GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-09-2018, 10:39   #3411
sakin ol my friend :dd
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 60
Favori Güreşçisi: Daryl
Rep Puanı: 29976
Rep Derecesi: Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Pipebomb434 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Sabah uyandım bir an şaşırdım burası neresi sonra şaşırmam geçti odamdaymışım.
imza

RPG: Toru Yano
@YTR
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 15:55   #3412
Innocence
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1586
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 119210
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Oturuyorum öyle Youtube'da bir şeyler bakıyorum.
imza

-''People haven't always been there for me but music always has.'' -

------------------------------------------------------------------------------------

''The most beautiful people we have known are those
who have known defeat,
known suffering,
known struggle,
known loss,
and have found their way out of the depths.
These persons have an appreciation,
sensitivity,
and an understanding of life that fills them with compassion,
gentleness,
and a deep loving concern.
Beautiful people do not just happen.''-

- Bona Fide - Delicate - Sensitive - Unbalanced - Kindly -

----------------------------------------------------------------

Loved you before ...

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 15:56   #3413
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 145
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 16287
Rep Derecesi: MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.

SCSA Podcast'in Paige bölümünü dinleyip yazıya çıkardım şimdi de Fifa atıyorum.
imza

"You are all worthless excuses for women and you will never be able to touch me. And that is reality."

MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 16:10   #3414
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kepler-438b
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 33571
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Akşamdan kalmayım. Beynim zonkluyor, susuzluktan geberiyorum.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 16:12   #3415
The Champion
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 216
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 2894
Rep Derecesi: Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.

WWE2k18 oynuyorum ondan sonra yemek yerim.
imza
55K1AT.png

365 Gün Geliyor!
GWA RPG:Sheamus
Maestro isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 16:13   #3416
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ayr, Birleşik Krallık
Konular: 626
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 31695
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Düğüne gitmeye hazırlanacağım birazdan.
imza

RPG Karakter: Neville
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 16:19   #3417
Selin
Ambrollins2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 95
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 11471
Rep Derecesi: Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Ambrollins2 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Okul alışverişine başladım Forma aldım siyah kot olan formamıza kurban olayım.
imza
-My brothers were in The Shield. My brothers fine with me in the tressing I trusted. My brothers had my back My brothers stood for something. U, I don't know you. Well I knew a guy who look a lot like he was a lier a cheater kind of guy who stables he's brothers in the back In fact that guy took a chair just like this one and he stable it right threw my back and right threw my heart.

-And that was over three years ago and you know what I'm sorry Alright. And I never said that before so I'll say it again I'm sorry alright you think I forgot about I live with that every single day of my life.

x1 Haftanın Parlayan Üyesi (09.09.18)
Ambrollins2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 16:23   #3418
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1605
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 171162
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Dershane olmadığı için sabahladım, sabah 6'da mis gibi bir pazar uykusu uyuma ümidiyle yattım ve saat 10'da gelin alma bilmem nesi yaptılar davullarla zurnalarla, 2 saat hiç durmadan davul zurna çaldılar aga böyle bir şey olabilir mi? O 2 saatlik uykuyu da artık 3 buçuğa kadar uyuyarak kapattım, şimdi oturuyorum öyle.
imza

Windham Lawrence Rotunda & BelieveThatShield

fenomenal flair

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 22:46   #3419
Gece Yarısı
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 12
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1704
Rep Derecesi: Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.

Video izliyorum.
imza

RPG: Finn Balor
-----------------
Başarılarım: Henüz Yok

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 22:47   #3420
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ayr, Birleşik Krallık
Konular: 626
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 31695
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Cody övüyorum.
imza

RPG Karakter: Neville
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil