GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-08-2017, 16:38   #21
Timuçin Gürses
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2949
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 182848
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Minor Threat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 hafta hastanede yattım tek bir arkadaşım bile ziyarete gelmedi. Haberleri vardı üstelik. Hastanede yattığım 2 haftada düşünmeye çok zaman buldum ve bazı yeni kararlar aldım.
Kral geçmiş olsun.

Benimde gözüm alerji 20 gündür geçmedi başıma vuruyor bazen.
imza

Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
10x Onur Kürsüsü
10x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.

GWA RPG:
Nick Jackson

Güreş Türkiye Twitter Sayfası

Konu The Purplemaker tarafından (02-08-2017 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:08   #22
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 846
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 58194
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bizim aile içerisinde morallar bozuk. İster istemez ben baya etkileniyorum. Şu Köy olayları yüzünden gına geldi artık. Annemin sülalesinden nefret ediyorum. Yüzlerine karşı 1000 defa söyledim sanırım daha çok söylemem gerekiyor.
imza

Karanlıklar ardından gün doğar ya aniden...
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:20   #23
Fatih Sultan Terim
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 277
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 25873
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Ambrose'a sakal hiç yakışmıyor ya. Sizce?
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:22   #24
#YenidenÇubuklu
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 207
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 9066
Rep Derecesi: BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.

Boş işler yeri gibi bir yer olmuş galiba, bensiz olmaz.
imza

GTW-GWA RPG Karakteri: TJ Perkins

Başarılar: GTW DoR Tag Team Champion/w Sami Zayn(49 Days)

Konu Flair tarafından (03-08-2017 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:26   #25
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kepler-438b
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 33723
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizim aile içerisinde morallar bozuk. İster istemez ben baya etkileniyorum. Şu Köy olayları yüzünden gına geldi artık. Annemin sülalesinden nefret ediyorum. Yüzlerine karşı 1000 defa söyledim sanırım daha çok söylemem gerekiyor.
Ben de babamın sülalesinden nefret ediyorum. Babam içlerinde tek akıllı adam o da yaşamıyor ama ben hala aptal ailesiyle uğraşıyorum.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:27   #26
#YenidenÇubuklu
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 207
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 9066
Rep Derecesi: BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.BalorClub Royal Rumble maçını kazandın.

Ozaman buraya gelmişken,Bu aralar aşırı Sigara bağımlısıyım...Nedeni yaşadıklarımı aşamıyorum.Paketten çıkıp yak beni diyor resmen.Ve Kız arkadaşımla yaşadığım olaylarda geriyor beni,Psikolog bile üstümden gelemiyor...Sanırım Hastaneye kafayı vurmalıyım Veya kafa dinleyici PC,Telefon ve Tablet gibi şeylerden uzak bir tatil yapmalıyım.Babamla aramda çok iyi değil zaten...Öyle kendi halimde takılıyorum saçlar sakallar uzadı iyice darmaduman hale geldim.

Çözüm verin beyler lütfen.

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de babamın sülalesinden nefret ediyorum. Babam içlerinde tek akıllı adam o da yaşamıyor ama ben hala aptal ailesiyle uğraşıyorum.
Allah Mekanını Cennet etsin kardeşim
imza

GTW-GWA RPG Karakteri: TJ Perkins

Başarılar: GTW DoR Tag Team Champion/w Sami Zayn(49 Days)

Konu Flair tarafından (03-08-2017 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:33   #27
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kepler-438b
Konular: 22
Rep Puanı: 33723
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı BalorClub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah Mekanını Cennet etsin kardeşim
Teşekkür ederim.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:35   #28
Banned
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1416
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 85937
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bugün grafiti boyası ve kitap almaya gittik arkadaşlar ile. Grafiti boyasını denerken Beşiktaşlıların baskın yapacağını düşünüp koşa koşa uzaklaştım oradan.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:37   #29
ajlee
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 699
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 71709
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ceylan Ertem'e asigim.
imza

rpg: your boss, your first tag team champion sasha banks
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2017, 18:38   #30
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bakü Azerbaycan
Konular: 1856
Rep Puanı: 5408
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah rahmet eylesin kardeşim.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil