GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-10-2014, 16:25   #21
(ᴗ˳ᴗ)
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1759
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 153846
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Suffle yaptım yiyiyorum .
imza
Önce iş güvenliği sonra iki bira gerisi rock'n roll

“"Kiss my personality 🙏🏽❤" …”

Kairi Sane - Momo Watanabe - Io Shirai - Mayu Iwatani - Asuka
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2014, 21:22   #22
BEŞİKTAŞK
BLAZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir-Manisa
Konular: 415
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 3641
Rep Derecesi: BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.

Efsane promoyu izliyorum;
[YOUTUBE]06J7QGFpkKw[/YOUTUBE]
imza

Başarılar
10. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam El Yazısı Yarışması 1. si
12. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması 3. sü
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX El Yazısı Yarışması 3. sü
4. Yaşa Özel El Yazısı Yarışması 2. si
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Poster Tasarım Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması 1. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble El Yazısı Yarışması 2. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Tasarım Yarışması 1. si
17. Etkinlik Haftası: Wrestlemania El Yazısı Yarışması 3. sü
18. Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 3. sü

Yararlı Konular

BLAZE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2014, 23:35   #23
Better Than Kobe
Chicago Made Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 272
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 185
Rep Derecesi: Chicago Made Punk NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Chicago Made Punk NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Mobilden WWE maçı seyrediyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Chicago Made Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2014, 23:40   #24
Kayıtlı Kullanıcı
Herotionthend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Chessyburn
Konular: 1216
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 7768
Rep Derecesi: Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.Herotionthend Royal Rumble maçını kazandın.

Nostalji Turu yapıyorum...
imza
The fire calls for you!

Asırlarda Geçse, Sana olan aşkım hiç bitmeyecek!

Herotionthend isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2014, 00:05   #25
╬ ⓤⓝⓓⓔⓡ ⓣⓐⓚⓔⓡ ╬
Dargan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Arabistan
Konular: 303
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 7981
Rep Derecesi: Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.Dargan Royal Rumble maçını kazandın.

Allah çarpsın üşendim foto çekmeye. Ben betimleyeyim size.

İstanbul'da hafif ve serin bir hava var. Yağmurun minik ve seyrek damla sesleri dışında gecenin sessizliğini bozan ses yok. Çay mı ? Sahlep mi ? Bir sahlep yaptım ve sigaramı yaktım. Mont ve kapşun ile kendimi iyice geceye gizlemek istiyorum. Hiç ışık yok. Ahmak sokak ışıkları da olmasa keşke. O kadar sessiz ki her sigaradan bir nefes çekişimde. Ateşin tütünü yakışını ve o tütünün acı cosurdamasını dinliyorum. Ağlıyor tütün sanki,ağlıyor gece sanki,yetmiyordu döktüğü yaşlar ve yağmur gecenin hüznünün dinmesine.
imza

RPG

EMEKLİ

Karakter = Alex Riley
Başarıları =
DOR Inc. (Stable) Kurucu ve Lider (7 Ay)
Day Of Rising GM (1,5 Yıl)
Hardcore Champion (1 Time)
United States Champion (2 Time)
GTW Champion (1 Time)
European Champion (1 Time)
Cruiserweight Champion (1 Time)
Title Unification European Champion vs Cruiserweight Champion (1 Time)
Intercontinental Champion ( 1 Time )
2015 Survivor Series - Survivor Olan DOR Inc. ve Team Riley'in Lideri
Tag Team Champion (1 Time -Eski Forum-)
Match of the Year Wrestlemania IV ME: Team GTW vs DoR Inc.
Dargan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2014, 00:09   #26
Kayıtlı Kullanıcı
RatedS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: istanbul/sarıyer
Konular: 9
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 97
Rep Derecesi: RatedS Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

MP3 çalar araştırması yapıyorum. 2 gün içinde almam lazım. Tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
imza
Uchiha İtachi Reyis!!!

RatedS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2014, 00:29   #27
(ᴗ˳ᴗ)

Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Müzik dinliyorum .
imza

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2014, 00:49   #28
Pennywise The Clown
The Valeyard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Halıcıoğlu
Konular: 88
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 540
Rep Derecesi: The Valeyard NXT şampiyonu oldun.The Valeyard NXT şampiyonu oldun.The Valeyard NXT şampiyonu oldun.The Valeyard NXT şampiyonu oldun.The Valeyard NXT şampiyonu oldun.The Valeyard NXT şampiyonu oldun.

Dışarıda yağmur , bense evde kitabımı okurken sıcacık kahvemi yudumluyorum demek isterdim ama maalesef. Ayran bulabildim anca , dışarıda yağmur felanda yok ama donduran bir soğuk var. Bilgisayarda kitabımı yazıyorum.
imza
EVEN ANGELS NEED ANGELS
The Valeyard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2014, 02:22   #29
Hello Brother!
Depeche Mode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın-Kuşadası
Konular: 35
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 791
Rep Derecesi: Depeche Mode NXT şampiyonu oldun.Depeche Mode NXT şampiyonu oldun.Depeche Mode NXT şampiyonu oldun.Depeche Mode NXT şampiyonu oldun.Depeche Mode NXT şampiyonu oldun.Depeche Mode NXT şampiyonu oldun.Depeche Mode NXT şampiyonu oldun.

Şu sahneyi izliyorum tekrar tekrar.
imza

Damon: Gökyüzüne fener salıyorlar. Buna inanabiliyor musun? Japon fenerleri olanları geçmişte bırakmanın sembolüdür. Ama alın size şaşırtıcı bir haber. Biz Japon değiliz! Onlar ne biliyor musun? Ҫoluk çocuk. Sanki mum yakmak her şeyi yoluna koyacak ya. Ya da dua etmek ya da Elena biz diğer katil vampirler gibi olmayacakmış gibi davranmak. Aptal, kuruntulu, insanı çileden çıkaran veletler. Ne diyeceğini biliyorum. Bu kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor Damon. Öyleyse ne olmuş? Ne kadar iyi hissetirecek? Bir dakika için mi? Bir gün mü? Ne fark eder ki? Ҫünkü sonunda birini kaybettiğinde hiçbir mum, hiçbir dua değer verdiğin kişiden geriye sadece hayatında bıraktığı boşluk kalacağı gerçeğini değiştirmeyecek.
Depeche Mode isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2014, 19:45   #30
(ᴗ˳ᴗ)

Sonunda aradığım kitabı aldım ve kitap okuma zamanı .

imza

Seçenekler Arama
Stil