GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-09-2018, 11:42   #21
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 92
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 7523
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İçini mi açıp baktın kardeşim? Ben de orada burada hükümete sövüyorum ama gidip seçimlerde AKP'ye oy verebilirim. Bunu ispatlayamazsın.
Eğer ben orada burada hükûmete söveceksem, hükûmetin yalakalığını kalbimle mi yapacağım? Hüküm zâhire göredir.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:43   #22
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 846
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 58194
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğer ben orada burada hükûmete söveceksem, hükûmetin yalakalığını kalbimle mi yapacağım? Hüküm zâhire göredir.
Bu devir kalpsizlerin rol yaptığı devir hoca.
imza

Karanlıklar ardından gün doğar ya aniden...
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:44   #23
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 7120
Rep Puanı: 191265
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de isterim Kanada'yı da yılların Antalyalısı olduk artık oralar bana gelmez.

Çok dar bir açıdan bakıyorsun. ABD'deki doktor haklarının çok üst düzey olduğunu mu sanıyorsun? Belki oradaki hastalar kapı kırıp doktora saldırmıyordur (ki ben Güney'de bunların yaşandığını düşünüyorum) ama en ufak saçma sapan sebeplerden oluşabilecek şikayetlerde doktor mesleğini kaybedebiliyor. Ve yine senin attığın bu örnek de benim dediğime geliyor. Bu kapı kırma olayı Türkiye ile ilgili bir olay değil, Türkiye halkı ile ilgili bir olay. Ben Amerikan halkının da davranış bakımından olmasa da zihniyet bakımından Türkiye halkıyla neredeyse aynı olduğunu savunuyorum. Yani daha iyi yaşam şartları, insanca yaşama amacı ile ABD'ye gitmek ancak bir Amerikan "Rüya"sı olabilir. Sonrasında muhtemelen kabusa dönüşür.
Hayır ilk mesajda yazdığın gibi eğer konu ölüp gitmekse burda daha kolay ölüp gidersin. Konu ölüp gitmekse 5 sene sonra Şırnak’da ders anlattıktan sonra okul çıkışı beni de öldürebilirler. Mevzuya başka bir açıdan bakmak lazım diyorum ben. Amerika’nın en kötü halinin bile mevcut TR şartlarından iyi olduğunu savunuyorum. Burada o kapıyı kıran adam şu an gayet normal yaşantısını sürdürüyordur, ama orada yapsa sürdüremez. Bu ülkede gözaltına alınan hırsızlar dahi kendilerini çeken gazetecilere “iyi çekin abi az sonra çıkacağız zaten” diyor. Amerika ile TR şartlarını karşılaştırmak bence bu yüzden saçma.
imza

And, forget about the looks, what about the money, huh? What about the money?! You scrimp and you save, you work yourselves half to death, and still, you can't afford what you really want? "That's not fair!" It's not fair that some people are rich, and you're not! "That's not fair!" And you know, you have to face the facts, that the vast majority of you are just born with inferior DNA. And you say "It's not fair I'm born with inferior DNA!" But you feel sorry for yourselves, you wallow in your self-pity, and then you have to face the facts, that life is not fair. And some of you, a select few, you might as well go ahead and admit it, you might as well own up to the philosophy, for some of you, and that is that - Life sucks, and then you die!"

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:46   #24
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 841
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141188
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seninle düşüncelerimiz çok farklı olmasına rağmen hiçbir zaman sana bu forumun çoğunun yaptığı gibi ters düşmedim ve hiçbir zaman sert konuşmadım. Hep saygı çerçevesinde konuştum. Bunu başına kakacak değilim, sadece bir soru yöneltmek için söylüyorum. Bunu neden yaptım biliyor musun? Saygılı ve temiz bir kişilik ve tartışmacı anlayışın olduğunu düşündüğüm için. Temiz'i neden kalınlaştırdım biliyor musun? Çünkü artık dünya ve yaşantılar senin düşündüğün kadar temiz değil. İşte Amerikan doktorundan çöpçüsünden tut da Papua Yeni Gine başbakanına kadar değişmeyen tek şey bu. İnsanların gerçek yüzünü bilemezsin. Herkes çıkarına ve isteğine göre hareket eder. Bu, burada en fazla 30-40 kişinin aynı anda online olabildiği küçük ve sanal bir forumda da böyledir, büyük ülkelerde de.

Yukarıdaki uzun konuşmamın aslında tek bir çıkış noktası var: İlber Ortaylı'nın sözünün eri olacak kadar kaliteli ve temiz bir kişilik olmadığını savunuyorum. Hepsi bu.

Edit: Yazdıktan sonra gördüm, aslında tüm anlatmak istediğim şu:

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:51   #25
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2848
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 133292
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayır ilk mesajda yazdığın gibi eğer konu ölüp gitmekse burda daha kolay ölüp gidersin. Konu ölüp gitmekse 5 sene sonra Şırnak’da ders anlattıktan sonra okul çıkışı beni de öldürebilirler. Mevzuya başka bir açıdan bakmak lazım diyorum ben. Amerika’nın en kötü halinin bile mevcut TR şartlarından iyi olduğunu savunuyorum. Burada o kapıyı kıran adam şu an gayet normal yaşantısını sürdürüyordur, ama orada yapsa sürdüremez. Bu ülkede gözaltına alınan hırsızlar dahi kendilerini çeken gazetecilere “iyi çekin abi az sonra çıkacağız zaten” diyor. Amerika ile TR şartlarını karşılaştırmak bence bu yüzden saçma.
Ya haklı olduğun konu var, sen hukuk ve eşitlik çerçevesinden bakıyorsun. Hukuk konusunda tamamen haklısın o konuda itiraz etmek mantıksız olur zaten. Ama eşitlik açısından bakarsak gidenlerden duyduğum kadarıyla ABD'nin vatandaşları senden daha eşit oluyorlar diye biliyorum. Tabi gidip görmeden bilinemez. Ben biraz da halkın kültür birikiminden yola çıkarak yazdım mesajımı. Ayrıca Türkiye'yi de ABD'nin önüne koymadım ilk mesajımda dikkat edersen. Bir yerlere çocuk gönderilecekse oranın Avrupa olması gerektiğini savundum. ABD'nin Türkiye'den üstünlükleri elbette var. Kimisi maaş diyebilir kimisi hukuk. Maaş konusunda ne kadar alırlarsa o kadar harcıyorlar diye biliyorum. Ben oranın amelelerinin çok lüks bir yaşam sürdüklerini zannetmiyorum. Dediğim gibi adamlar 3 öğün fast food tüketiyor, belki ben mesleksel olarak kendi penceremden bakıyorumdur ama sağlık kaybolduktan sonra gerisi tamamen gereksiz ayrıntılar olarak kalıyor.

Sözün özü bence Avrupa ABD'nin fersah fersah ötesinde, İlber hoca da sanki buna değinmeye çalışmış. ABD'nin çok da süper bir yer olmadığını anlatmaya çalışmış ki ben de öyle düşünüyorum.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:51   #26
necessary evil
Punisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ABQ, New Mexico
Konular: 181
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 16389
Rep Derecesi: Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.

Türkiye'de sanki çok kaynak varmış gibi konuşmuş. Aklı olan yallah ABD'ye. Bu adamın olaylarını falan zevkle okuyorum, çoğu düşüncesine de katılıyorum da burda bilerek mi saf davranmış anlayamadım.
imza

in the bleak midwinter

we do not sow

Punisher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:53   #27
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 92
Rep Puanı: 7523
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seninle düşüncelerimiz çok farklı olmasına rağmen hiçbir zaman sana bu forumun çoğunun yaptığı gibi ters düşmedim ve hiçbir zaman sert konuşmadım. Hep saygı çerçevesinde konuştum. Bunu başına kakacak değilim, sadece bir soru yöneltmek için söylüyorum. Bunu neden yaptım biliyor musun? Saygılı ve temiz bir kişilik ve tartışmacı anlayışın olduğunu düşündüğüm için. Temiz'i neden kalınlaştırdım biliyor musun? Çünkü artık dünya ve yaşantılar senin düşündüğün kadar temiz değil. İşte Amerikan doktorundan çöpçüsünden tut da Papua Yeni Gine başbakanına kadar değişmeyen tek şey bu. İnsanların gerçek yüzünü bilemezsin. Herkes çıkarına ve isteğine göre hareket eder. Bu, burada en fazla 30-40 kişinin aynı anda online olabildiği küçük ve sanal bir forumda da böyledir, büyük ülkelerde de.

Yukarıdaki uzun konuşmamın aslında tek bir çıkış noktası var: İlber Ortaylı'nın sözünün eri olacak kadar kaliteli ve temiz bir kişilik olmadığını savunuyorum. Hepsi bu.

Edit: Yazdıktan sonra gördüm, aslında tüm anlatmak istediğim şu:
Biliyorum dostum, biliyorum. Mesele zaten aynı görüşte olmaktan ziyade farklı görüşlere güzel bir çerçevede tartışıp güzel neticelere varabilmek. Teşekkür ederim. Vurgusunu yaptığın noktaya da aynen katılıyorum. Amma velakin bir kez daha ve daha tafsilatlı söylemek istediğim bir şey var:

İlber Ortaylı'yı sevmiyorum. Zira ben kendisini kibirli bir şahsiyet olarak görüyorum. Her söylediği doğru bir kişi de olsa sırf bu özelliğinden ötürü sevemezdim. Kaldı ki pek çok görüşünü de kabul etmem. Bana İlber Ortaylı'yı okumayı tavsiye eder misin diyenlere de hep, tavsiye etmem dedim. Tabii ilave ettim, "bilgisi vardır, belki istifade edebilirsin."

Gelgelim bu özelliği haricinde İlber Ortaylı AKP karşıtı, Başkanlık sistemine de karşı olan, AKP'nin neredeyse tüm hususi politikalarına da karşı olan bir adamdır. Para meselesi dolayısıyla sırf bu konuda hükûmete yalakacılık yapmaya da ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum. Uluslararası bir saygınlığı var ve uluslararası bir akademisyenlik yapıyor. Adam bu sözü tamamen kültür/tarih perspektifi açısından söylüyor. Amerika bomboş bir kültürdür deyip Avrupa insanının dahi bu kültürü önemsemediğinden dem vuruyor. Hükûmetin yalakası olan çok insan ve sözümona akademisyen var. Bu hükûmete en büyük kötülüğü de onlar yapıyorlar. Ancak İlber Ortaylı'nın bu gruba girmesini gerektiren bir şey göremiyorum. Üstelik sevmediğim bir şahsiyet iken.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:55   #28
FEEL THE GLOW
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 161
Favori Güreşçisi: Naomi
Rep Puanı: 23584
Rep Derecesi: OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.OhMyMind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Punisher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Türkiye'de sanki çok kaynak varmış gibi konuşmuş. Aklı olan yallah ABD'ye. Bu adamın olaylarını falan zevkle okuyorum, çoğu düşüncesine de katılıyorum da burda bilerek mi saf davranmış anlayamadım.
ABD'de "şey" mi var da bu kadar ABD budalası oldunuz? demeye getirmiş aslında DoktorMK'nın da dediği gibi. İnsanların green kart çıkardıktan sonra sanki atomu parçalamış gibi övünmesini aşağılıyor burada.
imza
OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 11:58   #29
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Orman Kaçkını
Konular: 55
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 10271
Rep Derecesi: Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Ülkesinin iyiliğini düşünen tabi ki Türkiye'de kalabilir ama kendini yaşadığı ülkenin önünde tutanlar için Amerika'da yaşamanın - okumanın sunduğu imkanlar buradakinden çok daha geniş bunu görmek zor değil ama İlber Ortaylı'nın kötü bir şey dediğini düşünmüyorum. Yani bu şekilde ülkeye faydası olabilecek zeka seviyesindeki herkesi Amerika'ya yollarsak ülke hiçbir şekilde gelişemez.
imza

Taleplerimi bildirmeye geldim...
Neden benimle savaşmak istiyorsun? Seninle hiç bir sorunumuz yok.
Seni ilgilendirmez. Savaşmaya hazırlan.
Seni ezeceğim yüzsüz köpek!
127 askerin onların 114 askerine karşı savaşa hazır.

Sen büyük bir komutansın seni hep görmek istemiştim.

Teslim olun yada ölün! Seçim sizin...

Evet, UNRECİGNOZED TOKEN. Seni dinliyorum.

İyi günler efendim nasıl yardımcı olabilirim?
Sanırım şimdi gitsem iyi olur.

Turnuvadaki başarımı size adamak isterim leydim.

Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2018, 12:02   #30
Sic • Parvis • Magna
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5081
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 42792
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İroni yapmış hoca. Derine kadar inersek neden Rockefeller tarafından özel olarak kurulmuş bir üniversiteyi tercih etmiş olabilir?
imza
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil