GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-04-2016, 18:50   #21
Banned
Ryuuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 9
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 526
Rep Derecesi: Ryuuma NXT şampiyonu oldun.Ryuuma NXT şampiyonu oldun.Ryuuma NXT şampiyonu oldun.Ryuuma NXT şampiyonu oldun.Ryuuma NXT şampiyonu oldun.Ryuuma NXT şampiyonu oldun.

Rüyamda bir okulun tuvaletindeydim. Sonra rüyada olduğumu farkettim ve kendi kendimi uyandırdım.
Ryuuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2016, 19:28   #22
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir, Esbaş
Konular: 2800
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 72175
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Shocking Advice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi bir günde 2 sezon Daredevil falan izlediysen olur öyle . Bende de aynısı Arrow'da olmuştu. Oliver ile birlikte suçlu falan tokatlıyordum.
Bro 10 günde falan bitirmiştim aslında. Ki bu sezon mükemmel olmasına rağmen aklım devamlı GOT'ta olduğu için kendimi tam verememiştim.
imza
50 Kitap Okuma Kampanyası

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

-
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2016, 19:33   #23
Eren Bülbül Kalbimizdesin
Cigaretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 331
Favori Güreşçisi: Scott Hall
Rep Puanı: 23652
Rep Derecesi: Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cigaretta WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Evin balkonunda iki tane baykuş vardı. Kötü haber diyorlar ama bakalım
imza

make great nwa again

make great "ten pounds of gold" again

Cigaretta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2016, 16:55   #24
Kingslayer
Matt Shadows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1538
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 4723
Rep Derecesi: Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.

Rüyamda ''rüyadayım ya'' deyip uyandım. Enteresan.

Sanırım Lucid Dreaming'i fazla araştırmaktan dolayı oldu. Nasıl bir bilinçaltım varsa artık.
imza

Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2016, 16:56   #25
BAY-BAY
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1156
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 13138
Rep Derecesi: DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Hiçbir zaman rüya görmüyorum nedense.
DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2016, 16:58   #26
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2685
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 98192
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Matt Shadows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rüyamda ''rüyadayım ya'' deyip uyandım. Enteresan.

Sanırım Lucid Dreaming'i fazla araştırmaktan dolayı oldu. Nasıl bir bilinçaltım varsa artık.
Normalde hiç görmüyorum ben ama gördüğüm zaman da senin dediğin gibi oluyor. En sonunda "iyice saçmaladınız anasını satayım" deyip uyanıyorum.
imza

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2016, 17:00   #27
Banned
Resistant Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 307
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 7304
Rep Derecesi: Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.

Forumda yetkili birilerini dövüyordum, öyle içime sinmiş.
Resistant Player isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2016, 17:01   #28
Kingslayer
Matt Shadows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1538
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 4723
Rep Derecesi: Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Normalde hiç görmüyorum ben ama gördüğüm zaman da senin dediğin gibi oluyor. En sonunda "iyice saçmaladınız anasını satayım" deyip uyanıyorum.
Uyandıktan sonra nefes, nefese kaldım. Kontrol edebilseydim keşke rüyamı.
imza

Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2016, 17:02   #29
anti reigns
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tekirdağ
Konular: 1990
Favori Güreşçisi: Cesaro
Rep Puanı: 6360
Rep Derecesi: King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.

Abi en son eski sevgilimin (abv onun) dişçisini dövdüm geçen. Ne alaka bilmiyorum.
imza

5 Time Haftanın Parlayan Üyesi

King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2016, 17:20   #30
HALF PERSON
The Goddest Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 629
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 12042
Rep Derecesi: The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Goddest Bliss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Nedense rüyamıdır bilmem hep böyle bir şey görüyorum:

Akşam yatarken her zaman telefonumu yatağımın bir kenarına koyarım sabah kalkarken saate bakayım diye,Sabah kalkacağım saate göre,Rüyamda Güya telefona bakıyorum saati söylüyorum kendime, işte saate baktım saat 7:20 gibi aslında saate bakmıyorum ama. Sonra ayılmaya yakın anlıyorum saate bakmadan saat söylediğimi.
imza

The Goddest Bliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil