyor. Küpeli, saçlar apaçi vs vs. Birde rapi sadece arabesk rapten var oluyor sananlar felan var. Ülkemizde benim en sevdiğim rapper Ceza. Çocukken Fark Var, Holocaust ile çok anılarımız var. Şimdi de bence Türkiye rap tarihinin en iyi klibine sahip olan parça Suspus. Benim için ayrı bir yere sahiptir. Sagopa Kajmer'in slow söyleyişini rape benzetmeyenler olsa da o da benim için değerlidir. Çok sevdiğim parçaları var.
imza

GTW RPG: Jack Swagger

1x GTW Championship
1x GTW Intercontinental Championship
2x GTW United States Championship
1x GTW Tag Team Championship
1x DoR Television Championship
12th Triple Crown Champion
3rd Grand Slam Champion

GWA RPG: The Miz
Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 21:17   #15
Vacant

Rep Derecesi: Parametric Equalizer NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Parametric Equalizer NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Alıntı King of Heyman Guy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adam olmaz dinliyorum 2 saattir alışkanlık yaptı.

Günah benim rap olmamasına rağmen rap gibi gösteriliyor. Ne düşünüyorsunuz ?
Şarkıda 1 verse var sadece o da 16 bar değil o açıdan ben de yetersiz buluyorum içindeki rap içeriğini. Ama artık şarkıları direkt olarak rap veya değil diye etiketlemek çok fazla doğru değil bence. Örneğin Kamufle'nin Gökçe'yle olan düetinde nakaratları söyleyen rapçi değil diye şarkıya rap değil demek saçma olur.

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi Türkiye'de rap çok yanlış tanıtılıyor. Böyle serserilerin dinlediği, sadece küfürler edilen bir müzik türü olarak gösteriliyor. Küpeli, saçlar apaçi vs vs. Birde rapi sadece arabesk rapten var oluyor sananlar felan var. Ülkemizde benim en sevdiğim rapper Ceza. Çocukken Fark Var, Holocaust ile çok anılarımız var. Şimdi de bence Türkiye rap tarihinin en iyi klibine sahip olan parça Suspus. Benim için ayrı bir yere sahiptir. Sagopa Kajmer'in slow söyleyişini rape benzetmeyenler olsa da o da benim için değerlidir. Çok sevdiğim parçaları var.
Türkiye'de rap yanlış tanıtılıyor zamanlarını çoktan geçtik bence. Toplumun doğru ve düzgün olarak tanımladığı "rapçiler" zaten hiphop kültürünü poplaştırmaktan başka bir işe yaramadığı için onları da kesinlikle tasvip etmiyorum. Ayrıca hiphop zaten sokaktan beslenen bir kültür belli oranda. Mode XL de serseri bir imaj çiziyor ama bunu arabesk rap gibi köksüz, zevksiz bir şekilde yapmıyor. Ya da Sansar Salvo'nun Psikopat Yazar dönemlerine bakacak olursak adam dibine kadar serseri ve dibine kadar hiphop. Günümüzde hiphopun sorunu yeraltı dinleyicisinin kalitesizliği nedeniyle müzisyenleri gözünü ana akım medyaya çevirmesi. Ezoterik gibi dehşet derin bir albüm yapan Pit10'un son albümü örnek buna. Ne kadar hiphop var sözlerinde ? Ne kadar yansıtıyor kültürü de hiphop için birşeyler yapmaya çalıştım diyebiliyor ? Ya da zamanında sağlam bir çıkış yapmış yetenekli new schoollar arasında bulunan Tankurt neden Zıplamayan Bizden Değil gibi iğrenç ötesi bir işe imza atıyor? Para mı, ün mü sebebi ? Ne olursa olsun kültürü tanıtmak değil kesinlikle.

Bu kadar yazdım konuyla alakalı bir de referans vereyim, şarkıda gayet iyi bir şekilde işleniyor toplumun hiphop kültürüne bakış açısı. Youtube linki verme özürlüsü olduğum için direkt isim vereyim hiç kasmadan daha sağlıklı olur.
Çağrı Sinci ft. İndigo- Bizi Tanımazlar
Parametric Equalizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 21:20   #16
fyrsta
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2255
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 134787
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

2 yıl öncesine kadar dinliyordum,lakin bu sıralar Gangsta Rap'e özellikle merak sardım.
imza

"ter sampaikanlah"

three decades of life in the deathmatch wrestling.
before onita, after gage, now janela

真言立川 - shingontachikawa
ghastly funeral theatre

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 21:45   #17
Mr Lürsoy the Gentleman
Matt Sydal Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1123
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 115188
Rep Derecesi: Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Organize Oluyoruz 2 albümü çıktığı dönem sabah akşam dinlemeye başlamıştım, 2 yıldır falan playliste nadiren yeni parça atıyorum, tadını kaçırmamak gerek. PMC nin yaptığı her işi takip ederim, her ne kadar piyasadan çekilmiş gibi olsalar da. Rap türkiyede mainstream olduğundan ve ergen kızlar dinlemeye başladığından beri overground adamları dinlemiyorum, ama her şeye rağmen hala hayatımın bir bölümünü kaplamakta. Ayrıca 10 yıldan uzun süredir Ceza fanıyım.
imza

Alıntı Matt Sydal Guy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İncelemelerde "Powerbomb" yazarken inanılmaz keyif alıyorum, w e r harflerinin yanyana olmasından mütevellit.

Matt Sydal Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2016, 22:04   #18
Vacant

Aklıma ilk gelenleri sıraladığım bir öneri listesi yaptım. Kaliteli müzik dinlemek istiyorum ama ne dinlesem ya diyenler için belki faydalı olur. Tabiki arkada çalsın diye şarkı arıyorsanız kesinlikle önermiyorum, yakınından geçmeyiniz. Albümleri kulaklık aracılığıyla ve bir bütün halinde dinleyiniz. Afiyet olsun efenim

Albüm öneri listem:
İndigo-Jonathan Livingstone
İndigo- Ben Bu İşi Niye Yapıyom Ki?
Çağrı Sinci- Sıfırdan Başlamak
Çağrı Sinci- İnsan Terbiyecisi
Çağrı Sinci- Modern Zamanlar
Ağaçkakan- Uyuyan Adam
Ağaçkakan- Fernweh
Farazi V Kayra- Hayalet Islığı
Kamufle- Hayale Daldım
Farazi V Kayra- Sarhoş Palavralar ve Nahoş Nidalar
Kamufle & Red- Gravür
Allame- Fare Kapanı
Joker- Yaşamak Öldürür
Defkhan- Hayatım Bi Battle
Hayki- Birkaç Milyar Soluk
Haykı & Patron- PMC Volume One
No.1 & MRF- 808
No.1- Cehennemin Dibi
Pit10- Kayıp Kaset Bootleg
Pit10- Ezoterik
Pit10- Sosyal İtici
Yunus Emre & Frekans- Lunapark
Yunus Emre & Frekans- Canavar
Şehinşah- Kapatıyoruz Mixtape
Şehinşah & Hayki & Fieber- Bilinmeyen Artizzzler
Saian- Başıbozuk 2
Karaçalı & Saian - Battle Royal
Onur Uğur- Agartha
Onur Uğur & Harun Adil- Sözlü Dövüş Sanatı
Saian- Dilimizi Biliyor
İtaat- Resimdeki Sanatçı
Hidra- Grafit Ve Kilin
Hidra- Hedefte
Allame- Açlık
Defkhan & Fırtına - Git Gel Amerika Altı Saat
Kayra & Sorgu - Gitmedim Ama İçinden Geçtim
Sansar Salvo-21 Gram Mixtape
Ados- Katarsis
Norm Ender- İçinde Patlar
Batarya Company- Stereotype
Ceza -Suspus
İndigo- Mutsuz
Defkhan- Rap Seven
90 BPM- Kötülük Bizim İşimiz
Anti-Kahraman - Yerel Küfürler EP
Gazapizm - Yeraltı Edebiyatı
Alt 12-07-2016, 10:55   #19
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 9250
Rep Derecesi: quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.quizcik Royal Rumble maçını kazandın.

Türkçe rap bu müzik üç demek
imza
I DID !
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2016, 05:12   #20
anti reigns
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tekirdağ
Konular: 1990
Favori Güreşçisi: Cesaro
Rep Puanı: 6360
Rep Derecesi: King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.

İnfaz vs Joker bununla beraber başladı. Ayrıca Joker Twitter'dan "3 kuruşluk adam için 10.000 liralık mikrofon açmak istemezdim ama geç artık." dedi yani yeni bir diss parçası gelecek Joker'den. İnfaz da "İnfaz P4 yaparsam o 10.000lik mikrofonunu hiç açamazsın." diye karşılık verdi. İşler karışacak gibi.
imza

5 Time Haftanın Parlayan Üyesi

King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil