GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-09-2018, 20:46   #21
Emrah Amir
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sandy Fork
Konular: 335
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
Rep Puanı: 48477
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Allah'ın belası konu yine açılmış.
imza

GTW: Mark "The King" Briscoe

2 defa GTW Şampiyonluğu
2 defa Hardcore Şampiyonluğu
1 defa GTW Takımlar Şampiyonluğu
1 defa DoR Golden Globe Şampiyonluğu
1 defa DoR Takımlar Şampiyonluğu (Rekor Süre)
2016 Slammy Awards Yılın En iyi Maçı Kazananı
2018 "Son" King of the Ring Kazananı
GTW Tarihinin En İyi 10 Maçından İkisinde Yer Alma Başarısı

GWA RPG: Mark Briscoe [w/The Nest]

Siz ne anlarsınız Mozart'dan, cahiller.

Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:52   #22
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 496
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 21827
Rep Derecesi: The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kaç komite var?
5.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:54   #23
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2893
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 135928
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Eater of Worlds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5.
Bizim 8 komite var bu sene. Ekstra olarak bir de OSCE'ler var sene sonunda yani mesela iğne nasıl vurulur, tansiyon nasıl ölçülür vs. bunların ölçüldüğü sınav.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:54   #24
I Let Nas Down
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul.
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Puanı: 4783
Rep Derecesi: texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.texasrattlesnake IC kemerini kazandın.

Haftaya Pazartesi 11.sınıfa başlıyorum.Çok çalışmam gerektiğini biliyorum ve bunu yapacağım,umarım iyi bir sene olur.
texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:56   #25
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Orman Kaçkını
Konular: 55
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 10271
Rep Derecesi: Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

10 oldum bende. Kabus adım adım yaklaşıyor. Neyse 9'u pek sallamadığımdan notlarım leşti anca teşekkür almıştım, bu sene biraz daha kasmayı düşünüyorum.
imza

Taleplerimi bildirmeye geldim...
Neden benimle savaşmak istiyorsun? Seninle hiç bir sorunumuz yok.
Seni ilgilendirmez. Savaşmaya hazırlan.
Seni ezeceğim yüzsüz köpek!
127 askerin onların 114 askerine karşı savaşa hazır.

Sen büyük bir komutansın seni hep görmek istemiştim.

Teslim olun yada ölün! Seçim sizin...

Evet, UNRECİGNOZED TOKEN. Seni dinliyorum.

İyi günler efendim nasıl yardımcı olabilirim?
Sanırım şimdi gitsem iyi olur.

Turnuvadaki başarımı size adamak isterim leydim.

Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 21:08   #26
İngiliz Beyefendisi
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İngiltere
Konular: 31
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 15057
Rep Derecesi: LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.LegenDWyatt Şirketin yüzü artık sensin.

2 hafta sonra başlıyormuş bizim okul. Gidip 1'lere abilik yapayım, bir şeyler öğrensinler.
imza

İlk kadınlar MITB maçını kazanan ilk kadın güreşçi
Kadınlar çantasını ikinci kez kazanan ilk kadın güreşçi
Kazandığı ilk çantayı kullanmayan ilk kadın güreşçi
Çantayı iki kere kazanan ilk kadın güreşçi
Çantayı üst üste iki kere kazanan ilk kadın güreşçi
9 gün içinde çantayı iki kez kazanan ilk kadın güreşçi
Cash-in yapan ilk kadın güreşçi
After WM'da cash-in yapan ilk kadın güreşçi
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 21:19   #27
Selin
Ambrollins2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 95
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 11471
Rep Derecesi: Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

12.sınıfım ve aşırı gerginim. Geleceğimi şekillendireceğim bu yıl diken üstündeyim resmen.
imza
-My brothers were in The Shield. My brothers fine with me in the tressing I trusted. My brothers had my back My brothers stood for something. U, I don't know you. Well I knew a guy who look a lot like he was a lier a cheater kind of guy who stables he's brothers in the back In fact that guy took a chair just like this one and he stable it right threw my back and right threw my heart.

-And that was over three years ago and you know what I'm sorry Alright. And I never said that before so I'll say it again I'm sorry alright you think I forgot about I live with that every single day of my life.

x1 Haftanın Parlayan Üyesi (09.09.18)
Ambrollins2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 21:24   #28
#Root
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya - Muğla
Konular: 909
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 19213
Rep Derecesi: The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.The Lone Wolf Şirketin yüzü artık sensin.

Bu yıl eğitim öğretim hayatımın en büyük tokatını yiyecekmişim gibi hissediyorum.
imza

Rising up to the sound of your name in the crowd
Make your way through the crown and remember the sound
Ospreay Ospreay! Ospreay Ospreay!

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 21:30   #29
Kayıtlı Kullanıcı
Scorpion Death Drop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 13
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 2581
Rep Derecesi: Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.Scorpion Death Drop IC kemerini kazandın.

Lise 4'e geçtim. Matematiğim 0. Bunu 10 nete çekmem lazım. Bunun için Antremanlarla Matematik'i almayı düşündüm ama varsa tavsiyeleriniz, bekliyorum.
Türkçe netim 25-30 civarında. Bunu da 40'a dayandırmam lazım. Bunun için bir kaynak ve soru bankası gerekiyor. Sosyal'de kendimi ölçmedim doğru dürüst ancak bu sene yapılan sınavda çıkan soruları çözdüm. Tarih'ten tam yapmıştım veya bir yanlışım vardı. Felsefe'de iki yanlış yapmıştım. Coğrafya'ya dokunmadım hiç. Din de sanırım tamdı. Yani, Tarih'i pekiştirmek ve Coğrafya'yı geliştirmek için soru bankası ve/veya konu anlatımlı kitap gerekiyor.
Sadece dil sınavına gireceğim. Bu sene yapılan YDT sınavından 48 net çıkardım, kelime bilgim çok zayıf. Bu neti de 70'e dayamam lazım. Gramer, kelime bilgisi, sözlük vs. ihtiyacım olabilecek her türlü kaynak tavsiyeleri bekliyorum.
Scorpion Death Drop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 21:39   #30
Shinigami
Ultimate Opportunist Edge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir, Köken : Bulgaristan
Konular: 111
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 4057
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.Ultimate Opportunist Edge IC kemerini kazandın.

Alıntı The Eater of Worlds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçen yıllarda açılmıştı bu sene için açılmış mı diye baktım ama bulamadım ve açayım dedim. Yeni yıl hayırlı olsun.

Benim yarın üniversite başlıyor, biraz heyecanlı ve biraz mutluyum. Bakalım bu sene neler getirecek.
Hayırlı olsun hocam. Bizimki 24 Eylülde başlıyor daha rahatım.
imza
#ESKİŞEHİRSPORyokolmasın

• Done it all, Won it all
1965'te
ismin kazındı kalplere
ESES diye inleyecek Türkiye
Şampiyon biz olacağız
!

Güreş Türkiye 1.Satranç Turnuvası Finalisti(2.si)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si( w/ YUKO , Code Blue, Chosen)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si

Zaman sürekli akar, mücadele eden insanlar umurunda değildir. Dünyayı yalnızca güzel kelimelerle değiştiremezsin.

-Lelouch vi Britannia
İnsanların en savunmasız olup, açık verdikleri an zafer kazandıklarını sandıkları andır.
- Toa Tokuchi

Bu kan denizinin üstünde duran cehenneme, sözde dünyamız diyoruz.

- Tier Harribel
Ultimate Opportunist Edge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil